سردبیر تاکو بل فصلنامه توضیح می دهد که چگونه برای ایجاد هنر از یک فست فود با نام تجاری

حرکت بیش پاریس را نقد کنید. داغ جدید ادبی مجله در صحنه است تاکو بل فصلنامه مجله که در آن هر قطعه از نوشتن الهام گرفته است تاکو بل.

کارش با تاکو بل خود تاکو بل فصلی است که شاید تنها جایی که در آن نویسندگان می توانید انتشار شعر در مورد تاکو بل را قطع دسر, منو, مقالات در Crunchwrap عالی و عجیب و غریب سیاست و داستان های کوتاه در مورد یک اسکلت پلیس که می خواهد تند لوبیا burrito. آن است که در آن بیانیه ای از هدف “واکنش در برابر همه چیز. Gatekeepers. طعم سازان. این hipsters. بهداشت مواد غذایی. هنرمندانی که پوشیدن, ناز, روسری. سگ ماده الاغ وندی.”

هفته گذشته صحبت کردم که از طریق تلفن با تاکو بل فصلنامه سردبیر گراند عالی MM Carrigan. ما صحبت در مورد اینکه چرا فست فود قدرتمند محلی برای هنر چگونه به ساختارشکنی parasocial روابط برندها سعی کنید برای توسعه با ما در توییتر و آنچه باعث می شود Crunchwrap عالی خیلی خوشمزه است. نکات برجسته از مکالمه ما دنبال آزادانه ویرایش شده برای طول و وضوح.

کنستانس Grady

بنابراین شما سردبیر تاکو بل سه ماهه. به من توضیح دهید که این به چه معناست.

MM Carrigan

ما مجله ادبی برای تاکو بل ادبیات. من همچنین می گویند جشن تاکو بل هنر و حروف. ما نه یک حیله ما نه ویروسی احساس. ما واقعی, داستان واقعی, مقالات, واقعی, شعر, هنر واقعی الهام گرفته از تاکو بل.

کنستانس Grady

چرا تاکو بل ؟

MM Carrigan

نسل X و نسل وای بسیار متصل به علامت های تجاری. ما بزرگ شده در ’80s در. در آن دوران ریگان. وجود دارد تهدید جنگ هسته ای به بحران ایدز, همه ما پدر و مادر طلاق گرفته است. پس ما به تماشای زیادی تلویزیون است. ما تغذیه تاکو بل. نینتندو بود بهترین دوست ما. ما تدی Ruxpin جمع ما در شب. شدیم تا به عنوان نسل بسیار متصل به مارک ها و آگهی های بازرگانی. من فکر می کنم که نقطه شروع برای من: تاکو بل به من آمد. این احساس مانند یک دوست.

کنستانس Grady

و چه چیزی شما فکر می کنم نام تجاری مخفف که جالب است برای شما ؟

MM Carrigan

شما می دانید چند سال پیش تاکو بل تا به حال برای مقابله با این سوال بزرگ وجود دارد که آیا گوشت اسب در مواد غذایی خود را. وجود دارد بسیاری از درام در مورد آنچه که این رمز و راز گوشت بود. و تاکو بل, بازی های برگزار شده به آن است. آنها مانند “با تشکر از شما برای تحت پیگرد ما است.”

آنها فقط همیشه این نگرش سرد. آنها بیش از اندازه یکی دیگر از لایه ای از پنیر ناچو در محصول خود را و آن را یک محصول جدید است. وجود دارد چیزی در مورد آن است که شبیه به نوشتن استعاری. هنگامی که شما در حال تلاش چیزی شما می توانید با پرتاب یک کلمه جدید در آن وجود دارد در یک زاویه جدید, سعی کنید برخی از درو در مرتع پرورش احشام و ببینید چه چیزی شما را دریافت کنید. من احساس مانند بسیاری به بازی در اطراف با از پایدار استعاره از رمز و راز گوشت به nacho پنیر.

کنستانس Grady

آیا شما آن را به عنوان مربوط به کل snackwave جنبش در همه ؟

MM Carrigan

من متاسفم از اینکه سوال ؟

کنستانس Grady

آیا شما می بینید تاکو بل فصلنامه که مربوط به snackwave زیبایی?

MM Carrigan

این snackwave زیبایی.

کنستانس Grady

اوه مرد! بنابراین وجود دارد این مقاله من فکر می کنم در این پیچ تند, در مانند 2015 [آن 2014] —

MM Carrigan

من باید آن را بخوانید! که یک اصطلاح جدید برای من است.

کنستانس Grady

آن را بسیار شبیه به همین دلیل همه را با وسواس قرار دادن برش از پیتزا خود را در مد ،

MM Carrigan

من هرگز متصل است که اما جالب فکر می کردم. برای من, من فکر می کنم در مورد چگونه ما باید این علامت های تجاری در توییتر که ما صحبت کنید. وجود دارد تمام استیک-اومم بودن صدای بهداشت عمومی چیزی که به تازگی. شما می توانید دوستان با ماه پای یا ذرت آجیل در توییتر و آنها با شما صحبت کنم. وجود دارد یک اتصال با تمایل به دوستان با مارک های توییتر و یا نوشتن ادبیات در مورد مارک یا هر snackwave زیبایی است من فکر می کنم که می تواند در همه جا به این subgenre از هنر است.

کنستانس Grady

و البته نقد شما را با برندها در توییتر است به همین دلیل آنها در تلاش برای فرم ارتباط با ما نیست که کمی انگلی? ما باید به یاد داشته باشید که مارک نیست واقعا دوستان ما اما فقط در تلاش برای گرفتن پول ما. چگونه شما می بینید که نقد کار با این هنر است که شما در حال ساخت ؟

MM Carrigan

من آن را به عنوان یک اصلاح. ما از یک نسل است که اشباع شده بود با تجارت. ما به فروش می رسد اقدام ارقام bedsheets میوه و تنقلات. ما واقعا نزدیک اتصال با این چیزها. خاطرات ما و روح و روان هستند با آنها. بنابراین به ادعای آنها را به عنوان خود ما و سپس: سرمایه داری ساخته شده این مارک و این شهر و ما در حال پر کردن آنها.

کنستانس Grady

من یک مثال از آنچه که نوشتن در مورد تاکو بل می تواند مانند نگاه کنید در بهترین حالت آن است.

MM Carrigan

من اینجا هستم برای کل محدوده آن است. بسیاری از مردم می خواهم برای نوشتن یک شوخی غزل در مورد chalupa و یا دیگر وجود دارد افرادی که فقط می خواهید برای نوشتن یک تمدید مدفوع شوخی است. من همیشه خندیدن از آن. و پس از آن وجود دارد دیگر مردم برای آنها تاکو بل می شود سر و صدا سفید. آن را می گیرد اما موارد خیلی زیادی وجود دارد که در این قطعه وجود دارد بنابراین بسیاری از سطوح مختلف از آن که آن را واقعا در مورد تاکو بل. آن را فقط اتفاق می افتد به تاکو بل مجاور.

کنستانس Grady

آیا شما تا کنون دریافت کنید ارسالی که نیست در مورد تاکو بل ؟

MM Carrigan

من انجام دهد. و من از آنها لذت ببرید و ما ممکن است انتشار آنها را در نهایت. ما در سوم ما موضوع و من فقط پیدا کردن پاسخ قریب به اتفاق. بسیاری از مردم خود را تاکو بل داستان برای گفتن. بنابراین من می خواهم به مطمئن شوید که من به همه از این داستان برای اولین بار قبل از وارد شدن به غیر تاکو بل قطعات.

کنستانس Grady

و چگونه است تاکو بل در پاسخ به این همه ؟

MM Carrigan

بسیاری از مردم به من گفتن “شما در حال رفتن به دریافت یک متوقف و دست بردارد” و من از نوع مورد آن نگران است. اما مثل من چندین بار گفت من احساس مانند “تاکو بل را یکی از دوستانم. آنها نمی خواهد به من خیانت در این راه است.” بنابراین من جلو رفتم با آن است. من واقعا فکر نمی کنم هر چیزی اتفاق می افتد. و در واقع آنها به من رسیده است و شده اند واقعا سرد است.

ما در حال رفتن به محل کار در برخی از مرتب کردن بر اساس همکاری است. من در تلاش برای به دست آوردن آنها به توافق برسند به تاکو بل وقف برای هنر. من قرار دادن آن در خارج وجود دارد به جهان است. آنها توافق کردند که به آن, آنها که کمی خجالتی من فکر نمی کنم آنها لزوما می خواهید به صندوق ادبیات اما این که من بزرگ آرزو می کنم.

کنستانس Grady

منظورم Chipotle به حال کسانی که داستان کوتاه, کیسه, در حالی که درست است ؟ به نظر می رسد مانند تاکو بل می تواند در پشت این نوع از تلاش.

MM Carrigan

من شده است در تلاش برای شروع یک beef with Chipotle در توییتر. زیرا زمانی که آنها که چند سال پیش آنها فقط منتشر شده در کیسه خود را مانند 10 نویسندگان بودند که در حال حاضر megafamous. اعتقاد من این بود که تونی موریسون و چند دیگران ؟ بنابراین نویسندگان که در منتشر شد, پاریس, نقد و بررسی نیز می تواند منتشر شده در کیسه زباله. اما اگر شما هیچ کس نویسنده شما حتی نمی تواند آن را به یک فست فود کیسه.

من می خواهم برای به چالش کشیدن که کمی با تاکو بل سه ماهه. من می خواهم با این nobodies با رد این تنبلها این انجمن. این که ما می خواهید به انتشار.

کنستانس Grady

بسیار پانک راک. آیا سه ماهه پرداخت آن نویسندگان?

MM Carrigan

من فوق العاده را شکست. همین دلیل است که من در تلاش برای به دست آوردن تاکو بل وقف. تاکو بل است ارسال رایگان tacos و من فکر می کنم که ما پرداخت خواهد شد در حق یا مزد اموزگار tacos برای دوره سه.

کنستانس Grady

چگونه شما می رویم به انجام این کار با اجتماعی فاصله? آن را مانند یک کارت هدیه?

MM Carrigan

بله آنها در حال ارسال کارت هدیه و من فقط ایمیل آنها را.

کنستانس Grady

چه چیز های مورد علاقه خود در تاکو بل منو ؟

MM Carrigan

من تبدیل به یک Crunchwrap عالی تبدیل کنید. من تا به حال هرگز آن را قبل از اما من بسیاری از شعر قطعه مورد آن است که من گفتم: “لعنت من باید سعی کنید این چیز.” و در حال حاضر این تنها چیزی که من سفارش. من حتی همسر من در هیئت مدیره با آن است. گفتم: “شما باید سعی کنید این Crunchwrap.” آن را مانند یک جنبش مذهبی.

کنستانس Grady

اولین تاکو بل حافظه ؟

MM Carrigan

این محل که در آن ما رفت و در شب جمعه به جشن می گیرند. مادر من می خواهم “من احساس نمی مانند پخت و پز امشب. اجازه رفتن به تاکو بل.” آن را بسیار گره خورده با نوستالژی و روان. به نه من آن را در با هر کس دیگری نیز چون من چنین پاسخ قاطع. بسیاری از نویسندگان است. هزاران نفر.

کنستانس Grady

و وجود دارد هر چیزی در منو که در آن شما مانند “نه این بد” ؟

MM Carrigan

من یک گیاه خوار هستم, بنابراین من دور ماندن از رمز و راز گوشت. اما هیچ چیز در تاکو بل منو بد است. که من جواب رسمی.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>