موج اول است نه پایان

در اینجا برخی از یادداشت ها و منابع از این هفته نشان می دهد:

Austan Goolsbee و چاد Syverson: “ترس مستند و انحراف: مقایسه رانندگان از همه گیر رکود اقتصادی سال 2020″ دانشگاه شیکاگو بکر فریدمن موسسه اقتصاد Working Paper No. 2020-80”

کسرا زارعی و جان Duchneskie برای Philadelphia Inquirer: “Coronavirus موارد افزایش متحده با آرامش ماسک صورت سیاست”

Carol D. Leonnig و جاشوا Partlow برای واشنگتن پست: “ده ها تن از افسران و ماموران گفت: به عزت قرنطینه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تولسا رالی”

جاناتان مارتین الکساندر برنز مت استیونس برای نیویورک تایمز: “بایدن طول می کشد غالب منجر به رای دهندگان رد مغلوب ساختن پیشی جستن در ویروس ها و نژاد”

تخته سنگ را Slow Burn فصل 4: David Duke

افزایش نفرت: بیداری سابق سفید ملی توسط Eli Saslow

در اینجا این هفته کوکتل chatters:

جان: ماریا Konnikova سیمی: “پوکر و روانشناسی قطعیت”; بزرگترین بلوف: چگونه یاد گرفتم به توجه استاد خودم و برنده توسط ماریا Konnikova

امیلی: Christoph Koettl, Nilo Tabrizy, Muyi شیائو ناتالی Reneau کشید و اردن برای نیویورک تایمز: “چگونه پلیس فیلادلفیا اشک تانک گروهی از معترضان به دام افتاده”

دیوید: ملیسا پری گرین آتلانتیک: “30 سال پیش در کشور رومانی محروم هزاران نفر از نوزادان از تماس با انسان”

شنونده پچ پچ از Fredrik Hilding @FHilding: جسیکا لی هستر برای اطلس تاریک را نشان می دهد و بگوید پادکست: “نشان دهد و بگوید با رنگی-مداد نقشه کش آنتون توماس”

برای این هفته تخته سنگ به همراه جایزه بخش دیوید امیلی و جان بحث در مورد برخی از این بهتر تغییرات همه گیر آورده به زندگی روزانه خود را.

شما می توانید صدای جیر جیر پیشنهادات و لینک ها و پرسش و پاسخ به @SlateGabfest. صدای جیر جیر خود را برای ما کوکتل پچ پچ با استفاده از #cocktailchatter. (پیام ممکن است به نقل نام مگر اینکه نویسنده تصریح می کند در غیر این صورت.)

آدرس ایمیل برای سیاسی Gabfest است [email protected] (ایمیل ممکن است به نقل نام مگر اینکه نویسنده تصریح می کند در غیر این صورت.)

پادکست تولید Jocelyn فرانک.

تحقیقات و نمایش یادداشت ها توسط Bridgette Dunlap.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>