یک شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس درگذشت در ووهان چین در روز پنج شنبه تبدیل شدن به اولین آمریکایی برای تسلیم به رمان ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 700 نفر دیگر.

مرگ رخ داده است فقط قبل از این بزرگترین افزایش روزانه در ویروس مرگ و میر ناشی از نگرانی بیش از این ویروس آغاز شد در اواخر سال گذشته — شنبه مقامات چینی گزارش 86 نفر کشته شدند در حالیکه در 24 ساعت. همه کسانی که در مرگ و میر علاوه بر این دو یکی در فیلیپین و هنگ کنگ — رخ داده در سرزمین اصلی چین است.

چند جزئیات شناخته شده در مورد این شهروند آمریکایی که در ووهان به جز که آنها در 60 سال و گذشت در Jinyintan بیمارستان. دو منبع آشنا با این مورد گفته نیویورک تایمز قربانی یک زن با شرایط بهداشتی اساسی.

جنیفر Nuzzo, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سلامت و امنیت که قبلا گفته بورسی که شهروندان ارشد با موجود شرایط بهداشتی هستند به احتمال زیاد جمعیت به این ویروس تحت تاثیر قرار.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و سازمان بهداشت جهانی باید هر دو ارائه شده به کارشناسان ارسال به چین برای کمک به تلاش برای کنترل شیوع. تا کنون این پیشنهادات پذیرفته شده اند توسط مقامات چینی. به گفته مقامات بهداشت عمومی و دیپلمات ها این است که به احتمال زیاد با توجه به نگرانی های سیاسی با توجه رهبران چینی در طول تاریخ شده است مردد به نظر می رسد متکی به کمک از خارج.

ایالات متحده در پاسخ به شیوع بیماری نیز تحت بررسی: وزارت امور خارجه ایالات متحده به تخلیه صدها نفر از مردم از ووهان کانون شیوع از اواخر ماه ژانویه است. اما نیویورک تایمز گفت هیچ برنامه ای برای ارسال مطلب تخلیه پروازها به مقصد این کشور به رغم وجود دارد که آمریکایی ها در دیگر مناطق چین که درخواست کمک در ترک.

در اوایل این هفته وزارت امور خارجه صادر بالاترین سطح مشاوره سفر به ما گفتن شهروندان برای رفتن به چین و اصرار کسانی که هنوز در این کشور را به “تلاش برای ترک تجاری به معنی.” مقامات ایالات متحده نیز منع اتباع خارجی که به چین در طول دو هفته گذشته از ورود به ایالات متحده شده اند و quarantining شهروندان تخلیه از چین است.

جدید کروناویروس — یک عضو از یک خانواده از ویروس ها است که حمله به سیستم تنفسی و هستند که در درجه اول موجود در حیوانات — اعتقاد بر این است که شکسته در ووهان چین در اواخر سال گذشته.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز محققان این ویروس را تحت تاثیر قرار است حدود 35000 نفر از مردم در سراسر 28 کشور و کشته شدن بیش از 700 نفر است. حدود 2,400 افرادی که مبتلا به این ویروس پس از بهبود. بیش از 99 درصد از کسانی که فوت کرده اند از این ویروس در گذشت سرزمین اصلی چین; 96 درصد فوت در هوبئی استان است که خانه را به ووهان.

علائم رایج این بیماری شامل تب ، سرفه ، درد عضلانی و خستگی. کمتر معمولا بیماران گزارش شده سردرد, اسهال و سرفه ترشحات و خون با توجه به گزارش منتشر شده در مجله لانست.

کارشناسان هنوز در حال یادگیری دقیقا چگونه بیماری ای است و چگونه مرگبار است.

دانشمندان نشان داده اند که این بیماری احتمالا شروع پخش كردن, از چند ماه قبل از چین رسما گزارش وقوع یک وضعیت است که به نظر می رسد برای افزایش شانس برای یک بیماری همه گیر (بیماری کشتار مردم در سراسر کشورهای مختلف و قاره ها).

اقتصاد چین و اقتصاد در سراسر جهان) رنج می برد از شیوع بیماری به عنوان کشورهای مختلف را مسدود مرزهای خود را به چین است. این سوخت ضد چینی بیگانه ستیزی و کمک به کمبود مواد غذایی. کارشناسان هشدار می دهند کسانی که عواقب آن می تواند تضعیف دیگر کشورها از گزارش جدید محلی موارد است.

هنوز تا کنون تنها حدود 2 درصد از موارد گزارش شده که منجر به مرگ تعدادی که Nuzzo گفت بورسی می تواند تبدیل به حتی کوچکتر بیشتر موارد کشف شده است. CDC می گوید: مردم ما به دلیل کمی نگران در حال حاضر — در حالی که برخی از موارد این ویروس یافت شده در ایالات متحده در معرض خطر در سطح عمومی کم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی