“درب جلو منفجر کردن لولا”: چه اتفاقی می افتد زمانی که پلیس در حمله به خانه خود را بدون ضربه زدن اولین

آن را در سال 1995 و ما برنامه ریزی برای ترک سمت شرق بالتیمور برای پادشاهان ملک صبح روز بعد. من تا به حال طرح های بزرگ: سوار شدن به تمام سواری خوردن قیف کیک, کرک, جوک در سه ساعت سوار اتوبوس با همکلاسی های من به پارک و خواب در خانه سوار. و برای اولین جدید من Nikes در این سفر مدرسه — هوا حداکثر 95s — با بالا رشته های خنثی مانند پسر من JT از غرب بالتیمور به من نشان داد. “من نمی دانم چرا اما دوست دارم وقتی که من نمی کراوات کفش من آلا راه!” او می خواهم می گویند. “آنها را می پوشند string name د!”

“Yo” اقامت شبانه در نقطه. من این خانه را برای خودم — مادر در یک کلیسا, سفر,” من homie لری گفت: من به عنوان ما به ضرب گلوله جامپر در مقابل مرکز قیمت. “ما می توانیم زود از خواب بلند می شود و آنهایی که برای اولین بار در اتوبوس در صبح است. من می خواهم به نشستن در کنار شانون و شما باید بنشینید و با خواهر او.”

تبلیغات:

من بسته بندی شده در کیسه های من و رهبری به لری. ما دستور غذای چینی و شنبه در مقابل خانه اش, خنده, شوخی, تماس دختران را از مدرسه و خوردن میگو سرخ شده با برنج و گوشت Yat Gaw Mein — ما تلفظ آن yak-یک-منو لری می تواند پایان یک اندازه خانواده سفارش خود را — تا دو ساعت در صبح است. من گذاشته من سفر لباس در سراسر بالای خود کوچ توجه به چگونه من جدید پیراهن سفید افزایش بافت از کسانی که Nikes و سپس dozed کردن به قسمت های تکراری از “Def کمدی جم.”

پاپ! پاپ! من از خواب بیدار شدم. صدای شلیک گلوله در فیلم صدا مانند BOOOM! اما در زندگی واقعی آنها به پاپ! پاپ!

لری خواب در یک اتاق دیگر. من peeked از پنجره دیدم ماشین پلیس swarming مقابل پروژه های خارج. گاهی اوقات مردم در بالتیمور. من به عقب گذاشته پایین برای رفتن به خواب.

تبلیغات:

درب جلو منفجر کردن لولا.

“Yoooooo که بچه است!” من شنیده ام فریاد زدن لری از طبقه بالا.

من صعود بر روی نیمکت و پنهان اما کسی که من را تا گردن من بدبختانه من بر روی نیمکت ناودان من بر روی زمین و به خاک سپرده شد صورت من به فرش. آن پلیس بود. پلیس کشیده لری پایین پله ها سر خود را به هدف قرار دادن هر مرحله مانند یک عروسک پوش.

تبلیغات:

کسی به قتل رسیده بودند — کسانی که صدای شلیک گلوله را شنیدم و من حدس می زنم “قابل اعتماد شهروند” تا به حال با اشاره به لری است.

ما افراد زیر سن قانونی بودند اما ما گرفته شد مرکز شهر ما بدون رضایت پدر و مادر به قتل, که در آن ما برگزار شد برای ساعت و سوال. هیچ غذایی و هیچ تماس تلفنی به پدر و مادر ما و یا هر کس دیگری. ما از دست رفته اتوبوس به Kings Dominion و با آن سفر ما تا به حال صبر کردم کل سال تحصیلی برای رفتن بر روی. (دیوانه چیزی که در مورد آن ؟ که حتی اولین بار من تا به حال به دام افتاده است در قتل به عنوان جزئی بدون هیچ دلیل در همه.)

تبلیغات:

گرفتار شدن در خشونت رفت و برگشت برای یک تیرانداز فعال در بزرگ برای تلفن های موبایل مانند یک چشمگیر پرت اما تجربه داشتن پلیس سینه به خانه خود را بدون ضربه زدن و یا حتی اعلام خودشان در حال افزایش است. استفاده از هیچ دست کشیدن حکم رشد کرده است در اسرع وقت بیش از 40 سال گذشته — از 1500 صادر سالانه در اوایل 1980s به بیش از 45 ، 000 در سال 2010 با توجه به پیتر Kraska یک کارشناس نظامی پلیس و دانشگاه کنتاکی شرقی استاد.

در مارس 13, سه افسر پلیس اجرای بدون دست کشیدن حکم جستجو برای Breonna تیلور آپارتمان در انتهای جنوبی لویی در روند کوبیدن کردن درب زمانی که دوست پسر او کنت واکر اخراج یک شات در آنچه او فکر غیر قانونی home invasion — او و همسایگان می گویند که پلیس نیست شناسایی خود را هر چند پلیس ادعا می کنند در غیر این صورت. پلیس خراب درب و اخراج یک رگبار گلوله شلیک شد بیش از 20 به آپارتمان. یکی از کار اخراج 10 دور “روی عیاشی و بیفکری و کورکورانه” در کلمات از اقدام رئیس پلیس زمانی که او از کار اخراج افسر سوال که باقی می ماند تنها پلیس در حال حاضر آن شب به فسخ برای اقدامات خود را. پنج گلوله زده Breonna یک تکنسین فوریتهای پزشکی با هیچ سابقه ای از فعالیت های جنایی و یا دخالت و او در طبقه از آپارتمان او. این تحقیقات به مرگ او باز می ماند.

منطق بدون دست کشیدن حکم استوار بر این باور است که پلیس باید اجازه داده شود برای حفظ دست بالا از طریق عنصر غافلگیری زمانی که جستجو برای مواد غیر قانونی و یا زمانی که به دنبال مظنون است. آنها به پلیس این قدرت برای قرار دادن اهداف خود را در خود را بیشتر آسیب پذیر و آنها قرار است برای کمک به جلوگیری از shootouts بین پلیس و جنایتکاران مسلح همراه با خطرات دیگر. مشکل این است که این قدرت است که این عنصر از تعجب اجازه می دهد تا پلیس. زمانی که پلیس به سوء استفاده از قدرت است که آنها اغلب محافظت از عواقب توسط سیستم حتی زمانی که این جستجوها به نوبه خود هیچ چیز نیست.

تبلیغات:

و اگر این به اصطلاح مجرمان که خانه در حال جستجو هستند و حتی خطرناک است ؟ یا حتی مجرمان در همه ؟ انجام آن دسته از خانواده هایی زندگی شایسته را مختل می کند ؟ آیا آنها سزاوار برای قرار دادن در موقعیت است که واکر قرار بود در دفاع از خود و شریک زندگی خود را در برابر آنچه که او فکر خطرناک و جنایتکاران ؟ آیا Breonna تیلور سزاوار به مرگ به عنوان یک نتیجه ؟

این یک نتیجه ضعیف پلیس در ترکیب با قدرت بدون کنترل بدون دست کشیدن حکم و پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور باید دستگیر و متهم شده است.

در واکنش به خشم عمومی بر مرگ Breonna تیلور در ترکیب با تجربه خود من در خانه حملات, من تا به حال یک سری از گفتگو با مردم در مجلس حملات در نقاط مختلف کشور که در آن هیچ می زند هنوز هم در حال وقوع است. نتایج یکنواخت وحشتناک است.

تبلیغات:

* * *

Cheyanne و حزقیال, Westside, Baltimore, 2009

بالتیمور اداره پلیس شهر گران پایین Cheyanne درب جلو.

Cheyanne که زندگی با پدر و مادر او در آن زمان به خانه آمد به کشف همه چیز خود را در همه جا پراکنده. به چشم آمد و به عنوان یک شوک; Cheyanne می آید از یک خانواده کلیسا.

تبلیغات:

“پلیس برداشت و جفت خود را Nikes و پرسید اگر شما به فروش مواد مخدر” پدر او به او گفت. “من به آنها گفتم شما صفحه اصلی بازدید از کالج.”

Cheyanne برادر حزقیال که درب بعدی زندگی می کردند در بازگشت از سفر به شیکاگو برای پیدا کردن محل خود حمله بیش از حد: او در مقابل درب شکسته خود را تشک شکاف باز و همه از کار او کارت شناسایی و دیگر شغلی-اسناد و مدارک مربوط به گسترش در سراسر خود را میز آشپزخانه.

پلیس را ترک نمی کند یک کپی از حکم جستجو در حزقیال خانه او برداشت کپی چپ در پدر و مادر خود و رهبری را به ایستگاه پلیس برای پاسخ تقاضا. افسر که در انجام جستجو آغاز شده غیر ضروری استدلال با حزقیال قبل از forking بیش از یک کپی از حکم.

با توجه به حکم محرمانه خبرچین ادعا بدون مدرک که مواد مخدر فروخته شد خارج از این دو خوابگاه. پلیس متوجه شد چیزی در خود جستجو و ثبت هیچ هزینه. آنچه آنها انجام شد پشت سر بگذارید گران مبلمان و درب آنها هرگز ثابت شده است.

تبلیغات:

حزقیال رسیده به یک وکیل برای کمک به اما گفته شد که از آنجا که هیچ کس صدمه دیده بود در حمله واقعا وجود دارد چیزی است که او می تواند انجام دهد برای دریافت بازپرداخت اموال خسارت اجازه دهید به تنهایی به دست آوردن هر گونه اطلاعات در مورد منبع ساخته شده است که این ادعا نادرست. فراموش نکنید که در مورد عذرخواهی از کسی.

یازده سال گذشت. که درب است که هنوز هم خراب کرد.

* * *

ناشناس دادستان 2019

تبلیغات:

“من به تماشای بدن فرسوده دوربین فیلمبرداری از یک گروه از افسران متلاشیکننده به یک خانه. در طرف دیگر درب یک زن تحت درمان با خانقاه ، پلیس خانه را گشتند و بازداشت پرستار با کمی به هیچ زمینه است. به عنوان اگر او نبود در کار و انجام کار خود را. آن را یکی از نفرت انگیز ترین اعمال من تا به حال دیدم در طول زندگی حرفه ای من.”

* * *

لا تونیا سبز, Eastside, Baltimore, 2001

هوا سرد بود آن مه و همه حال تضعیف از طریق خانه خود را به تماشای NBA همه ستاره بازی — یکی که در آن Iverson رفت هدف قرار دادن انواع وحشی عکس و snagging MVP.

پیتزا, بال, سالاد ماکارونی و سالاد سزار شد در منو است. او را مهمانان خوردند این همه اما خوشبختانه او تا به حال به فکر ذخیره کردن یک بشقاب اضافی برای خودش قبل از آنها وارد با دقت پیچیده شده در فویل و جمع شده در پشت یخچال و فریزر. پس از او به پایان رسید و تمیز کردن پس از حزب به پایان رسید او بررسی می شود که بشقاب به مطمئن شوید که هیچ کس تا به حال قدم از درب با آن است. سپس او مطمئن ساخته شده او پسر خواب بود pecked او را در گونه و به رختخواب رفت.

“بر روی زمین! دریافت بر روی زمین!” فریاد چراغ روشن و با هدف اسلحه بیدار شد او را برخی از زمان قبل از طلوع آفتاب. پلیس در خانه اش به دنبال یک مرد آنها می گویند او دوستیابی — او “lil dope-خرید و فروش پسر” پلیس او را به نام. او تا به حال هرگز حتی شنیده ام از این مرد. او دوست پسر واقعی — در حال حاضر او است و او را در خدمت کشور ما است.

تقریبا 20 سال گذشت از آن شب. لا تونیا هنوز هیچ ایده چه کسی بود که آنها به دنبال. او را به یاد داشته باشید که پلیس سطل آشغال خانه اش زدم عکس های خانوادگی کردن دیوار پرتاب تمام اموال او و او را شکست ظروف. آنها انداخت که بشقاب غذا او را نجات داد در کف آشپزخانه و پا در آن را به عنوان آنها به سمت چپ ،

پسر او هنوز کابوس در مورد آن.

* * *

لنس رامیرز هارلم نیویورک 1999

رامیرز می گوید به جلو است که او گناه بود.

“آره من تا به حال پلاگین در [هروئین]” او به من می گوید. “خوب بود آن را خالص بود. من که مرد احساس من!”

رامیرز پا بر روی آن — که به معنی او قطع آن با دیگر مواد شیمیایی برای افزایش کمیت و slanged در سراسر نیویورک. از پسران در سوهو به وال استریت کک-سگهای او خدمت همه. در نهایت رامیرز تا به حال یک اختلاف با یکی از کارگران خود را که احساس می کردم که او باید بیشتر پرداخت می شود.

که به فروش می رسد رامیرز به NYPD و پلیس لگد مادرش درب در سپیده دم.

یک مشکل وجود دارد: رامیرز تا به حال زندگی می کردند با مادر خود را برای حداقل سه سال در آن نقطه است. او حتی صحبت کردن به او را در زمان. اگر او تا به حال او نمی توانست به ارمغان آورد مواد مخدر به خانه اش را او به من می گوید چون “او یک زن واقعی خداوند است.”

خاکستر رامیرز را جنگ جهانی 2 کهنه پدر بزرگ شد و ذخیره شده در یک گلدان نگه داشته و داخل قفل جعبه های چوبی بر روی یک قفسه در مادر خود را در اتاق نشیمن. پلیس cracked جعبه باز و ریخت خاکستر از روی فرش — به دنبال مواد مخدر یا مواد مخدر متعلقات آنها گفت. آنها هیچ چیزی یافت نشد.

حتی اگر در نهایت رامیرز بود زندانی خانه مادر او هرگز تا به حال چیزی برای انجام با سه گرم هروئین که به دست آورده خود را به او اتهام و زمان در Rikers.

* * *

Kondwani فیدل, Eastside, Baltimore, 2016

پلیس bum-عجله فیدل را خانه مادر بزرگ وحشی مانند کابوی ها در نیمه های شب تقسیم درب در نیمه فریاد, جیغ, تکان دادن اسلحه مانند آنها یورش پابلو اسکوبار را ترکیب.

یک بار در داخل افسران صف فیدل برادرش و یک زن جوان او فقط شروع به قدمت بعدی هر یک از دیگر بر روی نیمکت به عنوان آنها rummaged از طریق همه چیز خود را. پلیس گران باز و بسته جعبه غلات و ریخته تکه های روی زمین. آنها پانچ سوراخ در دیوار. آنها شکست یک کمد. فیدل یک نویسنده با مهم کار بر روی لپ تاپ خود; پلیس صعود آن است.

“من فقط شروع به قدمت این دختر بچه” فیدل می گوید او فکر می کردم در آن زمان است. “او در نهایت احساس راحت اومده به جای من و این BS اتفاق می افتد. من می دانم که او نمی خواهد به بیرون رفتن با من ندارد.”

زن جوان روی گوشی نگه داشته زنگ — چرا که او قرار بود به برادر کوچک او به مدرسه — پس یکی از افسران پلیس به آن پاسخ داد و گفت: مادر او چه می گذرد و با توجه به این واقعیت است که او برگزاری گناه بچه ها را به گروگان گرفتند.

“در حال حاضر مادر او می داند!” فیدل فکر می کردم. “او واقعا هرگز به دیدن من دوباره.”

پلیس هیچ چیز یافت می شود و در سمت چپ فیدل پشت به تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر آنها ساخته شده از خانه خود و او رابطه جدید.

او هرگز لپ تاپ خود و یا نوشتن او می خواهم ذخیره شده در آن را به عقب.

* * *

خانم سبز, Camden, New Jersey, 2008

“پسر من در زندان مواد مخدر دو سال یا بیشتر اما او گذشت در سال 2001” خانم سبز به من گفت. “من شده است در این خانه برای 35 سال و من هرگز تا به حال به حال شده است به طوری وحشت زده!”

خانم سبز است صاحب خانه است. او و همسر مرحومش به حال scrimped و ذخیره شده برای یک درب فلزی که آقای سبز نصب شده خود را. درب برای نگهداری مجرمان را پس از خود بوده است burglarized دو یا سه بار در گذشته و آن را به خوبی کار می کرد. “محله ما تا به حال تبدیل شدن به شناخته شده نمیتوانیم” خانم سبز به من گفت.

که درب فلزی همراه با یک قطعه از دیوار به پایان رسید تا در هم شکسته — بولدوزر به زمین و پایمال توسط بزرگ سفید افسران پلیس که خانم سبز می گوید: “بوی مانند انواع آبجو و ظروف سرباز یا مسافر.”

“آنها نمی کشیدن یک بیت به ما نشان می دهد هر ID و یا به ما بگویید که چرا آنها وجود دارد” خانم سبز به من می گوید. “آنها فقط با قرار دادن ما در یک اتاق و صید از طریق وسایل ما تا زمانی که آنها متوجه است که ما تا به حال هیچ چیز برای آنها است.”

پلیس صرف یک ساعت یا بیشتر به دنبال هر آنچه که آنها به دنبال آن بودند اما هیچ چیز یافت می شود. “آنها از جا در رفته بود زمانی که آنها به سمت چپ” خانم سبز می گوید. “و این شهرستان پرداخت هرگز به من ثابت درب.”

* * *

D واتکینز, Eastside, Baltimore, 2003 (دوباره)

دورهام خیابان بود و پلیس بازی های برگزار شده است که بخش از شرق بالتیمور در تمام طول روز. دوست من بزرگ بو متعلق به 1020 دورهام و آن خانه عمل به عنوان یک نوع پاتوق نقطه که در آن ما می خواهم نوشیدن مشروب بحث زباله و بازی NBA 2K در تمام طول روز. چون بو متعلق به چند خانه های برخی از دوستان ما حتی زندگی در 1020 دورهام زمانی که آنها در بین مکان های خود را.

یک روز پلیس گران درب از لولا ساخته شده و در حدود 12 ما دروغ بر روی زمین است. به خصوص یکی از بلند پروازانه افسر yanked این کنسول بازی از دیوار زدم و تلویزیون بیش از. آنها پایین کشیده قطعه از کاهش سقف پاک کردن یخچال و فریزر و کابینت حفر شده و از طریق یک تن از خالی نایک جعبه و ارسال یک زن و شوهر بودند که در وسط داشتن رابطه جنسی پایین ، آنها مجاز به پوشش با ورق, اما سیلی شخص در او گونه لب به لب برهنه او افتاد از پله ها پایین

“خوبه ، ما قرار بود به اجرا در 1024 نه 1020!” پلیس فریاد زد. دیگر افسران فقط خندید و آن را به عنوان همه آنها از سمت چپ به سر را به 1024 شاید.

اگر من تا به حال تا به حال یک تفنگ بر من روزی پلیس گران به 1020 دورهام بدون هشدار من ممکن است در درب. برای همه هر یک از ما می دانستم که در آن لحظه ما در حال حمله — پلیس قطعا عمل مانند مجرمان زمانی که آنها را شکست در حالی که ما بازی بازی های ویدئویی.

***

همه قربانیان ذکر شده در بالا هستند ، من به صحبت کردن با سه نفر بودند که در حملات خانه به عنوان به خوبی. عجیب, در هر مورد, پلیس زدم و در درهای خود را برای اولین بار مثل مردم متمدن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>