Democratic presidential hopefuls arrive onstage for the eighth primary debate of the 2020 presidential campaign season.

دموکراتیک آرای انتخابات ریاست جمهوری می رسند روی صحنه برای هشتم اولیه بحث از 2020 انتخابات ریاست جمهوری شود.

یوسف PREZIOSO/گتی ایماژ

توسط شب جمعه, من در حال حاضر بیش از آن. این هفته اجرا طوفانی در طول انتخابات های نجومی و این یکی به طور خاص بود یک نسیم ملایم طوفان از رویدادهای مهم چرخش در جانشینی سریع. مردم آیووا نمایندگان شان caucused روز دوشنبه و جلسه دوشنبه هنوز هم یافت نشد پایان آن در روز سه شنبه زمانی که رئیس جمهور به او تحویل داده دولت از آدرس اتحادیه و یا روز بعد هنگامی که او تبرئه خود را در استیضاح محاکمه. من نمی توانم به یاد چه چیزی اتفاق افتاده است در روز پنج شنبه. اما به عنوان تلویزیون droned در پس زمینه و من با عجله در اطراف آشپزخانه من در تلاش برای گرفتن شام به لحظه گلدان من می دانستم که آن مناظره شب که توسط برخی بی رحمانه DNC شوخی بود اتفاق می افتد در روز جمعه—جمعه!—شب بود و من خسته.

من فکر نمی کنم هر گونه سوال وجود دارد جورج که پس از این هفته وجود دارد یک تهدید واقعی است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می توانید مجددا انتخاب.

من خرد شده کباب چاک و آهی کشید.

من علاقه ای ندارم در برچسب. من نه علاقه مند در آنچه که جمهوریخواهان در حال رفتن به می گویند. من علاقه مند به این سبک از سیاست است که ما نیاز به قرار دادن به جلو در واقع در نهایت به نوبه خود صفحه.

چشم من نورد به عنوان من قطعه قطعه کرفس و پیاز و هویج.

این است که در مورد دولت ما. این است که در مورد دموکراسی ما. این است که در مورد آینده ما است.

من اضافه شده آب گوجه فرنگی و ادویه را به گلدان. تا کنون بحث که قرار بود به عنوان انتظار می رود. هر کس تف یک نسخه از خود را آماده اظهارات و فرود خود را تشویق خطوط. اما به عنوان من کلیک قابلمه درب به جای من شنیده افزایش تام Steyer صدای. او تا به حال بحث شده است که جمهوریخواهان تلاش برای بسته دادگاه قبل از او تصمیم گرفت تا سعی کنید و بالاتر از سوال به چالش کشیدن مدیران برای پرسیدن سیاست سوالات که در آن نامزدها موافقید به جای صراحت درخواست که می تواند متحد حزب دموکرات به ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من فرض این بریدن از یک فکر می کردم به او فکر کردن در مورد تنوع نژادی دموکراتیک پایه—یک تضاد به مرحله—و مشتعل خود داده می شود تعهد به ذکر است این واقعیت است که مسابقه نداده حتی آیند تا هنوز:

ما باید نه گفت: یک کلمه امشب در مورد مسابقه. نه یک کلمه. شوخی می کنی ؟ ما متنوع ترین حزب است. ما یک کشور بسیار متنوع است. ما بسیار متنوع ، قلب و روح خود را از این حزب است که تنوع سیاه, مردم, لاتینی, AAPI مردم بومی آمریکایی و سفید مردم است. اما برای sakes خوبی جلو آن را با هم. ما در حال صحبت کردن در مورد چیزی متفاوت است. سوال ما این است که چگونه ما گرفتن که گروه متنوع از مردم به پای صندوق های رای? ما چه گفت ؟ همه در این مرحله احساس به همان شیوه در مورد حق زن برای انتخاب و عدالت اقتصادی. سوال این است که چگونه ما ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن? چگونه ما را به این جمهوری خواهان?

Steyer دقیقا نمی اتصال ایده اذعان نژاد به عنوان او در تلاش بود برای بحث در مورد. اما خود منحرف آیا حرکت تند و سریع مکالمه بود که زیرفشار در میان است که می تواند بهترین متحد این کشور در سیاست خارجی و سقط جنین به موضوع نژاد پرستی در امریکا است. به زودی پس از, مدیران—آیا به عمد یا تصادفی—شروع به درخواست داوطلبان این مسابقه اشاره کرد و به پرسش.

مدیر Linsey دیویس خواسته پیت Buttigieg در مورد افزایش ماری جوانا مربوط به دستگیری از شهروندان در طول تصدی خود به عنوان شهردار South Bend, ایندیانا و سپس فشرده او هنگامی که او گریختم سوال. این چراغ بهداشت ، الیزابت وارن به انتقاد Buttigieg را اجتناب قبل از او گسترش این گفتگو به دفاع از مسابقه آگاه قوانین در مسکن آموزش و پرورش و کارآفرینی است.

اندرو یانگ, تنها نامزد رنگ سمت چپ روی صحنه پریدم به حلقه. “الیزابت با احترام شما نمی توانید تنظیم دور نژادپرستی با آمیخته ای از قوانین که در حال مسابقه خاص” او گفت:, و سپس استناد و نه ناقص نسخه مارتین لوتر کینگ جونیور به استدلال می کنند که خود را آزادی طرح سود سهام ریشه در کینگ باور است که جهانی درآمد اولیه خواهد کمک در ریشه کن کردن فقر است.

Steyer پرید پشت در و yanked گفتگو به پرداخت غرامت. او پرسید: معاون رئیس جمهور جو بایدن را رد دموکرات کارولینای جنوبی, سناتور دیک Harpootlian یک بایدن حامی که می خواهم متهم صندلی از دولت قانونی سیاه حزبی بودن خریداری شده توسط Steyer پول. بایدن با اشاره به تمام سیاستمداران که در حمایت از او. سناتور. برنی ساندرز ظهور و ادعا کرد که او حتی بیشتر سیاه حزبی اعضا در کارولینای جنوبی حمایت خود را از مبارزات انتخاباتی. Steyer التماس کرد با دو تا نه به استدلال می کنند در مورد “نظر سنجی.” بایدن به یاد او که تایید نمی شد. Steyer خواستار پاسخ در Harpootlian. بایدن به او یک چرخد و به اهمیت مصرف جامعه سیاه و سفید برای اعطا قبل از تخمگذاری چقدر او انجام داده برای مردم سیاه و سفید در سراسر زندگی حرفه ای او.

خستگی در حال تکان طریق من به عنوان رویدادهای این هفته مرکب با قریب به اتفاق سفیدی مرحله. دموکراتیک مسابقه شده بود winnowed از متنوع ترین اولیه میدان پس از بازسازی به سه نفر از رنگ و دو نفر از آنها بودند ، و من نمی دانم تقلا میشم اما تماشای سفید مردم فریاد بیش از هر یک از دیگر در مورد کسی که می تواند و یا خواهد انجام بیشتر برای سیاه مردمی می تواند طاقت فرسا است. برای یک حزب است که ادعا می گذارد به چنین نژادی متنوع پایه ارائه اکثرا سفید مدعی است و نامطلوب. آن را بخشی از یک بیماری DNC را به طور فزاینده ای دقیق مدارک به زمین یک نقطه در بحث مرحله. نامزدها از رنگ نشده اند فراهم شده به عنوان بسیاری از فرصت های به پرونده خود را برای مقابله با نژاد پرستی در امریکا است. در بحث مرحله شما نیاز به پول و پیروان. به پیروان شما نیاز به پول و یک نقطه در بحث.

“مواد غذایی سوزاندن” هشدار blared در سراسر فوری گلدان به عنوان بخشی از این بحث اختصاص داده شده به امریکا طولانی ترین در حال اجرا کلید سرعت رو به جلو در سرعت کامل. مدیر جورج Stephanopoulos تشویق کاندیداها به آن را نگه دارید: وارن شد آمدیم دموکرات شد صحبت کردن در مورد نژاد پرستی پس از آن تنها به نظر می آیند تا در طول فصل انتخابات. Klobuchar با اشاره به بی پایان مرگ و میر مادران نرخ برای زنان سیاه پوست. Steyer گفت که او می خواهد یک کمیسیون به “بازگو داستان از 400 سال گذشته در امریکا از نژادپرستی سیستماتیک علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.” یانگ تصریح کرد: نیاز اساسی جهانی درآمد. Buttigieg قابل ملاحظه بود سکوت.

بحث نژاد پرستی بود و تحت سلطه مرحله برای حدود 19 دقیقه. این کافی نیست و هنوز در برخی از راه های آن را بیش از حد بود. این احساس نمایشی اما پرشور و گو در مورد نژاد پرستی لازم است. به من ایستاده بود به تماشای تلویزیون, اما من نمی توانستم دست کشیدن این احساس که این گفتگو—که حرارت به عنوان آن بود—وجود داشته است که عمدتا تولید از گناه است که آشکار در پاسخ به آشکارا نژادپرستانه وقت.

آیا من دچار سوء تفاهم این است که بهتر از جایگزین که در آن آنها اشاره نمی نژادپرستی و نابرابری در همه. دوره جدیدی از اعتراض را مجبور سیاستمداران به بیشتر های صوتی در مورد جایی که آنها ایستاده بر نژادپرستی و چگونه آنها قصد رسیدگی به مشکلات بی شمار است که به طور نامتناسبی طاعون گفت: جوامع است. برخی از نامزد باقی مانده را توسعه داده اند تحت اساسی سیاست سیستم عامل است که تمرکز بر نشاط بخشی, سیاه مردمی است. اما سابق مسکن و توسعه شهری, منشی, Julián Castro دیابت کامالا هریس و بهداشت ، Cory Booker توانستند این مسائل بیش از حد با زندگی تجربه بیشتر به اثبات آن است. در عین حال دیدگاه های خود را از دست رفته بودند.

گلدان در ادامه به بوق به عنوان عمدتا سفید که به نظر می رسید به شدت آگاه از مسئولیت جمعی به صحبت می کنند به نمایندگی از جمعیت گم شده نقل مکان کرد بر روی خود موضوع بعدی: مایکل بلومبرگ.

من حوصلگی برگشت به آشپزخانه و تلاش برای نجات من شام تعجب کنید که چگونه غذا می سوزد و در یک لحظه گلدان در هر صورت و در چه مرحله ای می تواند پر از مردم صحبت کردن در مورد ورود بدون, از جمله هر گونه بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی