“مبارزه خوب” رویاهای یک هیلاری کلینتون زمانی ما همه فکر در مورد

فصل چهارم از “مبارزه خوب” راه اندازی با یک دسته کوچک موسیقی جاز قاتل از آرزو تحقق و هشدار انداختن ما را در لحظه باز شدن کل مجموعه در سال 2017. دایان لاکهارت (Christine Baranski) نشسته روی نیمکت شاهد افتتاح را تنها در این زمان حاکم احساسات نیست وحشت و ناباوری اما رفعت. به چه دلیل ؟ چرا که هیلاری کلینتون برنده انتخابات 2016.

دایان اوه در جشن میآید و شامپاین و بیننده نمی تواند کمک کند اما خنده – به خصوص افرادی که به خاطر یک خط معروف مدونا ادا چندی پیش در یکی دیگر از نمایش های نجومی برتر که با الهام از یکی از اشتباهترین حداقل فراموش شدنی soap opera تاب هرگز تصور است.

تبلیغات:

“اگر این است که همه یک رویا ؟ یک وحشتناک رویا؟”

“مبارزه خوب” showrunners رابرت و Michelle King صرف سه فصل در CBS همه دسترسی راحت و cheekily rebuking دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تخریب هنجارهای دموکراتیک و سیستم قضایی. به ظاهر خود را نشان می دهد که یک درام قانونی زیر این موارد حرفه ای و شخصی امور همکاران و همکاران در عمدتا آفریقایی آمریکایی شرکت حقوقی از Reddick, Boseman & لاکهارت.

پس از آن آغاز اگر چه “خوب مبارزه” قرار داده است به تصویر می کشد کج طبیعت دادگستری در اولین صندلی و موقعیت. به عنوان ریاست جمهوری این فساد راکد شده است که آن اپیزودیک تم های فصلی و کمان نیز تکامل یافته اند به تصویر کشیدن مداوم انحلال احتمالی سدی در برابر بی عدالتی که قرار است ارائه شده توسط قانون است.

تبلیغات:

“مبارزه خوب” بسیار خوب بوده است در واقع در نشان دادن تفاوت بین یک مفهوم و دیگر به ما نشان میدهد راه اپیزودیک مثلها که نمی توان به دست آورد اگر ما رعایت حرمت دیگر.

ما اخیر استیضاح جلسات و مغلوب ساختن پیشی جستن گستاخی فاسد تبرئه در سنا در جهان نشان داد که سیستم ما از قوانین می تواند تنها به عنوان قوی به عنوان ما تمایل به اجرای آنها است. بدون چنین اجرای ما دادگاه نیز ممکن است زندگی به اندازه dioramas ساخته شده از کاغذ مچاله پر از عروسک خیمه شب بازی قضات است.

آه صبر کنید.

تبلیغات:

در نور که اخیر بحران قانون اساسی و رعایت سری از میان همه گیر جهانی است که در آن ما خودمان را پیدا کنید در این فصل پریمایر امداد حتی اگر سرزمین خواب وخیال آن ارائه نیست کاملا آرمانی است.

از تمام روسای جمهوری که آمده اند و رفته اند در تاریخ اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن موفق به زنده اجاره-رایگان تقریبا در هر آمریکایی را سر پس از لحظه ای او سوگند یاد کرد ، تا آنجا که ما سعی می کنید به فرار از که سیاست های خود و اثر خود را به طور کامل قطع غیر ممکن است. میلیون ها نفر از مردم هستند که کاملا به معنای واقعی کلمه قفل کردن در خانه های خود در بخش های بزرگ به دلیل سوء مدیریت از منابع دولتی و قدرت.

تبلیغات:

پس از آن آسان است به درک که چرا حتی در یک زمان است که شراب خواری-مشاهده تبدیل شده است یک ابزار بقا تماشای یک مجموعه تلویزیونی سوخت خشم در رفتار ظالمانه از این خنگ و بی رحمانه و رهبر خواهد بود و نه در بالای هر لیست. چه این نمی تواند به حساب ضروری تطهیر “مبارزه خوب” ارائه می دهد این واقعیت است که آن را صرفا یک درس اما آن را نیز یک فشار.

و آن را تنها رشد بیشتر مشتاق در آغوش محض جنون که در آن زندگی می کنیم. در فصل سوم دایان می پیوندد زیرزمینی مقاومت گروه تعیین می شود به نوبه خود از تاکتیک های کثیف حق استخدام بر علیه آنها.

او شاهد کاردانی لوکا کوین (Cush ادم تنومند و بدقواره) دریافت doxxed برای برخورد با کارن که تماس های پلیس در زمانی که زن فرض لوکا است که خود او کودک پرستار و تصمیم می گیرد برای نجات او از درک بدرفتاری. و دایان و این شرکت ادعا با غیر قابل پیش بینی طغیان مواد مخدر-addled هرج و مرج عامل مناسب عامل در میان خود, Michael Sheen را مجنون وکیل رولاند بلوم. فصل پایان نیست در اشک اما با یک تیم SWAT لگد زدن در درب در دایان خانه. نشان می دهد تنها به عنوان دیوانه به عنوان جهان آن را به تصویر می کشد – و ما در حال زندگی در یک mad, mad, mad, mad world.

تبلیغات:

فصل چهارم بازکن خود را اعلام punchline در عنوان “باند معاملات با واقعیت دیگری است.” به جز آن نیست, باند نفسه; تنها دایان جهش به این جدول زمانی جداگانه که در آن دولت ایالات متحده است مسئولانه بازی مدرن آن نقش جهانی به عنوان متولی رهبری کلینتون دست ثابت است.

مطمئن کلینتون مخالفان سیاسی هنوز squawking در مورد ایمیل های خود را, اما نگاه: جنگلهای انبوه ذخیره شده اند! خرس قطبی جمعیت رو به بهبود است! درمان برای سرطان نزدیک است! هیچ کس نمی داند که برت Kavanaugh است!

این نام نشان می دهد این است که “این مبارزه خوب است.” حتی یک جهان با هیلاری کلینتون در کاخ سفید هنوز هم نیست بی عیب و نقص و به عنوان دایان می آید به درک بدون موانع عمده چند لازم و دیر پیشرفت هرگز رخ می دهد.

تبلیغات:

دایان لذت در Kavanaugh را erasure از تاریخ نیز به این معنی است که #MeToo هرگز اتفاق افتاده است. از این رو زمانی که دایان لیست اسامی مردان مشهور سرنگون از کرسی های خود را از قدرت به همکاران Adrian Boseman (Delroy Lindo) و لیز Reddick-لارنس (Audra مک دونالد) شرکت محقق ماریسا طلا (سارا استیل) هیچ کس نمی داند آنچه که او صحبت کردن در مورد. Matt Lauer باقی می ماند محبوب میزبان “امروز”. چارلی رز است که هنوز هم در پناه میبرند معروف خود دور میز.

همه این است که صرفا اضافی sprinkles در دایان کابوس بستنی و مغز گردو. گیلاس اخبار است که این قسم خورده فمینیستی به ارمغان آورده است این شرکت یکی از کشور معتبر ترین مشتریان – و اگر شما می دانید نشان می دهد با نام تجاری از بیمار, طنز, شما احتمالا می توانید حدس بزنید که در آن است.

والاتر است یک ساعت از پیچیده مهلت از واقعیت که در آن فصل سوم ما کاهش یافته است. و هنگامی که آخرین مداوم طرح می شود رفتن شما ممکن است درک تعطیلات کوتاه از واقعیت است. این است که می گویند این فصل آخرین تحولات نیست خود را نسخه حقیقی آنها هستند. آنها همچنین کاملا منطقی در قلمرو آنچه اتفاق می افتد و آنچه که اتفاق می افتد.

تبلیغات:

پادشاهان در اکسل به تصویر می کشد طبیعی تکامل از سیستم عدالت را پیاده سازی واقعیت است که بازی کردن در عناوین و اخبار تلویزیون در چرخه. در “مبارزه خوب” جنگ تمام شده است و بچه های خوب را از دست داده اند. آنها فقط نمی دانند که چگونه گسترده کسانی که در ضرر و زیان هستند – هنوز رتبهدهی نشده است.

که “پسر خوب” گوشته توسط راه نیست و تنها اشاره به دایان قانون شرکت. آن را به سیستم خود یک واقعیت است که به تازگی نشسته قاضی فدرال ژولیوس قابیل (مایکل قایقرانی) است گستاخانه بیدار رک و بی پرده.

در این فصل نویسندگان به تصویر کشیدن عواقب وحشتناک از آنچه اتفاق می افتد زمانی که غنی آشکارا دور زدن عدالت آن را به عنوان تعریف شده توسط قانون اساسی که boils پایین به دو سیستم: یکی که در آن همه اما ثروتمندترین ما مجبور به رعایت قانون و دوک آن را در دادگاه و یکی percenters که می تواند دست انداختن قانون و درمان قضات و دادگاه با همان احترام به آنها خواهد یک پشه.

این است که در حال حاضر واقعیت ما ، “مبارزه خوب” به سادگی ضربات آن را تا درجه دیگر با ایجاد یک توطئه دایان دچار سردرگمی در شکل مرموز بخشنامه: یادداشت 618. کسی که می داند آنچه در آن است و یا آن را توضیح خواهیم داد. اما ما دیدن اثرات آن در عمل به عنوان همه مردان قدرتمند گستاخی اجرای نعل بیش دادگاه اثبات که oligarchical فساد رسما مدون به قوه قضائیه.

تبلیغات:

همکاران در Reddick, Boseman & لاکهارت شروع به دریافت یک سرنخ است که این مورد پس از آن صاحبان جدید چند ملی شرکت حقوقی STR لوری شروع رسیدن به گوشه ای از آن روز به روز کسب و کار است که آنها قبلا مورد توافق به هدایت روشن. John Larroquette فوق العاده ای است به عنوان STR سرد و مبهم شریک گاوین فرث که دارای دادگاه در طبقه بالا به آنها باز می شود و جلسات خارج می گردند مرموز حکایات در مورد کارشناسی ارشد و آغاز.

Larroquette است مختصر و متعادل به شین آتش و خشم فصل 3 شخصیت که او را به عنوان قابل خواندن به عنوان یک دیوار از یخ است. اقدامات خود را صحبت می کنند که صادقانه در مورد نیت خود را به عنوان Blum انفجار در فصل قبل واضح ترین مثال در حال فرث اجازه می دهد خود را بسته سگ را اجرا وحشی در راهرو از Reddick, Boseman & پسران مدفوع هر کجا که آنها لطفا.

ما ممکن است از خود بپرسیم که چگونه این بهتر است از این واقعیت که در آن جهان بادبان در زیر یک استوارتر ، نیست, بدیهی است. (طراحی تغییرات فرث را به شرکت تحمیل می کند و در Reddick, Boseman & لاکهارت فضا را در خود احساس تهاجمی و تهدید.) بلکه نقطه به نظر می رسد که هیچ عدالت واقعی را می توان تا زمانی که مردم عام را می توان به درک تمام راه هایی که قدرت تراز وسط قرار دارد به پیچ همه ما است.

در فصل دوم آدریان و لیز بود و قطعی مکالمه در مورد تفاوت بین عدالت و قانون است. قانون ثابت است آنها گفت: در آن زمان – و یا به جای آن باید باشد. عدالت است و هدف در حال حرکت. و به عنوان لیز گفت: Adrian عدالت تعریف نمی کند قانون است. وجدان می کند.

تبلیغات:

آنچه ما با اتکا به جای ایمان است که قوانین ما را حفظ خواهد کرد بدترین قانون و خرید اینترنتی از دستور اجرایی در چک. وقتی که همه چیز تنها ثابت است که ما قانون است.

تشدید دیوانگی از این واقعیت است که پذیرش گسترده است که توانایی کسب درآمد و اداره کردن مبالغ زیادی از ثروت و قدرت می دهد یک فرد مناسب برای درمان مفهوم وجدان به عنوان اختیاری. “خوب مبارزه” بازی نیست و این مفهوم مانند برخی از خشک polemic اما به عنوان ترکیبی از یک توطئه هیجان انگیز, یک absurdist کمدی و kooky رمز و راز که در آن ثروتمند ممتاز قهرمان می بیند که چگونه این بازی این است که تقلب در برابر پسر کوچک می اندازد و در بسیاری با آنها.

دایان نوسانات و او به شدت از دست می دهد. او دعوا به عنوان کثیف را به عنوان دشمن می کند و به پایان می رسد تا ناودان در کف خود اتاق خواب اسلحه در چهره او. او از خواب بیدار از خواب زمانی است که این قصیده کوتاه او تصور در ساعت بیداری. وقتی پرسیده شد که چه کسی رئیس جمهور است و او می شکند در peals از دیوانه و خنده.

دایان, آدریان, لیز, لوکا و بقیه می دانیم که بقای اجازه دهید به تنهایی برنده شدن به این معناست که مایل به دریافت یک کمی دیوانه در جهان اجرا شده توسط باطل حریص sociopaths. و آنها همچنین می دانیم که در برخی از سطح که نبرد خود را ممکن است وابسته به دان کیشوت انجام است. آن را به ارزش مصرف در این. و آن را هنوز هم باعث می شود برای ارزشمند رضایت فرار به جهان است که ممکن است لزوما بهتر شود اما یک محل که در آن مبارزه نیست از ما رفته.

فصل چهارم از “مبارزه خوب” است که در حال حاضر جریان در CBS همه دسترسی داشته باشید. قسمت جدید اولین پنج شنبه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>