اول غیر قابل انکار تغییرات آب و هوایی و میر


A mountain and the city below it in Japan, seen from high ground
کوه فوجی.
دانیل گوسفند مرینوس

جولای 23, 2018, یک روز بر خلاف قبل از دیده می شود در ژاپن است. این اوج یک weekslong موج گرما که شکست قبلی ثبت درجه حرارت در سراسر طول تاریخ معتدل ملت است. گرما آغاز شده در جولای 9, در مزارع و در شهرستانها که تنها روز قبل از آن بودند مبارزه مرگبار باران رانش زمین و سیل. به عنوان آب فروکش درجه حرارت صعود کرد. در ژوئیه 15, 200 از 927 ایستگاه های آب و هوا در ژاپن ثبت شده در دماي 35 درجه سانتیگراد در حدود 95 درجه فارنهایت یا بالاتر. غذا و برق قیمت ضربه چندین ساله اخیر به عنوان قدرت شبکه و منابع آب تحت فشار قرار گرفتند که به محدودیت های خود را. دهها هزار نفر از مردم در بیمارستان بستری شد به دلیل خستگی گرما و گرمازدگي. در دوشنبه, جولای 23, موج گرما اوج خود رسیده. بزرگ توکیو و حومه کوماگایا شد کانون و حدود 3 بعد از ظهر در شیبوشی آب و هوا رصدخانه اندازه گیری دمای 41.1 درجه سانتیگراد یا 106 F. آن گرمترین دمای ثبت شده در ژاپن اما ضبط شد بیش از یک آمار. این یک تراژدی بود: در طول این چند هفته بیش از یک هزار نفر از گرما بیماری های مرتبط با.

این افراد اول قابل اثبات مرگ و میر ناشی از آب و هوا را تغییر دهید.

در جولای 24, روز پس از اوج موج گرما آژانس هواشناسی ژاپن اعلام کرد این یک فاجعه طبیعی است. یک فاجعه آن بود. اما طبیعی است ؟ نه آنقدر.

در اوایل سال 2019 محققان در سازمان هواشناسی ژاپن به دنبال آغاز به شرایطی که باعث شده بود بی سابقه ای مرگبار موج گرما. آنها می خواستند به در نظر گرفتن آن را از طریق یک نسبتا جدید لنز—از طریق جوان شاخه از علم هواشناسی به نام attribution علم که اجازه می دهد تا محققان به طور مستقیم اندازه گیری تاثیر تغییرات آب و هوا در فردی حوادث آب و هوایی شدید. اسناد علم در ابتدایی ترین آن محاسبه چگونه به احتمال زیاد شدید آب و هوا رویداد است که در آب و هوای امروز-تغییر جهان و مقایسه آن با چگونه به احتمال زیاد یک رویداد مشابه خواهد بود در یک جهان انسانی بدون گرم شدن. هر گونه تفاوت بین این دو احتمال را می توان نسبت به تغییر آب و هوا.

اسناد علم در ابتدا تصور در اوایل 2000s و پس از آن محققان با استفاده از آن به عنوان یک لنز برای درک تاثیر تغییرات آب و هوایی بر روی همه چیز از خشکسالی و بارندگی به مرجان سفید. به عنوان دانشمندان از مدت ها پیش بینی اکثریت قریب به اتفاق از رویدادهای شدید آب و هوا مورد مطالعه قرار گرفته تا به امروز ساخته شده اند بیشتر احتمال دارد به دلیل تغییر آب و هوا. اما 2018 ژاپن موج گرما متفاوت است. به عنوان کسانی که در ژاپن زندگی می کردند می دانستند که در آن زمان سرکوبگر درجه حرارت بيش از غیر معمول است. آنها بی سابقه است. در واقع بدون تغییر آب و هوا آنها غیر ممکن شده است.

“ما هرگز تجربه چنین رویدادی بدون گرمایش جهانی می گوید:” یوکیکو Imada از سازمان هواشناسی ژاپن.

Heatstroke warning poster in Japanese beside a road
یک نشانه در شیبوشی توضیح می دهد که چگونه فندک جاده منعکس کننده گرما در سفارش به چیزهای سرد کردن.
دانیل گوسفند مرینوس

در 7 ژوئن 2019, Imada, Masahiro واتانابه و دیگران منتشر شده اسناد مطالعه 2018 ژاپن موج گرما در مجله علمی آنلاین حروف در جو است. آنها دریافتند که این رویداد مرگبار از تابستان گذشته “می تواند اتفاق نمی افتاد بدون انسان ناشی از گرمایش جهانی است.”

این موج گرما نیست اولین رویداد شدید یافت می شود و ممکن است به دلیل تغییر آب و هوا. اما این اولین بار است که در کوتاه مدت رویداد و برای اولین بار به طور مستقیم اثرات بر سلامت انسان. با توجه به این که ده ها هزار نفر در بیمارستان بستری شدند و بیش از یک هزار فوت کرد با توجه به موج گرما در یک معنا این افراد اول قابل اثبات مرگ و میر ناشی از تغییر آب و هوا.

برای Watanabe, نتیجه نبود غیر منتظره. آن را بیشتر از یک گریم غیر قابل اجتناب است. “این بود که تعجب آور” او می گوید: از خود بی سابقه ای منجر شود. یک رویداد مانند این بود که “به طور طبیعی انتظار می رود که میانگین جهانی دمای هوا در ادامه به افزایش است.” اما برای هر دو واتانابه و Imada آن واقعی دارای اهمیت تاریخی. “این است که بسیار پر شور برای من به دلیل فعالیت های انسانی ایجاد کرده است یک پدیده جدید. فعالیت های انسانی ایجاد کرده است یک مرحله جدید از آب و هوا می گوید:” Imada.

شما نمی تواند زندگی می کنند از طریق این موج گرما بدون اینکه متوجه است که چیزی غیر معمول بود. Ayako Nomizu زندگی در توکیو. “زمانی که من در حال رشد بود در ’80s در, اگر ما تا به حال 31 یا 32 درجه سانتی گراد است که داغ بود,” او می گوید. “ما می گویند” اوه خدای من این دیگه واقعا 32 درجه?’ “سامرز اخیرا و به خصوص 2018 است و نگرانی او. “در حال حاضر ما شاهد 37, 38 [درجه]. آن دیوانه. ما واقعا به این نوع از حرارت قبل از.” Nomizu آثار اقلیمی 100+ یک گروه است که کمک می کند تا سرمایه گذاران و شرکت های انتقال به انرژی پاک, پس برای ارتباط بین تغییرات آب و هوایی و گرمای شدید در تابستان آشکار است.

Kazuo اگوا یک زن 65 ساله صاحبخانه است که زندگی در توکیو می گوید: او هرگز تجربه هر چیزی مانند موج گرما از سال 2018 است. خاطرات خود را از تجربه هستند و احشایی. “من خیلی ناراحت کننده است. من در زمان دوش سه بار در روز من تغییر تی شرت سه بار در روز” او می گوید.

این نوع از گرما به عنوان بستری اعداد و مرگ و میر نشان می دهد خطرناک است. به خصوص در ژاپن که در آن اکثر مردم رشد نمی کند تا با تهویه مطبوع به دلیل آن بود که هرگز مورد نیاز و جایی که خستگی گرما بود و اساسا ناشناخته تا همین اواخر. به اگوا و بسیاری از ژاپنی ها این است که یک مشکل جدید. “گرمازدگی است به نام netsuchusho در ژاپنی. من هرگز از شنیده می شود این عبارت این بیماری 30 سال پیش” اگوا گفت.

گرمازدگی و آن کشنده تر از نسخه گرمازدگی هستند به سادگی تغییرات فیزیولوژیکی است که رخ می دهد زمانی که کسی بسیار بالا و درجه حرارت بدن. وجود دارد بسیاری از مکانیسم های انسان های تکامل یافته برای جلوگیری از بیش از حد خطرناک—عرق کردن و دیگر تغییرات داخلی مانند افزایش ضربان قلب و انتقال خون از اندامها به پوست معمولا می توانید نگه داشتن بدن در دمای امن—اما یک محدودیت وجود دارد به آنچه که بدن می تواند اداره کند. اگر دمای خارج می شود بیش از حد شدید و یا رطوبت بالا مانع عرق از تبخیر و کشیدن گرما از پوست داخلی دمای بدن شروع به افزایش است. وقتی این اتفاق می افتد رگ های خونی گشاد می شوند در تلاش برای خلاص شدن از گرما باعث کاهش فشار خون است که منجر به اولین علائم استرس حرارتی—وضعيتي و حالت تهوع. به عنوان بدن همچنان به گرم کردن اندام متورم و تلفن-سیگنالینگ فرآیندهای به خصوص در مغز مختل. در این مرحله مردم شروع به سقوط ناخودآگاه و اگر درجه حرارت خود را کاهش داده است به سرعت آسیب می تواند کشنده باشد.

در اولین روز از موج گرما او تجربه جزئی گرمازدگي بنابراین او روشن به سوار دوچرخه خود را قبل از طلوع آفتاب. برخی نمی وفق دهند تا به خوبی.

خطرناک ترین شرایط زمانی که درجه حرارت بالا همزمان با رطوبت بالا (مجموعه ای از فعل و انفعالات اندازه گیری درجه حرارت حباب مرطوب) و خطر بدتر می شود دیگر این شرایط گذشته است. افراد مسن و کودکان بیشتر در معرض خطر از آنجا که بدن آنها را به عنوان کارآمد در خود خنک کننده و کودکان اغلب نمی خواهد متوجه جدی بودن علائم خود را ادامه خواهد داد به بازی و یا ورزش خارج است. در جاهایی است که عادت کرده اند به گرمای شدید مانند ژاپن و بسیاری از گرفتار آمادگی و ناآگاهانه.

موج گرما جولای 2018 شد یک طوفان کامل. باران به پایان رسید که فقط به عنوان موج گرما شروع کرده بود خیس چشم انداز. درجه حرارت بالا ماند روز و شب روز پس از روز. بسیاری از مردم ژاپن به خصوص افراد مسن ندارد و تهویه مطبوع و کسانی که مردد بودند به صرف پول اضافی برای اجرای آن را 24/7. در چند روز اول از موج گرما کودکان و نوجوانان ادامه داد: برای بازی در خارج کارگران ساختمانی ماند در سایت ها و افرادی که به دنبال ورزش رفتم در مورد روال عادی. اما به عنوان موج گرما عینک, به, سوم, چهارم و پنجم روز با شب درجه حرارت ارائه کردند هیچ مردم شروع به رنج می برند گرمازدگي در حیرت انگیز اعداد.

A row of bikes on a city street in Japan
تحویل دوچرخه در کیوتو.
دانیل گوسفند مرینوس

Tatsuro Maesawa یک زن 36 ساله دوچرخه صاحب مغازه در شیبوشی به سرعت آموخته خطرات ناشی از گرما. بر روی یک دوچرخه سوار در اولین روز از موج گرما او تجربه جزئی گرمازدگي بنابراین او روشن به سوارکاری قبل از طلوع آفتاب. اما برخی نمی وفق دهند تا به خوبی. چند روز بعد از خود تقلا گرمازدگی یک مشتری به طور منظم پا ناشیانه به فروشگاه در حالی که سوار شکایت. “او گفت که او تا به حال سردرد و احساس ناتوان” Maesawa گفت. “او کاهش می یابد غلظت.” داشتن فقط تجربه این علائم تنها چند روز قبل از Maesawa نگران بود و بلافاصله به رسمیت شناخته شده بود. “من تو را دیدم او احساس کسل کننده و راه او راه می رفت بود و معمول نیست.” به او پیشنهاد مرد از آب و او را تشویق به استراحت در مغازه تا بدن خود را سرد. مردی بود در نهایت OK اما برای Maesawa تجربه قدرت نزدیک-به-صفحه اصلی تظاهرات از زندگی در یک تغییر آب و هوا.

به عنوان تعدادی از بستری شدن در بیمارستان, صعود, دولت, سازمان ها شروع به اقدام. توکیو آتش نشانی صادر گرمازدگي هشدارهای بیش از رادیو و تلویزیون است. آنها به مردم توصیه می شود به نوشیدن بیشتر آب خود را حفظ سیستم های تهویه مطبوع در حال اجرا و جلوگیری از بیرون رفتن. این مطرح شده مشکلات خاص خود را دارد هر چند. با سیستم های تهویه مطبوع در حال اجرا 24/7 در سراسر کشور تقاضا برای برق مشخصی و قیمت آمار پنج سال اخیر رسید. زمانی که افزایش قیمت اعلام شد وجود دارد و حتی بیشتر انگیزه برای مردم را به رنج می برند از طریق گرما به جای صرف پول اضافی. در حال اجرا نیست تهویه مطبوع به نظر می رسد مانند یک لحاظ اقتصادی انتخاب هوشمند اما این به آن خطرناک است. تعداد مرگ و میر صعود یک انرژی تامین کننده کیوشو برق و سعی کردم به عقب البته با ارائه 10 درصد تخفیف برای هر کسی که بیش از سن 75.

موج گرما عینک; نگرانی عمومی بستری شدن در بیمارستان و درجه حرارت افزایش یافت; و از آن آشکار شد که چقدر آمادگی این کشور شد. نوشیدنی-آب-و-اقامت-در داخل هشدارهای ادامه داد: اما سازمان های دولتی نیز شروع به درخواست ساکنان شهرهای بزرگ به اسپری کردن پیاده رو ها و خیابان ها با آب در تلاش برای دماهای پایین تر. این به عنوان یک کارشناس توضیح داد که کمی در اثر حرارت و در واقع لطمه می زند و نه کمک می کند تا با گرمازدگي: این تبخیر آب را افزایش می دهد رطوبت به صورت محلی. پس از 6 سال از درگذشت گرمازدگی در سفر مدرسه به پارک وزارت آموزش و پرورش با صدور هشدارهای درخواست مدارس به تجدید نظر بیرون رفتن با دانش آموزان است. تنها پاسخ ژاپن به نظر می رسید که مجبور شد برای مخفی کردن.

رسما بیش از 70,000 بیمارستان بستری شد و 1,032 درگذشت با توجه به موج گرما. اورژانس های پزشکی بخش از توکیو آتش نشانی نگه می دارد سوابق تعدادی از آمبولانس اعزام هر روز. از 10 روز با بیشترین اعزام در تاریخ خود بالای هفت رخ داده است در طول هفته از تاریخ 17 ژوئیه 23. در جولای 23, آخرین و داغترین روز از موج گرما سازمان آتش نشانی در پاسخ به 3,383 تماس. به عنوان تاکاشی Komabashiri دستیار مدیر برنامه ریزی اضطراری شعبه, توضیح آتش نشانی غرق شد و آمادگی برای یک رویداد این قدر.

“ما احساس بحران در برابر این عدد است. پس از همه, به عنوان تعداد موارد را افزایش می دهد, آن طول می کشد زمان بیشتری برای آمبولانس وارد می گوید:” Komabashiri.

برای افرادی مانند Katheryn Gronauer 30 سال مربی اجرایی در توکیو صدای آژیر در حال حاضر همراه با گرمای شدید. “من به یاد داشته باشید من شنیده ام مانند شش دستگاه آمبولانس در یک روز و من اول فکر کردم” اوه تابستان است.’ “Maesawa دوچرخه صاحب مغازه نگران است در مورد آینده کشور و آینده کسب و کار خود را. حرکتی به یک گروه از بچه ها بازی بیس بال در سراسر خیابان, او گفت:, متاسفانه, “من فکر می کنم که ورزش در فضای باز تبدیل خواهد شد سخت در آینده است.”

تابستان 2018 شکست رکورد, زمان, زندگی, تکان داد و به اعتقاد بسیاری در مورد آنچه که در آینده نگه می دارد برای ژاپن آب و هوا. اما به عنوان واتانابه گفت: این غیر منتظره نیست. روند شده بود عنوان این راه برای چندین دهه است. Kazuo Sakamaki, 76 زندگی می کردند به طور مستقیم در سراسر از آب و هوا رصدخانه در شیبوشی تمام عمر خود را. او گفت که او متوجه یک تغییر چشمگیر در طول سال: “من استفاده می شود قادر به تحمل [تابستانی] فقط با یک فن در گذشته اما در حال حاضر من نمی توانم زندگی بدون کولر.”

وقتی که من از او پرسید که آیا او می دانست که چرا تابستان تغییر کرده است, او پاسخ داد: با اطمینان گفت: “من که گرم شدن کره زمین است که در حال حاضر ساخت سر و صدا.” و سپس به او گفت: چیزی غیر منتظره: “اما من نمی دانم اگر این منطقه تحت تاثیر قرار خواهد شد با توجه به آن است.”

به عنوان یک دانشمند و روزنامه نگار که سال ها وقت صرف فکر کردن و نوشتن در مورد تغییر آب و هوا و من گیج و غمگین آشکار doublethink من دیدم در ژاپن است. محققان نشان داده اند که زندگی را از طریق یک مربوط به آب و هوا فاجعه طبیعی مانند یک موج گرما—می توانید تغییر دهید که آیا یک فرد معتقد و یا مراقبت در مورد تغییر آب و هوا. اما یکی از قوی طوفان تغییر نمی دهد ذهن از یک آب و هوا منکر یک شبه. بسیاری از تحقیقات نشان می دهد که وابستگی سیاسی و باورهای موجود در تغییرات آب و هوایی بسیار سخت برای غلبه بر حتی در افرادی که زندگی می کردند از طریق حوادث آب و هوایی شدید. به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس بنابراین نکته را نشان می دهد رهبران سیاسی اغلب خوب بکار بردن قدرت بیشتری برای متقاعد کردن از علم و یا تجربه شخصی است.

با عدم سیاسی یا فرهنگی رهبری در تغییر آب و هوا بسیاری از مردم ژاپن در تلاش برای به طور کامل سرزنش موج گرما از سال 2018 در بحران جهانی است که هر دو علم و حس مشترک نشان می دهد که اتفاق می افتد در حال حاضر. Sakamaki به عنوان مثال گفت: او دانست که با گرم شدن زمین تاثیر دمای این سیاره به طور کلی اما او مطمئن بود که اگر آن را به حال شده است مسئول است که موج گرما به طور خاص. این hesitance به اتصال محلی تجارب به مشکل جهانی است خالی از سکنه تغییر آب و هوا محققان و فعالان برای سال. و خیلی به سرخوردگی خود را با لینک مستقیم تغییرات آب و هوا و تک آب و هوا رویداد برای یک مدت زمان طولانی یک چیز غیر ممکن است برای اثبات علمی.

با استفاده از اسناد و تحلیل محققان می توانند جدا کردن سیگنال از تغییر آب و هوا از سر و صدا از روزانه و آب و هوا.

به عنوان در مقطع کارشناسی زیست دانشجویی در اوایل 2010s, من اغلب شنیده می شود این خط مورد استفاده برای توصیف مشکل ارتباط بین تغییرات آب و هوایی و آب و هوا: ما می دانیم که تغییرات آب و هوا را به آب و شدید تر اما این غیر ممکن است به نقطه را به هر رویداد و بگو که! که رویداد منحصر به فرد بود و تحت تاثیر تغییر آب و هوا.” موقت این واقعیت ذوب شده به عقل مشترک.

پوشش استرالیا bushfires در اوایل سال 2020 کاملا نشان می دهد این. روزنامه نگاران و کارشناسان به خوبی تمرین کرد و گفت که تغییر آب و هوا به احتمال زیاد در کمک به ایجاد آتش در شرایط بدتر و طولانی مدت گرم شدن کره زمین در حال رفتن به تحت تاثیر قرار در آینده fire فصل است. اما آنها مردد را با لینک مستقیم تغییرات آب و هوا و آتش. سال از این نفوذ مغز افراد و hesitance از مردم مانند Sakamaki ممکن است یک نتیجه.

اسناد علم روشن این که قبلا نامرئی لینک. به عنوان Yukiko Imada از سازمان هواشناسی ژاپن توضیح میدهد: “هدف [انتساب علم] است به این سوال را بپرسید: آیا و تا چه حد می تواند یک رویداد بود نسبت به تغییر آب و هوا؟” توانایی برای پاسخ به این سوال طولانی فراموش دانشمندان است. اما در حال حاضر با استفاده از اسناد و تحلیل محققان مانند Imada می تواند جدا کردن سیگنال از تغییر آب و هوا از سر و صدا از روزانه و آب و هوا.

در واقع انجام یک مطالعه اسناد طول می کشد یک مقدار عظیم از قدرت محاسباتی پیچیده مدل های آب و هوا و دقیق اطلاعات آب و هوا. اما نظریه اساسی فرایند ساده است و تکرار. چه اسناد مطالعه می کند این است که با استفاده از دو کامپیوتر شبیه سازی آب و هوا—یکی با همه انسانی دی اکسید کربن و یکی بدون—و ارزیابی احتمال شدید آب و هوا رویداد اتفاق می افتد در هر مدل.

بنابراین به عنوان مثال در یک مدل از امروز آب و هوا-تغییر جهان موج گرما که فلج فرانسه در ماه ژوئیه از سال 2019 دارای یک برآورد دوره بازگشت 100 سال (به معنی آن خواهد بود انتظار می رود اتفاق می افتد در مورد یک بار در هر 100 سال). در یک مدل از جهان بدون تغییر آب و هوا چنین رویدادی اتفاق می افتد و در مورد یک بار در هر 1000 سال یا بیشتر. در حالی که تغییر آب و هوا ایجاد نمی کند از این فرصت برای این موج گرما از آن ساخته شده آن حداقل 10 برابر بیشتر احتمال دارد.

بررسی موج گرما در ژاپن محققان همین بود. آنها ساخته شده side-by-side مدل جهان با تغییرات آب و هوایی و جهان بدون آن. سپس آنها محاسبه دوره بازگشت برای یک موج گرما به عنوان بد به عنوان یکی از در سال 2018 در هر یک از مدل های. در نهایت آنها در مقایسه با دوره بازگشت موج گرما در جهان بدون تغییر آب و هوا به دوره بازگشت موج گرما در آب و هوای امروز-جهان را تغییر داد. هر گونه اختلاف بین بازده دوره ها در دو مدل می تواند ناشی از تغییر آب و هوا.

آنها یک تفاوت بزرگ. با تغییر آب و هوا به عنوان آن می ایستد امروز یک موج گرما مانند است که اتفاق افتاده است در سال 2018 به 2.1 درصد شانس اتفاق می افتد در هر سال یا یک دوره بازگشت حدود 50 سال است. در سال زمانی که الگوهای آب و هوایی مطابقت با شرایط خاص که تولید موج گرما وجود دارد 19.9 درصد شانس. در جهان بدون تغییر آب و هوا, احتمال یک موج گرما به عنوان بد یا بدتر اتفاق می افتد در هر سال داده شده است 0.00003 درصد است. است که در مورد یک بار در هر 3.33 میلیون سال در غیر این صورت به عنوان شناخته شده است هرگز. 2018 موج گرما بود غیر ممکن است تا زمانی که انسانی گرمایش جهانی و تغییر آب و هوا.

A building behind a fence in Japan
ایستگاه آب و هوا در شیبوشی.
دانیل گوسفند مرینوس

اسناد مطالعات تمایل به شامل چیزی به نام عامل منتسب خطر یا کنون برای توصیف چقدر تغییر آب و هوا تحت تاثیر خطر شدید اتفاق می افتد: FAR = 0 به معنی تغییر آب و هوا تا به حال هیچ تاثیر در خطر ابتلا به این رویداد اتفاق می افتد دور = 0.9 معنی است که آن را مسئول 90 درصد از خطر ، 2018 ژاپن موج گرما تا به حال به مراتب از 1 به معنی تغییر آب و هوا مسئول 100 درصد از خطر ابتلا به آن اتفاق می افتد.

چگونه تغییر آب و هوا باعث چنین موج گرما? این فقط نتیجه از زمین در حال داغتر; آن چه این گرما تحت تاثیر الگوهای آب و هوایی. آنچه اتفاق افتاد این بود که یک وضعیت نادر به نام یک دو بالا که در آن فشار سیستم در پایین جو و فشار سیستم در جو فوقانی پشته در بالای هر یک از دیگر. گرمتر از دمای سطح دریا و هوای گرم فضای ساخته شده پایه متوسط که دو بالا اضافه شده به طور قابل توجهی بالاتر تحت فشار قرار دادند که این رویداد از غیر منتظره ای داغ برای شکستن رکورد و کشنده است.

واتانابه یکی از محققان در یک بیت از یک دست دادن برای کلمات وقتی از او پرسیدم که چه آینده برای انتساب علم است. “ما هیچ چیز بیشتری برای گفتن یک بار دور برابر است با 1 حداقل با استفاده از این شاخص” او به من گفت. او در عین حال هشدار داد: “ما را نگه داشتن دور = 1 حوادث است.”

و ژاپنی ها موج گرما اولین بار نیست. وجود دارد در حال حاضر بوده است و چهار دیگر حوادث با دور = 1. دو دریایی موج گرما در سواحل استرالیا, یکی بود بالا و دمای متوسط آسیا در سال 2016 و آخرین بود و در مجموع جهانی گرما در سال 2016. 2018 ژاپن موج گرما متفاوت از این است که در آن مفرد و کوتاه رویداد (به طور متوسط) که رخ داده است که در آن مردم زندگی می کنم (یعنی نه اقیانوس) است که چگونه آن را به دست آورد دیگر آن بدنام تمایز: اولین دور = 1 رویداد به طور مستقیم باعث مرگ و میر انسان.

A building in Japan with a green lightbulb sign out front
نشانه ای در توکیو تشویق شهروندان به صرفه جویی در انرژی.
دانیل گوسفند مرینوس

زمانی که از من خواسته Imada و واتانابه در مورد تاثیر و اهمیت کار خود را کرده بودند و احساسات مخلوط. از یک سو Imada گفت که رسانه ها شد, نشان دادن علاقه به کار و انجام مصاحبه پس از کاغذ بیرون آمد. اما از سوی دیگر او نامشخص به آنچه به عنوان اگر هر اثر گزارش تا به حال در مورد چگونه فکر می کند که در مورد تغییر آب و هوا. “مردم تنها می تواند خواندن نتایج از تلویزیون یا روزنامه ها و من نمی دانم که چگونه آنها در پاسخ به این که” او گفت:.

پس از صحبت با ده ها تن از مردم در مورد موج گرما در سال 2018 به من Imada نگرانی درست باشد. تقریبا همه می دانستند که متوسط رکورد شکسته شده بود و بسیاری از فرض آن را تغییر آب و هوا, اما نه یک نفر با من صحبت کرد می دانستم که در مورد مطالعه و یا که موج گرما بود و در واقع متصل شده است برای تغییر آب و هوا در یک راه قطعی. در واقع بسیاری از مردم شوکه شده بودند که من به آنها گفتم که رسمی مرگ و میر بیش از یک هزار. بیشتر فکر کردم آن را به حال شده است در ده ها یا در اکثر کم صدها نفر. با وجود گسترده ملی آگاهی از مفهوم تغییر آب و هوا یک درک عمیق تر از چگونه این مشکل جهانی است و تجلی محلی به نظر می رسد از دست رفته حتی در یک کشور که در حال حاضر احساس اثرات مرگبار.

آسوکا سوزوکی-پارکر استاد و آب و هوا محقق در شیبوشی پردیس دانشگاه عبری نشان داد من در اطراف شهر است که کانون موج گرما. کوماگایا میزبانی چند بازی جام جهانی راگبی در سال 2019 و سوزوکی-پارکر توضیح اقدامات دولت های محلی گرفته شده بود به کاهش خطر گرمازدگي پس از افراط 2018 در تابستان. جاده ها در مرکز شهرستان شده بود repaved با فندک-آسفالت رنگی که جذب حرارت کمتر از سنتی خیابان. آب misters شده بود نصب شده در ایستگاه قطار. سایه پوشش ساخته شده بود بین ایستگاه قطار و راگبی ورزشگاه. این تغییرات سازگاری ندارد و راه حل و سوزوکی-پارکر یک اشتباه چشم انداز: “در کوتاه مدت آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که به دلیل انطباق با درجه حرارت را افزایش می دهد بدون توجه به آنچه ما در مورد آن انجام دهد.”

پس از درس 2018 توکیو آتش نشانی و افزایش تعداد آن از رزرو آمبولانس و شروع به آنها را آماده جلوتر از موج گرما. با تشکر از اطلاعاتی بزرگ, مبارزات, ژاپنی, عمومی بسیار بیشتر آگاه از خطرات ناشی از گرمازدگی و روشهای جلوگیری از آن. هزاران نفر از مدارس در سراسر کشور نصب شده تهویه مطبوع برای اولین بار و به من گفته شد توسط ده ها تن از مردم که آنها با استفاده از تهویه مطبوع اغلب در خانه های خود.

در بسیاری از راه های کوچک ژاپن است تغییر به جای گرم شدن آینده است. اما اگر این تغییرات به نظر نمی رسد مانند گام های بزرگ در مبارزه برای سبزتر آینده این دلیل است که آنها نمی. این سازگاری به یک جهان گرمتر. آنها اقدامات برای کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و جلوگیری از حتی داغتر یکی.

اسناد علم است که به ما این توانایی به تماشای در زمان واقعی پیامدهای ما اقدامات است.

دولت را کمتر-از-ستارگان برنامه ای برای دیدار با چالش های تغییرات آب و هوا. وجود دارد البته برخی از افراد انجام آنچه آنها می توانند برای مبارزه با تغییر آب و هوا. گروه از فعالان جوان در حال میزبانی کارگاه ها و سازمان ها مانند آب و هوا و عمل 100+ در حال تلاش برای متقاعد کردن کسب و کار برای اتخاذ بیشتر شیوه های پایدار و با وجود افراد متوسط در راه ایجاد تغییرات در زندگی شخصی خود در تلاش برای کمک به. اما وجود ندارد پایدار متمرکز دولتی و تایید حرکت را به مقدار لازم از عمل است. بیش از یک بار به من گفته شد که تغییر اتفاق می افتد و اگر دولت آن را خواسته اما دولت نمی خواست. در پی فاجعه فوکوشیما شده است وجود دارد تغییر دهید به دور از انرژی هسته ای در ژاپن است. دولت به ایجاد یک برنامه یارانه برای انرژی خورشیدی است اما به طور همزمان سرمایه گذاری در زغال سنگ نیروگاه. بدون در نظر گرفتن که در آن سرزنش می افتد نتیجه نهایی همان است که در بسیاری از مکان ها: ژاپن است نه اولویت اقدامات برای مقابله با علت تغییر آب و هوا.

اسناد علم است که به ما این توانایی به تماشای در زمان واقعی عواقب ناشی از اعمال ما. آینده ای که موج گرما 2018 نشان دهنده این است که یکی از ما می دانستند که در آینده. آن است که در اینجا امروز و انتساب علم به دانشمندان و جهان توانایی می گویند بنابراین با اعتقاد راسخ.

راه دیگری وجود دارد که در آن زمینه های جدید ممکن است مفيد باشد. در پایان گفتگو Watanabe متوقف شد به تأمل در کار او انجام داده است. اسناد علم در مقایسه با جهان امروز با جهان بدون تغییر آب و هوا. در برخی از راه او شروع به دیدن کار خود را به عنوان یک تابلو اعلان در تاریخ یادآوری ما را از جهان است که استفاده می شود وجود دارد اما دیگر نمی کند. روزی, آن, دیگر, شبیه سازی, جهان بدون تغییر آب و هوا است که می خواهد حس کنجکاوی او فکر می کند. که شبیه سازی کامپیوتری خواهد بود که به مردم می گوید چیزی است که آنها هرگز به تجربه—یک تصویر از آنچه در جهان یک بار بود اما هرگز دوباره.

این کار در پایان با حمایت از Pulitzer Center on Crisis Reporting.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com