به ماندن در راستای اهداف گذاشته در پاریس آب و هوا توافقنامه ما باید برای رسیدن به خالص-صفر کربن تولید گازهای گلخانه ای تا سال 2050 شناخته شده به عنوان “عمیق decarbonization.” تقریبا هر معتبر مطالعه عمیق decarbonization موافق در اصول اولیه یک استراتژی برای به دست آوردن وجود دارد.

قلب استراتژی تمیز کردن شبکه برق است که در حال حاضر مسئول 28 درصد از گازهای گلخانه ای ایالات متحده. باید آن را به سرعت در حال انتقال به صفر کربن منابع انرژیهای تجدید پذیر مانند آبی و هسته ای است.

همزمان دو تا از بزرگترین منابع GHGs حمل و نقل و ساختمان باید سوئیچ را به اجرا در که صفر-کربن قدرت. سیستم حمل و نقل (29 درصد از ما تولید گازهای گلخانه ای) تقریبا به طور کامل طراحی شده توسط بنزین و دیزل; باید آن را انتقال به خودروهای الکتریکی تا حد ممکن است. و ساختمان (همچنین 29 درصد از ما تولید گازهای گلخانه ای) در حال حاضر اغلب گرم و سرد توسط نفت یا بیشتر معمولا با گاز; آنها باید انتقال به برق و حرارت و خنک کننده تا حد ممکن است.

این استراتژی که من با استفاده از مختصر “electrify همه چیز!” — شروع به گرفتن به خصوص در کالیفرنیا است که همیشه چیزی از یک پیش نمایش از روند گسترده تر آمده است. در یک نسبتا کوتاه از زمان قوی “تمام برقی جنبش” پدید آمده است به عنوان ده ها تن از شهرها و شهرستانها اقدام به تشویق تمام الکتریکی ساخت و ساز در ساختمان های جدید است.

گاز آب و برق نمی مانند این جنبش یک بیت. بیشتر از تمام برقی ساختمان ها وجود دارد که کمتر گاز ratepayers وجود دارد. تمام الکتریکی آینده به ناچار شامل محجور یا حداقل قابل توجهی کاهش, از, گاز, آب و برق. آنها در حال مبارزه با عصبانیت با astroturf گروه فعالیت های روابط عمومی و لابی گری در سطح محلی است.

استدلال اصلی آنها بازی کردن با شدت خاص در کالیفرنیا است که با “گاز طبیعی تجدیدپذیر” (RNG) یک اصطلاح صنعت برای متان اسیر از biogenic (آلی) زباله در محل های دفن زباله, دام عملیات مزارع و فاضلاب امکانات درمان. (از آن است که گاهی اوقات به نام “بیوگاز” یا “biomethane.”)

A biogas facility next to a cornfield.
یک بیوگاز مرکز در کنار بیمارستان.
شاتر

RNG می تواند بسته به مواد خام و شرایط کم یا حتی صفر-کربن است. آب و برق استدلال می کنند که ramping تا تولید RNG و ترکیب آن با گاز طبیعی در خطوط لوله می تواند به کاهش GHGs سریع تر و ارزان تر از برق ساختمان. به دنبال برق, آنها می گویند, تنظیم کننده های فشار غیر ضروری افزایش هزینه بر روی مصرف کنندگان است.

این امر می تواند خوب برای آب و برق در صورتی که این درست نبود. اما آن را نمی. شبيه سازي است که به عنوان کم کربن به عنوان صنعت ادعا و محلی آن هوا و اثرات آب متمرکز شده و در معرض خطر جوامع است. حتی اگر آن را کم کربن و عادلانه وجود دارد به سادگی به اندازه کافی از آن را به جایگزینی برای بیش از یک بخش کوچکی از گاز طبیعی است. و حتی اگر آن را کم کربن عادلانه و فراوان آن را هنوز هم نمی تواند بهانه ای برای گسترش گاز زیرساخت ها و یا کاهش سرعت برق.

این نیست که تماس نزدیک. این تحقیق روشن است: به خصوص در آب و هوای معتدل مانند کالیفرنیا RNG است نه یک جایگزین مناسب برای decarbonizing ساختمان. این یک پیشنهاد از جان گذشته توسط گاز آب و برق به تاخیر اجتناب ناپذیر خود را کاهش است. سیاستگذاران امر می تواند احمقانه به سقوط آن.

که نسخه کوتاه. اکنون بیایید نگاهی به چگونگی این نبرد در حال پخش است با تاکید بر کالیفرنیا است که یکی از این کشور گاز مصرف متحده و دولت با هدف رفتن net-کربن-صفر تا سال 2050.

این کارشناس کر حمایت از برق اخذ شده بلندتر.

بهره وری انرژی و برق توصیه می شود برای ساختمان بخش در ایالات متحده در اواسط قرن استراتژی برای عمیق Decarbonization توسعه در دولت اوباما. آنها توصیه می شود در طول کار عمیق Decarbonization مسیر پروژه (DDPP) در کشورهای مختلف از جمله آمریکا. (DDPP هم یک مسیر تجزیه و تحلیل برای من در ایالت واشنگتن در رژیم صهیونیستی. جی Inslee دستور; این شامل همان توصیه ها.)

کالیفرنیا کمیسیون انرژی (CEC) انجام داده است گزارش در decarbonization و یک (به تازگی به روز شده) گسترده گزارش در آینده از دولت گاز شبکه. در هر دو گزارش آن را می یابد که برق ارزان ترین گزینه برای decarbonizing ساختمان.

در پاسخ به این کر, 26 کالیفرنیا شهرستانها در حال حاضر یا تصویب یک فرمان تدریجی گاز در ساختمان جدید ساخت و ساز و یا به روز رسانی کدهای ساختمان به تشویق تمام الکتریکی ساخت و ساز. ده ها تن از شهرستانها بیشتر انتظار می رود به دنبال کت و شلوار در این سال است. در سراسر کشور و سازندگان و توسعه دهندگان املاک و مستغلات تحت فشار بودن توسط سرمایه گذاران خود را در مورد “کربن خطر” امکان ساخت سوخت های فسیلی متکی به دارایی است که قادر خواهد بود برای پیدا کردن خریداران است.

شاید بیشتر به طور قابل توجهی در ماه ژانویه در کالیفرنیا خدمات عمومی کمیسیون (CPUC) اعلام کرد اقدام به شروع روند از شیر گرفتن دولت از گاز طبیعی از جمله در نظر گرفتن فقط انتقال برای جلوگیری از مسائل ایمنی و رشته هزینه.

A woman walks toward the new green headquarters building of the California Air Resources Board.
جدید صفر-انرژی ساختمان ستاد از منابع هوایی کالیفرنیا هیئت مدیره.
کربوهیدرات

همه این حرکت کاملا freaked جنوب کالیفرنیا گاز شرکت ملی گاز بزرگترین ابزار در خدمت 5.7 میلیون مشتری در جنوب و مرکزی کالیفرنیا. SoCalGas باعث می شود بیشتر درآمد سالانه از هر ابزار دیگر در کشور و از آن $2.9 میلیارد دلار درآمد در سال 2018, $2.25 میلیارد دلار تقریبا 80 درصد از مشتریان مسکونی. تمام الکتریکی ساخت و ساز مسکونی خواهد آن را له.

انحصار طبیعی آب و برق و گاز با همین روش اجرا انحصار برق, آب و برق انجام دهد. آنها نمی پول در فروش گاز است. بلکه آنها را به اتهام نرخ برای گاز است که به منظور پوشش هزینه های خود را, هزینه های جدید سرمایه گذاری در زیرساخت های گاز و سالم ثابت نرخ بازگشت این سرمایه گذاری. به عبارت دیگر آنها سود توسط ساختمان ها. به طور طبیعی آنها می خواهند به ساخت چیزهای بیشتر.

اما آنچه که با آن مواجه هستند این است که پی در پی از دست دادن تقاضا به عنوان بیشتر و بیشتر مشتریان انتخاب کردن از گاز سیستم در حمایت از شبکه. را ترک خواهد کرد که کمتر و کمتر مشتریان پرداخت بالاتر و نرخ های بالاتر فقط برای حفظ خط لوله موجود زیرساخت با کمی اتاق را برای سرمایه گذاری های جدید.

این یک فاجعه در اینده نزدیک برای SoCalGas و صاحب آن Sempra Energy. چند سال پیش یک غیر انتفاعی متولد: کالیفرنیا برای متعادل راه حل های انرژی (C4Bes). از آن شروع به در حال اجرا تبلیغات مخالف یک گاز phaseout و لابی قانونگذاران محلی در سراسر کشور با استفاده از آخرالزمانی پیام در مورد هزینه به مصرف کنندگان استخدام محلی امضا برای درخواست برابر برق. در ماه مارس سال 2017, آن را تا به حال لجام گسیخته جسارت به درخواست CPUC آن را به یک حزب رسمی در ادامه در مورد آینده گاز طبیعی در دولت است.

که باعث شد این باشگاه سیرا به نقطه در یک پرونده به CPUC (مملو از پشتوانه اسناد و ایمیل به بیرون درز) که C4Bes است astroturf گروه لابی تلاش masquerading به عنوان یک سازمان غیر انتفاعی. آن را ایجاد SoCalGas با استفاده از نقاط صحبت کردن نوشته شده توسط SoCalGas به سازماندهی مخالفان به شهرداری تلاش خواهد بود که تاثیر منفی SoCalGas. نباید نما به عنوان یک گروه مستقل نظارتی اقدام.

در نهایت پس از ماهها parrying و به تأخیر انداختن رگولاتور به جای صورت کشف که باز کردن آن کتاب C4Bes منتخب در ژانویه 2019 به خروج از اقدام. در مارس 2019 عمومی طرفداران یک مصرف کننده و ناظر در CPUC مشخص است که SoCalGas تا به حال شده است با استفاده از sleazy تاکتیک از جمله گزارش KQED, “دروغ گفتن به رگولاتور تضعیف بهره وری کدها و استانداردها و ‘astroturfing’: بودجه یک به ظاهر مستقل حمایت گروه با ratepayer پول است.” آن توصیه می شود که CPUC تحریم ابزار.

مایکل Boccadoro سر لبنی مراقبت یک گروه حمایت از حیوانات کشاورزی در کالیفرنیا در اصل در هیئت C4Bes تا زمانی که او را دیدم تاکتیک های خود را نزدیک — گفتن مالکان که ماموران دولت خواهد بود پاره کردن اجاق گاز به زودی کوره که دیگر نمی خواهد بود قادر به سوزاندن بدن و رستوران ها است که باید به خود woks. “این بسیار گمراه کننده آنچه که آنها در حال تلاش برای به انجام,” او می گوید: “و داستان آنها در خارج وجود دارد برای گفتن. به نظر می رسد مانند جان عمل است.” او استعفا داد و از این هیئت در سال گذشته است.

(برای اطلاعات بیشتر در این داغدار داستان از سوزی Cagle در نگهبان و مایکل Hiltzik در LA بار همراه با یک سی سرمقاله.)

From a presentation to city council in Brawley, California, February 2019.
از ارائه به شورای شهر در براولی, کالیفرنیا, مارس 2019.
براولی

C4ES انصراف از, اقدام, اما آن را هنوز هم فعال است, هنوز هم از گفتن مقامات شهرداری از داستان های ترسناک در مورد برق. و آن است که به تنهایی نیست. در شمال غربی اقیانوس آرام ائتلافی از آب و برق و گاز راه اندازی کرده است $1 میلیون روابط عمومی تلاش برای عقب راندن برابر برق در منطقه است. “شرکای انرژی پیشرفت” را با استفاده از بسیاری از همان پیام است که C4ES است با استفاده از.

که به معنی دو چیز است: افزایش نگرانی در مورد هزینه های انتقال (با وجود یک اجماع گسترده است که برق را صرفه جویی در مصرف پول, به عنوان ما را ببینید بعد) و تاکید بر مصرف کننده “انتخاب کنید.” آنها می دانند که از تحقیقات خود را که آنها نمی تواند دور با سادگی مخالف decarbonization. آنها نیاز به یک “از بالا” پیام است که مصرف کنندگان ارائه می دهد یک انتخاب متفاوت decarbonization مسیر.

که نقش ربکا در حال پخش است در این بحث: گاز طبیعی صنعت است که پیشنهاد آن را به عنوان یک انتخاب مسیر جایگزین برای decarbonization.

آن است ؟

سوال اصلی رو شبيه سازي ساده است: آیا به اندازه کافی از آن را به decarbonize موجود با استفاده از گاز طبیعی مانند ساختمان ؟ چند متحده باید نگاه به این نزدیک است. جواب در یک کلمه است: هیچ.

در آن عمیق decarbonization مسیر مطالعه CEC به این نتیجه رسیدند که اگر کالیفرنیا به حال دسترسی به آن جمعیت-وزن سهم از کل ما انرژی زیستی خروجی “به نظر می رسد کافی biomethane به جابجایی مقدار لازم از ساختمان و صنعت فسیلی مصرف گاز طبیعی برای دیدار با دولت را در دراز مدت آب و هوا اهداف است.”

UC Davis همچنین انجام یک مطالعه بر روی پتانسیل RNG در کالیفرنیا است. آن را یافت که تمام گفته ها حدود 82 میلیارد فوت مکعب در سال (bcf/y) از biomethane منابع “برای سرمایه گذاری جذاب” به حساب دولت فدرال و مشوق. از راه مقایسه در سال 2017, کالیفرنیا, مصرف, مورد 2,110 bcf/y گاز طبیعی است. بنابراین تحت خوش بینانه ترین فرض RNG می تواند جایگزین 4.1 درصد از کالیفرنیا تقاضای گاز (1.6 درصد در پایان کم از تخمین می زند).

آنچه در مورد شبيه سازي حمل و نقل یکی دیگر از ایده است که صنعت گاز طبیعی به مدت طولانی پشتیبانی می کند ؟ یک سال 2017 گزارش از اتحادیه دانشمندان نگران نشان داد که این امر نیاز به تقریبا کل کشور را شبيه سازي بالقوه برای جایگزینی سوخت دیزل به تنهایی در کالیفرنیا است.

در سال 2013 National Renewable Energy Laboratory (آزمایشگاه) به این نتیجه رسیدند که کل پتانسیل بیوگاز در آمریکا (به استثنای انرژی محصولات) مورد 431 تریلیون btu جهت. در سال 2015 کالیفرنیا استفاده می شود حدود 1.6 بیلیون BTUs در ساختمان آن. بنابراین اگر کل کشور را بیوگاز بالقوه اختصاص داده شده بود به کالیفرنیا ساختمان و چیز دیگری را جایگزین حدود یک چهارم از گاز استفاده می شود.

داستان کوتاه: وجود به معنای واقعی کلمه کافی نیست RNG در آمریکا به decarbonize کالیفرنیا ساختمان.

یک دانشگاه ایالتی واشنگتن مطالعه انجام شده برای واشنگتن وزارت بازرگانی در بر داشت چیزی شبیه به دولت که: “فرصت کافی وجود داشته باشد برای RNG تولید معادل 3 درصد به 5 درصد از زمان مصرف گاز طبیعی در واشنگتن است.”

یک مطالعه توسط اورگان وزارت انرژی یافت می شود که اگر دولت حداکثر آن از منابع داخلی آن می تواند جایگزین بین 10 و 20 درصد آن را گاز طبیعی با استفاده از شبيه سازي.

در نهایت خوش بینانه تر مطالعه توسط صنعت گاز خود را در بر داشت که اگر RNG است که همراه با گاز طبیعی مصنوعی (SNG) ساخته شده از electrolyzed هیدروژن و اسیر کربن می تواند به جای 6 تا 13 درصد از ما تقاضا برای خط لوله گاز توسط 2040.

وجود ندارد و معتبر مطالعه در هر نقطه با این ادعا که RNG می تواند به طور کامل decarbonize گاز طبیعی سیستم توسط کالیفرنیا 2045 مهلت و یا همیشه.

آب و برق و گاز هستند پیشنهاد برای افزایش RNG در خطوط لوله و به اتهام مشتریان خود را برای هزینه اضافی از طریق افزایش نرخ. SoCalGas متعهد شده است که 20 درصد RNG تا سال 2030 (این پیشنهاد برای افزایش نرخ 30 درصد بین 2018 و 2022). در شمال غربی اقیانوس آرام, NW, طبیعی, بزرگ خدمات گاز در اورگان متعهد شده است 30 درصد کاهش تولید گازهای گلخانه ای از 2015 سطوح 2035 (این پیشنهاد برای افزایش نرخ $2.50 به 3 $در ماه برای هر مشتری).

در حالی که ربکا امیدوار کننده توسعه و ممکن است مفید باشد در برخی از بخش ها (پایین را ببینید) وجود دارد و هیچ توجیهی برای ترکیب آن در خطوط لوله به عنوان یک راه برای decarbonize ساختمان بخش. برای ساختمان های برقی جایگزین در دسترس هستند و ارزان تر است.

heat pump
برق پمپ حرارتی انجام چیز آن است.
شاتر

قبل از نشان می دهد که آن را به ارزش پرداختن به یک مطالعه خاص است که آب و برق و گاز و متحدان خود مانند به استناد. آن را انجام شده توسط مشاوره تحقیقاتی Navigant در دستور SoCalGas. این انتخاب ممکن است بالاترین برآورد هزینه های برق و کمترین برآورد RNG هزینه های نادیده خط لوله نشت نادیده بهداشت محلی و سهام اثرات و نادیده پایداری شبيه سازي مواد خام.

اما مهم تر از آن در مقایسه با کل GHG کاهش شبيه سازي مخلوط در عرضه گاز طبیعی (که حاشیه کاهش تولید گازهای گلخانه ای از گاز استفاده می کند در همه بخش ها) با کاهش از طریق برق در بخش ساختمان به تنهایی. که یک سیب به سیب مقایسه. سوال این است که بهترین راه برای گرفتن یک سوم از راه را به صفر تا سال 2030 به عنوان مطالعه می کند; این بهترین راه برای دریافت تمام راه را به صفر است.

همانطور که ما دیده ایم در حالی که عرضه گاز طبیعی ممکن است تا حدی decarbonized با RNG (مثلا 15 درصد بودن حداکثر سخاوتمندانه) وجود دارد نه به اندازه کافی RNG می توانید آن را به خالص صفر است که مقصد نهایی. وجود دارد هیچ نقطه ای پایین رفتن یک مسیر که به پایان می رسد در کول د ساس در چند سال هیچ زمان.

دیگر کمتر گرایش مطالعات بدتر برای RNG.

عمیق decarbonization مطالعه برای کالیفرنیا انجام شده توسط انرژی و محیط زیست اقتصاد (E3) در بر داشت که برق بود و قابل پیش بینی ترین و مقرون به صرفه راه برای decarbonize ساختمان داده محدودیت در شبيه سازي از عرضه است.

در یک سال 2017 گزارش بررسی کالیفرنیا برنامه حمایتی تعرفه ها برای انرژی زیستی (از محل های دفن زباله ag عملیات جنگل زباله) به CPUC مشاهده شده است که هزینه تعرفه ها است “به طور نامتناسبی بالا در مقایسه با دیگر تجدید تدارکات گزینه” وجود دارد و آن این است که “هیچ نشانه ای از تغییر و تحول در بازار” که ممکن است هزینه های پایین در آینده است.

“هاضم فولاد و سیمان و برخی از پلاستیک می گوید:” Boccadoro. “کسانی که در حال رفتن به پایین آمدن [قیمت]; آنها در حال رفتن به در ادامه به افزایش است.” چه تر است, ساده ترین و مناسب ترین سایت برای انجام ضبط در حال توسعه برای اولین بار که بدان معنی است که پروژه های مشکل تر و گران قیمت به عنوان زمان پیشرفت — مخالف اقتصاد مقیاس.

یکی دیگر از E3 مطالعه در آینده توزیع گاز طبیعی در کالیفرنیا یافت می شود که حتی با “تهاجمی تکنولوژی یادگیری” از شبيه سازي مورد نیاز برای decarbonize دولت گاز سیستم خواهد بود هر دو به طور افراطی گران و کافی نیست. آن را باید تکمیل قهرمانانه مقدار هیدروژن و گاز طبیعی مصنوعی از خارج از دولت.

RNG can’t hack it E3

اگر RNG (یا SNG) می آید از خارج از دولت و سپس آن را خارج از دولت که در آن کاهش انتشار رخ می دهد. “ما در حفظ و ادعا [ربکا] در حال رفتن به ‘decarbonize’ گاز سیستم” Boccadoro می گوید: “اما آن را واقعا نمی decarbonize گاز که در حال سوخته است. وجود دارد برخی از افست اتفاق می افتد در جایی دیگر و زمانی که با افست رخ می دهد خارج از کالیفرنیا آن را کمک نمی کند کاهش تولید گازهای گلخانه ای در اینجا در کالیفرنیا است.”

بیشتر چه تغییر به RNG (و SNG) را اساسا رانندگی کنید تا هزینه های گاز. هیچ policymaker یا تنظیم کننده در ذهن حق خود می گذرد به درخواست کوچک از گاز ratepayers به پرداخت این هزینه های گزاف. “من به نمایندگی از برخی از بزرگترین گاز کاربران در دولت” Boccadoro می گوید. “ما نمی توانیم به پرداخت هفت بار چه ما رقابت پرداخت برای گاز طبیعی.”

قابل توجه این مطالعه همچنین نشان داد که در تمام حالات بالا و پایین برق, گاز کل “توان” کاهش یافته است. هیچ decarbonization سناریو که در آن استفاده از گاز طبیعی را افزایش می دهد.

دیگری اخیر E3 مطالعه نگاه اقتصاد ساختمان مسکونی برق در کالیفرنیا و در بر داشت که این امر نشان دهنده یک پس انداز نیست, هزینه, نسبت به وضع موجود. برای ساخت و ساز جدید تمام برقی خانه موجب صرفه جویی در بین 130 دلار و $540 یک سال نسبت به یکی که می سوزد و گاز است. خانه های تک خانواری که مقاوم سازی از گاز طبیعی به تمام برقی و صرفه جویی در بین 10 دلار و 60 دلار در ماه در صورتحساب های انرژی. و کسانی که پس انداز افزایش بیش از زمان که برق ارزان تر و پاک کن و گاز, نرخ همچنان رو به افزایش است.

یک سیناپس انرژی مطالعه نشان داد که حتی اگر پمپ های الکتریکی هنوز هم بیش از هزینه گاز کوره های برای ساخت و ساز جدید امید بستن برای یک پمپ گرما موجب صرفه جویی در $1,500 جلو به لطف اجتناب از هزینه های لوله کشی اموال گاز.

کوه های راکی موسسه انجام یک گزارش اقتصاد تمام برقی صفر-net-انرژی خانه است که در حال حاضر به مراتب مطلوب تر از به طور گسترده ای درک. در سان فرانسیسکو از جمله خانه های خود را پرداخت فوق العاده چشمگیر هزینه های برگشت در هشت سال.

به طور خلاصه: decarbonizing ساختمان با برق صرفه جویی مالکان و توسعه دهندگان پول پس انداز افزایش بیش از زمان; decarbonizing ساختمان با RNG هزینه های ratepayers پول با هزینه های رو به افزایش در طول زمان است.

و این فقط هزینه. وجود دارد دیگر اثرات شبيه سازي در نظر بگیرید.

پس از آن دستگیر شده است از منابع آلی و تزریق به خطوط لوله RNG از نظر شیمیایی یکسان به گاز طبیعی است. متان متان است. این همه اثرات همان زمانی که به بیرون درز یا combusted.

متان یک گاز گلخانه ای قوی — 28 تا 36 برابر قوی تر از CO2 بیش از 100 سال — و نشان دهنده 9 درصد از کالیفرنیا مجموع گازهای گلخانه ای. این هم یک محلی آلاينده هوا.

در میان چیزهای دیگر باعث آلودگی هوا در محیط داخلی استفاده می شود که برای پخت و پز. یک سال 2017 کربوهیدرات مطالعه نشان داد که “پخت و پز تولید گازهای گلخانه ای به خصوص از اجاق گاز همراه شده است با افزایش بیماری تنفسی است.” یک قایق تحقیقاتی نظیر بررسی (نگاه کنید به اینجا و اینجا) نشان می دهد که پخت و پز با گاز افزایش خطر برای کسانی که در خانه به خصوص برای جمعیت های آسیب پذیر مانند کودکان. به عنوان بسیاری از 12 میلیون کالیفرنیا قرار دارد.

گاز طبیعی صنعت تحت فشار قرار دادند برای RNG استفاده می شود در کامیون های سنگین در محل دیزل اما 2012 مطالعه در بر داشت که اگر نشت رای در خطوط لوله گاز طبیعی است هر بیشتر از 1.4 درصد آب و هوا مزایای تعویض از دیزل به RNG در حال نفی. اخیر مرور متون نشان داد که نشت رای در کالیفرنیا است که در جایی بین 2.4 و 4.3 درصد است.

حتی اگر هیچ نشت احتراق متان در یک وسیله نقلیه ساطع می کند و دی اکسید کربن و مونوکسید کربن و اکسیدهای نیتروژن.

RNG نیز تولید شده توسط منابع که خود را بزرگ آلوده. با وجود آنچه گلگون اصطلاح “تجدید پذیر” ممکن است نشان می دهد CEC یافت که دولت دو تا از بزرگترین منابع بیوگاز هستند محل های دفن زباله و کود از مزارع کارخانه.

بهتر است به گرفتن برخی از گاز از محل های دفن زباله و کارخانه مزارع نسبت به آن اجازه فرار به اتمسفر است. (Boccadoro می گوید کود انتشار گاز متان در کالیفرنیا اعلام کرده اند که 25 درصد در چهار سال گذشته.) اما این عجیب و غریب به فکر می کنم از کسانی که آلوده کردن منابع به عنوان “تجدید است.” بسیاری از مردم امید آنها را در طول زمان کاهش به عنوان آمریکایی تولید کمتر زباله های مواد غذایی و خوردن یک رژیم غذایی سالم با کمتر گوشت قرمز و فراورده های لبنی.

مزارع کوچک با مرتع-قرق گاو تولید هیچ ملاحظه متان. آن را بزرگ صنعتی, dairy farms که مسئول 55 درصد از دولت متان تولید گازهای گلخانه ای. به عنوان وزارت کالیفرنیا از غذا و کشاورزی (CDFA) به دست کردن یارانه ها برای biodigesters متوسط گله اندازه یک گیرنده است 7,430 سر. از طریق مقایسه میانگین گله اندازه در ویسکانسین دومین لبنی دولت است 134 سر. این عملیات بزرگ. و آنها باید برای توجیه گرفتن متان; یک 2018 مطالعه نشان داد که از 3000 سر حداقل گله اندازه مورد نیاز را هضم بی هوازی اقتصادی است.

هاضم بی هوازی نیز نشت گاز متان در یک رای از بین 2 و 3 درصد اضافه کردن به خود را در چرخه GHGs در راه است که به ندرت دستگیر شده در مدل های.

در حال حاضر حداقل به حدی که decarbonization است مربوط به شبيه سازي آن است که متکی به یک منبع ثابت از محل های دفن زباله و مزارع کارخانه که تولید نوع آلودگی که برق از بین می برد. یک مطالعه در سال گذشته در علوم محیط زیست و تکنولوژی خلاصه تا تفاوت کالیفرنیا:

در مقایسه با کسب و کار به عنوان معمول سطح decarbonization مسیر است که با تمرکز بر برق پاک و تجدید پذیر انرژی تخمین زده شده است که برای کاهش غلظت ذرات ریز (PM2.5) توسط 18-37% در مناطق عمده شهری کالیفرنیا و پس از آن جلوگیری از مورد 12,100 (9,600–14,600) و میر زودرس است. در مقابل تنها یک چهارم از جمله بهداشت cobenefits یعنی 2,800 (2,300–3,400) اجتناب مرگ و میر را می توان از طریق یک مسیر با تمرکز بیشتر بر روی احتراق سوخت های تجدید پذیر.

خورشید و باد در حال سالم منابع انرژی از زباله و کثافت.

Capped landfill producing methane.
انرژی های تجدید … حرکت.
ویکیمدیا

صنعتی گاوداری های شیری که تولید شبيه سازي عمدتا واقع شده در San Joaquin Valley یکی از فقیرترین مناطق کشور که در آن آمریکایی های آفریقایی تبار, لاتین تبار و آمریکایی های بومی تشکیل می دهند که اکثریت جمعیت. این خانه را به این کشور بدترین آلودگی هوا, بالاترین نرخ آسم در کودکان و نيترات رنگ و لعاب آب آشامیدنی.

دام عملیات بالا منبع ازن باعث آلاینده در این منطقه منبع اصلی آلودگی نیترات و یک منبع اصلی از آمونیاک تولید گازهای گلخانه ای که باعث انباشت از آب های سطحی و ریز ذرات آلودگی است. آنها همچنین انتشار مداوم بو که باعث سردرد.

ساکنان این منطقه شده است هل دادن دولت به توقف پرداخت یارانه مضر کشاورزی و دامی مدیریت و شروع به پرداخت یارانه احیا کننده و دیگر آب و هوا-دوستانه فعالیت های کشاورزی. اما دولت هنوز هم اختصاص به مراتب کوچکتر مقدار به شیوه های آن نسبت به لبنیات هاضم — $21.6 میلیون در مقابل دلار 72.4 میلیون.

کالیفرنیا پیشگام قانون SB 1383 مستلزم آن است که دولت در کاهش آلودگی متان از زباله های آلی به 40 درصد تا سال 2030; آن نیازی نیست که آن را تصرف 40 درصد از متان است. این می تواند فقط به عنوان به راحتی و اغلب کمتر expensively کاهش جریان زباله است که برای تولید متان. اما اگر RNG ساخته شده است به یک کالا با ارزش آن را به تعصب صنعت (و قانونگذاران آن لابی) به دنبال گسترش لبنی عملیات.

ساکنان San Joaquin Valley منطقی نگران است که عمده منبع جدید درآمد برای صنایع لبنی مزارع کمک خواهد کرد که حمایت غیر این صورت از لحاظ اقتصادی حاشیه ای صنعت شاید حتی تشویق به رشد خود و فرزندان خود را خواهد پرداخت هزینه های پنهان است.

هیچ یک از موارد فوق باید به عنوان استدلال در برابر شبيه سازي ارائه شده است که برای حمایت از آسیب پذیر جوامع در حال ساخته شده است در. تا زمانی که وجود دارد محل های دفن زباله های غول پیکر کود استخر کشاورزی و جنگلداری زباله و فاضلاب کردن کشتار با گاز متان به جو آن را حس می کند برای گرفتن به عنوان بسیاری از که متان به عنوان امکان پذیر است و استفاده از آن. بهتر است از fracking آن را از زمین خارج شد.

و وجود دارد مقدار زیادی از راه های خوب برای قرار دادن RNG استفاده کنید.

من عمدتا متمرکز در کالیفرنیا در این پست, اما آن را به ارزش اشاره به این که در دیگر کمتر معتدل متحده سیستم برق مواجه بالاتر فصلی قله, به عنوان هر کس در بخاری یا سیستم های تهویه مطبوع در یک بار. اضافه کردن هر دو ماشین و تمام ساختمان ها باقی مانده به در حال حاضر تراکم شبکه را تهدید می قابلیت اطمینان است. بسیاری از ایالت ها مانند پرجمعیت متحده آمریکا, غرب نیاز بسیار طولانی تر از کالیفرنیا برای آماده سازی برای ساخت خود شبکه کردن و یاد بگیرند که چگونه برای مدیریت جدید که تقاضای برق. تا آن زمان RNG می تواند در پس زمینه کار برای کاهش کربن شدت گاز طبیعی است.

و ممکن است که برخی از بخش های اقتصاد است که مقاومت در برابر برق و هنوز هم نیاز احتراق سوخت مایع و حتی از طریق 2050 — اصطلاح “سخت تر-به-آباته” بخش ها مانند حمل و نقل, حمل و نقل هوایی و یا صنایع سنگین. بهتر است برای این بخش به سوزاندن RNG (و SNG) نسبت به سوزاندن fracked گاز.

نیز وجود دارد مقدار زیادی از وسایل نقلیه در حال حاضر در گردش خون است که می تواند به نفع از RNG. به تازگی یو پی اس خریداری یک دسته از شبيه سازي به منظور کاهش تغییرات آب و تاثیر آن موجود ناوگان طبیعی-گاز کامیون. اما حتی یو پی اس های واقع بینانه است:

سوخت مایع احتمالا نیاز به صورت های مختلف subsectors و طاقچه های کاربردی برای مدتی طولانی پس از آن ارزش پیگیری هر وعده عاری از کربن یا کربن-منفی سوخت.

اما دو نکته کلیدی تاکید می کند در اینجا. اول وجود ندارد سناریو است که در آن شبيه سازي شده است یک جایگزین برای برق. در بهترین حالت آن است که یک مکمل. برق باید حرکت سرعت کامل پیش رو بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با RNG.

دوم کالیفرنیا ساختمان نیست یکی از کسانی که سخت تر به فروکش کردن بخش هایی که نیاز به سوخت مایع. یک مطالعه در سال گذشته در مجله جو به طور خاص در مقایسه با مسیرهای مختلف به decarbonizing فضا و آب گرم در کالیفرنیا ساختمان از جمله “خورشیدی حرارتی بیوگاز مصنوعی, گاز و برق.” آن را یافت که برق تنها جایگزین است که می تواند در خدمت همه بارهای گرمایش در حالت (دیگران پوشش بین 2 و 70 درصد). بیشتر چه, آن است که حداقل هزینه مسیر در آینده در 25 تا 90+ درصد ارزان تر از جایگزین.

این مطالعه نتیجه می گیرد: “بهره وری انرژی با برق از حرارت است و به احتمال زیاد مسیر برای رسیدن به زیادی کاهش انتشار کربن مورد نیاز از این بخش است.”

اشتباه نکنید: این گاز صنعت مخالف برق به دلیل آن را می خواهد به گسترش زیرساخت های خط لوله. در an American Gas Association جلسه در سال 2018 یک رهبر صنعت در بحث شبيه سازي وظیفه مخاطبان به “در نظر بگیرید که چگونه فن آوری های به decarbonize این خط لوله می تواند به عنوان یک مجرا برای سازمان محیط زیست در نتیجه به دنبال کاهش اپوزیسیون شور علیه زیرساخت های توسعه.”

اما توسعه RNG در حالی که ارزش پیگیری به این معنا نیست چه SoCalGas و آب و برق و گاز می خواهید آن را به معنی. آن است که هیچ دلیلی برای گسترش زیرساخت های گاز; شور است که به عنوان ضمانت به عنوان همیشه.

گزارش های اخیر از E3G بررسی نقش گاز طبیعی در اتحادیه اروپا decarbonized آینده. آن را یافت که در همه حالات حتی بیشتر سخاوتمندانه به decarbonized گاز مقدار کل گاز “توان” در سیستم کاهش یافته است. به این نتیجه رسیدند که RNG باید برطرف شود اما به دلیل آن است که بسیار گران قیمت باید آن را هدفمند در سخت تر-به-آباته بخش که در آن دارای بالاترین ارزش اجتماعی. بالاتر از همه “چشم انداز آینده از انرژی های تجدید پذیر و decarbonised گازهای هیچ دلیلی برای کاهش سرعت برق و یا بهره وری در این مرحله است.”

همان درست است در ایالات متحده به عنوان تقریبا در هر مطالعه موافق است. عمیق decarbonization به معنی کاهش, گاز, صنعت, بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد با RNG یا SNG.

به عنوان CEC منعقد کرده است, اجازه می دهد که کاهش گاز طبیعی به آشکار شدن ارگانیک را تهدید می کند به یک بی ارزش و روند خروج از رشد هزینه های نگهداری گاز زیرساخت های انباشته شده بر روی شانه های کوچک شدن گروهی از ratepayers عمدتا کسانی که نمی توانیم به فرار از سیستم. تنها مسئول اقدامات در این نقطه است که یکی از CPUC به نظر می رسد مصرف: برنامه ریزی برای عمدی فاز گاز طبیعی با هزینه های به اشتراک گذاشته شده را به حد متعارف بدهد.

RNG جالب توسعه در حاشیه, برای برخی از برنامه های کاربردی انرژی. اما از آن است که هیچ بزرگتر از یک نوسان گذرا در داستان بزرگتر و گاز طبیعی است که یکی از شفقت و اجتناب ناپذیر محو دور به حاشیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی