این فلوید معترضان انجام می دهند بیشتر به ترویج دموکراسی در خارج از کشور از دولت ایالات متحده در دهه


A woman in a mask holds a red-painted sign reading "Black Lives Matter" in Portuguese at a rally.

یک معترض با پوشیدن یک ماسک دارای یک نشانه آن است که بار خوانده شده “Black Lives Matter” در پرتغالی در خیابان های Sao Goncalo برزیل, در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است.

بودا مندس/گتی ایماژ

آمریکایی ها به مدت طولانی مورد بحث درجه که ایالات متحده باید به ترویج دموکراسی و حقوق بشر در کشورهای دیگر اما این روزها به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک کشور نیاز به مداخله بشر دوستانه خود را.

شورای حقوق بشر سازمان ملل در حال برگزاری ویژه بحث “نژادپرستی نظاممند” در ایالات متحده است. بحران گروه های مستقر در ایالات متحده غیر دولتی که نظارت بر خشونت و تجزیه اجتماعی در سراسر جهان است که برای اولین بار عطف توجه خود را به “رانندگان مرگبار جنگ” در آمریکا دولت های کشورهایی مانند کانادا و استرالیا صادر نوع اظهارات در مورد آزادی مطبوعات و درمان معترضان در آمریکا که ما بیشتر استفاده می شود به شنیدن در مورد ترکیه و مصر و یا ونزوئلا است. و کشورهایی که معمولا در پایان دریافت از حقوق بشر انتقاد از آمریکا را gleefully گرفته شده این فرصت را به انگشت شست خود را بینی در آمریکا نفاق.

این همه منجر به برخی از روح جستجو در مورد اینکه آیا یک دموکراسی به عنوان ناقص به عنوان این یکی هر کسب و کار گفتن در کشورهای دیگر چگونه به اجرا در جوامع است. “تماشای [جورج] فلوید شفاعت برای زندگی خود آمریکا معترضان شدن اشک با گاز کشته و روزنامه نگاران مورد حمله قرار گرفتن می تواند لرزش ایمان در ارزش است که ایالات متحده به مدت طولانی بالید خود در ایستاده” می نویسد: روزنامه نگار مصری سارا خورشید. نگار آرش کرمی است ضخیمتر میشود, نوشته,, “من نمی گویم که ما از دست این اقتدار اخلاقی برای صحبت در مورد نقض حقوق بشر در کشورهای دیگر. من گفت: آمریکا هرگز قدرت معنوی به انجام این کار در وهله اول است.”

به این استدلال نشان می دهد یک مقدار مشخصی از نفاق پخته شد به آمریکا لفاظی در مورد دموکراسی از شروع. آن را همیشه یک کشور است که در خدمت به عنوان یک مدل برای مردم مبارزه برای آزادی در سراسر جهان و یک قسمت را برای کسانی که در حال فرار از ظلم و ستم و خشونت و حتی آن را به عنوان به طور مداوم رد دموکراسی کامل برای بسیاری از شهروندان خود است.

هنوز این زمان چیزی احساس مختلف شاید به این دلیل که هر پاره از اعتبار آن باقی مانده بود بخار توسط این دولت را باز تحقیر برای حاکمیت قانون بیش از چهار سال گذشته. واضحترین اخیر عنوان مثال آمد در ژوئن 3, هنگامی که در همان روز دولت ایالات متحده شد بزرگداشت سالگرد قتل عام میدان تیان آن من یک سناتور برجسته نزدیک به دولت نوشت: یک op-ed در کشور برجسته ترین روزنامه تماس برای ارسال ارتش به شهرهای آمریکا. یک دولت که با کمی آگاهی خود را به سادگی نمی تواند جدی گرفته شود هنگامی که آن را محکوم به نقض حقوق بشر در خارج از کشور.

اما به این دلیل که این استدلال که آمریکا دیگر نمی تواند یک رهبر در دموکراسی یا حقوق بشر هنوز هم احساس می کند ناقص است که آن را conflates ایالات متحده آمریکا و دولت. آمریکا رهبران سیاسی ممکن است انجام داده اند آسیب پایدار به توانایی خود را به صحبت می کنند معتبر در مورد دموکراسی و حقوق بشر اما مردم آمریکا هنوز هم می تواند. در واقع همان چیزی است که آنها انجام داده ایم برای سه هفته گذشته. و جهان پاسخ دهد.

جنبش آغاز شد که در مینیاپولیس بعد از پلیس کشته جورج فلوید در حال حاضر رفته جهانی با تظاهرات برگزار شد و در ده ها تن از شهرستانها در سراسر جهان. این اعتراضات ممکن است شروع به نمایش همبستگی با کسانی که معترض در آمریکا است که خود را به نظر می رسد مانند یک اندازه گیری از نقش برجسته امریکا هنوز پخش جهانی تخیل: وجود ندارد مشابه نمایش همبستگی به نمایندگی از کسانی که رو به خشونت یا تبعیض در چین یا هند است.

اما بیشتر به طور قابل ملاحظه Black Lives Matter-الهام گرفته از تظاهرات به سرعت ارتباط نقطه به مقابله با نژادپرستانه و خشونت در خود سازمان ملل. این فلوید تظاهرات هم زده اند بحث در مورد نژاد پرستی در فرانسه و انگلستان و نقش آن در تجارت برده بلژیک وحشیانه استعمار در کنگو ظهور نئو نازیسم در آلمان و ضد مهاجر احساسات در ایتالیا خشونت پلیس در مکزیک ادامه میراث آپارتاید در آفریقای جنوبی نژادپرستی پلیس به سوی مردم بومی در استرالیا و تبعیض علیه سیاه و مردم بومی در کانادا و افزایش نژادپرستی تحت برزیل راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro. در حالی که وزیر امور خارجه مایک Pompeo اتحاد با عصبانیت رد هر گونه مقایسه ای بین درمان معترضان در هنگ کنگ—ایم که به طور مستمر جشن توسط آمریکا چین hawks— و کسانی که در ایالات متحده آمریکا, هنگ کنگ با معترضان خود را ببینید تشابه با خود جنبش است که تا حدودی در پاسخ به خشونت های پلیس.

همه این مسائل و حرکات آنها را به آدرس قبل از مورخ فلوید را کشتن. اما با این وجود در این سال مردم در سراسر جهان را دیدم که آمریکایی ها اعتراض در برابر ظلم و ستم و تبعیض و از آن زمان به عنوان یک فرصت به زور یک حساب بیش از بی عدالتی های جاری و تاریخی خود را در جوامع است. امریکا به عبارت دیگر هنوز هم دیده می شود به عنوان مثال به جهان در وجود رهبران آن است.

هنوز این برگ از روی حیله و تزویر سوال که چگونه ایالات متحده دولتحتی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برگ دفتر ترکیب باید ارتقاء دموکراسی و حقوق بشر در سیاست خارجی خود با توجه به آسیب به این کشور اعتبار انجام شده توسط این دولت. هر دو برنی ساندرز و الیزابت وارن جالب ساخته شده تلاش برای پیوند دموکراسی و توسعه در خارج از کشور با مبارزه برای برابری اقتصادی و حاکمیت قانون در خانه هر چند آن را همیشه روشن چگونه است که چشم انداز کار می کند در عمل و presumptive نامزد جو بایدن شعارهای کمی کمتر ظریف وقتی که می آید به آمریکا استثنایی. تامارا کافمن Wittes از موسسه بروکینگز نشان می دهد یک “صادق و فروتن ترويج حقوق” رویکرد است که بر تعامل با جامعه مدنی بیش از “demarches به حقوق-سوء استفاده دولت ها است.”

آن را نمی تواند آسان سوزن به موضوع اما خبر خوب این است که شهروندان آمریکایی نیست در انتظار دولت خود را سازگار موضع حقوق بشر و دموکراسی است. آنها در حال انجام آن خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی