بسیار صالح تا حدودی خسته کننده مدنی که در زلاند جدید قلب Aflutter


Ashley Bloomfield speaks, calmly and reassuringly, to the media.

اشلی بلومفیلد صحبت می کند با آرامش و اطمینان به رسانه ها.

هاگن هاپکینز/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

AUCKLAND, New Zealand—این مستند در حال انجام در اینجا در نیوزیلند است کمی سختگیرانه تر از بسیاری از آنچه را در حال اجرا در ایالات متحده در این لحظه با قصد محدود کردن جامعه انتقال coronavirus و مسطح منحنی عفونت در اینجا. بدون رفتن خارج, مگر اینکه برای, غذا, دارو و یا ورزش سبک در محله شما. بدون خروج از حباب خود را. هیچ غیرضروری رانندگی. قطعا بدون شنا. هیچ کوه مسیر دوچرخه سواری وزیر بهداشت دیوید کلارک! هیچ 20 کیلومتر سفر به ساحل, تازه تنزل مقام وزیر بهداشت دیوید کلارک!

آن را تاریک زمان با روز تاری با هم و در ساعت خزنده ، زلاند جدید ممکن است شناخته شده برای ما گذاشته پشت, به طور کلی شاد demeanors اما حقیقت گفته شود ما در حال گرفتن خیلی موشی خیلی سریع. چه نگه داشتن ما رفتن ؟ روزانه جلسات نیوزیلند زمان وسواس بعید تپش قلب خفیف ادب مراقبت های بهداشتی قهرمان ملی مدیر کل سلامت, Dr. Ashley بلومفیلد.

اشلی بلومفیلد است کیوی معادل ایالات متحده Anthony Fauci, اما با قدرت بیشتر به واقع قوانین و کمتر آشکار نفرت و بیزاری نسبت به کشور خود رهبر. هر بعد از ظهر اشلی بلومفیلد جبهه برای دوربین های تلویزیونی (و یا دقیق تر برای Facebook Live) یا به تنهایی و یا با نخست وزیر Jacinda protocol wine studio در کنار او و در او آرام راه اندازه گیری ارائه هر چه اخبار او نیاز به خوب یا بد است.

این جلسات همیشه شروع کردن همان: شمارش چگونه بسیاری از موارد و موارد احتمالی از COVID-19 وجود دارد که امروز در کشور و چگونه بسیاری از سابق موارد بهبود یافته اند. پس از به روز رسانی سریع در مورد چه چیزهایی می رویم و هر کلید تحولات کف باز به پرسش های رسانه ها. هیچ چیز اشلی بلومفیلد می گوید است به خصوص قابل توجه است. شده اند وجود دارد هیچ mic-رها کردن لحظات و یا روح zingers از دو هفته گذشته ارزش از ظاهر. او مجدانه و به وضوح پاسخ به سوالات خبرنگاران و زمانی که تعداد موارد افزایش می یابد او وجود دارد به ما اطمینان این است که به انتظار می رود: این است که چگونه گسترش ویروس کار می کند اما اگر همه ما به دنبال قوانین پس ما باید شروع به دیدن یک تغییر در چند هفته. به معنای واقعی کلمه هیچ چیز در مورد این پیام است که هیجان انگیز و یا بلافاصله رضایت بنابراین شما ممکن است تعجب به یاد بگیرند زلاند جدید نمی تواند به اندازه کافی از اشلی بلومفیلد تحویل آن.

اشلی بلومفیلد است که تمام حساب های یک مرد خوب است که بسیار خوب در کار خود را. با توجه به این که شغل خود را در حال حاضر است که برای متوقف کردن ما همه از مردن در یک بیماری همه گیر او را تبدیل به چیزی از ملی احساس. Google trends نشان می دهد NZ جستجو برای نام خود را خونتان نمایی. توییتر استن حساب تنظیم شده است تا روزنامه نگاران جیر زمانی که آنها پیدا کردن زمانی که او ظهور بعدی برنامه ریزی شده است و نام او مترادف است با انجام درست. نویسنده آنا Rawhiti-کانل نوشت: ما جمعی شیفتگی با مرد او اصرار دارد باید تنها بود با اشاره به با نام و نام خانوادگی در یک مقاله به صورت محلی سایت Newsroom: “یکشنبه, اشلی بلومفیلد بازگشت به جایگاه بر حق خود به عنوان میزبان اشلی بلومفیلد ساعت قدرت. در خواسته بودن در مورد چگونه بسیاری از مردم با Covid-19 شد مائوری یا Pasifika, اشلی بلومفیلد به دقیق درصد به یک محل دهدهی.”

کشور من ابراز علاقه به اشلی بلومفیلد در بسیاری از راه های مختلف. ما نگران او: مقاله ای در مورد او در نهایت داشتن یک روز خاموش شد و همزمان به سه سایت های خبری محلی (در یک کشور با حدود شش آنلاین اخبار سیستم عامل کل). ما هیجان زده برای او: من دیده ام هیچ کمبود توییتهایی بود و “اشلی بلومفیلد همسر” همچنان یکی از پر کردن خودکار پاسخ در گوگل.

اما اغلب ما فقط می خواهم به مراقبت از او را. اشلی بلومفیلد است که در این لحظه خود ملت جمعی بابا. پدر آرام و اطمینان بخش همیشه حتی زمانی که فرزندان او (مطبوعات گالری) بخواهید یک بار دیگر به همین دلیل آنها نمی توانند قایقرانی حتی اگر او فقط توضیح داد که چرا. پدر و نمی از دست دادن خلق و خوی خود را حتی اگر او خیلی خسته است. پدر می خواهد همه ما را به پیروی از قوانین نه به خاطر او می شود خاموش در قدرت از آنها را ساخت اما به دلیل او می خواهد بهترین ها را برای ما. این بیماری همه گیر است و اساسا تغییر کل راه جهان ما عملکرد سیستم و آن را به خوبی احساس می کنم مثل یک فرد بزرگسال در اتاق که می داند که چه باید بکنید بعد.

این چیزی است که من آرزو می کنم برای ایالات متحده به عنوان من تماشا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آور مورد از یک فاجعه کنفرانس مطبوعاتی به بعد با هیچ یک از مردم قادر به متوقف کردن او را به ظاهر حاضر به هیچ یک از مردم (مانند Fauci) که در حال حاضر به مرحله در اختیار داشتن ساختاری قدرت به انجام این کار. آن را وخیم و وحشتناک است. در مقایسه ای که روزانه ماشین, تصادف, اشلی بلومفیلد را خسته کننده مدنی صلاحیت دقیقا مرهم ما باید در حال حاضر.

مستند مجبور است ما را به یک دوره فرهنگی عفت: هیچ ضربه تا میله هیچ کنسول بدون احزاب است. ما همه مصرف روزانه healthsome پیاده روی و یا پخت خود ما نان و یا گرفتن بافندگی و یا به طور جدی فکر کردن در مورد در نهایت خواندن Middlemarch. که آرام و مهربان و blandly خوش تیپ رسمی بهداشت باید یک قهرمان این دوره به نظر می رسد تنها اتصالات. ممکن است کشور خود را خود را پیدا اشلی بلومفیلد ،

برای اطلاعات بیشتر در مورد تاثیر coronavirus گوش دادن به روز دوشنبه قسمت از چه بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>