مبارزه بیش از سهام buybacks و شرکت های بزرگ coronavirus کمک مالی به طور خلاصه توضیح داده شده

کمتر از یک هفته پیش ما در صنعت هواپیمایی درخواست 50 میلیارد دلار در کمک های مالی و وام از دولت فدرال برای کمک به آن آب و فروپاشی در سفر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس و برای کمک به آن را با ارائه برخی از امنیت مالی برای این صنعت 750,000 کارگران است.

در حالی که وجود دارد حمایت هر دو حزب برای این ایده است که شرکت های هواپیمایی — یا حداقل هواپیمایی کارگران — باید دریافت نوعی کمک مالی از دولت فدرال هر دو قانونگذاران دموکرات و اتحادیه های کارگری به نمایندگی از کارکنان خطوط هوایی هشدار داده اند که این کمک مالی باید با رشته های متصل.

هر صنعت هواپیمایی نجات با توجه به ارتباط از خدمه پرواز رئیس جمهور سارا نلسون “باید با شرایط قابل توجهی را برای کمک به کارگران و نگه داشتن هواپیما, پرواز, نمی, غنی سازی سهامداران و یا پد اجرایی پاداش است.”

سناتور. الیزابت وارن (D-MA) در ضمن پیشنهاد هشت بلند پروازانه محدودیت های قرار داده شده در هر شرکت و دریافت کمک مالی از جمله ممنوعیت دائم در شرکت های درگیر در سهام buybacks — است که یک حکومت به طوری که یک شرکت ممکن است صرف بیش از حد آن سود به خرید سهام از سرمایه گذاران موجود.

Buybacks می تواند با ارائه یک ثروت باد آورده را به مدیران شرکت های بزرگ و سرمایه گذاران دیگر از آنجا که آنها تمایل به باد قیمت سهام با کاهش تعداد سهام که سهام در گردش است. آنها را کمی به نفع کارگران و یا مصرف کنندگان است.

در حالی که آن را هنوز هم به نظر می رسد بعید است که دائم ممنوعیت buybacks خواهد شد در هر شرکت و کمک مالی دو تحولات اخیر نشان می دهد که به طور موقت بیع متقابل محدودیت های اعمال شده در شرکت هایی که دریافت فدرال کمک مالی.

روز شنبه اجرائی از 10 ما شرکت های هواپیمایی و خطوط هوایی برای امریکا, صنعت و تجارت, گروه, امضا نامه ای به رهبران کنگره. در آن, آنها توافق کردند که به “از بین بردن سهام خرید بک بیش از زندگی از وام” و “از بین بردن سهام سود سهام برای زندگی از وام” اگر صنعت دریافت حداقل $29 میلیارد دلار در وام و یا وام تضمین می کند. رهبران صنعت همچنین توافق کردند که به “محدودیت اجرایی جبران.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین اعلام حمایت محدودیت در buybacks در یک کنفرانس مطبوعاتی بعد از ظهر شنبه. “من می خواهم پول مورد استفاده قرار گیرد برای کارگران و نگه داشتن کسب و کار باز نمی buybacks” رئیس جمهور افزود که او “به شدت توصیه بیع متقابل خروج.”

هر چند مذاکرات در مورد کنگره “فاز 3” پاسخ به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus باقی می ماند در حال انجام این تحولات نشان می دهد برخی از محدودیت های در سهام buybacks بسیار زیاد به در بسته گنجانده شده است.

محدود کردن چنین buybacks است دیرین علت بسیاری از دموکرات کنگره و متحدان خود. بیش از یک سال پیش Sens. چاک شومر (D-NY) و برنی ساندرز (I-VT) منتشر شده op-ed در نیویورک تایمز این استدلال که “زمانی که بیش از 90 درصد از سود شرکت به buybacks و سود سهام وجود دارد دلیلی برای نگران.”

دو سناتور قانون پیشنهادی است که “منع شرکت از خرید خود سهام مگر اینکه آن سرمایه گذاری در کارگران و جوامع برای اولین بار از جمله چیزهایی مانند پرداخت تمام کارگران حداقل 15 دلار در ساعت ارائه هفت روز از پرداخت مرخصی استعلاجی و ارائه حقوق بازنشستگی مناسب و معقول و قابل اطمینان تر مزایای بهداشت و درمان.”

در حالی که چنین بلند پروازانه پیشنهاد بعید است که شامل coronavirus نجات قوانین آن را به نظر می رسد احتمال وجود دارد که وجود خواهد داشت برخی از حمایت برای اطمینان از مالیات دهندگان باد نمی پرداخت به باد قیمت سهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>