این راهنمای ضروری برای موبایل بازی برای اجتماعی-فاصله غیر پارسه

ما در حال زندگی در یک لحظه در تاریخ است. در صورت COVID-19 بسیاری از ما در حال خروج به خانه ما. برخی از ما به طور ناگهانی مازاد از زمان. در حالی که اوقات فراغت ممکن است هنگامی که به نظر می رسید مانند یک غیر قابل حصول هدف آن را در حال حاضر نگران کننده, شکننده کیفیت: به جای متولد شدن از میل به آرامش آن است که در نتیجه آهسته پایین که مجبور شد بر ما. در سراسر کشور و در سراسر جهان بسیاری از ما در یک موقعیت که در آن ما در حال منزوی و به شدت به دنبال نوع جدیدی از حواس پرتی.

در آینده کتاب “مثل یک بازی فمینیستی” من استدلال می کنند که بازی بیشتر بازی ها (در هر راه قابل تصور) است که از واردات به فمینیست: این یک مسئله برابری و کیفیت زندگی و ضروری به بازسازی ناقص طبیعت از صنعت بازی های ویدئویی. به این منظور من استدلال می کنند که فمینیست نیاز به پیدا کردن زمان و فضا به بازی بیشترو برای ایجاد فرصت های بیشتر برای بازی برای کسانی که در اطراف آنها. در حالی که کتاب من نمی تواند احتمالا باید پیش بینی های عجیب و غریب بحران فعلی ما حاضر, من می خواهم به نشان می دهد که برخی از شما می توانید با استفاده از این فرصت را به پیدا کردن راه هایی به عمد بازی بیشتر و انجام آن را بر روی دستگاه های که شما در حال حاضر خود.

تبلیغات:

مشکل این است که پیدا کردن جای مناسب برای شروع است. به عنوان یک زن که تحقیق بازی های ویدئویی برای بیش از یک دهه من به بسیاری از درخواست برای توصیه از بعید بازیکنان. بسیاری از افرادی که درخواست نیست “سخت پارسه” — آنها کسانی هستند که ممکن است به نام “بازی کنجکاو” (یک اصطلاح است که من با اقتباس از حرکات بر اساس تورنتو و مونترال). اما در حالی که بازی کنجکاو ممکن است بخواهید برای آزمایش دیجیتال اوقات فراغت آنها همیشه نمی دانند که در آن برای شروع: فروشگاه اپل می تواند دلهره آور و لیست آنلاین کار می کنند با این فرض که بازیکنان درک اصطلاحات بازی سبک و نسب از بازی گذشته.

پیشنهادات زیر برای عالی بازی ها به معنای برای کسانی که نمی بسیاری بازی کند. برخی از آنها حیله گر و ادبی. برخی از آنها عجیب و غریب است. بسیاری از آنها شیرین و متفکر. بسیاری از آنها جذاب و ممکن است شاید کمک به شما منحرف کردن اذهان در راه است که کمک خواهد کرد که شما برای زنده ماندن ماه آینده (یا بیشتر). در همان زمان, من امیدوارم که بسیاری از بازی ها من این مثال در اینجا ممکن است شما را متقاعد کند که تصویری بازی ها مهم هستند و که در حال پخش و ترویج بازی یک فعال سیاسی نگرانی است.

لیست زیر را شکسته است تا با قیمت امتیاز برای کسانی که می خواهند برای سرمایه گذاری هیچ چیز کمی یا کمی بیشتر خود را اهل تفریح و بازی حواس او را پرت.

تبلیغات:

رایگان-به-بازی بازی های تلفن همراه

در حالی که مردم اغلب بی اعتنا free-to-play (F2P), بازی موبایل, می توان آنها را کاملا رضایت بخش است: نه فقط به عنوان راه به “اتلاف وقت” اما به عنوان رضایت بخش راه هایی برای تفکر. مطابقت-3 بازی پازل برای کمک به کنترل ما تمرکز و آرامش ما. در همان زمان سازمانی مکانیک می تواند رضایت بخش و ما را به یک حس کنترل بر جهان اطراف ما.

“داش ماجراهای”

تبلیغات:

آخرین کسی که شام میخورد داش حق رای دادن است سریع, خنده دار و زیبا است. بازیکن یک پیشخدمت مدیریت مشتریان است که بیشتر سرگرم کننده تر از شما ممکن است فکر می کنم. یک بازی خوب برای کسانی از شما به دنبال احساس تولیدی در این عقیم لحظه.

“Dots & Co.”

تبلیغات:

بازی در نقاط حق رای دادن هستند که آرامتر و کمتر تحریک بصری نسخه از این بازی 3 سبک بازی. طراحی مینیمالیستی رنگ ها و انیمیشن ها در دید نیست طاقت فرسا و بازی این است که یک راه آرامش بخش برای مدیتیشن در حالی که شما بازی.

“بچه گرسنه شیدایی”

یک بازی 3 بازی با برخی از عالی تاب و سطح بیشتر از شما همیشه می تواند از خواب. در حالی که شما مطابقت میوه ها را در یک خط شما می توانید به طور همزمان خوراک ممنون, زیبا و دلفریب, بچه های حیوانات.

تبلیغات:

“قطبی پاپ شیدایی”

عالی حباب تیرانداز بازی است که نور در روایت و دارای فیزیک بسیار عالی. با انداختن توپ به هوا شما را نجات نوزاد مهر و موم از طرف یک مادر مهر و موم; شکستن آنها را به خوب جلب رضایت راش.

ارزان بازی موبایل (تحت $5)

تبلیغات:

وجود دارد بسیاری از مستقل کوچکتر بازی های تلفن همراه است که حیله گر ادبی و رضایت بخش است. در اینجا چند را در نظر بگیرید.

“دونات شهرستان”

عجیب و غریب و خنده دار بازی که در آن شما بازی به عنوان یک سوراخ در زمین خورد تا همه چیز را در اطراف شما; مناسب استعاره برای زمان زمانه. بلع تا جهان را به غول سوراخ است بهترین راه ممکن است به صرف چند هفته و بازی است که هنوز هم سرگرم کننده در پخش.

“Gorogoa”

تبلیغات:

زرق و برق دار, خاموش, بازی پازل است که شامل مرتب دست کشیده مربع به عنوان آن را به شما می گوید یک داستان است. در آن طول می کشد در حالی که برای آویزان چگونه به بازی اما هنگامی که شما را به این پازل در حال جذب و بصری خیره کننده. اگر شما در حال رفتن به خیره در روی صفحه نمایش این یکی از بهترین راه برای انجام آن است.

“Hexologic”

سرد تعداد بازی منطق است که درخواست تجدید نظر به طرفداران سودوکو. بازی آرام است و آرامش بخش و متفکر و از آن آسان است به از دست رفته در. اطراف هنر آرام بخش است و مینیمالیستی و منطق پازل به طور فزاینده ای به چالش کشیدن.

“Monument Valley” (1 و 2)

تبلیغات:

بنای یادبود دره بازی در حال زیباترین, پازل که در آن بازیکن حرکت از طریق Escher-esque قلعه ها و مناظر. به دنبال در سازه ها و فضاهای متفاوت بازده, پاسخ, ساخت آن را یک بازی است که کمک می کند تا ما به یاد داشته باشید به نگه داشتن چشم انداز.

“Ticket to Ride”

نسخه دیجیتال از بازی محبوب هیئت مدیره عالی نسخه آنلاین; شما می توانید چند نفره بازی آنلاین با دوستان ناهمگام. من همیشه حداقل دو نسخه از بازی در زندگی روزمره من و شما می توانید با رباتها اگر دوستان شما در دسترس نیست. هنگامی که شما خسته از نقشه های ایالات متحده جایگزین نقشه ها برای خرید در دسترس هستند.

“زنگ زده دریاچه بهشت” (و یا هر یک از فرسوده دریاچه بازی ها)

تبلیغات:

“زنگ زده دریاچه” بازی پازل ماجراجویی است که احساس می کنید مانند آن ساخته شده بود توسط فرزندان Edward Gorey. زنگ زده دریاچه بهشت است که مورد علاقه شخصی من از این سری است; آن است که عجیب و غریب کمی خونین و عجیب, خنده دار پازل کوچک.

اواسط قیمت بازی های موبایل ($5–$15)

اگر شما مایل به صرف کمی پول بیشتر شما می توانید برخی از واقعا عالی تجربه در دستگاه تلفن همراه خود را. در اینجا چند پیشنهاد.

“Stardew دره”

“Stardew دره” است عزیزم از بازی های مستقل. آن است که عمیقا درگیر بازی کشاورزی که شامل رئالیسم جادویی و عاشقانه. اگر شما به دنبال برای رسیدن به آسان شایان ستایش بازی جهان برای ماه آینده این است که بهترین چیزی که پول می توانید خرید شما.

“Oxenfree”

“Oxenfree” یک عاطفی درگیر شدن شبح داستان ماجراجویی بازی با حلقه های متعدد انتهای. ترفند آن این است که چگونه شما را در پاسخ به دیگر شخصیت ها (اگر شما خوب هستند, معنی بی تفاوت) تغییرات و امکانات چگونه داستان می رود. داستان شامل یک گروه از نوجوانان در یک جزیره متروکه تلاش برای حرکت به برخی از malcontent ارواح.

“سن شکسته”

یک بازی ماجراجویی که در آن شما چرخش بازی بین دو شخصیت در یک absurdist, خنده دار, دنیای فانتزی. این بازی حدود 10 ساعت همراه زمان پخش و خنده دار است شیرین و رضایت بخش روایت نتیجه گیری.

“پروفسور لیتون: روستای عجیب”

داستان بازی که در آن شما در نقش یک کارآگاه حل یک پازل بزرگتر در یک شهر کوچک توسط بدانند راه حل برای کوتاه معماهای. برخی از معماهای ممکن است آشنا دیگران جدید هستند اما این رویه از روستاییان ارائه پازل است که فقط در سطح مناسب از سرگرم کننده است. وجود دارد چندین بازی دیگر در این حق رای دادن.

* * *

در ضمن این نکته نیز شایان ذکر است که سیستم عامل iOS اپل بازی های آنلاین است که 5 دلار در ماه برای نامحدود بازی — وجود دارد برخی از گزینه های بسیار عالی در دسترس مانند “Sayonara وحشی قلب” “طرح” “جنی LeClue” و “اب زیر کاه Sasquatch.”

صرف نظر از آنچه شما را انتخاب کنید به یاد داشته باشید که وجود دارد چیزهایی را به انجام بر روی صفحه نمایش ما فراتر از طراوت اخبار و پیمایش رسانه های اجتماعی. بازی های ویدئویی هستند نه فقط خشونت تفنگ پر از انفجار است. سعی کنید چند تجربیات خود را گسترش جهان و فرار در حالی که برای.

* * *

Shira شطرنج دانشیار گروه سرگرمی و مطالعات رسانه در دانشگاه کالیفرنیا و نویسنده کتاب “آماده پخش دو” و “مثل یک بازی فمینیست” آینده این سقوط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>