سازمان حفاظت محیط زیست فرهنگ شد و در حال حاضر سمی است. در حال حاضر آنها در حال قرار دادن کارکنان در معرض خطر COVID بدون هیچ دلیل

هر چند COVID-19 موارد در حال افزایش تهمت متحده در آژانس حفاظت از محیط زیست مدیریت مجبور است آن کارگران برای بازگشت به ناامن دفاتر — نامتناسب افشای ما سیاه و قهوه ای دانشمندان و مهندسین به خطر جدی و همچنین جوامع ما در خدمت با هیچ توجیهی. سازمان حفاظت محیط زیست (EPA) نیروی کار شده است از راه دور از مارس — شده است و قادر به انجام ماموریت خود را برای حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست به طور موثر در حالی که کار از راه دور. سازمان حفاظت محیط زیست با رهبری حتی تبریک نیروی کار ما را برای کمیت و کیفیت کار ما به اتمام در حالی که راه دور. در حال حاضر سازمان حفاظت محیط زیست در حال تغییر جهت midstream زمانی که بهره وری کارگر است که در تمام زمان بالا و در حالی که COVID-19 باقی می ماند قبر تهدید.

هیچ ماموریت همین دلیل دانشمندان و مهندسان از سازمان حفاظت محیط زیست باید گزارش خود را به دفاتر. محیط زیست نمی خواهد به طور ناگهانی بود cleaner اگر ما تغییر محل کار ما. مدیر Andrew Wheeler است که به سادگی قصد ارسال EPA کارگران به ناامن دفاتر به رعایت مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی-محور “بازگشایی” دستور کار است.

تبلیغات:

در حالی که سازمان حفاظت محیط زیست بازگشت-به-دفتر برنامه ریزی شده است حمله به سلامت و ایمنی همه ما کارگران سازمان حفاظت محیط زیست مدیریت شده بدون اذعان به حقایق: سیاه و سفید آمریکایی ها سه بار به عنوان به احتمال زیاد به مرگ از COVID-19 به عنوان همتایان سفید. Latinos نیز در حال مرگ در نامتناسب نرخ بالا در مقایسه با زمانی که به سفید پوستان است.

من دفتر منطقه ای در شیکاگو به عنوان مثال. کارگران از رنگ در سازمان حفاظت محیط زیست منطقه 5, شیکاگو, اغلب در صورت طولانی حمل و نقل عمومی رفت و آمد از تفکیک جوامع فقط به وارد در سازمان حفاظت محیط زیست دفتر که مجهز برای حفاظت از ایمنی خود را. این نه تنها تاثیر کارکنان سازمان حفاظت محیط زیست اما در جوامع ما زندگی و کار در. اگر یکی از ما کارگران باید مرگ به عنوان یک نتیجه از سازمان حفاظت محیط زیست را بی پروا انتخاب برای ما ارسال به یک ناامن کار در طول یک بیماری همه گیر از آن خواهد شد به احتمال زیاد یکی از ما سیاه و سفید و یا قهوه ای همکاران که دچار بدترین عواقب. اما با تقریبا تمام مناطق سازمان حفاظت محیط زیست در خط برای بازگشایی, از دالاس به آتلانتا به واشنگتن دی سی و نیویورک این درست است در سراسر هیئت مدیره.

در همین حال سازمان حفاظت محیط زیست رهبری در پاسخ به قیام مدنی در برابر نژادی و بی عدالتی در این هفته های گذشته و در طول این همه گیر با ایمیل های پر از platitudes. “سازمان حفاظت محیط زیست مدارا برای نژادپرستی و یا هر عمل تبعیض علیه کارکنان” ویلر به تازگی نوشت. این غلط است. سازمان حفاظت محیط زیست در حال شکل گرفتن اقدامات است که باعث آسیب به سیاه و سفید و قهوه ای کارگران از جمله بازگشت-به-دفتر طرح که او و کاخ سفید اعلام شده در وسط یک بیماری همه گیر.

تبلیغات:

متاسفانه این چیزی جدید است. من 13 سال به عنوان یک زن دانشمند در سازمان حفاظت محیط زیست من شاهد بی شماری اعمال تعصب توسط سازمان حفاظت محیط زیست مدیریت. من تا به حال به تماشای یک ویدئو کلیپ با بیش از بیست و همکاران برای “آموزش” با تصفيه خانه فاضلاب کارکنان —تمام سفید — رپ ضعیف و احمقانه در یک شیوه ای است که تنها می تواند به عنوان تمسخر فرهنگ سیاه و سفید. هیچ کس در اتاق داشت و این خنده دار است اما سازمان حفاظت محیط زیست مدیران. پس از آن وجود دارد سوزان شولتز مدیر از سازمان حفاظت محیط زیست نیویورک, اتاق کار, به تازگی به ویژه در TMZبرای ساخت یک تماس اشتباه به پلیس درباره او سیاه همسایه است. سازمان حفاظت محیط زیست گرفته است هر گونه اقدام فوری علیه “اجازه کارن” در حالی که بقیه جهان است توجه کنید که افرادی که تهدیدی برای زندگی مردم رنگ با گزارش های غلط در صورت از دست دادن شغل خود.

به نظر می رسد این فرهنگ در سازمان حفاظت محیط زیست عمیقا شکسته و آن را تغییر نمی دهد تا زمانی که مدیریت در نهایت چهره واقعی و معنی دار مراحل را به آن تبدیل شده است.

و در عین حال سازمان حفاظت محیط زیست مدیریت درایوهای پیش با بازگشایی برنامه است که ما می دانیم خواهد نامتناسب آسیب ما کارگران از رنگ. آن را به اجبار ما دانشمندان و مهندسین و وکلای مدافع و کارکنان پشتیبانی را به نا امن محل کار و بدون انطباق با CDC توصیه هایی که نیاز به تهویه مطبوع عملکرد فیزیکی اطاقک پارتیشن بندی را پوشش می دهد برای توالت و یا نوشته شده است برنامه عمل برای زمانی که یک کارگر در معرض و یا قرارداد COVID-19. کارگران در حال حاضر گزارش داد که در حالی که بازگشت به دفتر “داوطلبانه” برای اول و دوم فاز آنها احساس فشار از مدیران خود را به آمدن به دفتر بدون مراجعه آنها باید در صورت تلافی اولویت سلامت و ایمنی خود را با ادامه telework

تبلیغات:

بازگشایی دفاتر ما یک انتخاب قرار داده است که سیاه و سفید و قهوه ای مردم در خطر بیشتر است. اگر سازمان حفاظت محیط زیست متعهد به نژادی عدالت و از بین بردن سفید برتری در دفاتر ما, ما باید حفظ tele-کار را از طریق پایان از این بیماری همه گیر قرار داده و ایمنی برای اولین بار ساده و ساده است.

ما مصرانه از اعضای کنگره برای اقدام به پاسخ تقاضا از سازمان حفاظت محیط زیست در مورد این طرح. و ما از همه می خواهیم به ثبت درخواست ما خواستار نژادی عدالت در سازمان حفاظت محیط زیست بازگشت طرح است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>