دیوانگی در دیوید دوک تجمعات انتخاباتی


David duke in shirt and tie surrounded by people shaking hands. One man wears a Duke hat; another waves a Duke for Senate sign.
دوک در میان طرفداران خود است.
فیلیپ گولد/Corbis via Getty Images

این مقاله با اقتباس از “سکوت ارتش” قسمت چهارم از Slow Burn فصل جدید.

نابینایان رودخانه نوار واقع شده بود در باتلاق در لیوینگستون Parish, Louisiana در حدود 40 مایل در خارج Baton Rouge. یک روز صبح در تابستان 1990 300 نفر در رهبری وجود دارد به خوردن و نوشیدن و تشویق دیوید دوک در طول مبارزات انتخاباتی خود برای مجلس سنای ایالات متحده.

دوک به حال صحنه یک نوع متفاوت از تجمع در لیوینگستون محله در سال 1975. پشت کلان رهبر سوخته بودند 40 فوت صلیب فریاد زد: N-word و تهدید آمریکایی های سیاه و سفید با خشونت است. “به ما آزادی,” او گفت: “و به آنها مرگ است.”

توسط 1990 دوک آموخته بود به استفاده از نرم زبان است. اما سیاستمدار و پیروان او بودند و هنوز هم بر همان دشمن است. رادیو عمومی روزنامه نگار Plater رابینسون خواسته یکی از شرکت کنندگان که شناسایی خود را به عنوان یک بیکار دیگ بخار تعمیر و مرد چه به ارمغان آورد او را در آن روز. “من یک تاجر کوچک در یک زمان. و من اجرا توسط اقلیت” او گفت:.

مردم جمع شده بودند در کور رودخانه بار می خواستم به اعتقاد دیوید دوک و آنها خسته از رسانه ها به آنها می گوید که آنها باید بدانند بهتر از رأی سابق Klansman. به عنوان کاندیدای سنا barnstormed در سراسر کشور یک نوع دوک-شیدایی شروع به گرفتن نگه دارید در میان رای دهندگان سفید در لوئیزیانا. زمانی که دوک خطاب خود تقاضاهای مصرانه طرفداران او روشن ساخته است که این فقط یک مبارزه است. این یک علت است.

در حال حاضر خانم ها و آقایان من به اطراف نگاه در این کشور است. من عاشق این کشور عمیقا. و من معتقدم که ما در حال از دست دادن آن” او به آنها گفت. “و من می دانم آنچه ما یک بار بود و من می خواهم به آمریکا دوباره خانم ها و آقایان. ما باید ایستادن برای این کشور!”

Bess Carrick صرف 1990 پس از دوک در اطراف. او بود از ساختن یک فیلم مستند در مورد سیاستمدار و حرکت خود را و پس از یک در حالی که تمام تظاهرات او رفت و شروع به مخلوط با هم.

“او را ایجاد می کند که تلخ جمعیت ذهنیت است. آنها transfixed با آنچه که او تا به حال به می گویند. آنها را انجام دهد هر آنچه که او گفت: آنها را به انجام است.” — Bess Carrick

آنها تا به حال این دختر خانم با لباس آبی رنگ که شما می دانید فقط کاملا مانند تصویر کامل آریایی superwoman. و او خواند سرود ملی هر بار که من رفتم به یک دوک تجمع” او به یاد می آورد. “و سپس او می خواهم که برخی از اراذل و اوباش rousers که روی صحنه می آیند. و این یکی fella خواهد وزش نسیم تا مخاطبان است.”

دوک گرم کردن عمل سابق دموکرات کنگره به نام جان Rarick. Rarick تا به حال نشان داده منطقه باتون روژ در ایالات متحده آمریکا مجلس در 1960s و 70s. یکی از سیاه قانونگذار او را به نام “پیشرو نژادپرستانه در کنگره است.”

Plater رابینسون ثبت Rarick سخنرانی در نابینایان رودخانه نوار. “تنها یک نامزد که می گوید او معتقد است تمام حقوق مدنی, لایحه باید به تغییر فقط می گویند آن را در برابر قانون برای یک آمریکایی به تبعیض علیه یک آمریکایی” Rarick گفت: به خروش پاسخ.

“خدا چه بدبختی son of a bitch که مرد بود,” Bess کریک می گوید, یادآوری Rarick سخنرانی. “همه بسیار خوشحال بود و آنها پرش در مقابل دوربین و موج و ادامه می دهند و می گویند شما می دانید من در تلویزیون است. من را در تلویزیون. سپس یک بار Rarick کردم اونا همه زخم خلق و خوی در اتاق را کاملا تبدیل به palpably تنش و تلخ و وحشتناک است.”

دیوید دوک صدا ندارد به عنوان قهر به عنوان پیروان او بودند. وی ارائه خود را به عنوان یک غمگین patriot—مردی که می خواست برای بازگرداندن ایالات متحده به افتخارات خود سابق.

من می دانم که چرا من اینجا هستم و من می دانم که چرا شما در اینجا,” او گفت: این جمعیت در یک تجمع. “ما می دانیم که آمریکا نمی تواند موفق و سالم و امن برای همه شهروندان خود و ارائه امیدوارم که برای همه جوانان ما تا زمانی که ما یک سیستم است که پاداش افرادی که کار و تولید است.”

افرادی که کار و تولید—که نیست-پس-کد مرجع به دوک سفید پایه. و پس از آن بود که افرادی که گفته می شود کار نمی کند و تولید نمی کند. دوک صحبت در مورد آنها بیش از حد.

خانم ها و آقایان ما باید برای پیدا کردن یک راه برای کاهش عظیم نامشروع رفاه نرخ تولد, چرا که من به شما بگویم که مردم در رفاه هستند داشتن کودکان سریع تر از آنها می تواند به افزایش مالیات ما به آنها پرداخت همه,” او گفت:.

قبل از آغاز کار من در این فصل از Slow Burn من نوشت: یک کتاب و یک سری پادکست در مورد ریشه های “رفاه ملکه” کلیشه. هنگامی که رونالد ریگان زد برای رئیس جمهور در سال 1976 او گفته اغراق آمیز داستان در مورد زنی به نام لیندا Taylor—یک حکایت که به تصویر کشیده فقیر سیاه زنان به عنوان یک تخلیه در جامعه است. “او با استفاده از 80 نام, 30, آدرس, 15 شماره تلفن برای جمع آوری مواد غذایی امنیت اجتماعی جانبازان مزایای چهار مدتی مرحوم همسران جانبازان و همچنین رفاه. او معاف از مالیات نقدی درآمد به تنهایی اجرا شده است 150.000 دلار در سال” ریگان گفت, نادرست, از, تیلور.

در طول دهه 1990 سنا کمپین دوک قرار داده و خود را چرخش در “رفاه ملکه” افسانه است. داستان او گفته بود cruder از ریگان و حتی بیشتر مضحک. اما جمعیت واکنش نشان داد تنها راه دوک آن را می خواستم.

دکتر گفت: او گفت: “نماینده من یک بیت از اطلاعات را برای شما است که شما ممکن است جالب باشد.” او گفت: “در حال حاضر من یک خانم در بیرونی دفتر است که در رفاه. او در 30s او دارای سه دختر است که همه دنیا رسیده است. و این خانم حامله در حال حاضر با یک فرزند نامشروع شد. و هر سه دختر خود را در حال حاضر نیز باردار با فرزند نامشروع.” و او گفت:, “شما می دانید چه چیز دیگری؟” و من گفتم: “من نمی توانم تصور کنید چه چیز دیگری.” او گفت: “زن و هر سه دختران باردار—توسط همان مرد.” [جمعیت: “Oooooooh.”] من به شما بگویم. اون شخص حسود بیش از وجود دارد. [می خندد]

کمک به خانواده ها با فرزندان—برنامه, معمولا شناخته شده به عنوان “رفاه”—ساخته شده تا فقط 2 درصد از لوئیزیانا بودجه سالانه. دولت ماهانه برای یک خانواده سه یکی از stingiest در کشور—$190.

اما برای دیوید دوک, واقعیت رفاه نبود مهم است. آنچه اهمیت پیام او فرستاده شده توسط اهریمنی آن است.

مردم در دوک تظاهرات بودند ابتدا برای دریافت آن پیام است. در یک رویداد کمپین یک زن فریاد می زد: “ما خسته از کسانی که تنبل حرومزاده جمع آوری می کند.”

من شده است در اطراف شما می دانید نژادپرستان و ضربت سخت زدن شغل” Bess کریک می گوید. “اما این مشکل با دیوید دوک تظاهرات بود که او را ایجاد می کند که تلخ جمعیت ذهنیت است. و او تا به حال یک cultlike زیر است. و آنها transfixed با آنچه که او تا به حال به می گویند. آنها را انجام دهد هر آنچه که او گفت: آنها را به انجام.”

یک بار در یک جانباز از جنگ های خارجی پاسگاه در New Orleans, Carrick را فیلمبرداری شروع به تیراندازی B-رول از جمعیت است. او به دنبال او پایین مرکز راهرو.

و ما دیدن چهره دوک حامیان. و من در چشمان خود را … آن را احساس مانند آنها شکسته شده بود خیلی وقت پیش.

و آن را به من رسید مانند یک موج است. و من احساس بسیار تهوع آور و غم انگیز در همان زمان. شکسته است که مردم جستجو برای این رهبران که رسوخ کردن آنها را با یک حس خشم و قدرت که همه کامل توهم است. اگر ما خود ما موانع و آگاهی خود ما ما می تواند احساس fishhooks از تبلیغات خود را مانند اتصال به بخشی از مغز ما و فقط سیم پیچ ما را به سمت.

او فقط بسیار قانع کننده و همه چیز او می گوید اگر شما نمی آن را به دقت بررسی اگر شما فقط آن را به غذا خوردن غذا خوردن خوردن آن در. آن را فرو برد. شما در حال رفتن به آن را خرید.

گوش دادن به این قسمت کامل از سرعت رایت پایینو یا اشتراک به سرعت رایت در اپل پادکست, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را. پیوستن به تخته سنگ به علاوه برای خود تبلیغ رایگان خوراک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>