“فیل در اتاق”: عجیب و غریب, غنی, پوچی جدید Melania Trump, بیوگرافی

مریم اردن prefaces “هنر او معامله” جدید بیوگرافی بانوی اول Melania Trump, با خودی حساب شب در اکتبر 2016 زمانی که بدنام “Access Hollywood” نوار به بیرون درز شد. (که خواهد بود که در آن شوهرش bragged خود را در مورد تمایل به گرفتن تمایلی زنان “توسط گربه.”) کسانی که زمان ساعت برای مبارزات انتخاباتی به عنوان کارکنان ارشد جمع آوری شده با نامزد در اطراف صفحه نمایش برای دست و پنجه نرم کردن با این خبر.

آنها همچنین تنش بین ساعت Melania و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود که “red آینده تا گردن خود را به گوش” و قرار است در بازگشت به چهره همسرش که شب برای تا زمانی که ممکن است.

تبلیغات:

تیم مغلوب ساختن پیشی جستن بود با تمرکز بر یک فرد نشسته در بیش از سی طبقه بالای آنها در پنت هاوس. آنها می تواند چرخش و منحرف کردن توجه استراتژیست استیو Bannon تهمت پسر در قانون Jared کوشنر و دیگران در حال حاضر در حال تدوین ایده هایی برای چگونه به انجام این کار است — اما اگر Melania راه می رفت بیرون مبارزات انتخاباتی بود ولی بیش از. اگر او گفت که او نمی تواند تحمل کند شوهرش رفتار, چرا باید زن رای دهندگان ؟

“همه بود گفت:” شما باید به طبقه بالا و دیدن Melania. چرا شما رفتن به طبقه بالا در حال حاضر و ببینید Melania?’ و او عجله برای رفتن وجود دارد” [کمپین مشاور کریس] کریستی به یاد. “من به او گفت: ‘آن را نمی خواهید برای دریافت هر گونه آسان تر است. دیگر شما صبر کنید آن را نمی خواهید برای دریافت هر گونه آسان تر است.’ “فرد دیگری در اتاق گفت: “آن شب او وحشت زده به نظر می رسید برای رفتن چهره همسر خود را.” در آن زمان تهمت دو ساعت در نهایت به قدم به آسانسور.

Melania, به عبارت دیگر از دست رفته است از اولین صحنه از خود کتاب است. به عنوان کریستی قرار داده و آن را “او بود فیل در اتاق است.”

در پایان به هر دلیل Melania انتشار بیانیه ای درخواست این کشور برای بخشش شوهر او را به عنوان او تا به حال.

مغلوب ساختن پیشی جستن ترمیم و سپس در توئیتر خود نوشت: “من هرگز قطره خارج از مسابقه” و در ادامه برای تبدیل شدن به رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا است.

تبلیغات:

که حکایت را به عنوان به خوبی به عنوان هر یک در کتاب قطاری مشکل ساز فتنه در مرکز آن موضوع: یک زن نامرئی از نامشخص نفوذ است.

“هنر معامله خود را” فراتر از همه شک یک کتاب فوق العاده ای. آن است که impeccably گزارش شده و نوشته شده — نور, روشن و جذاب و صادقانه در سراسر.

کسانی که کیفیت همراه با اردن چاه های عمیق از حساسیت و تحقیقات متعادل بیوگرافی خود را که از بسیاری جهات مخالف: از همه که مات سطحی گریزان و در نهایت غیرقابل اعتماد است.

تبلیغات:

زیبا, خالی گلدان.

اردن, یک روزنامه نگار واشنگتن پست که برنده پولیتزر (و نامزد دو بار) مصاحبه با بیش از 120 نفر در پنج کشور برای این کتاب که در زمان نزدیک به چهار سال به جمع آوری. در تمام مدتی که او تنها می تواند صحبت می کنند با Melania Trump یک بار در سال 2016 قبل از انتخابات. بقیه محض است legwork یک تقلا به unscramble چه قطعاتی اردن می تواند بهبود می یابند.

تبلیغات:

اردن چه کسی می گوید که Melania زندگی داستان ارائه یک “چالش بی سابقه,” خجالتی نیست و از ابراز سرخوردگی او را و در واقع آنها ساخته شده است یک موضوع مرکزی.

“کسانی که اخراج [Melania] به عنوان چیزی بیش از یک لوازم جانبی زیبا را درک نمی کنند او و یا او را تحت تاثیر قرار. او با این نسخهها کار در باقی مانده مرموز” اردن می نویسد. “او در راه خود او است که به عنوان پیچیده به عنوان شوهر او. او نیز بسیار بیشتر شبیه به او از آن به نظر می رسد.”

کسانی که ویژگی های مشترک عبارتند از جاه طلبی و خودشیفتگی و پارانویا — اردن توصیف هر دو Trumps به عنوان “مبارزان و بازماندگان که جایزه وفاداری بیش از تقریبا همه چیز” و “مشتاق سازندگان تاریخ خود را.”

تبلیغات:

اما خوانندگان را پیدا خواهد کرد آن را اساسا غیر ممکن است به درک Melania جدا از شوهرش.

Melania Trump متولد شد Melanija Knavs (قافیه با “موس”) در سال 1970 در چه بود در آن زمان سوسیالیستی یوگسلاوی. بین آن زمان و امروز او مانند کشور خود را تغییر داده است نام او یکی از آخرین سه بار.

خانواده او بود و به شدت خصوصی حتی با استانداردهای که به شدت خصوصی عصر اردن می نویسد و اشاره کرد که “حتی کسانی که فکر می کردند می دانستند Knavs خانواده خوب شد شگفت زده برای یادگیری در سال 2016 که [Melania پدر] ویکتور دارای یک پسر در یک شهر در این نزدیکی هست.”

تبلیغات:

از آنجا Melania زندگی “آشکار مانند اعمال یک بازی است.” دختر کوچک از یک سازشکار کشور; این جوان بلند پروازانه مدل; زنی که مهاجرت به شهر نیویورک و فرود یک میلیاردر املاک و مستغلات مغول.

اما وجود دارد هیچ طریق خطوط به داستان چیزی است که متصل به یک عمل را به دیگری.

“کاملا وقتی پرده می افتد در یک دوره از زندگی خود آن را تقریبا به عنوان اگر آن را هرگز اتفاق افتاده است” اردن می نویسد. “شخصیت های مرحله بندی همه چیز تغییر میکند.”

Melania, اردن می گوید: نمی نگه داشتن در تماس با مردم “به استثنایی درجه” و با استثنا از خانواده این افراد در گذشته او را در حال حاضر.

تبلیغات:

(حتی خانواده محدودیت های آن است. زمانی که روزنامه نگار جولیا Ioffe یافت Melania برادر ناتنی دنیس Cigelnjak در سال 2016 او گفت که او تا به حال ندیده Melania یا خواهر بزرگتر او.)

“Melania فقط به نظر می رسد یک روز” یک مغلوب ساختن پیشی جستن دوست اظهار داشت: در مورد ملاقات با او برای اولین بار در سال 1999. “او را نمی کند دوستان است. او نمی بحث در مورد آنچه که او انجام شده بود. او فقط به نظر می رسد این زن بدون تاریخ است.”

فعلی بانوی اول ساخته شده است تصویر خود را با تماشای چه تهمت ارزش, اما انجام این کار مخالف برای رسیدن به آن بالا بردن مشخصات خود را از طریق “استراتژیک آشکار و کمیابی” و dodging مطبوعات — که به نظر می رسد غیر معمول برای یک زن زیبا که تا به حال خیلی سرسختانه به دنبال یک مدل حرفه ای است. (او “سال ها وقت صرف مطالعه چگونه راه رفتن و چگونه به ایستادگی چگونه به شیب سر خود را برای یک دوربین بهتر زاویه” اردن می نویسد.)

“مردم می گویند” من او یک مدل, بنابراین او باید گنگ است.’ وجود دارد هیچ چیز گنگ در مورد او” دیرین تهمت دستیار و مشاور راجر سنگ گفت: اردن.

تبلیغات:

“او کسی است که در نهایت گفت:” شما می دانید, دونالد, توقف صحبت کردن در مورد در حال اجرا برای رئیس جمهور و آن را انجام دهد. اگر شما در حال رفتن به آن را انجام دهد آن را انجام دهد. اما اگر شما نمی خواهید به انجام آن را متوقف صحبت کردن در مورد آن را به دلیل آن پیر. و اگر شما, شما در حال رفتن به برنده'” سنگ به یاد می آورد.

قابل توجه است که تنها حافظه Melania سنگ قادر به اشتراک گذاشتن با سالن ،

Melania, یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مورد اعتماد ترین عاطفی مشاوران. او همیشه اولین کسی که با او تماس پس از یک رالی و او اغلب تبدیل به کاخ سفید تصمیم گیری به پرسنل.

در واقع تعداد زیادی از مردم در کتاب شهادت به احساس واقعی بین این دو است. Melania را در پاسخ به گمانه زنی ها در مورد طلا-حفاری با اشاره به “شما نمی توانید آغوش یک آپارتمان; شما نمی توانید آغوش هواپیما است.”

تبلیغات:

که واقعا یکی از کتاب بیشتر تعجب آور وحی: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به عشق Melania — یک احساس است که در تهمت آشکار به عنوان یک ترکیب عجیب و غریب از تحسین و ترس به عنوان “Access Hollywood” حکایت قطاری هست.

“مغلوب ساختن پیشی جستن می شود بیش از حد شرور و اهریمن گاهی” زمانی مدیر ارتباطات کاخ سفید آنتونی Scaramucci گفت: سالن. “او یک اسكلت و او می تواند غیر انسانی اما او دوست ندارد که در هر محیط است. او کاملا محترم است و من فکر می کنم هنوز هم احترام به نظر او.”

Melania خودش ابراز رابطه غیر متعارف به نرمی: “ما به یک فضا برای هر یک از دیگر.”

سر و سرور در مغلوب ساختن پیشی جستن در بدمینستر نیوجرسی قرار داده و آن را بیشتر طلبانه.

“او شیرین بود با خود گفت:” اردن است. “اما در تلویزیون. در فرد من تو را دیدم هرگز آنها صحبت خواهم کرد.” اردن گفت: “ملاحظه ای سازگار” حساب مصور ازدواج “است که به نظر می رسد برای رشد و حفظ موازی زندگی می کند که به سختی از وسط قطع کردن.”

و این کتاب را حرکت شبیه چمچه زنی: Melania اهرمی او ضروری تصویر به عنوان بانوی اول به مذاکره مجدد او prenuptial agreement با مغلوب ساختن پیشی جستن امتناع از حرکت به کاخ سفید تا زمانی که او در داد. Tellingly او با اشاره به این که “مراقبت از بارون.”

(اردن اشاره می کند او می تواند آموخته اند حرکت از مغلوب ساختن پیشی جستن که در ghostwritten “هنر معامله” می گوید: “بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که برای مقابله از قدرت و اهرم این است که بزرگترین قدرت شما می تواند داشته باشد.”)

Melania, اردن می نویسد: برای اولین بار خندید در “رایگان MELANIA” نشانه اما می گوید او عقب کشیدم و در حال فکر به عنوان “درمانده” و یا یک “گروگان گرفتند.” او نگرانی اصلی این است که افزایش تهمت جوانترین فرزند بارون — که اسلوونیایی و شهروندی صحبت می کند زبان روان — و فقط در مورد همه چیز او می کند و حول محور چه او معتقد است بهترین خواهد بود برای او. (مغلوب ساختن پیشی جستن یک بار به نام بارون “Melania را.”)

“او بسیار خوشحال است که بانوی اول” گفت: یکی از آشنایی.

“او می داند که دقیقا همان چیزی است او نمیخواهد که باعث می شود او دقیقا آنچه که او می خواهد” گفت: یکی دیگر از.

درست فراست به نظر می رسد وجود دارد بین Melania و “اولین پدر” Ivanka Trump که به نامادری اش به derisive نام مستعار “پرتره.”

Melania شنیده شده است تماس, Ivanka “شاهزاده خانم” از گوش رس. هنگامی که او جوانتر بود Ivanka خصوصی به نام Melania “پرتره” گفتن همکلاسی که او پدر دختر صحبت کرد تا آنجا که یک نقاشی بر روی دیوار.

Melania ظاهرا مبارزه برای حفظ Ivanka رسیدن به خروج از شرق بال و شخصا مداخله برای جلوگیری از مصرف قابل رویت ترین نقطه بعدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن در مراسم افتتاح. (که رفت به Melania و بارون.)

در واقع اردن می نویسد: هنگامی که Melania معروف ملبس به ارزان, ارتش سبز ژاکت با “من اهمیتی نمی دهند آیا u?” ناخوانا در پشت برای دیدار با جدا خانواده های مهاجر در مکزیک, مرز, این, بود, با توجه به کاخ سفید و مشاوران و یک شات در Ivanka که نمی توان مانند یک سفر است.

(Ivanka شوهر, جارد کوشنر تنها باعث می شود یک ظاهر در این کتاب راه رفتن در مصاحبه خود با پوشیدن شلوارک و صحبت کردن در مورد چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز به کودک خود را یک مشارکت جایزه.)

اردن تایید می کند که Melania حداقل در بخشی مسئول پایان است که سیاست های مهاجرتی است. او گزارش می دهد که کاخ سفید منابع به او گفت آن هماهنگ با مغلوب ساختن پیشی جستن که “متوجه شدم که او تا به حال ساخته شده است یک اشتباه و خوشحال بود برای Melania به او کمک کند آن را تعمیر کنند.”

هر چند اولین بانوی حمایت برای برخی از سیاست عمل مانند یک بد بخت تلاش برای ممنوعیت سیگار e-بعد از بارون به او گفت که بسیاری از همکلاسی های خود مورد استفاده آنها — مغلوب ساختن پیشی جستن مکان ترین ارزش در Melania قضاوت در مورد کاخ سفید کارکنان.

او شایعه شده پشت چند با مشخصات بالا حرکت می کند, مانند شلیک Scaramucci پس از به سختی یک هفته در کاخ سفید هنگامی که یک خبرنگار نوشت: تا شدید بی حرمتی تماس تلفنی که Scaramucci تا به حال اعتقاد بر این بود که رکورد. (Scaramucci گفت: سالن که Melania و Ivanka شد و به احتمال زیاد در پشت خود بیمارستانها در حال تمام شدن است اما تصور نمی کند که آنها را سرزنش: آن را “کاملا fireable جرم.”)

در یکی دیگر از این کتاب چند قاشق, Melania به نظر می رسد که شرکت تصمیم گرفتند به خواستار شلیک امنیت ملی دستیار میرا Ricardel.

این اردن اشاره می کند نشان می دهد که چگونه “top مقامات دولت گاهی اوقات سعی کنید به استفاده از Melania قدرت برای خود دستور … و گاهی اوقات هنگامی که آن را به نظر می رسد Melania اقدام به طور مستقل از خود او است که در واقع کار با او.”

اما در تلاش برای متقاعد کردن شک و تردید در مورد Melania آژانس اردن قادر به نگه داشتن او پاسخگو برای همدستی در حیرت انگیز ظلم و ستم و تخریب. بانوی اول که خودش می بالد بر اینکه “آرامش فرد” است و به ندرت نشان داده کوبیدن پای خود را پایین و یا ابراز خشم و کتاب هرگز آدرس او مهاجر را در تهمت آشکار نژادپرستی.

مثلا Melania نمی shame مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان دادن به کودک جدایی سیاست; او به طور جداگانه احسان با این انتقاد که تصاویر تلویزیونی از کودکان تا به حال تولید شده است.

شاید این یک انتخاب آگاهانه در اردن بخشی به حجاری یک روایت و یا شاید آن را یک محصول جانبی از “چالش بی سابقه” که مرموز Melania مطرح این نویسنده است که در نهایت بیشتر در رابطه با باز کردن فرد است.

اردن نشانی از بازیگران و تردید جدی در Melania را امانت (تماس او را “مشتاق خالق خود تاریخچه”) و می گوید: به عنوان مثال Melania ادعا می کنند به پنج زبان است که آشکارا نادرست است. به تازگی به عنوان تابستان 2016, Melania رسمی زیستی گفت: او از دانشگاه فارغ التحصیل شد. او نداشت.

البته اردن صبر تناقض و فریب دقیقا همان چیزی است که باعث می شود این کتاب چنین غنی و با ارزش به عنوان خوانده شده. از سوی دیگر هر چه تجارب و روابط شکل Melania هنوز هم راهنمای او و اقدامات او و inactions به عنوان بانوی اول به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در بسیاری از راه های نهایی عهد به هر كس او است و یا می خواهد به.

در تنها مصاحبه زمانی که اردن خواسته Melania به توصیف خودش را “به درستی” که به زودی به بانوی اول پاسخ داد: “من می دانم آنچه من می خواهم و من نیازی به صحبت کردن و به شما می دانید یک توجه سالک. من که راه نیست.”

اردن فقط به اشتباه توسط این پاسخ به عنوان او قبل از آن خواسته Melania به او بگویید که او چه می خواهید به عنوان مخالف به آنچه در او نیست.

“من زنده معنی دار زندگی” Melania گفت. “من می دانم که صحبت کردن در هر زمان blabbing چیزی در اطراف خوب نیست. که نه من سبک.”

“حفظ نمای است و همواره Melania کار یک کار او طول می کشد به طور جدی و اجرا دقت حتی اگر — به عنوان با مدلسازی — و نه lifelessly,” اردن را مشاهده. “او می داند که چگونه به انجام آنچه که او نیاز به انجام; او فقط نمی داند که چگونه به مانند او لذت می برد آن را انجام می دهند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>