مست مردان من درایو در اطراف هر شب


A view of cars on a rain-soaked seats

eugenesergeev/iStock/گتی ایماژ Plus

نرم افزار … surfer.” من فکر می کنم که آنچه که او گفت: پس از تلاش برای دریافت کلمه دوم. گاهی اوقات من می توانم از آنها چه میگویند و من فقط با سر اشاره کردن و گفتن “آره.”

نام او تیم. او با پوشیدن گشت و گذار عینک و کلاه پایین کشیده بیش از چشمان او.

“آیا شما یک حرفه ای surfer?” من prod. “نرم افزار … surfer. هانتینگتون … ساحل. ، محل است.” ما در پارکینگ غرب اتحادیه Sports Pub محصور در خشکی در بیورتون ، آن را حدود 3 صبح من او, Lyft, راننده, و یا به عنوان من بیا به فکر می کنم از آن خود راننده تعیین شده بر روی تقاضا.

او مجموعه ای pho-و-برگر مشترک به عنوان مقصد خود. من پیشنهاد می کنم که اکثر pho-و-برگر مفاصل در حال حاضر بسته شده است. او می گوید: “برو … برو. برو … برو.”

بنابراین ما درایو وجود دارد. این بسته قرار داده شده در 9 p. m. و ما در حال حاضر به نشستن در یکی دیگر از پارکینگ خالی است. من از او بپرسید که آیا وجود دارد در جایی دیگر او می خواهد من به او.

او می گوید: “باشگاه.” من برای درخواست نام و این که آیا آن را باز کنید. او می گوید: “Costco.” من می دانم که Costco است نه باشگاه و نه باز اما او همچنان ادامه دارد. ما سر به سمت نزدیکترین Costco. بعد از چند دقیقه از زمان مرده او شروع به gesticulate, به نظر می رسد نشان می دهد که این محل است.

“حق در اینجا؟” من می گویم. “در خیابان؟” ما در حال احاطه شده توسط سه طبقه آپارتمانهای. من متوقف شود. “شما زندگی می کنند در یکی از این درست است؟” من نمی خواهم این بچه ها به خانه. او از پیاده روی دیوانه وار به سمت ساختمان و سپس از بین می رود از طریق درب.

من ترک برای شب.

من شروع من بعدی زیر را اجرا کنید شب و در حدود ساعت 11 شب من برای اولین بار درخواست برای یک “تیم” در غرب اتحادیه Sports Pub. مسافر در ماشین من و قبل از من حتی نگاه او می گوید:”Prosurfer.” همان عینک و کلاه, کمتر نامفهوم. اشاره من به شب قبل از. او هیچ سرنخی که من هستم.

مادران علیه رانندگی در حالت مستی می گوید سوار-به اشتراک گذاری موجب صرفه جویی در زندگی در معرض خطر اختلال در الکل رانندگان در جاده ها است. Uber اتحاد پیوست این گروه برای سال در آنچه در آن به نام “یک همکاری است که محافظت می کند.” “با تشکر از شما محلی قهرمانان” بارگذاری را شرح پروژه می خواند. “دفعه بعد شما سوار پس از یک زن و شوهر از نوشیدنی های نشان دادن قدردانی خود را با اواخر شب قهرمان تعریف و یا حتی شخصی با تشکر از شما توجه داشته باشید.” Lyft می شود در این روایت بیش از حد.

یا نه سوار-های شرکت ها واقعا در جلوگیری از رانندگی در حال مستی پیچیده است و یافته ها اغلب متفاوت است مطالعه است. تجربه من به عنوان یک Lyft, راننده, و به عنوان یک سابق کنگره خبرنگار تمرکز بر مراقبت های بهداشتی می گوید من سوار-به اشتراک گذاری ارتباط به الکل و بهداشت پیچیده است بدون در نظر گرفتن.

محققان شروع به کمیت این. در اواخر سال گذشته یک تیم از گرجستان, دولت, دانشگاه لوئیزویل و وزارت دادگستری ایالات متحده منتشر شد یک مطالعه که در نظر گرفته چگونه سوار-به اشتراک گذاری در دسترس بودن ممکن است تاثیر مصرف الکل.

“ما شروع به فکر کردن در مورد این سوال که ما در سراسر چندین مقاله بررسی اثر سوار-به اشتراک گذاری در رانندگی در حال مستی و دیدم که آنها پیدا نسبتا کوچک (و گاهی اوقات آماری ناچیز) اثر” کیت Teltser استاد اقتصاد در گرجستان دولت و همکاری نویسنده این مطالعه به من گفت. “از آنجا که سوار-های ناشی از نوشیدن می تواند تحت تاثیر قرار دهد طیف وسیع تری از نتایج مورد علاقه محققان و سیاستگذاران ما احساس مهم بود برای شروع به طور مستقیم با مطالعه ارتباط بین سوار-به اشتراک گذاری و مصرف الکل.”

برخی از بچه ها مست فراموش بحث در فرض حفظ حریم خصوصی از ماشین من. زن ستیزی است که رایج است.

محققان با استفاده از گزارش خود از آمار و ارقام بر مصرف الکل از عوامل خطر رفتاری نظام مراقبت های تلفن بررسی سلامت اجرا شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و تجزیه و تحلیل تغییرات از 2009-16 پس از بارگذاری وارد بازارهای مختلف. این مطالعه گزارش شده است که UberX—یکی Uber سوار گزینه در بسیاری از مکان ها—”همراه با 3.1 درصد افزایش در میانگین تعداد نوشابه های مصرف شده در هر روز 2.8 درصد افزایش در تعداد از نوشیدن روز در هر ماه یک 4.9 درصد افزایش در حداکثر تعداد مصرف نوشابه در یک مناسبت و 9 درصد افزایش در شیوع سنگین نوشیدن.” آن افزود: “هنگامی که ما تمرکز بر روی مناطق نسبتا ضعیف حمل و نقل عمومی گزینه های ما برآورد UberX مرتبط با 17.5 درصد به 21.8 درصد افزایش در موارد نوشیدن شراب خواری است.”

به عبارت دیگر حتی اگر سوار-به اشتراک گذاری کاهش می دهد, مست, رانندگی, آن ممکن است کمک کند تا سطح شیب دار آشامیدنی خود را—و همراه با آن دیگر عواقب خطرناک برای سلامت عمومی است. این مطالعه به این نتیجه رسیدند که “نتایج حاکی از آن است که شبکه های اجتماعی تاثیر ridesharing است پیچیده تر از ادبیات موجود و بحث های سیاست نشان می دهد.”

من رانده نمرات از مردم عمدتا مردان میانسال خانه در حدود 2:30 صبح در پورتلند اورگان—مردان بیش از حد مست به مطلق یکی منسجم کلمه. هر راننده ای که با این نسخهها کار در شب می تواند به شما بگویم داستان های مشابه.

شب قبل از من برداشت تا تیم من برداشت راجر در همان غرب اتحادیه Sports Pub. من انتخاب کنید تا مقدار زیادی از این راجرز. من گمان می کنم بسیاری از آنها fiftysomethings که ساخته ام gobs از پول در نزدیکی بزرگ با تکنولوژی دانشگاه مانند اینتل اما من نمی تواند مطمئن باشد.

راجر به هدایت توسط متصدی بار به ماشین من. بسیاری از بار من تماس سواری برای مشتریان بیش از حد مست به انجام آن خود را با استفاده از این برنامه بر روی مشتریان گوشی های. من حتی دیده ام بار من دو برابر به عنوان Uber و Lyft رانندگان و رانندگی به مردم به آنها خدمت نوشیدنی است که آنها را بیش از حد مست به درایو. (Teltser اشاره کرد که تحقیقات نشان می دهد نوار اشتغال و درآمد سنبله هنگامی که سوار-به اشتراک گذاری در دسترس است.)

پس از رانندگی بسیاری از این راجرز خانه قرمز رو و عصبانی من را توسعه داده اند یک بیماری مزمن و احساس گناه در مورد من تعیین شده-راننده گیگ. من تعجب می کنم چه اتفاقی می افتد زمانی که آنها را به بیرون از ماشین. بسیاری از این بچه ها را نشسته در کنار من به ظاهر از جان گذشته برای بحث اما قادر به ارائه من حتی یک اسم. آن را به من می دهد سرخی.

گاهی بچه ها مست فراموش بحث در فرض حفظ حریم خصوصی از ماشین من. زن ستیزی رایج است. من معمولا سانسور نکنید من سواران, اما اگر آنها عبور از مرز بود که من می گویند “تغییر موضوع فرض OK؟” اگر آنها نمی, من بپرسید آنها را به خارج.

پس از اردک اورگان برنده رز باول من برداشت دو میانسال از یک خانه در بیورتون. آنها در decked اردک دنده. آنها فریاد زد: در مورد بازی تا زمانی که ما رو به نوار خود را از انتخاب. یک زن در ایالت اورگان پیراهن ایستاده بود در پارکینگ. یکی از بچه ها گفت: “شما او را نگه دارید و من نگه داشتن دهان او مشغول است.” هر دو خندیدند. زمانی که من یکی از آنها گفت: “هی راننده آنچه مهم است ؟ شما نمی خنده.”

یک شب دیگر من را برداشت و دو درایو به حال یکی دیگر از نوار. یکی از بچه ها گفت دیگر که خود را “همسر زیر کلیک اجازه نداد او را به نوشیدن در خانه دیگر. او گفت: ما نیاز به صحبت کردن.” او افزود: “ما ارتباط برقرار زمانی که من به خانه امشب همه حق” به دنبال mirthless خنده.

حتی اگر راجر بیش از حد مست به صحبت کردن با او به من ثابت شده بیش از archetypical اواخر شب مسافر. من او را در یک خانه در بیورتون بر یک سه شنبه شب. او کردم و ambled noisily به خود تاریک کاورنو ، پس از خروج او و دیگران به طرز مرموزی مثل او را در خود McMansions من اغلب نگران چه کس دیگری ممکن است در داخل آن خانه. بچه ها من خواهد بود وحشت زده اگر من به خانه آمد مانند که در ساعت 3 صبح

در طول روز من گاهی اوقات انتخاب کنید تا دیگر Lyft و رانندگان. آنهایی که مست اجرا می شود بحث دشوار و آنها را به خنده زمانی که من بپرسید در مورد وضعیت مسافران آنها را انتخاب کنید تا از میله های زندان و در زمان بسته شدن. آنها با استفاده از یک الگوی رفتاری من را بشنود و بیش از هر دو مسافران و رانندگان دیگر: “بهتر است در صندلی عقب ماشین من از روی جاده ها است.” آنها صحبت می کنند و با غرور از “خدمات” آنها در حال انجام است. زمانی که من بپرسید که آیا آنها هر گونه تردیدی در مورد امکان نوشیدن شراب خواری آنها شانه را بالا انداختن آن و گویند که در آن پول است.”

من گاهی اوقات نیز از مسافران در مورد اینکه آیا آنها فکر می کنم سهولت برآمده از یک خانه سوار با خود Lyft برنامه را تشویق می کند نوشیدن شراب خواری و یا حداقل اشاره مردم نسبت به نوشیدن بیشتر. آنها به نظر می رسد برای پیدا کردن سوال بی ربط و عجیب و غریب. شروع به صحبت کردن در مورد چگونه سپاسگزار آنها را برای “شما بچه ها.” آنها می توانید بیرون بروید و نوشیدنی بدون هیچ گونه نگرانی در مورد گرفتن یک DUI و یا کشتن کسی که رانندگی در خانه (“من خیلی بهتر از ماشین شما نیست من؟”). آنچه را برجسته برای من این است که این مسافران تقریبا جهانی کاردانی سوار-به اشتراک گذاری با نوشیدن.

مسافران که می توانید ماشین من تنهاست با یک نوار کارمند هستند و قادر به صحبت می کنند اغلب می گویند “شما در حال صرفه جویی در $10,000.” و در حالی که من صرفه جویی مسافران هزینه یک DUI و موافقت آنها به مراتب بهتر از ماشین من از بر جاده بالقوه در هزینه های سلامت به مصرف کنندگان و خانواده های آنها در ارتباط با آماده در دسترس بودن به عنوان یک راننده ساییدن در من.

من مسافر به نظر می رسد غافل چه مقدار از آنها در حال نوشیدن—و به جای آن تنها دیدن و نه مست بودن در جاده نمی DUI و قادر به بیرون رفتن و نوشیدن. آنها مشکل دیدن پتانسیل تاریک. نوشیدن شراب خواری است که در ارتباط با خشونت خانگی, الکل, بیماری های مربوط به افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و در و در. در جاده ها با این شب پس از شب آن را سخت به احساس می کنم مثل یک enabler.

این برای من روشن است حداقل که من به دور از یک “اواخر شب قهرمان است.”

یک زن و شوهر از سال پیش, Lyft مورد نیاز رانندگان به تماشای یک سری از ویدئوها در نظر گرفته شده برای ارتقای ایمنی است. فیلم صحبت در مورد نحوه رسیدگی به “چالش مسافر موقعیت” عمدتا مربوط به مسافران گفت: چیزهایی که شما را ناراحت و یا دست زدن به شما در راه های نامناسب. که تا به حال برای من اتفاق افتاده اما شاید از آن خواهد شد کمتر احتمال دارد برای رانندگان مرد.

به زودی پس از تماشای فیلم من برداشت گری. او reeked از من حدس می زنم روز از نوشیدن. او گفت که او در حال حرکت بود به نوادا و مورد نیاز برای رسیدن به ایستگاه قطار; او یک چمدان با او. او گفت که او تا به حال نوشته “پنج-صفحه نامه” به Lyft گفت: هیچ رانندگان زن اجازه داده شد به او را انتخاب کنید تا. من نمی پرسند که چرا اما من می دانستم که یک مرد که صرف زمان ارسال پنج-صفحه نامه به Lyft که تقاضا محدود بود به یک حرف مفت زن.

او rambled. “او”—به Lyft راننده گفت:”من تا به حال قبل از توقف من چون من او را لمس کرد. او به من چپ در کنار جاده در تاریکی. من هرگز او را لمس کرد. بنابراین من به آنها گفتم بیشتر زنان, درایور,” او گفت:.

او افزود: “شاید من او را لمس کرد. من نمی دانم. من مست بود. او تا به حال یک دختر مسائل است.’ “و سپس او گفت که همه او شد و او را لمس … مثل این. به عنوان من تو را دیدم دست خود را حرکت به سمت شانه من من گفت: “شما مرا لمس و شما در گرفتن حق در اینجا و ما حتی در پورتلند هرگز به ذهن اتحادیه ایستگاه.” من فکر کردم من مطمئن شده اند که راضی به ترک او را در کنار جاده در تاریکی.

من کاهش یافته است او را در ایستگاه. او نبود من آخرین مسافر اون شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>