فدرال قضائیه می گوید محروم رای دهندگان: شما در خود


Alabama residents wait in line outside a polling station to cast a ballot.
رای دهندگان خروج از یک مرکز رای دهی در کامدن (آرکانزاس), آلاباما, در مارس 3.
جاشوا Lott/گتی ایماژ

بیش از دو هفته گذشته فدرال قضایی تحویل داده بلانت پیام به آمریکایی ها که ایستاده بود و از حقوق خود محروم و در این سال انتخابات: شما خود را.

در یک گیج کننده جانشینی از احکام دادگاه های تخمگذار زمینه را برای هرج و مرج روز انتخابات. یک دادگاه تجدید نظر اجازه ویسکانسین برای بازگرداندن آن تقلیل چشمگیر در رای گیری اولیه در یک شگفت انگیز در نظر است که به صراحت اجازه مجلس به دستکاری در قوانین انتخابات به صورت حزبی به دست آورید. یکی دیگر از دادگاه تجدید نظر مسدود پایین تر تصمیم دادگاه است که محافظت بی بضاعت سابق felons توانایی برای رای دادن در فلوریدا. دیوان عالی کشور نیز تحویل یکی از دو پانچ برای اولین بار اجازه می دهد تگزاس به اعمال تبعیض آمیز محدودیت در پست الکترونیکی-در رای گیری و سپس معکوس تصمیم گیری است که کاسته رای گیری محدودیت در آلاباما با توجه به همه گیر. این حرکت نشان می دهد که تعداد فزاینده ای از قضات فدرال و پنج قضات در دادگاه عالی—به سادگی استعفا مسئولیت خود برای حفاظت از حقوق رای دادن. این انتخابات بود و در حال حاضر مملو نبرد بر سر آینده دموکراسی آمریکایی; در حال حاضر دادگاه در حال عقب نشینی از مبارزه خروج از رای دهندگان به دفع کردن برای خود.

شروع با, ویسکانسین, کانون رای گیری جنگ این چرخه انتخابات. در ماه آوریل در فورا بدنام 5-4 تصمیم دیوان عالی کشور مجبور هزاران نفر از ساکنان را انتخاب کنید بین رای گیری در فرد در طول یک بیماری همه گیر و بخشش از حق خود برای رای دادن. در ژوئن 29, 7th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر اضافه شده توهین به جراحت greenlighting دولت تیز محدود در رای گیری اولیه. برای سال ویسکانسین دولت های محلی خود را تنظیم قوانین انتخابات و برخی مجاز به عنوان بسیاری از شش هفته از رای گیری اولیه—تا زمانی که قانونگذاران جمهوری خواه تنظیم بیرونی حد در دو هفته. یک قاضی فدرال تا به حال بارها و بارها مسدود شده این تقلیل پیدا کردن که آن را به طور نامتناسبی تحت تاثیر اقلیت نژادی.

پس از توضیح نشسته و در مورد بیش از سه سال به 7هفتم مدار معکوس که تصمیم به کاهش اثر را. قاضی فرانک Easterbrook نظر برای دادگاه اعلام کرد که قانون اساسی جدید قانون: نمایندگان مجلس با “مجاز به در نظر گرفتن زمانی که سیاست تغییر قوانین در مورد رای گیری” او اعلام کرد. به عبارت دیگر قانونگذاران جمهوری خواه می تواند دستکاری قوانین انتخابات به آن را مشکل تر برای دموکرات ها به بازیگران در یک رای گیری. Easterbrook حاصل این ادعا اصل از Rucho v. علت شایعکه در آن SCOTUS برگزار شد که دادگاه فدرال نمی تواند متوقف حزبی gerrymandering. اما Rucho صرفا یافت که فدرال قضات هستند ناتوان از تعیین زمانی که سیاسی redistricting “بیش از حد می رود”; آن را تا به چیزی برای گفتن در مورد سایر قوانین انتخابات حتی اگر محافظه کار قضات به شدت آرزو می کنم آن را انجام داد.

اخبار فلوریدا یکی دیگر از چرخش دولت بدنام برای ضرب و جرح در حق رای است و هیچ بهتر است. در ایالات متحده در منطقه قاضی رابرت Hinkle برگزار شد بر خلاف قانون اساسی فلوریدا طرح که مجبور سابق felons به پرداخت هزینه دادگاه-اعمال جریمه ها و هزینه های قبل از به دست آوردن حق رای. این طرح به طور موثر اعمال یک نظرسنجی مالیات انکار مردم در انتخابات مگر اینکه آنها به اندازه کافی پول برای پرداخت هزینه دادگاه بدهی. علاوه بر این, آن را کاملا بیاستفاده: فلوریدا هیچ ایده چقدر که قبلا زندانی مردم مدیون و هیچ راهی برای پیدا کردن. به عنوان یک نتیجه Hinkle توضیح داد: حتی کسانی که سابق felons با معنی برای پرداخت دادگاه بدهی هرگز نمی تواند واقعا مطمئن شوید که آنها کامل پرداخت می شود. و اگر آنها اشتباه محاسبه آنها می تواند محاکمه و زندانی شده است.

دیوان عالی کشور معتقد است که رای گیری ساده تر ممکن است به نوعی اشتباه رای دهندگان.

Hinkle ابداع یک سیستم جایی که قبلا زندانی مردم می تواند از دولت به فاش کردن چقدر دادگاه بدهی آنها مدیون است. اگر دولت نمی تواند در ارائه یک پاسخ در عرض سه هفته فرد به دست آورد حق رای دادن. علاوه بر این هیچ کس نمی تواند رد رای گیری به سادگی از آنجا که آنها نمی تواند استطاعت به پرداخت خود را در دادگاه بدهی از ثروت مبتنی بر حقوق مدنی نقض قانون اساسی است.

روز چهارشنبه 11th ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر مسدود Hinkle به منظور اجازه می دهد فلوریدا به سر انکار ثبت نام به افراد به جرم و جنایت.و در بسیار غیر معمول حرکت دادگاه پذیرفته فلوریدا درخواست به شنیدن در مورد en banc قبل از سه قاضی پنل این فرصت را به آن را بشنوند. وجود دارد تنها یک دلیل قابل قبول دادگاه که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به تازگی بدبختانه خواهد گرفته ام این نه سایه گام: محافظه کار اکثریت به احتمال زیاد نگران است که سه قاضی پانل شامل دو لیبرالها که رعایت Hinkle به منظور نگه داشتن فلوریدا طرح در خود نگه دارد از طریق انتخابات ماه نوامبر. به طوری که آنها کوتاه مداری روند تجدید نظر توزیع, دولت یک لحظه پیروزی با بلند کردن Hinkle به دستور و احتمالی دراز مدت پیروزی جانبداری با فلوریدا پایین جاده.

این دادگاه تجدید نظر می رسد در نظر گرفتن نشانه خود را از دادگاه عالی خود را. در ماه ژوئن دادگاه کاهش یافته است به بلوک تگزاس تنگ محدودیت در پست الکترونیکی-در رای گیری که نیروی اکثر ساکنان تحت 65 رای در فرد در حالی که اجازه می دهد همه سالمندان ساکن به رای غایب. (ترس از ابتلا COVID-19 ارائه نمی دهد به بهانه های معتبر برای رای دادن از طریق پست.) این قانون به سادگی تبعیض بر اساس سن در نقض 26th متمم. هنوز هیچ عدالت را دیدم مناسب برای دخالت و منع دولت از اعمال ویژه بار در رای دهندگان.

سپس در روز پنج شنبه دادگاه عالی مسدود دستور آن کاسته محدودیت در آلاباما رای گیری روش در نور گیر راش و گیج کننده 5-4 تصمیم گیری است. آلاباما قانون باعث می شود آن را بسیار دشوار است برای افراد مسن و یا ضعف سيستم ايمنی افراد برای جلوگیری از شلوغ نظرسنجی: به رای غایب باید در دفتر اسناد رسمی و یا دو شاهد ثبت نام خود را به رای گیری و ارائه یک کپی از خود را در ID عکس است. برخی از شهرهای آلاباما محاکمه به راحتی این بار با معرفی “curbside رای گیری” اجازه دادن به رای دهندگان بازیگران برگه های رای از اتومبیل های خود را. اما وزیر امور خارجه, جان مریل ممنوع این عمل ایالت تحت مشکوک اختیارات قانونی.

در حقیقت لادن 77-صفحه نظر یک قاضی فدرال منع آلاباما از اجرای این رای گیری غایب محدودیت در برابر بیمار و معلول و سالمند رای دهندگان. او همچنین لغو ممنوعیت منظقه رای گیری. سه قاضی پنل برای 11th مدار اجازه دهید که تصمیم ایستاده در یک کامل 28-صفحه نظر. دو قضات اشاره کرد که شاکیان “ارائه شواهدی وجود دارد که بیش از 50 نفر از ویسکانسین که به تازگی مشغول به کار و یا رای در مراکز رای دهی وجود دارد در میان همه گیر آزمایش مثبت برای COVID-19.” با این وجود پنج دیوان عالی کشور تصمیم به پرش در و بازگرداندن آلاباما قوانین سخت گیرانه.

چرا ؟ اکثریت به تمکین کردن به توضیح خود را, اما آن را احتمالا با تکیه بر “Purcell اصل است.” این دکترین میله دادگاه از تغییر قوانین رای دادن در مدت کوتاهی قبل از انتخابات تحت این نظریه که در آخرین لحظه تغییرات ممکن است “اشتباه” رای دهندگان. در دست محافظه کار دادگاه Purcell اصل بدل به یک منحرف حکومت است که رای دهندگان همیشه از دست بدهند. SCOTUS به طور مداوم نگه می دارد که رای دهندگان سرکوب قوانین نمی بار قانون اساسی حق رای دادن. در عین حال زمانی که یک دادگاه تلاش می کند به کاهش رای دهندگان سرکوب قوانین SCOTUS آن را متوقف می کند—به دلیل ساخت رای گیری ساده تر ممکن است به نوعی اشتباه رای دهندگان. قرار داده و به سادگی این دیوان عالی کشور معتقد است که رای دهندگان سرکوب قوانین نمی بار حق رای اما تصمیم گیری مسدود کردن کسانی که رای دهندگان سرکوب قوانین انجام دهد.

پیام این تصمیمات روشن است: دادگاه های فدرال را حفظ نمی آمریکایی ها حق رای در یک انتخابات آزاد و عادلانه. حتی به عنوان یک بیماری همه گیر نوردد و ملت بسیاری از این دادگاه ها هیچ مشکلی با قوانین انتخابات است که وادار کردن شهروندان به خطر عفونت کروناویروس در سفارش به بازیگران در یک رای گیری. هنگامی که رای دهندگان درخواست دادگاه برای حفاظت از حق رای دادن قضات با شدت بهم زدن بسته فدرال دادگاه درب. زمانی که ایالات متحده درخواست دادگاه برای حفاظت از حقوق مدنی قوانین قضات همه بیش از حد مشتاق به گام در. قوه قضائیه فدرال ترک رای دهندگان در رحمت از قانونگذاران که hellbent در توقف برخی از شهروندان از شرکت در دموکراسی است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>