آینده دیجیتال جریان است پلوتون تلویزیون


The words "Pluto TV" against a faded background of Jerry Springer

تصویر عکس با تخته سنگ. تصاویر از طریق باب کری/لس آنجلس تایمز از طریق گتی ایماژ و پلوتون تلویزیون.

جدیدترین ورود به دیجیتال جریان جنگ Quibi نمی تواند باید عرضه در زمان بدتر. در حال حاضر یکی از پوچ سرگرمی ایده های اخیر در حافظه Quibi قرار است فروش-نکته این است که این ویژگی یک تن از ستارههای بازیگران اصلی در برنامه نویسی با بگیر که هر قسمت ساعت در کمتر از 10 دقیقه—”سریع نیش.”

سرگرمی مغول Jeffrey Katzenberg را $1.75 میلیارد دلار سرمایه گذاری رفت و زنده مارس 6. کمتر از یک ماه بعد حدود یک پنجم نیروی کار آمریکا در حال حاضر بیکار و تا حد زیادی محدود به خانه های خود پنهان شدن از همه گیر مرگبار که به دور از, به پایان رسید با ما. در تئوری اجتماعی-فاصله مصرف کنندگان به ویژه کسانی که در یک نسل مطرح شده در آتش سریع از یوتیوب, اسنپ چت و انگور باید ابتدا بسیار Quibi قرنطینه. در عوض خدمات دیدم حدود 300000 محبوبیت در روز اول خود را با حدود 1.7 میلیون مشترک تا پایان هفته—اعداد است که ممکن است چشمگیر صدا در ابتدا تا یکی متوجه می شود دیزنی به علاوه شرکت به طور متوسط سالانه 10 میلیون اشتراک در اولیه آن 24 ساعت است.

شرکت هایی مانند دیزنی, Netflix و HBO خواهد شد به احتمال زیاد تنها تحکیم بیشتر خود را نگه می دارد در بازار را وادار به سرمایه گذاری های جدیدتر مانند Quibi به ادامه تلاش برای افتراق خود را در دیجیتال جریان اکوسیستم. اما در همین حال تعدادی از استخوان تا حد زیادی خدمات رایگان به مدت طولانی در دسترس بوده و بر روی اکثر سیستم عامل. چه تر است, این شرکت ها نیازی به گزاف بودجه هزینه های تولید و اشتراک مدل از رقبای خود. به جای کاتالوگ خود را سرمایه گذاری در ارزان به ظاهر جامع آشنایی. آینده دیجیتال جریان نیست خانه از ماوس در ادامه به فیلمهای حق مالکیت معنوی یا HBO تان شدیدا از بزرگ بودجه پرستیژ سری. این برنامه به ما وعده جری اسپرینگر brawls, دختران طلایی reruns UFO schlock-مستند و Jersey Shore فسق: پلوتون تلویزیون.

پلوتون تلویزیون رایگان جریان خروجی این برنامه شامل ده ها تن از کانال های پخش تا حد زیادی همزمان نشان می دهد تقریبا 24/7, همراه با یک دسته از متوسط بر روی تقاضا فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی است. کانال های دیگر اختصاص داده شده به فرد IP مانند Mystery Science Theater 3000, سرد مورد فایلهای جیمز باند حق رای دادن و سگ شکارچی فضل. (نیز وجود دارد یک زن و شوهر تاریخ و طبیعت, مستند کانال برای کسانی که از شما با فهیم فرهنگی پالت.) تجارت کردن است semiregular معافیت های تجاری معمولا طولانی تر از هر چیزی که شما ممکن است تجربه در چیزی مانند Hulu. این مدرسه پایه کابل را به عصر دیجیتال و مدل کسب و کار خود را تبدیل به استاندارد جایگزین برای حق پخش دسترسی داشته باشید.

رایگان جریان سیستم عامل مانند پلوتون تلویزیون به ما یادآوری می کنند که سرگرمی های دیجیتال مانند هر چیز دیگری در این جهان است که یک رسانه مبتنی بر کلاس. شما ممکن است در طول زمان با توجه به خرید رسانه های فیزیکی بدانند آن مرده و یا حداقل در حال مرگ صنعت, اما بسیاری از مردم هنوز هم استفاده از این “اساسی” ارزان تر جریان و اجاره کسب و کار. Redbox هنوز 41,000 اجاره کیوسک های سراسر شمال امریکا به عنوان از سال گذشته حسابداری برای بیش از نیمی از باقی مانده های DVD و Blu-Ray اجاره بازار و تولید $244 میلیون دلار درآمد در بالای آن نسبتا جدید جریان خدمات. صدای ترق و تروق, TubiTV و Popcornflix همه رایگان (یا خاک ارزان) پلوتون تلویزیون-مجاور جریان خدمات برای تلویزیون و فیلم. Vudu ارائه می دهد هر دو رایگان livestreaming و بر روی تقاضا اجاره گزینه های خریداری شده توسط Walmart برای 100 میلیون دلار در سال 2010 و گزارش انباشته 100 میلیون دانلود در متعاقب آن دهه است. در اوایل این ماه, Fandango, خود را متعلق به NBCUniversal به دست آورد این شرکت در حال حاضر نامعلومی مقدار. در سال گذشته Viacom به دست آورد پلوتون تلویزیون برای 340 میلیون دلار در زمانی که این شرکت افتخار در حدود 20 میلیون ماهانه کاربران است. در حالی که هیچ جا در نزدیکی اعداد از حق بیمه خدمات مانند دیزنی پلاس و Netflix (خود را در حال حاضر هل دادن 170 میلیون مشترک) آمازون نخست آنها جامد هستند و نسبتا پایدار منبع تولید درآمد برای سرگرمی شرکت ها باقی می ماند و رایگان برای مصرف کنندگان است.

مقایسه کنید که با افزایش هزینه های حق بیمه هر گزینه اشتراک. دیجیتال خدمات جریان’ درخواست تجدید نظر اصلی وضع در مفهوم بینندگان گرفتن شانس را انتخاب کنید و انتخاب خود را از ارائه دهندگان محتوا و پیرایش چربی از تلویزیون ارائه دهندگان کابل’ سال پف کرده آسیا بسته های اشتراک. در حال حاضر به لطف یک نکته جالب ترکیبی از عمل بمباران اتمی (یعنی فردا همه دسترسی طاووس) و ادغام (آمازون و Netflix بکشد و غیره.), مواجه هستیم که همان فشار مالی برای رسانه های ما سرگرمی همه را دوباره و دوباره. مانند همه جا Fox و ABC وابسته از ’90s پلوتون تلویزیون است که ظاهرا فقط … وجود دارد. ترین استخوان لخت نوع از تلویزیون آماده شدن برای مشاهده با هیچ کارت اعتباری و یا دیجیتال جعبه کابل یا آنتن مورد نیاز است.

پلوتون تلویزیون نیز طول می کشد به دور از اضطراب از انتخاب و هنوز بسیاری از رقبای خود است. بیش از حد اغلب من تسلیم مرگ رفته که نا مقدار زمان صرف تصمیم گیری چه برای تماشای یک روند تصاعدی بیشتر استرس زا توسط تعداد زیادی از مردم نشسته در اطراف صفحه نمایش. از یک طرف درخواست تجدید نظر از تصمیم گیری-خرابی کمتر ممکن است صدا دلسردکننده تنبل و یا حتی کمی خرد کردن روح (که احتمالا به دلیل آن را در واقعیت این است که همه موارد بالا). اما که تغییر نمی کند این واقعیت ساده است که در هر زمان داده شده من به نوبه خود می تواند بر روی پلوتون تلویزیون به یک کانال تصادفی و حداقل کمی سرگرم برای یک دوره نامحدود از زمان. در طی دو ماه ارزش اجتماعی فاصله, من در حال حاضر تا حدودی ashamedly دیده می شود تقریبا در هر قسمت در حال حاضر در حال پخش در پلیس تکرار کانال.

جهنم حتی تبلیغات ویژه در کانال ها سرگرم کننده در یک عجیب و غریب دلتنگ راه است. تبلیغات سوء قابل حمل کنکنترترس اکسیژن تخفیف بیمه خودرو و عمده فروشی در وب سایت های خرید احساس پاره پاره مستقیم از پایه کابل معافیت های تجاری از 1990s و 2000s اولیه. این یک دلخوری اما حداقل این یک آشنا یک. با بیش از زمان برای کشتن و نامشخص درآمد برای تصور آینده تماشای پلوتون تلویزیون به صورت رایگان می شود, اگر تا حدودی ناخواسته یک عمل ذهنی و مالی مراقبت از خود است.

تاریخ فرهنگ پاپ آمریکایی است که سابقه آن از بازار مصرف و خط مونتاژ سرگرمی, توانایی خود را به سندیکای خود را به فراموشی سپرده است. آن هم چه خواهد سوق دادن آن به جلو برای بهتر یا بدتر. اشتراک HBO حداکثر و الگوریتم های خود را بر اساس اخیر ببر پادشاه شراب خواری نیست آینده آمریکا صفحه اصلی سرگرمی. یک comically گریم شخصیت در یک HBO وبگاه اعتبار نشان می دهد هنگامی که ruefully اظهار داشت که “زمان مسطح دایره.” همان را می توان گفت برای تلویزیون است. تلویزیون مسطح دایره و همه چیز را که پخش به زودی هوا دوباره. آینده دیجیتال جریان نیست برنامه gimmickry و جایزه garnering مشاهیر—آن را مدرن و مصرف انبوه فرهنگ در ساده ترین شکل آن بی شماری همزمان اساسی کابل ارائه شده و زباله های تلویزیونی است که ارزان برای تولید ارزان تر به هوا و مانند همه آثار بزرگ هنری قادر به مقاومت در برابر گذشت زمان است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>