کالج انتخاباتی است تعجب آور آسیب پذیری

در سال 2000 ایالات متحده در انتخابات ریاست جمهوری و تغییر تنها 269 رای در فلوریدا از جورج دبلیو بوش به گور خواهد تغییر نتیجه کل انتخابات. به طور مشابه نتایج باریک اتفاق افتاده اند در حدود یک سوم از این کشور در انتخابات ریاست جمهوری و پنج برندگان در سراسر کشور رای مردم نیست تبدیل شدن به رئیس جمهور از جمله در سال 2000 و 2016.

کالج انتخاباتی تقسیم یک انتخابات به 51 کوچکتر – یکی برای هر ایالت به علاوه منطقه کلمبیا. ریاضی این سیستم ساخته شده است برای تقریبا اطمینان باریک پیروزی ساخت آن را بسیار مستعد ابتلا به تلاش برای تغییر یا رای دهندگان ذهن و یا سوابق خود را انتخاب کند. در واقع در شرایط خاص کالج انتخاباتی سیستم چهار برابر بیشتر در معرض دستکاری از ملی رای مردم.

تبلیغات:

چند رای بزرگ, عواقب

در حداقل 18 از 58 ایالات متحده آمریکا انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود بین سال 1788 و 2016 محبوب شمارش آرا ممکن به نظر می رسید برای نشان دادن یک برنده روشن اما به دنبال نزدیک تر – در تعداد رای مورد نیاز برای تغییر کالج انتخاباتی نتیجه انتخابات بود که در واقع بسیار نزدیک است.

تبلیغات:

نشان می دهد که چگونه کالج انتخاباتی باعث می شود دخالت بسیار ساده تر و موثر تر زمانی که دشمن – که آیا یک رای-ماشین هکر یا یک تبلیغات و کمپین دروغ – تغییرات فقط بخش کوچکی از آرا در چند متحده است.

در سال 1844 به عنوان مثال جیمز پولک شکست هنری رس 39,490 آرا در یک انتخابات که دیدم 2.6 میلیون نفر رای خود را. اما اگر فقط 2,554 نیویورکی – 0.09% ملی کل رای داده بودند متفاوت رس را تبدیل به 11th رئیس جمهور ایالات متحده.

نزدیک ترین کالج انتخاباتی پیروزی تا کنون – به جز 2000 – آمد و در سال 1876 که Rutherford B. Hayes از دست داده و با رای مردم به ساموئل بریتیش حدود 250,000 اما موفق به کسب رای کالج انتخاباتی توسط یک تک رای دادن.

تبلیغات:

انتخابات اختلاف شد و شمالی و جنوبی متحده رخ داد یک مصالحه سیاسی است که به هیز کاخ سفید در ازای پایان دادن به نیروهای فدرال’ شغل سابق مؤتلفه متحده است. که اختلاف می تواند اجتناب شده است اگر فقط 445 اهالی کارولینای جنوبی – 0.01% از ملی رای – رای داده بودند برای بریتیش به جای هیز.

حتی انتخابات است که به نظر می رسد مانند نسبت فراری حساس هستند. باراک اوباما در سال 2008 نزدیک به 10 میلیون رای اما نتیجه می توانست کاملا متفاوت اگر در مجموع 570,000 مردم در هفت کشور رای داده بودند برای جان مک کین – فقط 0.4 درصد از شرکت رای دهندگان.

تبلیغات:

برای نفوذ در خارج برای تغییر رای مردم برنده مبلغان و اطلاعات غلط دستفروشان را مجبور به تغییر 5 میلیون مردم رای – نزدیک به 10 بار به عنوان بسیاری از.

این است که به رای مردم کمتر آسیب پذیر?

برای ریاضیدانان مانند من آن را آموزنده برای سعی کنید برای محاسبه دقیقا چه آسیب پذیر یک نتیجه انتخابات است که تغییرات در یک یا محبوب تر رای. ما سعی کنید به انتخاب “بهترین” روش در میان همه فرضی راه برای گرفتن یک دسته از آرا و تعیین کننده در انتخابات را برنده.

تبلیغات:

فرض کنید ما برای اجرای یک انتخابات بین نامزد و نامزد B که در آن هر کدام از این مساوی شانس برنده شدن. سپس تصور کنید که یک بار محبوب آرا بازیگران, دشمن به نظر می رسد در برگه و تغییرات برخی از شماره ثابت از محبوب آرا در راه است که تغییرات در این انتخابات را نتیجه. رای اکثریت است که حداقل تعداد گزینه های دشمن برای معکوس کردن نتیجه. بنابراین در این مفهوم اکثریت رای گیری است” ،

آن است که البته غیر واقعی به فکر می کنم که دشمن می دانند دقیق در برگه رای. اما این سناریو را فراهم می کند مفید قیاس به دلیل آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی چه مردم رای خواهد داد – و به همان اندازه سخت برای محاسبه چگونه دشمن ممکن است هدف خاصی رای دهندگان و نه دیگران.

انتخابات و فساد از تصادفی رأی تغییرات

تبلیغات:

راه دیگری وجود دارد برای شبیه سازی پتانسیل برای دشمن به نحوی تغییر رای. این بار به جای یک دشمن تغییر ثابت تعداد آرا فرض وجود دارد 0.1% شانس که دشمن سوئیچ هر رای به نامزد دیگر. این فرض می تواند معقول و منطقی وجود دارد دشمنان کار برای هر نامزد. اجازه رای دادن تغییرات به صورت کاملا تصادفی ما ساده سازی محاسبات و هنوز هم تا پایان با یک تقریب معقول از چگونه تمام عوامل مختلف ارتباط برقرار کردن با یکدیگر.

سپس با استفاده از ابزار از احتمال مانند قضیه حد مرکزی آن را ممکن است برای محاسبه است که در انتخابات با تعداد زیادی از رای دهندگان وجود دارد که به طور متوسط حدود 2% شانس که 0.1% تصادفی رای فساد تغییرات نتیجه رای اکثریت. از سوی دیگر برای کالج انتخاباتی شانس موفق تداخل افزایش به بیش از 11 درصد – اگر هر دولتی است که تصور می شود از نظر اندازه برابر است. با تنظیم متحده’ اندازه واقعی منعکس تعداد رای دهندگان در ایالت های ایالات متحده, احتمال, دخالت, است که هنوز هم بیش از 8 درصد چهار بار این شانس را برای رای اکثریت.

که چهار به یک نسبت است که بدون تغییر تا زمانی که دشمن را احتمال تغییر رای نسبتا کوچک است: کالج انتخاباتی سیستم بیش از چهار برابر بیشتر مستعد ابتلا به تغییرات رای از رای مردم.

همچنین در میان دموکرات رای گیری روش اکثریت رای گیری روشی است که بیشترین مقاومت را در برابر تصادفی رای دادن تغییرات. بنابراین تحت این ضوابط وجود دارد هیچ دیگر دموکراتیک رای گیری روشی است که بهتر از اکثریت رای گیری در حفاظت در برابر انتخابات دخالت.

تبلیغات:

فوق محاسبات مورد بررسی قرار تنها انتخابات با دو نامزد. تعیین کوچکترین ممکن است احتمال تغییر نتیجه انتخابات دموکراتیک را با بیش از دو نامزد بسیار سخت تر است. ساختمان در کار بسیاری از مردم من را ساخته اند برخی از های اخیر پیشرفت نشان می دهد که کثرت رای گیری است که بیشتر انعطاف پذیر به صورت تصادفی رای فساد است.

وجود دارد یکی از بهترین روش رای گیری. هر رویکرد نامطلوب نقص مانند بالقوه برای یک شخص ثالث نامزد ورود در مسابقه برای تغییر برنده انتخابات است. رتبه-انتخاب رای گیری دارای معایب خاص خود است. اما روشن است که هنگامی که در تلاش برای محافظت از انتخابات از خارج از نفوذ کالج انتخاباتی است که به مراتب ضعیف تر از رای مردم.

استیون Heilman استادیار RTPC ریاضیات دانشگاه کالیفرنیای جنوبی – Dornsife کالج, نامه, هنر و علوم

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>