زمان آینده خبرنامه پشت


Illustration of a woman holding a digital device, surrounded by chains, and making opinions.

لیزا لارسون-واکر

سلام آینده Tensers,

آیا شما تشخیص موج در فضا-زمان پیوسته? آه صبر کنید, که فقط در زمان آینده خبرنامه آینده را به ما آورد “شهروند راهنمای آینده است.” در ماه های پس از ما ضربه مکث در خبرنامه ما منتشر شده Future Tense داستان: داستان از فردااول گلچین از ما داستان و ادامه داد: به درخواست شما خواننده عزیز به در نظر گرفتن چگونه در حال ظهور فن آوری های در حال تغییر راه ما زندگی می کنند. در حال حاضر که ما در حال بازگشت ما را از ارسال خبرنامه در روزهای شنبه هر هفته دیگر.

صحبت از داستان: روز شنبه گذشته ما انتشار آخرین ما داستان کوتاه “حقیقت این است که همه وجود دارد این است که” توسط Emily Parker. Blockchain cheerleaders می گویند که فن آوری می تواند انقلابی در همه چیز از لکه های جعلی اخبار به تن حفاظت از محیط زیست (به طور جدی—لطفا این لیست طولانی Future Tense منتشر شده در حالی که به عقب). اما پارکر داستان در مورد یک آینده که در آن blockchain کامل فراهم می کند شفافیت را نشان می دهد حماقت اینجا. در پاسخ مقاله blockchain متخصص جیل کارلسون می نویسد: “ما می توانیم رکورد ادعاهای دروغین در blockchain. ما می توانید حذف داده ها. ناگهان که منبع حقیقت به نظر نمی رسد بنابراین صادقانه است.”

در اینجا برخی از قطعات دیگر ما به تازگی منتشر شده:

آرزو می کنم ما می خواهم منتشر شده این

“آمریکا در حال از دست دادن آن مبارزه با Huawei” توسط Garrett M. Graff سیمی. برای اطلاعات بیشتر بر روی Huawei گوش دادن به قسمت این هفته از چه بعدی TBD.

سه سوال برای یک فرد هوشمند

ژوزفین ولف است, دستیار استاد, امنیت, سیاست در تافتز فلچر دانشکده حقوق و دیپلماسی و همکار جدید در امریکا است.

مارگارت: چه منطقه ای از اطلاعات آسیب پذیری ما اصلا بحث در مورد کافی است ؟
تمام اشکال مختلف آنلاین اخاذی می تواند —و نه فقط ransomware بلکه با استفاده از بیت از اطلاعات در مورد افراد (به عنوان مثال سرقت رمزهای عبور و یا فایل های شخصی/عکس) به اخاذی آنلاین مطالبات و تمام راه های ممکن که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سازش افراد است.

چه خواهد شد در آینده از انتخابات شبیه به سیاستمداران شده اند که آنلاین تمام طول زندگی خود را?
ما خیلی بیشتر عادت کرده اند به دیدن شرم آور انواع اطلاعات شخصی بیرون آمدن در زمان انتخابات من فکر می کنم ما دیدن بیشتر مردم به در نظر گرفتن آنچه آنها را آنلاین.

باید همه ما پشتیبان تاشو یا آنالوگ پشتیبان گیری به ابر ؟
بله, من فکر می کنم حتی یک درایو USB است یک ایده خوب برای چیزهایی که به شما به جایی امتیوی.

می خواهید بیشتر بدانید ؟ اتمام این Future Tense داستان ژوزفین که می پرسد: “آیا بیشتر بیماران مرگ در بیمارستان ها که تجربه نقض داده?”

تنش های آینده توصیه می کند

علاوه بر تاجاست که بشدت فاقد sci-fi, آخرین Netflix شراب خواری بوده است Ad Vitamیک جذاب فرانسوی نشان می دهد در مورد حرکت نزولی از زندگی فرمت. با تشکر از یک فرآیند به نام بازسازی, مردم می توانند در زندگی ابدی سلامت به دنبال مانند آنها در 30s خود را. اما از ترس از ازدیاد جمعیت این کشور آغاز می شود تعمق محدودیت در تحمل کودک. در ضمن افراد جوان در نظر گرفته شده افراد زیر سن قانونی تا زمانی که آنها 30–عصبانی هستند در جهان است که حاضر به ایجاد فضا برای آنها. (آنها حتی نمی توانید نوشیدنی و یا فراموش مواد مخدر برای کشتن زمان به دلیل آن که ظروف سرباز یا مسافر تا آینده خود را بازسازی.) با وجود این فرانسه احساس وحشت و نگرانی یک توطئه شوم و dystopian فرض آن را احساس نمی کند به عنوان سیاه و یا آموزشی به عنوان آینه سیاه و سفید.—Torie بوش Future Tense ویرایشگر

آینده Future Tense حوادث

اگر شما در واشنگتن ما در تاریخ Feb. 5 برای “Kickstarting دیجیتال Heartland” یک ناهار بحث در مورد چگونه به پل شکاف دیجیتال در امریکا است. و اگر شما می توانید آن را در فرد ما باید یک livestream. برای کسب اطلاعات بیشتر و پاسخ دهید, بازدید آمریکای جدید سایت که در آن شما همچنین می توانید به تماشای این رویداد از راه دور.

ما شما را دوباره در دو هفته!
—مارگارت از Future Tense

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی