FDA تصویب یک coronavirus آزمون است که می تواند به نتایج در 5 دقیقه

غذا و داروی آمریکا تایید کرده است یک آزمون مولکولی است که می تواند تشخیص رمان coronavirus عفونت در عرض چند دقیقه.

آزمون ایجاد شده توسط Abbott Laboratories بسیار قابل حمل است و می تواند در طیف گسترده ای از تنظیمات از بیمارستان اتاق اورژانس به درمانگاه های مراقبت های فوری به مطبها. این شرکت می گوید این انتظار برای شروع حمل و نقل کیت به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در هفته آینده, و از آن خواهد شد قادر به ارائه 50,000 آزمون در روز آوریل 1.

ابوت coronavirus آزمون اجرا خواهد شد و در آن “ID در حال حاضر” پلت فرم است که در حال حاضر استفاده می شود برای سرعت در تشخیص بیمارانی که بیمار با چیزهایی مانند آنفلوانزا و گلودرد است. این تست به نظر می رسد برای قطعاتی از coronavirus ژنوم در نمونه های برداشت از طریق گلو و یا بینی گرد و خاک. آن را می تواند ارائه نتایج مثبت در عنوان کمی تا پنج دقیقه و نتایج منفی در عرض 13 دقیقه. آن را به اندازه یک توستر و وزن آن کمتر از 7 پوند است.

“با تست سریع در ID در حال حاضر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی می تواند انجام مولکولی نقطه از مراقبت های تست خارج سنتی چهار دیوار یک بیمارستان در شیوع نقاط گفت:” ابوت جمهور و COO رابرت فورد.

اگر توزیع به طور موثر در این آزمون می تواند کمک به گسترش ملی تست ظرفیت بهتر اجازه می دهد کارشناسان بهداشت عمومی به درک که جمعیت هستند بیشتر در خطر ابتلا به عفونت و کمک به دولت فدرال و مقامات برنامه ریزی بهتر پاسخ استراتژی.

چنین آزمایشی را نیز به طور چشمگیری کاهش می دهد تست پرونده — در حال حاضر بسیاری از آمریکایی ها که قادر به دسترسی به تست صورت زمان انتظار طولانی. در واقع نتایج آزمون را می توانید بیش از یک هفته تاخیر که ممکن است به خصوص در معرض خطر افراد است. به این دلایل اریک Feigl-دینگ متخصص اپیدمیولوژی و سلامت اقتصاد در دانشگاه هاروارد T. H. Chan, دانشکده بهداشت, نام جدید آزمون یک “تغییر بازی” در برخورد با شیوع. “راهب بزرگ آزمایشگاه تست را سریع نقطه از مراقبت بلافاصله و امیدوارم با دقت بیشتری از آزمون” او توییتی در روز جمعه.

به ابوت آزمون نیز پتانسیل را دارد که نقش مهمی در تسریع سرعت که در آن ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را مهم تصمیم گیری در مورد شناسایی و جداسازی افراد آلوده به ویروس coronavirus.

“این است که واقعا به ارائه یک فرصت فوق العاده ای برای خط مقدم مراقبان کسانی که نیاز به تشخیص بسیاری از عفونت به فاصله ما با تست” جان Frels معاون تحقیق و توسعه در ابوت تشخیص گفت: خبری بلومبرگ. “یک کلینیک قادر خواهد بود به نوبه خود است که در نتیجه به سرعت در اطراف در حالی که بیمار در انتظار است.”

در حال حاضر زمان انتظار بسیار طولانی تر از ابوت تست اجازه می دهد تا برای. تلاش برای تشخیص و LabCorp, دو عمده شرکت های خصوصی می گویند که به طور متوسط آنها ارائه نتایج در چهار تا پنج روز است. بسیاری از گزارش ها نشان می دهد می توان آن را یک هفته یا بیشتر برای دریافت نتایج آزمون به عقب.

که زمان انتظار به شمار خصوص مشکل جدی برای بیماران در معرض خطر که ممکن است نیاز به توقف برای درمان مشکلات سلامتی دیگر برای منزوی کردن. برای مثال یک بیمار سرطانی در اوهایو گزارش انتظار بیش از یک هفته برای دریافت نتایج در یک coronavirus آزمون — و پزشکان مجبور شدند به توقف خود را در مراقبت از سرطان در حالی که انتظار برای نتایج آن.

کوتاه شدن زمان انتظار برای آزمون نیز یک ابزار بسیار مهم برای سیاستگذاران و مقامات بهداشت عمومی — سریعتر تشخیص باید به کمک دولت و سیستم مراقبت های بهداشتی باید یک ارزیابی دقیق از چگونه بسیاری از موارد در واقع ظاهر در زمان واقعی — و کمک به آنها در درک که آیا اقدامات لازم برای جلوگیری از Covid-19 را گسترش مشغول به کار هستند.

آزمایش در ایالات متحده به خوبی پشت سر بین المللی کشور همسالان. در هفته گذشته تعدادی از coronavirus تست های انجام شده در ایالات متحده پیشی گرفته و تعداد آزمایشات انجام شده در ایتالیا و کره جنوبی — دو کشور که با برخورد جدی شیوع و تست شده اند به شدت برای ویروس. اما به گفته نیویورک تایمز آمریکا هنوز نشدم پشت هر دو کشور در شرایط آزمون سرانه: در حالی که در کره جنوبی انجام شده حدود 700 تست در هر 100000 نفر و ایتالیا حدود 600 تست از هر 100000 مردم ما انجام داده است کمتر از 200 تست در هر 100 ، 000 نفر است.

حتی با این نرخ پایین تست های ما بیشتر تایید موارد coronavirus بیش از هر کشور دیگری در جهان یک واقعیت برخی از کارشناسان معتقدند این معنی است که کشور دارای تعداد موارد تایید نشده است که سریع تر تست می تواند کمک به نشان می دهد.

با توجه به گزارش تایمز منتشر شده در پنج شنبه, در مورد 65,000 coronavirus تست های در حال انجام در روز در ایالات متحده, اما کارشناسان می گویند که 150,000 آزمون در روز مورد نیاز برای شناسایی و جدا کردن بیماران آلوده به سرعت — و ابوت تست بروید یک راه طولانی به سوی کمک به ما در رسیدن به این تعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>