او را برای پذیرش خود ناتالی اگان صرف سال زندگی در یک حباب. به عنوان یک کارآفرین موفق با بسیار پرطرفدار سرمایه گذاری-سرمایه خواستگاران او تجربه به دور از هنجار. در آن زمان اگان یک نما, زن, نگاه به جهان مثل یک مرد در یک صنعت تحت سلطه مردان است.

“ما به طور طبیعی سیمی با همدلی اما من فکر می کنم خاص پویا من واقعا می تواند در جداسازی مردم از واقعیت و بقیه جهان” او به من گفت هنگامی که ما صحبت در تلفن.

تبلیغات:

سپس او را به عنوان یک ترانس زن و همدلی فاصله روشن تر شد به او از آن تا کنون بوده است. به عنوان او شروع به حرکت را از طریق جهان به عنوان یک زن به جای به عنوان یک مرد او نمی تواند کمک کند اما توجه کنید که چگونه متفاوت افراد تحت درمان او.

“من از بودن در یک ممتاز فضا به بودن در لبه بیرونی یکی از مهمترین جوامع به حاشیه رانده شده در جهان” اگان گفت. در یک معنا اگان همیشه شناخته شده آنچه آن را مانند به یک پرت اما در حال حاضر او خواهد بود به طور کامل زندگی خود را که در راه است. تفاوت های ساخته شده خود را آشکار تقریبا بلافاصله. او ناگهان متوجه چیز در مورد همسالان خود در هنگام راه اندازی فضایی است که او تا به حال متوجه شده قبل از — برای مثال راه آنها صحبت در مورد افراد خارج از دایره خود را. اگان که از دایره, اما او در حال حاضر می تواند آن را متفاوت ببینند: Egan خودش بود موضوع را به زبان توهین و جوک های ساخته شده در هزینه های خود را. او به خاطر تجربه در حالی که خرید و یا تلاش برای انجام یک جلسه کسب و کار هنگامی که مردم نمی خواهد نگاه او در چشم. این یک وضعیت آشنا به بی شماری LGBTQ مردم در سراسر کشور است. و آن را صدمه دیده است. اما اگان هنوز هم تا به حال استفاده از آموزش و تجربه و شبکه. بنابراین او تصمیم گرفت برای نزدیک شدن به موضوع از این آشکار همدلی فاصله با راه اندازی و مترجم متولد شد. در ابتدا آن را به معنای یک شبکه اجتماعی برای جامعه فراجنسیتی اما خیلی زود به ماموریت گسترش ضرورت است. به عنوان اگان خرید ایده به سرمایه گذاران, او نگه داشته در حال اجرا به موانع: بسیاری از مردم به سادگی نمی دانند که مشکل او در تلاش بود برای رفع. پس همیشه انعطاف پذیر و تطبیقی اگان reframed دوباره: مترجم را در کار ساخت همدلی شکاف واضح تر و سپس سعی کنید به آن نزدیک است. او می خواست همسالان خود در دنیای کسب و کار به درک فقط چگونه متفاوت از یکدیگر تجارب مردم از جنس های مختلف در صنعت می شود. مترجم به زودی بدل به یک وسیله نقلیه برای فن آوری-کمک به تنوع-و-گنجاندن تجارب سازمان ها و شرکت ها از تمام اندازه ها. این شرکت با استفاده از chatbots برنامه و سفارشی مجازی-واقعیت تجارب به افشای کارکنان در سازمان ها مانند شهر نیویورک وزارت آموزش و مشاوره های غول پیکر, McKinsey & Company به تجارب زنان و جنسیت-nonconforming افراد معلول و مردم از رنگ در اطراف و در میان آنها است.

هنگامی که ما صحبت در گوشی اگان از من خواست به تصور نشستن در یک نمونه تنوع-و-گنجاندن آموزش. من می خواستم به خمیازه فقط فکر کردن درباره آن. در تجربه من این معمولا به معنی نشستن در صندلی های ناراحت کننده برای یک خونتان مدت زمان طولانی گوش دادن به یک لیست طولانی از حالات ناراحت کننده—که برخی از من با تجربه خودم و برخی از من هرگز: در حال لمس نامناسب به آن اشاره شده با لکه دار بودن به طور مداوم قطع شده توسط همکاران مرد ، به چیز جالب تر—و امیدوارم موثر—مترجم تمرکز بر روی یک نیروی در ریشه بیشتر از این رفتار: ناخودآگاه تعصب و یا تمایل برای همه ما به کمك و اغلب تداوم کلیشه ها در مورد کسانی که متفاوت از ما. ما ممکن است باید افکار آگاهانه از تعصب و تبعیض و نژاد پرستی و یا کلیشه اما فرهنگ ما در زندگی گاهی اوقات باعث می شود آن چیز اجتناب ناپذیر در سطح ناخودآگاه. فعالان و کارآفرینان مثل اگان امید به کسانی که ناخودآگاه تعصبات واضح تر ایده آل ساخت آنها را آسان تر برای سرکوب.

تبلیغات:

مترجم این روش در چند راه مختلف اما اگان می گوید موثر ترین کسانی هستند که ترکیب فن آوری های تعاملی فعالیت های گروه. یکی از فعالیت های معمول استفاده می شود در تنوع-و-گنجاندن کارگاه های آموزشی “امتیاز راه رفتن.” شرکت کنندگان در خط و گام رو به جلو یا رو به عقب بر چگونه آنها را شناسایی و با اظهارات خوانده شده توسط یک تسهیل کننده. من مراحل رو به جلو برای “یکی از پدر و مادر من با این نسخهها کار یک یقه سفید کار” و “به من گفته شد که من هوشمند و قادر به توسط پدر و مادر من” و گام به عقب برای “من پرداخت شده است کمتر و یا تحت درمان کمتر نسبتا به دلیل نژاد ، قومیت ، جنسیت و یا هویت جنسی” برای مثال.

من نمی خواهد حرکت در تمام “من مطرح شد در یک تک والد خانواده” و یا “من به مدرسه رفت و زبان به یک زبان دیگر غیر از زبان انگلیسی” به دلیل آن صدق نمی کند به من. در پایان از ورزش های مختلف مبارزات و مزایای هر کس در اتاق تبدیل به استارک بر اساس جایی که آنها ایستاده است. می توان آن را قدرتمند, اما آن را نیز می تواند بسیار ناراحت کننده—به طور بالقوه unproductively بنابراین برای افرادی که آماده هستند به واقعا درک زمینه و پیامدهای ورزش. احساس اضطراب و خجالت و گناه می تواند در ایجاد همدلی بسیار دشوار است.

مترجم ارائه می دهد یک امتیاز-پیاده روی ورزش است اما آن را انجام ناشناس از طریق گوشی های هوشمند. نتایج مشترک با کل گروه اما نام آنها پاک شده است. در یکی دیگر از ماژول مترجم تسهیل می پرسد مردم به لیست تمام کلیشه های آنها احساس دیگران معاشرت با آنها و یا که آنها ممکن است مرتبط با خود را دارند. یک پاسخ شایع به خصوص از مردان و شرکت کنندگان از رنگ اگان به من گفت که “تهدید.” به جای انجام این کار بر روی کاغذ مترجم آن را از طریق یک ناشناس مبتنی بر وب برنامه. ناگهان چه شد هنگامی که یک بی دست و پا ورزش از خواندن لیست آسیب پذیر در مقابل همکاران بیشتر می شود خصوصی و در نتیجه گاهی اوقات بیشتر صادق است. این شهر همچنین دارای عقل اثر نیاز به مشارکت در حالی که حفظ حریم خصوصی. همه پاسخ ها نمایش داده می شود به این گروه در یک میزبان نمایش داده ناشناخته خواهد ماند و نشان میدهد که چگونه بسیاری از مردم ذکر شده هر یک کلیشه.

تبلیغات:

“این گروه دارای تجربه یادگیری بدون داشتن هر کسی به طور خاص داوطلب اطلاعات گفت:” اگان. منتقدان استدلال می کنند که این استراتژی حذف مسئولیت از ورزش است اما اگان فکر می کند آن را در واقع منافع ترین کلیشه نفر در اتاق نیست “otherizing” آنها را در بحث در مورد به حاشیه رانده است.

در یک جلسه با دو صد شرکت کنندگان در کمتر از چهار دقیقه برنامه را دستگیر کرده بود بیش از 1200 کلیشه. صفحه نمایش در مقابل اتاق داد که یک کلمه ابر تمام کلمات. آن نگران کننده بود. آن را مانند نگاه در حدود 25 درصد از مردم در اتاق بر این باور بودند کلیشه ای به عنوان “ضعیف است.” یک زن مطرح شده ، او در آستانه گریه.

تبلیغات:

“من فکر کردم من می دانستم که همه اینجا,” او گفت:. “من تا به حال هیچ ایده چگونه متفاوت همه ما خودمان را.”

“این چنین بود جالب بیانیه” اگان گفت. “او در یک اتاق با دو صد مردم او مشغول به کار بود با سال. آن لحظه که او متوجه او ممکن است به اطراف نگاه کن و بگو: همه ما افتخار است اما ما همه نوع از مردم همان,’ همه ناگهانی است که به طور کامل دمیده از هم جدا. او در معرض بسیاری از دیدگاه های مختلف از ما چگونه خودمان را در جهان است. که برای او بود واقعا قدرتمند حاضر است.”

اگان اذعان می کند این تمرینات گاهی اوقات مردم را عصبانی. “مردم متوجه خود امتیاز اما پس از آن آنها نیز در یک موقعیت بسیار بی دست و پا در اتاق با بسیاری از مردم که ممکن است در همان سطح از امتیاز” او توضیح داد. “ما تا به حال یک فرد واقعا اکسپرس در آموزش چگونه عصبانی بودند و نه با هر کس دیگری اما با خود. گفتند: خوب چه کار کنم با امتیاز من?’ او این حرف لحظه ای در مقابل همه.”

تبلیغات:

در حال حاضر مترجم در حال کار بر روی یک حتی بیشتر احشایی تجربه. این شرکت در حال ساخت قرار دادی VR تجربه برای مشتریان خود که برخی از آنها عبارتند از: NBCUniversal, شل و Salesforce. اگان توصیف بالقوه VR تجربه قرار داده است که کارمندان در یک کار مرتبط با وضعیت, وضعیت اجتماعی و در یک خیابان تاریک در شب و کمک به آنها درک خود را تعصبات در مورد انواع مختلف از مردم آنها ممکن است در سراسر آمده در هر. به جای به سادگی پرسیدن بله یا خیر سوال این تجربه را به کاربر ضربه تند وشدید زدن دست خود را به سمت چپ یا راست درگیر شدن آنها در چند هواپیما. احساسات است که می آیند تا در آزمون ها از این تجربه ها همیشه لذت بخش و یا خیریه است اما این نقطه است. و اگان به من گفت که برای مردم باز به تجربه آن می تواند یک تحول اثر است.

“این شگفت انگیز است هنگامی که شما تغییر زمینه چقدر مردم نگرش و رفتار شیفت,” او گفت:.

در توصیف این پدیده اگان برانگیخته آنچه او می بیند به عنوان سه رکن اصلی همدلی: خود آگاهی نظیر آگاهی و عمل گرفتن.

تبلیغات:

“آن سه چیز را با هم در یک واحد آموزشی یا یک تجربه اما VR واقعا می تواند به شما کمک کند که,” او گفت:. خود آگاهی است که بلافاصله تحت تاثیر این واقعیت است که در طول یک VR تجربه شما احساس نمی مانند شما به خودتان است. که فعال شدن یک نوع تفکر است که سخت است برای شبیه سازی فقط با تصور شخص دیگری را تجربه می کنند. “لایه ایده هویت در زمینه, و شما در حال حاضر درک هویت خود را کمی بهتر است و آن را اجازه می دهد تا شما را در درک هویت دیگران در اطراف شما به عنوان شما در ارتباط برقرار کردن با آنها.”

این لایه بندی و همچنین اجازه می دهد تا مترجم به جمع آوری مقدار زیادی از اطلاعات است که کمک می کند تا مشتریان را ببینید اگر این تجربیات در واقع ساخت یک تفاوت. اگان اذعان دارد که مترجم نمی تواند از بین بردن تعصب ناخودآگاه در یک سازمان, اما این می تواند مردم را آگاه تر از آن و حداقل شروع گفتگو در مورد همدلی است. این است که در آن جنبه های ارتباطی همدلی می آید تا یک بار دیگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی