دادستان کل لایحه Barr و متحدان او تمرکز کنترل بر وزارت دادگستری و اقدام در به طور فزاینده آشکار راه هایی برای محافظت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن منافع و متحدان.

این آشکار شد در نمایشی مد روز شنبه زمانی که کل تیم تعقیب دیرین تهمت مشاور راجر سنگ انصراف از آن صورت پس از وزارت دادگستری بالاتر یو پی اس روشن ساخته آنها برنامه ریزی شده به خود را زیر پا بگذارند صدور حکم پیشنهاد است.

اما سنگ جنجال شد فقط آخرین در یک سری از حرکت های اخیر توسط Barr به “کنترل از مسائل حقوقی از منافع شخصی به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” به عنوان Carol Lee کن Dilanian و پیتر الکساندر از ان بی سی نیوز گزارش داد.

ارشد وزارت دادگستری مقامات همچنین مداخله برای تغییر حکم توصیه برای یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن متحد, مایکل فلین ماه گذشته. Barr قرار داده و در یک متحد نزدیک در حساس سیاسی ما دفتر دادستان برای ناحیه کلمبیا کار (در یک رویه غیر معمول راه). و بر نهاد قوانین جدید نیاز شخصی خود تایید برای هر جدید, تحقیق در مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, کارکنان, یا خارجی مشارکت — چیزی که به طور طبیعی کمک خواهد کرد که تحقیقات-گرفتار تهمت مبارزات انتخاباتی.

این همه گشوده به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور جداگانه گرفته شده انتقام شاهدان در استیضاح تحقیق: اخراج الکس و یوگنی Vindman از شورای امنیت ملی کارکنان و اخراج سفیر اتحادیه اروپا گوردون Sondland. رئیس جمهور همچنین کشیده وزارت خزانه داری نامزدی برای آمریکا وکیل برای DC که تا به حال تحت نظارت سنگ دادستان است.

روشن نیست که آیا بر اقدام در پاسخ به صریح خصوصی دستورالعمل از تهمت, اما آن را تا حد زیادی بی ربط. مغلوب ساختن پیشی جستن از آن ساخته شده است بی شک روشن است که این نوع از چیزهایی که او می خواهد بار انجام دهید — او توییتی قبل از تغییر به سنگ محکومیت توصیه است که باید آن را تغییر و ستایش او بر شخصا برای انجام این کار پس از آن.

آن را تیره و تار وضعیت در وزارت دادگستری. در موارد مربوط به رئیس جمهور تهمت و متحدان خود را به نظر می رسد حرفه ای دادستان را دیگر باید قضاوت خود را محترم شمرده شود; در عوض بر خواهد بود انتظار در بال به ابطال آنها اگر او آن را لازم بداند.

داستان کامل از آنچه در پشت صحنه در وزارت دادگستری تیره باقی می ماند اما در چند سال اخیر ابرو-افزایش حوادث محور در ایالات متحده دفتر دادستان برای ناحیه کلمبیا.

بسیاری از مهم ترین تعقیب فدرال مربوط به برترین مقامات دولت ایالات متحده تا پایان گرفتن آورده شده توسط ما وکیل برای DC — زیرا که در آن دولت است.

از سپتامبر سال 2017 که پست پر شده بود توسط Jessie لیو جانباز از جورج دبلیو بوش در وزارت دادگستری بود که به ویژه به عنوان یک “مغلوب ساختن پیشی جستن فرد است.” لیو را در زمان بیش از راجر سنگ دادستان ویژه هنگامی که وکیل رابرت مولر تیم پیچیده و به دنبال آن شور و نشاط, برنده محکومیت خود را در دادگاه. او نیز در زمان بیش از صدور حکم فرایند برای مایکل فلین و ریک دروازه هر دو از آنها متهم شدند در Mueller را آغاز کرد. وجود دارد هیچ نشانه ای او بود رفتن آسان در مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان.

علاوه بر این, لیو را به کار گرفته و دو نفر دیگر از موارد بحث برانگیز است که به نظر می رسد که به پایان رسید در راه های شرم آور برای دولت. او دادستان تحت تعقیب سابق اوباما در کاخ سفید, مشاور گرگ کریگ برای اظهارات نادرست مربوط به کار خود را با پل Manafort اما کریگ بود تبرئه در دادگاه. تیم او نیز مورد بررسی معاون سابق FBI مدیر اندرو McCabe مکرر تهمت هدف به اتهام اظهارات نادرست مربوط به نشت اما اگر نشت پیشنهاد McCabe خواهد بود تحت تعقیب هیچ کیفرخواست محقق به دلایل نامشخص.

در ماه دسامبر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد قصد خود را به معرفی لیو برای پر کردن خزانه اداره پست. این به نظر می رسید عادی به اندازه کافی پرسنل تغییر پس از لیو در حال صرف بیش از دو سال در پست — هر چند او تا به حال به تایید سنا ،

سپس در ژانویه 7, مشکل آغاز شد.

آن آغاز شده و با صدور حکم یادداشت لیو دفتر ثبت در مورد فلین تهمت سابق مشاور امنیت ملی که التماس گناه برای دروغ گفتن به اف بی آی در مورد مخاطبین خود را با سفیر روسیه.

فلین به حال در ابتدا التماس کرد گناه را به این اتهام در دسامبر 2017 و توافق کردند به همکاری با مولر تیم. همه چیز به نظر می رسید حال با توجه به طرح خود را به عنوان دسامبر 2018 صدور حکم شنیدن نزدیک شدن; دادستان نوشت که یک جمله که “نه تحمیل یک مدت حبس” خواهد بود مناسب برای او.

جای تعجب هر چند در آن جلسه قاضی در فلین مورد, مورچه, Sullivan, raked فلین بیش از زغال سنگ گفت که او احساس “انزجار” و “تحقیر” برای چه فلین انجام داد و به شدت پیشنهاد او ممکن است به فلین برخی از زمان زندان. اما سالیوان ارائه شده فلین از این فرصت برای به تاخیر انداختن خود و صدور حکم برای دریافت اعتبار برای همکاری بیشتر با دولت و فلین شروع به پریدن کرد در این فرصت.

در عین حال به جای همکاری بیشتر فلین تصمیم به تخلیه خود وکلا و استخدام یک محافظه کار firebrand سیدنی پاول. او همچنین موافقت نکرد به دادستان شهادت آنها می خواستند در یک مورد در برابر یکی از همکاران کسب و کار, بیژن Rafiekian. براده از پاول رشد فزاینده مبارز ظاهرا به رد فلین قبلی پذیرش مسئولیت خود را به اظهارات غلط و حاکی از آن است که فلین تعیین شده توسط دولت است. (پاول در نهایت زمینه یک حرکت به فلین گناه خارج شود.)

دادستان در فلین می شد و نه در همه با این turnabout و به عنوان جدید خود را از تاریخ صدور حکم با نزدیک شدن به آنها اجازه قاضی سالیوان می دانم که در ژانویه 7 پر کردن.

“با توجه به طبیعت جدی از متهم جرم خود را آشکار عدم قبول مسئولیت شکست خود را به کامل خود را با همکاری” در Rafiekian را محاکمه “و نیاز به ترویج احترام به قانون و به اندازه کافی به جلوگیری از چنین رفتار مجرمانه دولت توصیه می کند که دادگاه حکم متهم در دستورالعمل های قابل اجرا در محدوده از 0 تا 6 ماه از حبس” دادستان نوشت.

که این است: آنها تغییر کرده توصیه خود و در حال حاضر فکر می کنم فلین ممکن است به خوبی سزاوار به بالا قفل شده است. و لیو امضا کردن.

هنوز حدود سه هفته بعد به عنوان براده عقب و جلو از تعقیب و دفاع ادامه داد: دولت جالب تغییر موقعیت آن است. در حال حاضر دادستان تاکید کرد آنها با موافقت متهم “است که حکم مشروط است معقول جمله است.”

با توجه به ان بی سی نیوز این تغییر در مورد دلیل “مقامات ارشد در وزارت دادگستری” مداخله کند. لیو دوباره امضا کردن.

که در همان روز او خارج شد کار خود را.

لیو خروج از آمریکا وکیل کار عجیب و غریب بود. بله او شده بود نامزد چیز دیگری در وزارت خزانه داری اما او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده برای آن توسط مجلس سنا. و او تایید شنوایی بود و انتظار می رود را در فقط چند هفته پس از آن مشخص نیست که چرا وجود دارد نیاز به چنین عجله در از بین بردن او.

در واقع نیویورک تایمز گزارش می دهد که لیو “در ابتدا گفت: همکاران که او را به اقامت در ایالات متحده به عنوان وکیل تا زمانی که مجلس سنا تایید او” — اما که او و Barr “سپس موافقت کرده است که او را در اوایل سال جدید به طوری که شخص دیگری می تواند اجرای دفتر اگر فرآیند تایید کشیده است.”

و هویت لیو جایگزینی ممکن است کمک به روشن شدن همه چیز. موقت ما وکیل برای ناحیه کلمبیا خواهد بود تیموتی شیا یکی از Barr “نزدیکترین مشاوران” (هر آسوشیتد پرس). شیا بوده است در خدمت به عنوان یک مشاور به Barr در وزارت دادگستری.

شیا انتصاب قطعا می تواند به معنای تلاش بر به ارمغان می آورد این ما وکیل و همه از لحاظ سیاسی به اتهام موارد این دسته تحت کنترل خود — و یا حداقل تحت کنترل اعتماد متحد.

و زمان فلین صدور حکم گرد و غبار تا قطعا پرسش که آیا شیا شد چاک دار در — و لیو رانده شد — به سرعت در تلاش برای جلوگیری از چیزی مشابه از دوباره اتفاق می افتد.

توسط این جمعه آن زمان برای یکی دیگر از مشخصات بالا محکومیت توصیه از ما دفتر دادستان برای ناحیه کلمبیا. این یک درگیر راجر سنگ دیرین تهمت مشاور که به اعدام محکوم شده در ماه نوامبر گذشته در مجموع هفت فقره از انسداد اظهارات نادرست و شاهد دستکاری.

این مشروط دفتر محاسبه کرده بود که راهنمای یک جمله برای سنگ جنایات خواهد بود بین 87 و 108 ماه (حدود هفت تا نه سال). و دادستان گفت: قاضی در سنگ است که چنین حکم باشد “مناسب است.” دولت جدید موقت ما وکیل شیا امضا شده است.

تهمت و حرف خود را درب. “نمی توانیم اجازه این سقط جنین از عدالت!” او توییتی در 1:48 am در روز سه شنبه.

و بعد از آن در صبح کلمه به بیرون درز کردن به یک روباه به گزارش خبرنگار که در واقع وزارت دادگستری نمی خواهد اجازه می دهد توصیه می شود این جمله است.

ناشناس وزارت دادگستری مقامات اصرار داشت به خبرنگاران گفت که آنها در پاسخ به تهمت را صدای جیر جیر در انجام این کار و که تصمیم به نادیده گرفتن دادستان ساخته شده بود قبل از صدای جیر جیر. این ادعا شده است با استقبال بسیار شک و تردید.

به همین دلیل شیا اجازه صدور حکم توصیه در وهله اول نیویورک تایمز گزارش می دهد که یک مقام ادعا وجود دارد “شکست در مدیریت” و هیچ روشن تصویب شد داده شده توسط مقامات بالا.

هر آنچه که اتفاق افتاده است و آن را فوق العاده غیر معمول برای دادستان فدرال به راه رفتن کمر خود را از صدور توصیه روز بعد. و پس از آن روشن شد که چه اتفاقی خواهد افتاد همه چهار سنگ دادستان انصراف از مورد در آشکار کردند. (یکی جاناتان Kravis ترک وزارت دادگستری به طور کامل; سه نفر دیگر باقی مانده است.)

پس از آن دادستان جدید در مورد جان Crabb ارائه یک پرونده به دادگاه گفت که قبلی صدور حکم یادداشت برای سنگ “نمی تواند به درستی منعکس وزارت دادگستری را در آنچه امر می تواند معقول و منطقی حکم در این زمینه است.” Crabb نوشت که دولت معتقد است “حکم حبس به مراتب کمتر از 87 به 108 ماه حبس خواهد بود مناسب در شرایط” — اما که آنها را تسلیم به قاضی امی برمن جکسون در آنچه که دقیقا همان است که خواهد بود.

کلاهدوز در این, در حال حاضر رخ داده است سه شنبه شب هنگامی که Axios جاناتان قو گزارش داد که مغلوب ساختن پیشی جستن را در واقع برداشت جسی لیو نامزدی که وزارت خزانه داری پس از یک حرکت این بدان معنی است که او نمی خواهد قبل از شهادت یک کمیته مجلس سنا در یک برنامه ریزی تایید شنوایی در اواخر این هفته. این است که آیا تلاش برای مقابله به مثل در برابر کسی که نظارت سنگ پیگرد قانونی و یا به سادگی در تلاش برای جلوگیری از زشت شهادت آن قطعا باعث می شود لیو را جلوتر از برنامه جایگزینی توسط شیا نگاه حتی بیشتر سوال برانگیز است.

که تمام اقدام اخیر (که ما می دانیم) از این تک ما دفتر دادستان اما بار نیز بسیار گسترده تغییر است که می تواند از اهمیت به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

NPR گزارش روز پنج شنبه گذشته که بر اتحاد برقرار جدید وزارت دادگستری حکومت نیاز شخصی خود تایید برای باز کردن هر گونه تحقیق و تفحص از یک نامزد ریاست جمهوری مبارزات انتخاباتی, مبارزات انتخاباتی, کارکنان, و یا یک برنامه به طور بالقوه غیر قانونی مشارکت خارجی.

به یاد داشته باشید: trump’s کمپین 2016 شد و در نهایت گرفتار نه فقط توسط روسیه ضد جاسوسی بررسی است اما همچنین رسیدگی به صدا در نیاوردن پول برای Stormy Daniels (مایکل کوهن در نهایت مجرم به نقض مالی مبارزات انتخاباتی قانون با پرداخت). شده اند وجود دارد های مختلف تحقیقات خارجی پول به طور بالقوه ساخت راه خود را به تهمت کمپین یا گروه های متحد (به عنوان به خوبی به عنوان برخی مربوط به پول خارجی به هیلاری کلینتون در مبارزات انتخاباتی).

چه بر اطمینان است با این قانون جدید است که وجود خواهد داشت هیچ شگفتی از مزاحم مستقل فکر کرد. اگر آن را لمس ریاست جمهوری, مبارزات انتخاباتی او را مجبور به ثبت نام در آن است.

چگونه او استفاده خواهد کرد که قدرت نیست و در عین حال روشن است. اما او و متحدان خود را در بالای وزارت دادگستری در حال حاضر نشان داده شده متمایز تمایل به دخالت در رویه ای غیر معمول و راه های نامناسب در موارد مورد علاقه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

با وجود تمام این درام بر صدور حکم توصیه هایی برای فلین و سنگ ما باید توجه داشته باشید که در هر دو مورد تصمیم نهایی در صدور حکم نهفته است با یک قاضی نه دادستان. پس نامناسب هر چند این حرکت ممکن است, این روشن نیست که اگر آنها خواهد شد در واقع هر چیزی را تغییر دهید. (مغلوب ساختن پیشی جستن می کند البته باید این قدرت را عفو هر دو آنها و یا رفت و آمد خود از جملات.)

فراتر از آن است که وجود دارد برخی از عوارض به این روایت که وزارت دادگستری است که به طور کامل خم به خدمت رئیس جمهور تهمت منافع.

برای یک, رودی جولیانی را متحدان نزدیک لو Parnas و ایگور Fruman دستگیر شدند اکتبر گذشته و تحت تعقیب توسط دادستان از ما وکیل دفتر منطقه جنوب نیویورک (SDNY) برای مالی مبارزات انتخاباتی نقض شده است.

Parnas, Fruman و دو متهم دیگر در انتظار دادگاه و دادستان ها گفته اند که آنها انتظار می رود به یک فایل جانشین کیفرخواست در برخی از نقطه با اتهام بیشتر. این ادامه پروب گزارش افتتاح جولیانی نیز هست. فکر می کنم که یک وزارت دادگستری به طور کامل پاسخگو برای مغلوب ساختن پیشی جستن هوی و هوس خواهد بود نه بررسی خود وکیل است.

اما هر چند این تحقیقات توسط رهبری SDNY یک اتاق با یک اعتبار برای استقلال, گزارش شده است که وزارت دادگستری رهبران در واشنگتن بعد رو نیز درگیر است. وضعیت فعلی این تحقیقات همچنان نامشخص است.

دیگر به لحاظ سیاسی بحث برانگیز انتخاب نیز در انتظار. بر منصوب جان دورهام آمریکا وکیل در کانکتیکات به سر یک هرزگرد رسیدگی به ادعا تخلفات از مغلوب ساختن پیشی جستن-روسیه محققان. وزارت دادگستری تصمیم گیری است که آیا به اتهام تهمت متحد اریک پرنس با دروغ گفتن به کنگره و نقض ما صادرات ، اندرو McCabe بررسی است که هنوز هم حلق آویز وجود دارد بدون قطعنامه روشن. اخبار و حتی شکست که به تازگی دادستان بودند بررسی James Comey در ارتباط با سال نشت.

در همه این موارد این است که وزارت دادگستری رفتن به عمل مانند رئیس جمهور تهمت سیاسی حمله به ماشین (یا مکانیسم دفاعی)? و یا آن را احترام به قضاوت از آن دادستان و وزن موارد با دقت قبل از آوردن اتهاماتی ؟ ما باید صبر کنید و ببینید. اما نشانه هایی از Barr از دیر نشده اند دلگرم کننده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی