اقتصاد است و نه بازگشت به حالت عادی


Donald Trump at the podium in the White House briefing room with his arms spread wide. Kudlow and Mnuchin stand at either side of him.
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با مشاور اقتصادی لری Kudlow و وزیر خزانه داری استیو Mnuchin مورد بحث آخرین شغل اعداد در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در روز پنج شنبه.
جیم واتسون/گتی ایماژ

هفته گذشته هنگامی که یکی دیگر از شغل, گزارش, آمد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک کنفرانس مطبوعاتی به کلاغ بیش از آن گفت که شغل اعداد ثابت کرد که “اقتصاد ما این است که خروش بازگشت به آینده بسیار قوی است.” اما “بسیار قوی” است که در چشم بیننده است. روز دوشنبه قسمت از چه بعدی تخته اقتصاد نویسنده Jordan Weissmann به ما یک بررسی واقعیت توضیح داد که چه تعداد کسانی که واقعا چیست و چگونه واشنگتن در حال تلاش برای کشف کردن راه برای نگه داشتن امریکا شناور به عنوان coronavirus موج. دوباره. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: بحث کمی در مورد کسانی که شغل اعداد.

اردن Weissmann: اقتصاد مرتب کردن بر اساس یک داستان عجیب و غریب در حال حاضر. و آن را کمی گیج کننده اگر شما در حال تماشای در کنار در خانه و پرداخت فوق العاده ، شده اند وجود دارد در حال حاضر دو شغل گزارش در یک ردیف بودند که خیلی خوب است. در هفته گذشته, به عنوان مثال, آنها گزارش شده که 4.8 میلیون شغل ایجاد شده در ماه ژوئن.

و این شماره ثبت درست است ؟

ضبط با ستاره از آنجا که ما نیز تا به حال یک رکورد سقوط. نرخ بیکاری کاهش یافت و به حدود 11 درصد است.

وجود دارد یک نکته مهم اینجا است که در ماه مارس اقتصاددانان صحبت شد در مورد نرخ بیکاری در 20 درصد است. بنابراین اگر شما به دنبال در بیکاری است که نیمی از آن—که به نظر می رسد مثبت است.

ما نمی بدترین سناریو. ما فراموش کرده اند 31 میلیون نفر در بیکاری رول در حال حاضر. این خوب نیست. این آمار که ما به دنبال در و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جشن بسیار عقب مانده به دنبال. در واقع آنچه به آنها گفته است که بین اواسط آوریل و اواسط ماه ژوئن ما ایجاد شده حدود 4.8 میلیون شغل در net. مشکل این است که در اواسط ماه ژوئن و پس از آن در اواخر ماه ژوئن همه چیز شروع به واقعا دم.

و پس از آن تگزاس تعطیل.

همه این کشورها تا به حال به این عظیم شعله ور شدن یو پی اس گفت:” Oh crap, ما باید به reclose چیز. و بنابراین آنچه که ما در این شغل گزارش شد که بله اگر شما به طور کامل چشم پوشی از سلامت عمومی شما می توانید rehire یک دسته از مردم و سعی کنید به راه اندازی مجدد اقتصاد است. اما در نهایت این ویروس می شود این سد طبیعی به بهبود است. بسیاری از مردم هشدار داد این اتفاق خواهد افتاد. باید آن را شفاف در این نقطه به هر کسی که در زندگی این است که برای رفتن به حالت عادی بازگشت. و به عنوان یک نتیجه اقتصاد است و نه بازگشت به حالت عادی مهم نیست که چقدر سخت جمهوری خواهان می خواهید آن را.

می تواند به بحث ما در مورد آنچه که شما می توانید از یادگیری این شغل گزارش ؟ مانند چه نوع از مشاغل آمد تا به سرعت ؟

بسیاری از مشاغل که آمد—و این است که در واقع کمی نگران کننده بود و در مهمان نوازی و مواد غذایی و کافه ها و رستوران ها. حدود 2 میلیون.

و این نگرانی به خاطر این که آسیب پذیر ترین شغل ؟

درست روشن نیست که چگونه بسیاری از کسانی که می توانید به عقب می آیند. این روشن نیست که چگونه بسیاری از کسانی که ممکن است دوباره ناپدید می شوند زیرا آنها به reclose. این واضح نیست که شما می توانید حفظ آن است. بسیاری از رشد کار در این بخش است که ممکن است فقط یک حد طبیعی به دلیل شما می توانید با خیال راحت بازگشایی همه این موسسات است. که چیزی برای نگرانی در مورد.

اقتصاد به نظر می رسد بسیار شکننده است در حال حاضر. اما اگر من به خاطر سپردن همه چیز درست آن را در ماه جولای. و این است که هنگامی که مزایای بیکاری تعیین شد به اجرا?

بله مراقبت عمل می کنند که غول امداد لایحه که کنگره با تصویب در مارس ایجاد شده 600 دلار در هر هفته مزایای بیکاری یکی از مرکزی قطعه از تلاش های امدادی. کسانی که وجود داشته باشد از طریق ژوئیه 31. پس از آن آنها منقضی خواهد شد. ما به بازگشت به حالت عادی مزایای بیکاری که اغلب پوشش کمتر از نیمی از کسی عادی درآمد. مردم نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد در آن نقطه به دلیل وجود دارد بسیاری از مردم که احتمالا نمی توانید به بازگشت به شغل خود را به دلیل آن را نه تنها امن است. چه اتفاقی می افتد به اقتصاد و چه اتفاقی می افتد به آن دسته از خانواده هایی که آنها درآمد خود را به نصف کاهش دهد شاید بیشتر ؟ زمانی که این منافع منقضی دموکرات می خواهید به تجدید آنها. جمهوری خواهان مجموعه ای مرده در برابر reupping $600. این است برای رفتن به یکی از درگیری های این ماه به عنوان کنگره در تلاش برای مذاکره و در عین حال یکی دیگر از محرک و یا امداد لایحه.

کاخ سفید به نظر می رسد باز به دور دوم چک برای هر آمریکایی همان راه آنها را چند ماه به عقب. خواهد بود به اندازه کافی است ؟

من فکر نمی کنم. منظورم این است که آن را بزرگ. این یک راه خوب برای ادامه کمک به مردم است. برای خانواده های کم درآمد آنها واقعا یک نجات دهنده زندگانی. اما شما نیاز به کمک به 31 میلیون نفر از مردم که از کار هستند. شما نمی توانید آنها را قطع سرد ترکیه و انتظار می رود که آنها در حال رفتن به پیدا کردن یک شغل.

شما در مورد چگونگی نوشت چاک شومر این پیشنهاد جدید است که مقابله با بیمه بیکاری در راه های مختلف. شما می توانید آن را توضیح دهید یک کمی ؟

این خودکار و تثبیت کننده یا اتوماتیک ماشه ایده که بسیاری از مردم در حزب دموکرات و چپ صحبت شده است برای مدتی طولانی. ایده این است که شما کراوات مقدار از مزایای بیکاری به نرخ بیکاری است. شما گسترش فعلی مزایای جولای گذشته و پس از آن به عنوان نرخ بیکاری سپس مقدار پول در دسترس از طریق مزایای بیکاری نیز می افتد به طوری که شما از شیر مادر گرفتن این کشور است ، ایده این است که به مرحله آن را به عنوان نرخ بیکاری کاهش می یابد به طوری که شما در حال لگد زدن عصا از اقتصاد قبل از آن را آماده اجرا است. شما به تدریج rehabbing آن است.

آن را می سازد یک نوع حس به دلیل آن طول می کشد سیاست از آن به یک حد خاص. آن را مانند شما در حال تنظیم زمان دلخواه مهلت برای مذاکره مجدد. شما می گویید ما در حال رفتن به نگه داشتن این رفتن تا زمانی که ما لازم نیست آن را به عنوان بسیار دیگر.

که فقط نوع باعث می شود حس مشترک. این است که چگونه شما را در حالت ایده آل اجرای شبکه امنیت اجتماعی. شما لازم نیست که خودسرانه مهلت و همه چیز پایان می رسد. شما باید آن را تا زمانی که شما به آن نیاز دارید و یا به آن نیاز نیست دیگر. ایده این است که اگر شما مذاکره یک سری از خودکار باعث, شما لازم نیست که به نگرانی در مورد آن ندارد.

آن را نیز نشان دهنده یک پیشرفت در راه دموکرات ها به دنبال در شبکه امنیت اجتماعی و فکر کردن در مورد چگونه به مقابله با رکود به طور کلی بیشتر است که ما باید برنامه های خودکار که ضربه به محل برای مقابله با فاجعه اقتصادی به جای داشتن به مذاکره یک بسته جدید در هر زمان تنها.

این برنامه آن را حس می کند هنگامی که شما به مکالمه ما در حال حاضر که در آن ما صحبت در مورد چگونه این coronavirus وضعیت بسیار سیال است. متحده در حال باز شدن است. متحده هستند و سپس بسته شدن. مردم در حال رفتن به کار و سپس آنها گذاشته شدن و یا از دست دادن کار دوباره. چه جمهوری خواه مخالفت با این طرح ؟

من را دیده اند پاسخ خود را رتبهدهی نشده است به صورت خودکار و تثبیت کننده طرح. اما به طور گسترده تر آنها بر این باورند که سخاوتمندانه مزایای بیکاری در حال رفتن به دلسرد کردن مردم از بازگشت به کار رفتن به آن را مشکل تر برای کسب و کار به rehire در بخشی به دلیل برخی از کارگران در حال کسب درآمد بیشتر از این مزایا نسبت به آنها در خود شغل. اما آن را کمی سخت به این بحث به طور جدی

چرا ؟

یکی بدیهی است که ما نمی خواهیم همه رفتن به کار در حال حاضر. نگاه به آنچه اتفاق افتاده است با آغاز.

این منافع وجود داشته است در ماه مه و ژوئن هنگامی که ما اضافه شده همه این مشاغل بازگشت. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود و شعار این رکورد شغل گزارش و مردم بودند قصد بازگشت به کار هنگامی که آنها هنوز هم از لحاظ نظری می تواند جمع آوری 600 دلار. فقط وجود دارد هیچ مدرکی وجود ندارد که این مزایا در واقع توقف تعداد زیادی از کارفرمایان از کمک به پیدا کردن زمانی که آنها به آن نیاز دارید.

آیا این شانس را به شما بدهد اگر چه برای این چاک شومر ایده اتوماتیک, تثبیت کننده واقع شدن از طریق کنگره?

من نمی دانم. … من امیدوارم که آن را می کند.

در اینجا من نگران است که حتی اگر این شومر طرح می گذرد آن را به اندازه کافی است ؟ چون نمی بیکاری سیستم خراب و در حال حاضر ؟

آن را خراب و در اوایل. اما حس من این است که این کار بهتر است در حال حاضر فقط به این دلیل که له اولیه گذشته است. هنوز هم وجود دارد افرادی که احتمالا انتظار برای منافع خود را در این نقطه است. من نمی خواهم وانمود کنم که آن را 100 درصد هموار.

سوال بزرگتر به جای اینکه این سیستم ادامه خواهد داد به تابع است فقط چه چیز دیگری می شود در آینده بهبود بسته است. مانند چقدر کمک به دولت ها وجود خواهد داشت ؟ آیا به اندازه کافی پول برای مدارس به طوری که آنها می تواند بازگشایی مدارس با خیال راحت ؟ آنها می رویم به انجام دور دیگری از چک? خطوط کلی آن را هنوز هم کمی فازی. و ما واقعا دیده می شود که طرف شروع به مذاکره سخت.

گفت: یکی تشویق لحظه در طول مغلوب ساختن پیشی جستن مشاغل روز کنفرانس مطبوعاتی که در آن وزیر خزانه داری استیو Mnuchin اصلی مذاکره برای دولت بود خوش بین در مورد اعداد, اما او گفت: کار ما این است که کار انجام نمی شود تا زمانی که همه رفته بودند و بازگشت به کار. او به نظر می رسد به درک که اقتصاد در حال رفتن به بهبود خود را در آن به طور کامل وجود دارد و آن نیاز به یکی دیگر از تلاش های عمده ای به ساحل تا چیز. به طوری که به نظر می رسید امیدوار کننده است.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>