اقتصاد در حال رفتن به ضربه یک کوه یخ در 10 روز


MIAMI SPRINGS, FLORIDA - JULY 16: Carlos Ponce joins other demonstrators participating in a protest asking Senators to support the continuation of unemployment benefits on July 16, 2020 in Miami Springs, Florida. The protesters were asking Senators to support the new Schumer/Wyden legislation that extends unemployment benefits for all laid-off Americans as the coronavirus pandemic continues to disrupt the economy. (Photo by Joe Raedle/Getty Images)
و آنها در مورد به پایان می رسد.
جو Raedle/گتی ایماژ

اقتصاد ایالات متحده به نظر می رسد رهبری برای یک کوه یخ در بیش از یک هفته در بخشی به گنگ فنی که کنگره به طور تصادفی نادیده گرفته شده در حالی که عبور از آن coronavirus تسکین قانون در ماه مارس است.

در تئوری 600 $در هر هفته فدرال مزایای بیکاری شده اند که مهم نجات به خانواده ها در طول بحران شد و قرار است به پایان می رسد در ژوئیه 31. که تاریخ بیشتر روزنامه نگاران کاپیتول هیل کارکنان و قانونگذاران در ابتدا مشخص شده در مغز خود را به عنوان آخرین مهلت برای عبور دور دیگری از کمک های همه گیر به طوری که افرادی که از کار نمی بینم ناگهانی عظیم در درآمد خود را کاهش.

اما به نظر می رسد همه دور اشتباه بعد. مشکل این است که در جولای 31 یک شنبه و ایالات متحده پرداخت مزایای بیکاری بر اساس هفته که در پایان روز شنبه یا یکشنبه. به عنوان یک نتیجه, هفته آخر این ماه برنده در واقع نمی توان تحت پوشش 600 دلار بالا کردن. پول اضافی را ناپدید می شوند پس از 26 جولای در هر دولت است.

رسانه ها مانند ایالات متحده آمریکا امروز و فردا گزارش شده است این نقطه حداقل از اواخر ماه ژوئن اما موفق به خار سریعتر اقدام در کاپیتول هیل. ساخت بدتر هنگامی که کنگره می کند و در نهایت عمل به تمدید و پرداخت آن به احتمال زیاد متحده حداقل یک زن و شوهر از هفته به تغییر برنامه های باستانی خود را به سیستم های کامپیوتری برای ارائه هر چه سود جدید کنگره حل و فصل به عنوان میشل همیشه سرب کارشناس در بیمه بیکاری در کشور قانون استخدام پروژه توضیح داده شده است. اگر مذاکرات فشار گذشته Aug. 1 ممکن است که برخی از خانواده ها می تواند به یک ماه بدون فدرال کمک کند.

من همیشه خواسته اگر وجود دارد هر گونه راه برای دولت برای رفع این مشکل خود به خود شاید با حرکت خود را به نفع هفته قبل یک روز که من سر و صدا مانند مرتب کردن بر اساس عقل سلیم راه حل است. او گفت: این امر می تواند اساسا غیر ممکن است هر دو به صورت قانونی و به دلایل فنی. “سود-هفته موضوع یکی از سخت تر از همه چیز برای, رفع,” او گفت:. “در بسیاری از کشورهای آن در اساسنامه و حتی در جایی که در آن است که نوع هسته برنامه تغییر یک کابوس است.”

در حالی که این موضوع به نظر می رسد شده اند محصول یک کنگره flub وزارت کار در واقع املای آن را به وضوح در سند صادر شده راه بازگشت در مارس 4. به نحوی آن را تضعیف از طریق ترک.

با وجود موفقیت کلی آمریکا قرار داده است تا کمک به بیکاری از طریق این بحران بسیاری از آمریکایی ها هنوز هم به نظر می رسد رنج می برند. بیشتر مردم گزارش مشکلات به اندازه کافی به غذا خوردن. خانواده ها شده است پرش پرداخت وام و بسیاری از آنها نگران است که ایالات متحده ممکن است در آستانه یک بحران مسکن در تابستان امسال به عنوان اخراج moratoria برداشته می شوند. برش و مردم از کمک تنها کسانی که مشکلات بدتر در حالی که فشار اقتصاد گسترده تر به یک سوراخ عمیق تر. وجود دارد حدود 32 میلیون نفر در بیکاری رول با توجه به دولت های اخیر تعداد. اگر 600 دلار افزایش از بین می رود به طور کامل آنها را هنوز دریافت عادی منافع دولت. اما به طور متوسط درآمد خود را می تواند کاهش دهد بیش از نیمی از.

نه این که جمهوری خواهان به نظر می رسد به مراقبت از. خیلی از این حزب است که هنوز هم ظاهرا متقاعد شده است که 600 دلار نرخ بیکاری افزایش است, پیشگیری از مردم از رفتن به محل کار—یک ادعا می کنند که برای آن وجود دارد مطلقا هیچ مدرکی وجود ندارد که تا به حال تبدیل شدن به بیشتر مضحک به عنوان متحده تعطیل کسب و کار مانند میله به پایین به مقابله با سودای شیوع کروناویروس. و در حالی که کاخ سفید به نشانه این خواهد بود که حاضر به سازش در مورد این مسئله با گسترش مزایای در یک نرخ پایین تر—شاید جایی بین $200 و 400 دلار در هفته—هنوز هم وجود دارد هیچ واقعی مذاکرات بین دو طرف در کنگره است. به جای رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفته او در حال برنامه ریزی برای ارائه یک طرح به همکاران جمهوری خواه دوشنبه آینده و تنها پس از آن به اشتراک گذاری آن با دموکرات ها ، (منبع با حزب دموکرات تایید آنها هنوز دریافت “صفر توسعه” از مک کانل.) زمانی که دو طرف می توانند به توافق برسند به چیزی وجود دارد فرصت خوبی است که این مهم مزایا را باسابقه حداقل برای مدتی. “سناتور مک کانل را ماهها امتناع از شرکت در دو حزبی مذاکرات در مرحله بعدی فدرال تسکین قانون ایجاد کرده است نیازی عدم قطعیت و درد برای میلیون ها نفر از خانواده هایی که هنوز از وضعیتی وخیم از بهداشت عمومی و بحران اقتصادی” رهبر اقلیت چاک شومر در بیانیه ای گفت.

به طوری که که در آن ما هستند. اقتصاد در مسیر به آن تاریخ با مغاک. و همه دموکرات ها می توانید انجام دهید در حال حاضر است التماس اوباما به veer.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش سیاسی, مشترک, سیاسی Gabfest در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>