بسیار خسته کننده ایده است که می تواند نجات اقتصاد


MIAMI SPRINGS, FLORIDA - JULY 16: A car with, ' extend $600 now!', written on the rear window participates in a caravan protest on July 16, 2020 in Miami Springs, Florida. The caravan was driving to the Coral Gables office of Sen. Rick Scott to ask him and other Senators to support the new Schumer/Wyden legislation that extends unemployment benefits for all laid-off Americans as the coronavirus pandemic continues to disrupt the economy. (Photo by Joe Raedle/Getty Images)
این ماشین نمی توانست به این درخواست اگر ما تا به حال اتوماتیک, تثبیت کننده.
جو Raedle/گتی ایماژ

کمی بیش از یک سال پیش یک گروه مترقی سیاست کارشناسان چاپ کتاب از مقالات با عنوان رکود اقتصادی آمادهاست که ارائه شده ساده و قانع کننده و مدرن نظریه در مورد چگونه به مقابله با فاجعه اقتصادی است. “رکود هر دو مشترک و ویرانگر” آن هشدار داد. به جای تلاش برای مبارزه با رکود در یک مورد به مورد و بر اساس انتظار تا زمانی که حملات فاجعه برای نوشتن یک قرار دادی محرک لایحه نویسندگان استدلال می کردند که کنگره باید پیش برنامه ریزی با قرار دادن در محل بیشتر “به صورت خودکار تثبیت کننده”—سیاست هایی که پیش برنامه ریزی شده برای ضربه زدن به دنده و حمایت از اقتصاد که آن را اسلامپ.

ایالات متحده تعدادی از خودکار و تثبیت کننده در عمل در حال حاضر هر چند ما نمی همیشه فکر می کنم آنها را به عنوان چنین است. ایمنی-net برنامه هایی مانند مواد غذایی و بیمه بیکاری برای مثال این لایحه مناسب. آنها در درجه اول طراحی شده برای کمک به آمریکایی ها در زمان نیاز دارید اما به عنوان یک نتیجه آنها نیز اضافه بالاست به اقتصاد گسترده تر در لحظات بحران افزایش مخارج خانوار قدرت و تقاضای کل.

اما رکود اقتصادی آماده‘s همکاران می خواستم به مفهوم بسیار بیشتر است. دولت می تواند طراحی مجدد مزایای بیکاری و مواد غذایی به افزایش در ارزش زمانی که بیکاری خوشه. واشنگتن می تواند ارسال خانوار نقدی ارائه کمک های بیشتر به دولت و افزایش هزینه های زیربنایی در طول دوره از ضعف—همه به طور خودکار. در بسیاری از این کتاب منعکس شده درس و زخم دوران اوباما که در کاخ سفید سال ها صرف مبارزه سرکش جمهوری خواهان در کنگره برای بیشتر محرک های مالی در حالی که اقتصاد در حال ورشکستگی است. و به جای دعا برای رهبران مسئول در کنگره به صرفه جویی در روز از طریق سفید بند انگشت پایین-به-این-سیم مذاکرات این استدلال شما می توانید راه اندازی بخشی بهتر از یک رکود اقتصادی-مبارزه با ماشین جلوتر از زمان اجازه می دهد آن را به اجرا بر روی خلبان اتوماتیک در هر زمان که نیاز به وجود آمد.

در حال حاضر که ما در حال muddling راه ما را از طریق coronavirus بحران این کتاب مورد به نظر می رسد ضروری تر از همیشه. در حال حاضر حدود 30 میلیون آمریکایی را در مجموعه ای به از دست دادن مهم مزایای بیکاری شده اند که حفظ آنها را از طریق همه گیر—برای ساده ذهن بیحس کننده دلیل است که کنگره نمی تواند ضربه خودسرانه مهلت. قانونگذاران باید شناخته شده برای ماه که اضافی $600-یک-هفته پرداخت آمریکایی ها بسته شد به طور رسمی پایان می رسد در روز جمعه. و در عین حال خواهان صبر کردم تا آخرین لحظه برای معرفی به شدت ناکافی و مسلما خطرناک لایحه برای مقابله با مرحله بعد از همه گیر امداد که دموکرات ها را رد کرد.1 به عنوان یک نتیجه, کنگره قلم در شهر بدون معامله و خارج-از-کار آمریکایی ها را ببینید در حال حاضر درآمد خود را کاهش داد در میان ما بدترین سقوط اقتصادی در ضبط. هر کسی با یک کار نورون باید این را به عنوان دیوانگی است.

ما می تواند اجتناب شود این کشور facepalm اگر مزایای بیکاری طراحی شده بودند به ظهور و سقوط با سلامت اقتصاد در وهله اول. “اتوماتیک, تثبیت کننده های شما جلوگیری از قطع بیش از همه چیز به زودی” جورج واشنگتن دانشگاه professor Jay Shambaugh که شرکت ویرایش رکود اقتصادی آمادهو در خدمت اوباما شورای مشاوران اقتصادی به من گفت. “ایده این است که نرخ بیکاری بالاتر است در هر نقطه در رکود بزرگ و ما در مورد به جلو و پشتیبانی از اقتصاد که فقط مسخره است.”

با استفاده از خودکار و تثبیت کننده برای اثبات رکود اقتصادی اقتصاد را از مزیت های دیگر بیش از حد. به سرعت برای شروع. قانونگذاران نقل مکان کرد و به سرعت به تصویب مراقبت در عمل این مه اما نه لزوما معمولی است. پس از لیمن برادرز سقوط در سال 2008 این کشور تا به حال به صبر و پنج ماه به رکود بزرگ برای اوباما به سوگند و سپس ثبت نام خود را به بسته محرک. به خوبی طراحی شده می تواند تثبیت کننده دریافت پول از درب بسیار سریع تر شاید به عنوان به زودی به عنوان نرخ بیکاری و یا تعداد مدعیان بیکاری به طور قابل توجهی علامت است.

به علاوه یکی دیگر: با خودکار و تثبیت کننده در محل ما نمی خواهد که به نگرانی در مورد کنگره عدم پوشش تمام پایگاه های آن است. تا کنون دموکرات شده اند قادر به دریافت هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی کمک به متحده به کروناویروس امداد صورتحساب و به عنوان یک نتیجه بسیاری روبرو هستند بلندی بودجه بحران. آن را می شود بهتر است اگر که کمک بود به سادگی لود شده و آماده برای رفتن.

برنامه همچنین تمایل به کار بهتر است اگر آنها را در پیشبرد و تست شده به جای پرتاب با هم در پرواز در حالی که جهان در حال سوختن است. تا به حال کنگره تصمیم گرفت جلوتر از زمان است که آن را می خواستم به اجازه مترجمان آزاد دریافت مزایای بیکاری و یا سعی کنید به مردم پرداخت دستمزد کامل خود را پس از از دست دادن شغل و یا ارسال چک به تقریبا هر آمریکایی در یک لحظه متوجه دفعه بعد اقتصاد هم پاشیده ما ممکن است تا به حال خوب سیستم در محل به آنها را انجام دهد. در عوض ما اجرا به تمام شیوه های اداری و لجستیکی سردرد از گذاشته شدن کارگران در انتظار ماه برای منافع خود را به خزانه ارسال کارت اعتباری بدهی است که مردم انداخت دور چون آنها نگاه مانند ایمیل های ناخواسته. (کل ساختار, تخت, 600 دلار بیکاری جایزه است که بسیار بحث برانگیز بود و در اصل یک راهحل برای مقابله با محدودیت های کهنه دولتی سیستم های کامپیوتری.) این خوب است که کنگره می تواند بداهه نوازی که به نام تا. اما آن را خوب خواهد بود اگر ما چتر نجات مستقر در واقع به درستی در کنار هم اقتصاد در سقوط آزاد.

وجود دارد روشن سیاسی upsides نیز حداقل برای دموکرات ها. با تثبیت کننده در محل بالقوه رئیس جمهور مانند جو بایدن نمی خواهد که به نگرانی در مورد به همان اندازه در مورد یک جمهوری خواه کنگره در تلاش برای تضعیف دولت او با امتناع از تصویب اقدامات محرک اقتصادی در رکود است. که همچنین می تواند عملکرد مزایای اقتصادی: کسب و کار ممکن است کمتر احتمال دارد به اخراج کارگران در آغاز یک رکود و خانواده ها ممکن است نه کاهش هزینه به همان اندازه, اگر آنها می دانند که واشنگتن به حمایت از اقتصاد یا نه وجود دارد gridlock در کاپیتول هیل.

اتوماتیک, تثبیت کننده نمی خواهد به طور کامل از بین بردن نیاز برای کنگره به عمل هنگامی که اقتصاد مخازن پس از هر رکود منحصر به فرد خود را ریشه باعث می شود که معمولا نیاز به خطاب. در سال 2008 وجود دارد مسکن سقوط و بحران مالی; امروز وجود دارد یک بیماری همه گیر است که تعطیل زندگی عادی. قانونگذاران هنوز به آمده تا با راه حل های برای فردا فجایع به عنوان آنها بوجود می آیند.

چه stablizers خواهد انجام است یدکی مقامات منتخب ما نیاز به چرخ را دوباره اختراع در هر زمان یک بحران می آید تا با ساخت اساسی شده مراحل را برای مبارزه با رکود اقتصادی اتوماتیک معمول که نمی کند نیاز به یک حزبی مبارزه به تصویب برسانند. “هنگامی که ما رفت و در اطراف صحبت کردن به مردم بر روی تپه ای در مورد این کتاب ما را نگه داشته و در تلاش برای به آنها می گویند” این نیست همه چیز شما را انجام دهد در هر وضعیت.’ آنچه ما به عنوان موضوعات چیزهایی هستند که ما همیشه انجام” Shambaugh به من گفت. داشتن یک رکود اقتصادی-مبارزه با رژیم در محل نیز تا سیاستمداران توجه به تمرکز بر روی این واقعا منحصر به فرد و پیچیده مشکلات آنها نیاز به آدرس. “آخرین بار آن را در سمت چپ فضای بیشتری برای فکر کردن در مورد مسکن. این زمان آن را ترک فضای بیشتری برای فکر کردن در مورد تست و ردیابی در مورد راه مناسب برای مقابله با سیستم مراقبت های بهداشتی در اطراف این. و چه چیزی ما را در مورد کسب و کار است که ما در حال گفتن را تعطیل, چرا که فقط متفاوت است.”

رکود اقتصادی آماده چپ یک تصور عمیق در میان برخی از دموکرات ها در واشنگتن و در بسیاری از راه های آن کمک به شکل دادن به حزب در پاسخ به کروناویروس بحران است. دو تا از آن همکاران واشنگتن مرکز عادلانه رشد اقتصاد کلودیا Sahm و سابق اوباما اقتصاددان ارشد جیسون فورمن در میان اکثر آوازی طرفداران پستی چک به خانواده ها (و یا حتی سیم کشی مستقیم سپرده). یک دلیل بسیار مهم دموکرات تحت فشار قرار دادند برای افزایش مزایای بیکاری بنابراین به شدت در ماه مارس است که قبل از بحران دو سناتور, Ron Wyden اورگان و مایکل بنت کلرادو مشغول به کار بودند در صورتحساب به صورت فله تا UI و مزایای آنها را بهتر تثبیت کننده. زمانی که آمریکا بودند هش که خود را در فاز چهار coronavirus لایحه قهرمانان قانون در بسیاری از استدلال برای بستن مزایای بیکاری به نرخ بیکاری و سخنران نانسی پلوسی به طور خلاصه سرگرم ایده قبل از nixing آن با توجه به هزینه. اما Wyden و رهبر اکثریت سنا چاک شومر به تازگی برداشت ایده تا معرفی یک لایحه که باید تمدید 600 دلار در هفته پرداخت و تنها کاهش تدریجی آنها به عنوان افزایش بیکاری کاهش یافت. وحدت وظیفه نیروی بین جو بایدن و برنی ساندرز’ کمپین همچنین شامل یک وصله پینه کردن از بیمه بیکاری در توصیه های خود را.

اما اگر دموکرات ها کنترل واشنگتن پس از ماه نوامبر آنها باید مایل به رفتن بیشتر با راه اندازی رکود اقتصادی-مبارزه با سلاح های مانند پرداخت نقدی و هزینه های زیربنایی به آتش به طور خودکار خاموش هنگامی که لازم است بیش از حد. آنها همچنین نمی توانید اجازه دهید این ایده تحت الشعاع قرار گرفتن توسط دیگر درخشانتر اولویت است. هیچ چیز وجود دارد به خصوص دختران در مورد تثبیت کننده. (حتی کلمه نشان می دهد که در مقابل دقیق از هیجان است.) آن را احتمالا نمی خواهید برای دریافت بخش بزرگی از پایه revved up و یا حتی فوری تفاوت در زندگی مردم هر بیشتر از موقت بسته محرک. اما پس از دو تغییرات اقتصادی که در آن کنگره شکست خورده است و به آنچه که مورد نیاز بود در بخشی به دلیل جمهوریخواه انسداد و یا بی کفایتی دموکرات آن را مدیون این کشور را به مطمئن شوید که ما نمی در همان موقعیت از یک دهه از هم اکنون. ما می دانیم که ضروری مکانیسم هایی را برای مبارزه با رکود است. ما باید راه آنها را و آنها را فراموش کرده ام.

1هستهای تلاش کردند تا خود را برای تاخیر با پیشنهاد تمدید موقت از بیکاری کمک کند. اما آنها در اطراف برای آن ارائه شد اساسا بی معنی چون متحده در حال حاضر خاموش اضافی پرداخت پاداش و داشته اند به طور بالقوه صرف هفته مجدد آنها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی