سازمان حفاظت محیط زیست به نظر می رسد با استفاده از coronavirus را بزرگ امتیازات به آلوده

آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) اعلام کرده است یک توقف در اجرای مقررات زیست محیطی با توجه به کروناویروس همه گیر است که بسیار گسترده در محدوده که منتقدان شروع به استدلال می کنند این تغییر است که در واقع یک پیشنهاد برای پیشبرد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دیرینه deregulatory دستور کار است.

تحت دستور جدید پنج شنبه اعلام کرد که سازمان حفاظت محیط زیست می گوید آن را ندارد “انتظار نیست به دنبال جریمه برای نقض روال نظارت بر انطباق و یکپارچگی تست نمونه گیری آزمایشگاه, تجزیه و تحلیل, آموزش و گزارش و یا صدور گواهینامه تعهدات در شرایطی که سازمان حفاظت محیط زیست موافق است که Covid-19 علت noncompliance.”

این قانون که در محل باقی می ماند به طور نامحدود به معنی کارخانه ها و نیروگاه های برق و دیگر عمده آلوده کننده فوق العاده ای دارند اختیار در تصمیم گیری اینکه آیا یا نه آنها فکر می کنم coronavirus را جلوگیری از آنها را از ملاقات با الزامات قانونی در آلودگی هوا و آب و زباله های خطرناک مدیریت. سازمان حفاظت محیط زیست نمی خواهد fining شرکت برای نقض شرایط خاصی در محدود کردن آلودگی در طول این زمان.

بسیاری از کارشناسان و طرفداران محیط زیست می گویند که در حالی که در مورد آرامش از قوانین برای شرکت هایی که در حال کوتاه کارکنان با توجه به همه گیر باعث می شود حس وسعت از سازمان حفاظت محیط زیست رهنمود به نظر می رسد هر دو بی سابقه ای و طراحی شده برای دادن چراغ سبز به آلوده به عمل بی پروا در زمانی که کیفیت هوا است که بشدت مهم برای سلامت عمومی است.

سینتیا Giles سازمان حفاظت محیط زیست است رئیس سابق اجرای قانون در دولت اوباما گفت که او “از هر گونه آگاه نیست به عنوان مثال زمانی که سازمان حفاظت محیط زیست تا کنون واگذار اساسی این سازمان به عنوان نشانی از آن را در این یادداشت” با توجه به نگهبان. او توضیح داد که سازمان حفاظت محیط زیست را تعلیق به عنوان “کناره گیری از سازمان حفاظت محیط زیست مسئولیت برای محافظت از مردم است.”

“این بیانیه سازمان حفاظت محیط زیست است که در اصل در سراسر کشور چشم پوشی از قوانین زیست محیطی برای آینده نامحدود” او در بیانیه ای گفت به تپه. “آن را می گوید شرکت در سراسر کشور است که آنها را در اجرای حتی اگر آنها منتشر می کنند غیر قانونی آلودگی هوا و آب در نقض قوانین زیست محیطی تا زمانی که آنها ادعا می کنند که کسانی که شکست در برخی از راه ‘ایجاد’ توسط ویروس همه گیر. و آن را اجازه می دهد تا آنها را در نظارت بیش از حد, بنابراین ما ممکن است هرگز نمی دانید چقدر بد نقض آلودگی بود.”

قبل از به تعلیق انجمن های صنفی مانند موسسه نفت آمریکا شد لابی سازمان حفاظت محیط زیست برای بیشتر سهل انگار اجرای مانند مقررات در ترمیم چکه کن تجهیزات. اما سازمان حفاظت محیط زیست حرکت می رود و فراتر از آن جمله هدفمند درخواست.

سازمان حفاظت محیط زیست است را به عقب رانده و در برابر انتقاد توصیف سیاست به عنوان یک اقدام موقت برای مقابله با بحران و گفته HuffPost روز جمعه که آژانس حفظ “همه ما مسئولین و ورزش آنها مناسب است.”

اما Giles و دیگر طرفداران محیط زیست نمی خرید که مشخصه. “فوق العاده EPA بیانیه نیست حتی ذخیره سازمان حفاظت محیط زیست را به عمل در صورت یک تهدید قریب الوقوع به بهداشت عمومی” او گفت: تپه.

در 24 ساعت پس از سازمان حفاظت محیط زیست یخ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نورد از یک میزبان از دیگر سیاست هایی که پیشنهاد آن را بهره برداری از این بیماری همه گیر به طور گسترده تر بند مقررات آزاد بخش خصوصی و پیشبرد سیاست های بحث برانگیز اطراف هر دو سلامت عمومی و محیط زیست است که ممکن است در غیر این صورت جلب بیشتر موشکافی. HuffPost الکساندر کافمن و کریس d’angelo خوب مختصر و مفید:

ساعت [پس از سازمان حفاظت محیط زیست اعلام], وزارت کشاورزی ایالات متحده تایید کرد چشم پوشی اجازه می دهد یک شرکت خصوصی به بیش بازرسی وظایف در یک تایسون غذاهای گوشت کشتارگاه. روز جمعه صبح اخبار را شکست که دولت نزدیک به نهایی سازی طرح خود را به عقب اوباما-دوران قوانین بالا بردن استانداردهای اقتصاد سوخت در وسایل نقلیه جدید و از سرگیری مبارزه که خوشحال صنعت نفت تقسیم خودروسازان و نشان دهنده استاندارد دوگانه در آمریکا حقوق به عنوان کاخ سفید به دنبال آوردن کالیفرنیا را به زانو در. و ظهر توسط دولت منتشر نهایی بررسی یک پیشنهاد 211 مایل جاده که قطع طریق بخشی از آلاسکا گیتس از قطب شمال پارک ملی و حفظ و باز کردن یک منطقه غنی از مس و روی و دیگر مواد معدنی است.

هم گسترده تر الگوی خصوصی سازی و مقررات زدایی مشهود است. و آن را سازگار با سابقه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که گامهای بریده بریده مقررات دولتی, خصوصی سازی برنامه های عمومی و کالا و تنزل محیط زیست است.

در ماه های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او را به چالش سازمان حفاظت محیط زیست آب قوانین ایجاد یک راه گریز اجازه می دهد تا خطوط لوله برای جلوگیری از بررسی های زیست محیطی و axed اوباما امضا آب و هوا تغییر سیاست پاک, قدرت برنامه ریزی.

به طور کلی نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل نشان داده است که برگ برنده دولت نورد نزدیک به 100 محیط زیست قوانین و مقررات. اقدامات خود را ساخته اند آن را آسان تر برای تمرین در حیات وحش, پناهگاه, کاهش مقررات به معنای مبارزه با صید بی رویه و تنگ ارزیابی ایمنی مورد نیاز به صورت بالقوه مواد شیمیایی سمی.

طرفداران محیط زیست دیدن گسترده سازمان حفاظت محیط زیست توقف در اجرای قوانین به عنوان شایسته است که الگوی به عنوان ائتلافی از فعالان نوشت: در نامه ای به سازمان حفاظت محیط زیست ارسال شده توسط محیط زیست یکپارچگی پروژه:

در حالی که ممکن است معقول در شرایط محدود برای سازمان حفاظت محیط زیست به اعمال اختیارات در یک مورد به مورد و بر اساس به طور موقت خودداری از اجرای آن همه گیر شده است به وضوح تضعیف یک مرکز توانایی مطابق … روشن نیست که چرا پالایشگاه های شیمیایی گیاهان و امکانات دیگر که در ادامه به کار و حفظ کارکنان خود را بر روی خط تولید خواهد شد و دیگر کارکنان و یا زمان آنها نیاز به تطابق با قوانین زیست محیطی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به بازی مورد علاقه های شما با سیاستمداران رای گیری بلوک و صنایع خاص وقتی که می آید برای پاسخ به coronavirus بحران است. اجازه می دهد سازمان حفاظت محیط زیست برای استراحت خود پلیس قطعا به نظر می رسد به جا است که همان قالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>