غول نیست دعوت اوبری هاف به جهان سری مراسم برای یک دلیل ساده


Aubrey Huff and Tim Lincecum sitting in the dugout in their Giants hats and wraparound sunglasses.

اوبری Huff, غول سان فرانسیسکو نشسته در کنار Tim Lincecum در ستاره شرق در طول بازی خود برابر میلواکی Brewers در AT&T Park, on May 6, 2012 در سان فرانسیسکو.

عزرا شاو/گتی ایماژ

به مناسبت 10 سالگرد خود را جهانی 2010 سری, پیروزی, غول سان فرانسیسکو برگزار خواهد شد مراسم on Aug. 16 برای برخی از بازیکنان در آن فهرست. اولین baseman و outfielder اوبری Huff, یک عضو کلیدی تیم قهرمانی را در حضور. حذف عمدی بود.

ورزشی گزارش روز دوشنبه که غول دعوت نمی کند هاف به مراسم. “اوبری ساخته شده چند دیدگاه در رسانه های اجتماعی هستند که غیر قابل قبول و خلاف ارزش های سازمان ما” تیم در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما با قدردانی از کمک های بسیاری که اوبری ساخته شده به سال 2010 قهرمانی فصل ما ایستاده تصمیم ما.”

در ورزشی, گزارش هاف گفت که او “نا امید” با حمله اما سعی کردم به بازی آن را مانند او نمی مراقبت در مورد غول’ “صحیح سیاسی مترقی مزخرف.” از این مقاله:

وقتی پرسیده شد که در مصاحبه تلفنی روز دوشنبه که آیا غول’ تصمیم به حذف او از فعالیت های آینده ممکن است به عنوان دیده می شود و انتظار می رود نتیجه با توجه به طیف وسیعی از واکنش به آنچه که او نوشته هاف ارائه هیچ عذرخواهی برای رفتار خود.

“پس چه ؟ آن چه به شما گفت: — به نظر من. این حساب توییتر. من قصد ندارم برای رفتن و تغییر آنچه به اعتقاد من در فقط بنابراین من می تواند به دریافت پنج-دوم کلاه نکته. من قصد دارم به تغییر, به نظر من, بنابراین من می توانید بروید و احساس اعتبار” هاف گفت.

حتی اگر قهر کردن نمی خواهد آن را بپذیرد او بسیار می خواست اعتبار سنجی ایده آل از فرمانده. اواخر دوشنبه شب او منتشر شد بیانیه ای در مورد چگونه غول شد نگه داشتن او را از جشن زیرا او یک حامی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هاف شاغل معشوق تاکتیک هر fuhj ivy winters hd, از جان گذشته برای جلب توجه به خود خرده شکایت توسط برچسب زدن رئیس جمهور حساب توییتر در این پست:

در صبح روز سه شنبه هاف به نام در به منطقه خلیج ایستگاه رادیویی 95.7 برای مصاحبه است که در آن او تمایلی به نشان دادن هر گونه خود بازتاب. مکالمه به پایان رسید که صبح میزبان جو Fortenbaugh او را به نام “گه” و سپس آویزان در سابق ballplayer:

غول مشخص نیست که کدام یک از قهر کردن دیدگاه بود مقابله شکن, اما آن را به هیچ حس برای او محرومیت به بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن. وجود دارد مقدار زیادی از MAGA meatheads در لیگ اصلی بیس بال و بازیکن سابق آوازی بود مغلوب ساختن پیشی جستن حامی هنگامی که او با حضور در این مراسم برای مدیر بروس Bochy نهایی بازی فقط در سپتامبر گذشته. هاف دارای تفویض به مارون-pilled نسخه Curt Schilling با استفاده از طلاق خود را به سوخت وسواس خود را با مبارزه برای نجات “سمی مردانگی.” در حالی که Schilling بود سابق اتحادیه عمده که سقوط ناشی از عدم توانایی خود را برای جلوگیری از های متعصب الگوهای رفتاری—یک عادت است که باعث شد او را به از دست دادن خود را ESPN تحلیلگر شغل و کاهش می یابد او را به یک پوسته از یک مرد که در حال حاضر تراکم دعوا با مردم به صورت تصادفی در تمام طول روز بیش از کسانی که همان الگوهای رفتاری—قهر کردن وضعیت به نحوی حتی بیشتر منفور و احساساتی.

این گذشته نوامبر هاف مشترک یک عکس از خود را برگزاری یک تفنگ محدوده ورق و گفت: در آموزش فرزندان خود را در مورد برنی ساندرز رئیس جمهور شد در سال 2020 است. این نوع از مسائل معمولا یک فرد را در یک لیست سازمان دیده بان.

پس از ترور ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی در ژانویه هاف توییتی که او می خواهم به ربودن زنان ایرانی را به ایالات متحده و داشتن رابطه جنسی با آنها. حتی اگر او حذف شده است که یکی هاف روز سه شنبه گفت که او نمی پشیمانی شوخی تنها عبارت از آن است.

همچنین ماه گذشته—و این می شده اند بیشتر مربوط به غول’ تصمیم—هاف ابراز نارضایتی خود را با این تیم تازه استخدام دستیار الهام Nakken که شد MLB اولین زن تمام وقت مربی. او پیشنهاد کرد که او را از نظر جنسی مورد آزار و اذیت برای بودن در یک اتاق قفل شاید آشکار بیش از حد در مورد غرایز خود را:

هاف شده است و این راه را برای سال. در سال 2017, او خوار ضد مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان و سپس حذف توییت و عذرخواهی برای رفتار خود. اتفاقا او خود منتشر خاطرات منتشر خواهد شد در اطراف آن و هیچ چیز در مورد او نفرت اظهارات به طور قابل توجهی بهبود یافته است. او و بقیه رو راست کنار خشم از طرف او دارم برای غول’ تصمیم گیری در مورد سیاست, پس از آن می تواند اعتبار است که خشم حتی اگر بسیاری ادعا می کنند به آن زمانی که نفرت هر مسئله دیگر این است که سیاسی شده است. قهر کردن و خود را مدافعان حاضر به درک این احتمال که آنها ممکن است چپ شدن از وقایع چرا که آنها غیر قابل تحمل است و سیاست خود را تنها تشدید آن بخش از شخصیت خود را. هر کسی می خواهید کسی که عمل می کند مانند اوبری هاف در حزب ؟

در سال 2018 به Boston Red Sox چپ Schilling از جهان سری اول زمین شامل اعضای 2004 عنوان تیم است. او بیش از حد سمی از یک انسان به اطراف. او نبود blackballed از بیس بال به دلیل تهمت پشتیبانی; قبل از آن که فصل او دعوت شد به آریزونا دایاموند بکس و فیلادلفیا فیلیز بازی. قهر کردن است و در همان وضعیت است و با داشتن مشکل گرفتن بیش از آن. حتی در سال 2010 هم تیمی پابلو Sandoval را احساس نمی کند برای او بد. آن را در مورد سیاست اوبری; شما فقط یک jackass. به جای مشکل بودن هر کس دیگری شاید آن را فقط به شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی