موجود در داروهای ضد سرطان است که می تواند مبارزه COVID-19

اکثر آنتی ویروسها در استفاده از امروز با هدف قرار دادن بخش هایی از تهاجم ویروس خود را. متاسفانه SARS-CoV-2 – ویروس است که باعث COVID-19 – ثابت کرده است سخت به کشتن. اما ویروس ها تکیه بر مکانیسم های سلولی در سلول های انسانی برای کمک به آنها را گسترش بنابراین باید آن را ممکن است برای تغییر یک جنبه از بدن یک فرد برای جلوگیری از آن و کم کردن این ویروس به اندازه کافی اجازه می دهد تا سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با مهاجم ،

من یک کمی زیست شناسی و آزمایشگاه ساخته شده است یک نقشه از نحوه coronavirus با استفاده از سلول های انسان است. ما با استفاده از نقشه برای پیدا کردن در حال حاضر داروهای موجود است که می تواند repurposed به مبارزه COVID-19 شده اند و کار با یک گروه بین المللی از محققان به نام QBI Coronavirus گروه تحقیقاتی برای دیدن اگر مواد مخدر شناسایی نشان داد هر وعده. بسیاری از اند.

تبلیغات:

برای سال محققان مشکوک است که kinases – کنترل بیولوژیکی سوئیچ که ویروس ها با استفاده از به بیش سلول – می تواند هدفمند به مبارزه با عفونت. در طول چند ماه گذشته ما ساخته شده یک دوم بیشتر نقشه دقیق به دنبال به طور خاص برای kinases که coronavirus است ربودن.

با استفاده از این نقشه ما شناسایی چند در حال حاضر موجود داروهای ضد سرطان که تغییر عملکرد kinases که SARS-CoV-2 hijacks و شروع به تست آنها را در coronavirus-سلول های آلوده. نتایج اولیه این آزمون امیدوار کننده به اندازه کافی است که ما در حال کار با برخی از گروه ها و در حال حاضر شروع بشر بالینی.

تبلیغات:

این نقشه نشان می دهد که چگونه coronavirus تغییرات عملکرد kinases – تلفن همراه سوئیچ های درگیر در بسیاری از فرآیندهای بیولوژیکی و پروتئین آنها را کنترل. آن را هدایت محققان از UCSF به داروهای ضد سرطان است که می تواند مبارزه COVID-19. Bouhaddou et al. © Elsevier سال 2020 CC BY-ND

Kinases در بیماری ها و اهداف مواد مخدر

Kinases پروتئین موجود در هر سلول از بدن ما است. وجود دارد 518 انسان kinases و عمل آنها به عنوان کنترل اصلی هاب برای تقریبا تمام فرآیندهای در بدن است. آنها قادر به اضافه کردن یک نشانگر یک فرآیند به نام فسفريلاسيون به دیگر پروتئین ها و در نتیجه تغییر, چگونه, اگر و هنگامی که یک phosphorylated پروتئین می تواند به انجام کار خود را.

تبلیغات:

برای مثال اگر یک سلول در حال آماده سازی به رشد – می گویند به درمان قطع انگشت خود را خاص kinases را روشن و شروع به گفتن پروتئین های دخیل در رشد سلول چه باید بکنید. بسیاری از سرطان ها ناشی از kinases منجر به غیر قابل کنترل رشد سلول و مواد مخدر است که آهسته kinases پایین می تواند بسیار موثر در درمان سرطان است.

Kinases مرکزی بازیکنان در عملکرد سلولی و همچنین در بسیاری از بیماری های محققان و شرکت های دارویی مورد مطالعه قرار گرفته اند آنها را در جزئیات بزرگ.

تبلیغات:

Kinases نیز نسبتا آسان به هدف با مواد مخدر به دلیل چگونه آنها اضافه فسفريلاسيون نشانگر به پروتئین است. محققان توسعه یافته تعداد زیادی از داروها به خصوص داروهای ضد سرطان که کار در اصل توسط پرتاب یک آچار به مکانیک خاص kinases به منظور متوقف کردن رشد سلول.

پس چه باید انجام دهید با کروناویروس? خوب ویروس ها و سرطان در واقع مشترک بیش از شما ممکن است فکر می کنم. سرطان است که در اصل خطاب از تلفن همراه ماشین آلات است که باعث فراری رشد سلول.

ویروس ها نیز تغییر دهید و عملکرد تلفن همراه ماشین آلات – البته در هدف – اما در عوض باعث رشد سلول های ماشین آلات repurposed به تولید بیشتر ویروس ها. جای تعجب نیست که ویروس ها را کنترل بسیاری از kinases به انجام این کار.

تبلیغات:

میکروسکوپ تصویر نشان می دهد که یک سلول مبتلا به SARS-CoV-2 و filopodia رشد (سفید) گسترش خارج از سطح سلول حاوی ذرات ویروسی (با رنگ قرمز). دکتر رابرت Grosse, CIBSS دانشگاه فرایبورگ / Bouhaddou et al. © Elsevier سال 2020 CC BY-ND

کروناویروس در کنترل

تبلیغات:

این ایده – که SARS-CoV-2 با استفاده از kinases به ربودن تلفن همراه و ماشین آلات است که چرا ما می خواستیم برای ساخت یک نقشه از هر کیناز است که گرفته شده است coronavirus. هر گونه ویروس–کیناز تعامل می تواند یک هدف بالقوه برای مواد مخدر.

برای انجام این کار ما اول آلوده میمون سبز سلول که نسبتا خوب عملیاتی برای سلول های انسان وقتی که می آید به عفونت ویروس – با SARS-CoV-2. ما پس از آن زمین تا این سلول های آلوده و با استفاده از دستگاهی به نام طیف سنج جرم به ببینید که پروتئین بودند phosphorylated در این سلول های آلوده. ما پس از آن بود همان چیزی که با سلول های سالم است.

آن است که غیر ممکن است به واقع دیدن که kinases فعال هستند در هر زمان اما از آنجا که هر کیناز می توانید ضمیمه فسفريلاسيون نشانگر به تنها چند پروتئینهای خاص محققان می توانند نگاهی به phosphorylated پروتئین ها برای تعیین چه kinases فعال هستند در هر زمان.

ما دو لیست: یک لیست از phosphorylated پروتئین ها در سلول های سالم و یک لیست از phosphorylated پروتئین ها در سلول های آلوده. ما پس از آن در مقایسه با دو و با نگاه کردن به تفاوت بین آلوده و مثلا لیست ما قادر به تعیین که kinases coronavirus استفاده برای تولید مثل.

تبلیغات:

چرا که محققان هنوز کاملا نمی دانند چه تمام 518 انسان kinases آیا ما قادر به دنبال اثرات تنها در 97 از آنهایی که ما می دانیم بیشتر در مورد. اما معلوم شد که بیش از کافی است. از کسانی که 97 kinases ما در بر داشت 49 که این ویروس تاثیر می گذارد.

برخی از این جالب تر آنهایی که شامل کازئین کیناز 2 است که در کنترل چگونه یک سلول شکل گرفته است. ما همچنین شناسایی چندین kinases که با هم کار کنند در آنچه که به نام p38/MAPK signaling pathway. این مسیر در پاسخ به و کنترل بدن ما التهاب واکنش. ممکن است این kinases می تواند درگیر در سايتوکين طوفان خطرناک واکنش افراطی سیستم ایمنی بدن – که برخی از بیماران مبتلا به COVID-19 تجربه.

در حالی که شناسایی kinases درگیر در SARS-CoV-2 تکرار ما نیز قادر به یادگیری زیادی در مورد چگونه به آن را حذف تغییرات بدن ما است. برای مثال CK2 می شود بسیار فعال تر در طول دوره عفونت کروناویروس و باعث رشد کمی لوله که گسترش از سطح سلول است. در زیر میکروسکوپ به نظر می رسد به عنوان اگر سلول دارای یک سر پر از مو است. ما فکر می کنیم SARS-CoV-2 ممکن است با استفاده از این سلول outgrowths – به نام filopodia – به عنوان ویروسی بزرگراه ها به ویروس های جدید و نزدیک به سلول های همسایه در نتیجه عفونت آسان تر است.

Kinases بازدارنده در آزمایشگاه و آزمایش های بالینی

تبلیغات:

یادگیری بیشتر در مورد این ویروس را تابع جالب برای یک زیست شناس مثل من می تواند مفید باشد در پایین جاده اما هدف نهایی این پروژه ما بود برای پیدا کردن مواد مخدر برای درمان COVID-19.

هنگامی که ما می دانستیم که kinases SARS-CoV-2 استفاده می کند به تکرار و پروتئین آنها را تغییر دهید ما را از طریق یک پایگاه داده از حدود 250 کیناز-مهار مواد مخدر برای دیدن اگر هر یک از آنها را هدف قرار kinases مورد استفاده توسط ویروس. برای افزایش شانس ما, ما همچنین به دنبال مواد مخدر است که آمار برخی از پروتئین kinases عمل می کنند. و مطمئن شوید به اندازه کافی ما در بر داشت برخی از.

وجود 87 داروهای موجود که تغییر کیناز-کنترل مسیرهای مورد استفاده توسط coronavirus. بسیاری از این داروها در حال حاضر تایید شده برای استفاده انسان و یا در حال حاضر در حال آزمایش های بالینی برای درمان سرطان می تواند به سرعت repurposed برای درمان COVID-19 بيمار.

با این آگهی همکاران ما در نیویورک و پاریس آزمایش اثر از 68 از کسانی که مواد مخدر در سلول های آلوده با SARS-CoV-2. چند تا از اینها موثر در کشتن این ویروس در سلول های. چند که ما به خصوص در مورد – silmitasertib, gilteritinib, ralimetinib, apilimod و dinaciclib – یا تایید شده برای درمان در تست بالینی یا تحت بالینی توسعه برای بیماری های مختلف.

تبلیغات:

Silmitasertib متوقف می شود کازئین کیناز 2 کیناز است که باعث می شود سلول ها به رشد این ویروس گسترش filopodia لوله. به محض این شرکت است که باعث می شود silmitasertib شنیده این خبر آنها اعلام کرد که آنها می خواستند برای تست مواد مخدر در برابر COVID-19 در درمانگاه.

مواد مخدر ضربه کیناز مسیرهای شده در رادار از محققان به عنوان پتانسیل قدرتمند ضد ویروس اما هیچ کدام به ثمر می آیند. با نگاه به این منطقه جدید از مواد مخدر برنامه های کاربردی و با استفاده از نقشه برداری جدید رویکرد تیم ما اضافه شده است ده ها تن از مواد مخدر به لیست در حال رشد از پتانسیل ابزار برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر.

هنوز زود است که بگوییم که آیا هر یک از این کار خواهد کرد برای درمان COVID-19 در بیماران مبتلا اما بیشتر شانس ما بهتر است.

Nevan Krogan استاد و مدیر کمی Biosciences موسسه & محقق ارشد در موسسه گلدستون, دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو

این مقاله چاپ از مکالمه تحت Creative Commons. خواندن این مقاله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>