مبارزه برای جلوگیری از فدرال اعدام نیست بیش از


Bonowitz stands in front of the Supreme Court wearing a tee shirt that says "No More Killing!"
ابراهیم Bonowitz کلمبوس, اوهایو می پیوندد همکار اعضای طرفدار الغای برده داری اقدام کمیته در طول سالانه اعتراض و اعتصاب غذا در برابر مجازات مرگ در خارج از دادگاه عالی ژوئیه 1 2019.
تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

در اوایل این هفته دادگاه عالی حاضر به در نظر گرفتن یک چالش به دادستان کل ویلیام بر تلاش برای پرش شروع فدرال اعدام برای اولین بار در نزدیک به دو دهه تبدیل کردن یک مورد بازجویی قانونی بودن دولت در تزریق کشنده پروتکل.

که تصمیم ندارد به طور کامل روشن راه را برای فدرال اعدام را از سر گرفت. روز پنجشنبه مجازات اعدام پروژه در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نشان داد که چالش جدید مجازات مرگ فشار را ادامه خواهد داد. این سازمان شکایت کرد Barr در دادگاه فدرال به توقف یکی از چهار آینده برنامه ریزی اعدامها بر اساس آزادی مذهبی ادعا می کنند و اثرات COVID-19.

کت و شلوار واصل شده است به نمایندگی از دیل Hartkemeyer که می رود به نام مذهبی Seigen و یک بودایی معنوی مشاور یکی از مردان مجموعه, اعدام, Wesley Persian Purkey. Seigen شده است روحانی مشاور Purkey که تجاوز و قتل 16 ساله جنیفر در سال 1998 برای 11 سال گذشته. Purkey اعدام تاریخ 15 ژوئیه دوم از چهار برنامه ریزی فدرال اعدام در دو ماه آینده. دولت فدرال است و نه اعدام هر کسی که از سال 2003.

Seigen است که 68 سال و رنج می برد از چندین ریه-بیماری های مرتبط با آن او را به ویژه آسیب پذیر به COVID-19 گفت: در یک قسم خورده اعلام کرد. او همچنین احساس می کند از نظر معنوی موظف به Purkey طرف اگر و هنگامی که Purkey اجرا شده توسط دولت است.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که Seigen حقوق هستند به خطر بیافتد توسط Barr را با عجله به راه اندازی مجدد اعدام است که نیاز به صدها نفر به جمع آوری در اطراف زندان جوامع هستند که در فاصله از COVID-19 بیماری همه گیر. بیشتر چه, فدرال اعدام شده بود در مکث برای 17 سال دارد و به نظر می رسد جدید فوریت به این موضوع.

“به منظور کمک به ارائه برای یک کشور صلح آمیز از ذهن و مناسب انتقال و آزادی این است که من مقدس مذهبی وظیفه به آقای Purkey را اعدام” Seigen نوشت. “من شکست به وجود خواهد برای من تشکیل یک مشکل تخطی از اصول مذهبی و روحانی تعهدات. داده ارتباط من با آقای Purkey است که توسعه یافته در طی یازده سال از آن غیر قابل تصور است که من باید غایب و موفق به به اشتراک گذاری نهایی خود را در سختی و رنج است.”

Seigen استدلال روابط را به دادگاه عالی قاهره بیش از حقوق مذهبی در اجرای اتاق. سال گذشته دادگاه اکثریت محافظه مجاز یک مسلمان محکوم به اعدام اهل بیت در آلاباما به اعدام بدون امام زمان خود را در حال حاضر با استناد به یک دلیل فنی. پس از آن دادگاه عالی دستور داد زندان اجازه می دهد تا مشاوران مذهبی از تمام ادیان به حضور در اعدام اگر مسیحی کشیش مجاز است. در پاسخ به این که منظور تگزاس لغو سیاست خود را اجازه می دهد کشیش بود و در حال حاضر برای اعدام به طور کامل. اما در ماه ژوئن دادگاه عالی ماند یک اعدام در تگزاس زندانی روبن Gutierrez که درخواست یک مشاور مذهبی بود در حال حاضر در خود اعدام. دادگاه زمان موضع است که اساسا در حال حاضر اعدام نمی تواند رو به جلو در موارد که در آن یک زندانی ساخته شده است که به موقع درخواست تحت یک دولت در مقررات موجود برای یک روحانی مشاور و رد شده است یک.

این به نظر می رسد به خوبی جواب برای Seigen و Purkey. در حالی که حقوق مذهبی در سوال در گذشته موارد کاربردی برای کسانی که از اعدام زندانیان آیتالله سیستانی معتقد است که Seigen مشابه واقع به عنوان یک روحانی مشاور چه کسی می توانست خود را از حقوق محروم با توجه به دولت اصرار بر برگزاری یک اعدام در میان مرگبار بیماری همه گیر.

“غذای آماده از آنچه که ما در این گوتیرز مورد اخیرا است که دیوان عالی کشور بسیار نگران هنگامی که وجود دارد یک بار در ورزش از دین در ارتباط با اعدامها و این مسئله ای است که به طور گسترده دخیل در این کت و شلوار” کاساندرا Stubbs مدیر مجازات اعدام پروژه به من گفت.

Stubbs اشاره می کند که Seigen بود “به طور کامل حاضر به” مذهبی خود را موظف به حضور در اجرای هنگامی که آن را در ابتدا برنامه ریزی شده در دسامبر اما در حال حاضر احساس می کند که حضور در این اعدام در ایالات متحده ندامتگاه در ترر هوت ایندیانا می تواند تهدیدی برای سلامت و زندگی خود را. همانطور که از روز شنبه با توجه به اداره زندانها 1,634 فدرال زندانیان و 170 BOP کارکنان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و 91 زندانیان و یکی از کارکنان کشته شده بود. در ترر هوت تسهیلات شش زندانی باید آزمایش مثبت و یک سالگی درگذشت با توجه به دولت است.

“زندان ها فوق العاده خطرناک است و جایی برای COVID-19. ما می دانیم که ترر هوت یک شیوع در حال حاضر و قبل از این آلاینده برنامه را به صدها نفر از مردم از سراسر کشور به جمع,” Stubbs گفت. آیتالله سیستانی نگران است این اعدام ها را “تبدیل شدن به یک superspreader رویداد,” او گفت:.

باید Seigen مذهبی ادعا می کنند موفق او—و به طور بالقوه دیگر طرفین دعوا به چالش کشیدن این مجموعه از اعدام—قوی زمینه را برای به چالش کشیدن تاریخ اعدام به عنوان خودسرانه و هوس باز اقدام آژانس در زیر اداری روش عمل می کنند که حاکم چگونه سازمان های فدرال مجاز به انجام قانون فدرال است. مقررات فدرال اجازه می دهد زندانیان برای دسترسی به, روحانی مشاوران خود را انتخاب و آن مقررات را باید محدود اجازه می دهد تا این اعدام برای رفتن به جلو به نظر می رسد.

“BOP مقررات شفاف و واضح هستند که آقای Purkey دارای یک حق معنوی خود مشاور در حال حاضر. او حق دارد برای تعیین [که آن شخص است] که همیشه فدرال مقررات” Stubbs گفت.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که برنامه ریزی اعدام در یک زمان است که محروم Seigen جای خود را به عنوان Purkey انتخاب مشاور معنوی خواهد بود در درگیری مستقیم با دفتر مقررات خود به عنوان خودسرانه و هوس باز تحت APA دستورالعمل به خصوص با توجه به 17 سال تاخیر فدرال حکم اعدام است. حداقل یک دولت زندانی در ایالت میسوری شده است پس از همه گیر آغاز شده اما حتی دولت اعدامها بیشتر شده منجمد در زمانی که دولت فدرال بدون توضیح مجدد خود اعدام.

Stubbs همچنین استدلال می کند که اجرای Purkey در حال حاضر نه فقط خطر کسانی که به طور مستقیم جمع آوری برای اجرای بلکه جوامع خود. بسیاری از جوامع اطراف زندان دچار شدید شیوع است.

“اگر شما در حال تلاش برای فکر می کنم از یک ایده بد از یک COVID چشم انداز تلاش برای قرار دادن با هم یکی از پرخطرترین تجارب شما می توانید شما باید تمام مواد تشکیل دهنده در اینجا,” او گفت:. “وجود دارد در حال رفتن به رسانه چادر وجود دارد رفتن به معترضان و اتوبوس و امنیت استادانه درست شده. واقعا نسبتا شگفت آور است که BOP می تواند حرکت رو به جلو با این طرح در زمانی که رئیس جمهور تهمت است لغو تظاهرات در آلاباما برای COVID [دلایل].”

به عنوان دیوان عدالت Stephen Breyer طولانی استدلال در مخالفت با مجازات اعدام در این کشور رنج می برد از “استفاده خودسرانه و جدی عدم اطمینان.” با یک بیماری همه گیر مواج در سراسر کشور, ما می دانیم که در دو هفته آینده اگر آن را در مورد برای تبدیل شدن به حتی بیشتر خودسرانه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>