فوق العاده, اعتبار قدرت “استیون جهان”

تخیلی و فراگیر جهانی از شبکه کارتون پیشگامانه “استیون جهان” به این نتیجه رسیدند در مارس 27, بعد از پنج فصل های فیلم های تلویزیونی و خاتمه سری “استیون جهان آینده است.” آن چهار قسمت آخر پیچیده با “Homeworld محدود” “همه چیز خوب است” “من هیولا من” و “آینده” با پایان دادن به آن شخصیت استیون مناقصه وداع با عزیزان خود را. وجود دارد کوچک اما معنی ذکر او حضور مجازی درمان قرار ملاقات احتمالا اندازه گیری پس از یک شکست که او را تبدیل به یک kaiju مانند جانور. این حوادث نهایی در مجموع جذاب خروج از مرکز و اعتبار ماموریت “استیون جهان.”

و در حالی که کارتون شدید پس از آن رو نشان می دهد طول عمر را نمی توان انکار کرد این سری که تا به حال بسیار بزرگتر تاثیر در فرهنگ پاپ و حتی برای کسانی که ممکن است به تماشای آن با همان شور. چگونه شما را توصیف نور-paletted کارتونی مانند “استیون جهان” به یک تازه وارد است ؟ تصور کنید یک جوان نیمه پسر انسان که مطرح شده است توسط سه humanlike نگهبان شناخته شده به عنوان “سنگهای کریستال” در شهر کوچک ساحلی شهرستان. او نگهبان – جمع آوری گارنت های افراطی یاقوت و مستقیم laced مروارید – مربی او را به استفاده از سنگ قدرت که تجلی خود را جم-احمدی نژاد حلقه را فشار دهید. همه دوست داشتن اما مملو مادرانه اتصال به استیون که خود یک محصول از عشق بین اواخر Gem رهبر و یک انسان ، بیشتر استیون چهره خود را Gem قدرت و میراث فرهنگی بررسی می بیند و حالت از هویت و مقابله با استرس و اضطراب بیشتر این سری روشن خود را حداکثر تعهد به عشق به خود و گنجاندن بود که در حال حاضر در هر کارتون کودکان قبل از.

تبلیغات:

پس از راه اندازی آن در شبکه کارتون در سال 2013 نشان می دهد, علمی تخیلی نوآوری quippy طنز و متمایز شخصیت های شیفته مخاطبان آن است. آن حالات هم شاعرانه و عمل محور هستند چشم ظاهر به کودکان است. آن shenanigans, به خصوص آنهایی که در اوایل مانند استیون تبدیل بدن خود را به گربه (بله گربه ها) می تواند صدا های احمقانه بر روی کاغذ. در عین حال بصری آن جاه طلبی و اسکریپت پرداخت توجه ویژه به بهداشت روان, هویت جنسی و تمایلات جنسی است که به کمک “استیون جهان” به دست آوردن تحسین منتقدان, یک تجاوز+ fanbase و GLAAD Media جایزه.

آن است که هر دو در کنار و بخشی از این نقطه است که خالق ربکا شکر که وارد خیلی از “استیون جهان را” goofiness و تم های از کار خود را با هم-kiddish “زمان ماجراجویی” اولین غیر دودویی و آشکارا دوجنسي خالق منجر به یک نمایش برای شبکه کارتون. او خود را در زندگی تجربه شکل بسیار از تیم ماموریت برای شمول از متنوع شکل بدن از سنگهای به مجموعه ای از هویت به براندازی باینری جنسیت انتظارات. این آمدن از سن داستان حول پسر بچه ای که اجتناب از نشانه های سنتی مردانگی. او به راحتی دون صورتی idolizes زن خود را-ارائه (از لحاظ فنی agender و “او/her” ضمایر اعمال) Gem نگهبان ترجیح دیپلماسی بیش از مهر خود را از مشکلات و آواز می خواند قبل از تشویق جمعیت در یک لباس بلند و پر تلالو ،

تبلیغات:

در حال حاضر سری نمی کند ذکر “تمایلات جنسی” و یا “هویت جنسیتی” با صدای بلند اما در اینجا این است که یک کلمه و قدرت وجود دارد که در “استیون جهان”: “fusion.” فیوژن یک عمل است که در آن دو یا بیشتر از سنگهای ترکیب بدن خود را و توانایی و شخصیت ها به شکل یک کل بودن اغلب به عنوان یک مبارزه مزیت است. اما ما یاد بگیرند که بعد از آن که تلفیقی است بیش از فقط یک فرم آن دلالت می توانید روابط صمیمیت و دوام و همچنین سیالیت هویت.

فیوژن موثر است استعاره بصری برای سلامت روابط هویت اکتشاف و رضایت. در اواخر سری اول فصل ما مرد شخصیت و زن خود را انسان دوست کانی آزمایش با خود فیوژن در نتیجه Stevonnie یک زن و هم مرد (شبه-) انسان با “آنها/آنها” ضمایر. Stevonne حضور الکتریکی است; زن و شخصیت زن به طور یکسان سرخ شدن در نزد آنها است. بعد از آن در همان فصل آخر, استیون در می یابد که معشوق خود را نگهبان گارنت بوده است perma-تلفیقی از دو زن-ارائه سنگهای. چهار فصل بعد, سنگهای دو را به اشتراک بگذارید اولین پیشگامانه ازدواج در کارتون کودکان.

شما متوجه خواهید شد که این گفت و گو در اطراف fusion اجازه می دهد تا بینندگان به شناسایی برخی از نازکن پیام در “استیون جهان.” در فصل دوم وجود دارد یک پیام از رضایت در گارنت است “این درست نیست [برای نیروی همجوشی]” هنگامی که او در می یابد او ستمگران مجبور سنگهای به فیوز با هم. زمان نشان می دهد وارد آن فصل پنجم استیون برخورد ضمنی polyamorous تلفیقی از شش سنگهای “شاید اگر ما حق ملاقات و گوهر” آنها سخن گفتن است.

تبلیغات:

“استیون جهان” نبود ترس به addresss برخی از جامعه کاستی یا نه. در طول نمایش را اجرا برخی از آهنگ ها ایستادگی کردن برای خود را ساده و در عین حال مطلق شعر در دفاع از هویت و ضربه زدن به رمز و راز از هویت. در فصل 1 آخر گارنت آواز می خواند او محرک “از عشق” سرود در مقابل یک سنگ که berates او fusion وضعیت:”من می توانید ببینید که شما از آنها بدم میاید راه ما درآمیزند اما من فکر می کنم شما فقط دیوانه علت’ شما تک هستید.” یک فصل بعد ملودی resurfaces در “چیزی کاملا جدید” دونفری بین دو سنگهای ساخته شده است که گارنت آواز از آلبوم که اکو جوانان کشف یک عشق است که هیجان انگیز و خسته کننده اعصاب و متجاوزانه به گوهر جامعه است که مطرح شده و سپس تحت ستم آنها.

و بله متحرک کودکان را نشان می دهد مانند “کلارنس” “با صدای بلند خانه” و “شاهزاده اژدها” گرفته اند مراحل به ویژگی های قابل مشاهده LGBTQ+ شخصیت های. اما با توجه به شبکه و یا شرکت های بزرگ از دخالت در بسیاری از کارتون ها تلاش کرده اند با ویژگی های قابل مشاهده عجیب و غریب و محبت و گاهی با انیماتورها جدا کردن صندلی تجاوز+ روابط برای پس زمینه و یا به سرعت عبور فریم. حتی 2012 “افسانه کورا” که شکست زمین برای slyly در حال توسعه یک داستان عاشقانه بین دو دختر دوجنسی, پیشرو, شخصیت, نشان داد علائم از شبکه داری با صرفه جویی در نقطه عطف رابطه برای آخر آخرین لحظات. آن مدلول یک رابطه نه از طریق یک بوسه اما با دو دست در دست مناقصه موسیقی و دو خیره در هر یک از دیگر در نمایش نهایی دقیقه است. در مقابل, کارتون مانند “استیون جهان” و معاصران آن مانند “او-ره و شاهزاده خانم از قدرت” و “Kipo و سن Wonderbeasts” سقوط استثنایی قلمرو شمول چرا که آنها به طور فعال به کاوش و مقدم queerness در دراز مدت داستان کمان راست در اول فصل است.

تبلیغات:

هنگامی که کودکان جوان هستند و بررسی روابط و هویت “استیون جهان” می تواند آنها را از آن قالب است که جامعه را نمی دهد به آنها. در حال حاضر جاه طلبی های “استیون جهان” و “آینده” می توانید احساس جدیدی نسبت به کارتون هایی که قبل از آن آمد. اما هیچ چیزی در مورد استیون و گوهر عزیزان’ اکتشافات و اکتشافات باید احساس خرابکارانه. هیچ چیزی در مورد اعتبار LGBTQ+ انسان و انسان نما شخصیت های کارتونی باید احساس خرابکارانه. هیچ چیز در مورد گفتن کودکان و نوجوانان است که آن را خوب به کار را از طریق زیبایی و messiness از کشف خود باید خرابکارانه. یک کارتون که پاره ای به عشق خود و به هویت خود را باید به هیچ چیز رادیکال برای کودکان. “استیون جهان” به دنبال یک جهان که در آن queerness فوق العاده است آن را به عنوان طبیعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>