محبت انتهای جای خود را در تلویزیون. ما باید آنها را به همان اندازه و یا بیشتر از یک به اصطلاح کامل و یا درخشان نزدیک به یک سریال تلویزیونی. وجود دارد چند گرانبها از کسانی که به هر حال و حتی آنها تحریک بحث بیش از شایستگی خود. در حالی که پایان ان بی سی “خوب” را آگاهانه هدف برای قلب و هیچ چیز دیگری ما یادآوری است که نهایی ما میراث ما بیشترین ارزش به جهان است که در احساسات مثبت ما را ترک پشت در خاطرات کسانی که ما را می دانید.

این متا پیام nestled در “جای خوب” آخر “هر زمان که شما آماده هستید” مارک که پایان شیرین سری که تا به حال هرگز قبل از دیده شده است و در حال حاضر که آن را بیش از ما نیست و به احتمال زیاد دوباره.

تبلیغات:

که خوب است که در واقع این نتیجه رسیدند که Michael Schur کمدی تساوی در فینال درب نشسته بر لبه آن وجود ندارد. نقص است که جوهر از آنچه در آن است به انسان یک مفهوم است که به شرح زیر ما به زندگی پس از مرگ هر شکل که طول می کشد.

و “جای خوب” برای همه آن عظمت و nirvanic خلاق ارتفاعات تحویل کاملا ناقص خداحافظ. آن آخر فصل معرفی تعدادی از شخصیت ها و آورده تاسیس مهمان شخصیت سیمون (کربی هاول-Baptiste) تنها به بخشی از رندر شخصیت خود پرتره. اپیزودیک توطئه تمرکز بیشتر بر روی لبه پنجره رساند تا لغو کردند بین شیاطین از محل انجام بهترین خود را به چیز پیچ برای النور Shellstrop (کریستن بل), R. Anagonye (ویلیام جکسون هارپر), Tahani Al-جمیل (Jameela جمیل), Jason مندزا (مانی Jacinto) و خود را اصلاح شیطان معمار مایکل (Ted Danson).

که گفت: هرگز وجود هر گونه سوال است که همه خواهد بود و در پایان به اصطلاح روح تیم ملی. در واقع اصلی آنها بحران برطرف شد در آن midseason برتر – چهار قسمت از پایان سری.

تبلیغات:

اگر چه “خوب” را رسما به پایان رسید و یکشنبه شب, نویسندگان کشیده آن خداحافظی بیش از سه ساعت و نیم با فعال کردن این باند برای نجات بشریت از نابودی توسط قاضی (Maya Rudolph) و ابداع یک بهتر و عادلانه تر سیستم برای زندگی پس از مرگ است که به هر یک از روح یک فرصت برای اثبات خود است. انسان حتی نمیفهمد یک هدف جدید برای شیاطین در مکان بد بازآموزی آنها را برای آزمایش انسان به عنوان مخالف به شکنجه آنها را (اگر چه این آزمون است که هنوز هم یک نسخه شکنجه).

با زندگی پس از مرگ در راه حق و هر دو به تازگی مرده انسان و روح سر در گم اعطا فرصت برای صعود به جای خوب (به صورت واقعی در این زمان), روح تیم ملی در نهایت به دست آورده بلیط های خود را به بهشت – تنها به کشف کنند که جایزه نهایی یک ابدیت در سعادت در تضاد به وجود انسان است.

نویسندگان نشان داد این راه از یک جای خوب برخورد با Hypatia اسکندریه (Lisa Kudrow, یکی از چندین الهام cameos در این آخرین اقساط) در یونان ریاضیدان و فیلسوف که پس از میلیون ها سال از گرفتن همه چیز او می تواند احتمالا می خواهید ارائه شده است احمقانه خالی و معتاد به milkshakes.

تبلیغات:

“این محل را می کشد سرگرم کننده,” او می گوید النور و R.. “و شور و شوق. و هیجان است. و عشق است. تا زمانی که همه شما را ترک کرده اند هستند . . . milkshakes.” بنابراین دوستان می آیند تا با plainest, ترین, ظریف راه حل مشکل ابدیت در بهشت: گزینه پایان دادن به آن است. آنها ایجاد یک درب که از طریق آن برکت روح می تواند راه رفتن و متوقف به وجود داشته باشد در جهان مانند یک موج دوباره اقیانوس. این حل مشکل انسان برای زندگی یا زندگی پس از مرگ به معنی ما باید آگاه باشید که آن را تمام خواهد شد در برخی از نقطه.

بازی شیطان killjoy برای یک لحظه ممکن است اشاره است که این اجازه می دهد تا نویسندگان یک راه آسان از یک فرض است که ساخته شده بر نما همه شیوه ای از سوالات فلسفی و آشکار یک به یک پاسخ که شوکه و خوشحال و گاه کنده در ما نگرانی.

تبلیغات:

و “جای خوب” می تواند به راحتی به پایان رسید با Jan.16 قسمت که در آن باند می یابد و از آنها در نهایت به دست آورده و ورود به بهشت و صعود در یک پر تلالو طلایی بالون هوا گرم است.

که می شده اند خوب و شیرین حتی apt اما کاملا قانع. یک سری که آغاز می شود با فریب بیننده را به فکر آنها در حال تماشای یک فیلم کمدی در مورد بهشت زمانی که آنها در واقع شاهد احمقانه نسخه از جهنم گریه می کند برای پیچیده تر ، این راه بهتر است که چه نویسندگان بود که به تفصیل شرح دادن حماقت از اتصال شادی و رضایت با دستیابی به یک هدف بزرگ. زمانی که ما انسان ها چه می خواهیم, هیجان پیروزی به ندرت طول می کشد. درست است که ما و بسیاری از انتظارات ما چگونه ما نشان می دهد مورد علاقه بستن تب.

“هر زمان که شما آماده هستید” دوست داشتنی است bookend به midseason آخر پایان نامه است که شما ممکن است به یاد بود “پاسخ ما است.” به عنوان R. مشاهده در نمایش قسمت یکی مانده به آخر به جای خوب است که واقعا حتی یک محل. “آن است که با داشتن زمان کافی با مردم شما را دوست دارم” او می گوید.

تبلیغات:

در این قسمت ما به درک آنچه که او بدان معنی است که حتی اگر در آن زمان او ممکن است درک کرده اند. کلمه کلیدی در اینجا این است که “به اندازه کافی” بی نهایت نیست. و این ترجمه را به پذیرش از دست دادن و ترک. اولین Jason متوجه او تا به حال خود را پر از بی بال و بازی های “Madden NFL” بازی های برگزار شده در مرکز استادیوم های فوتبال و می گوید او خداحافظی.

سپس Tahani آماده است تا برای چیزی جدید نیست – انحلال را به جهان اما پیدا کردن برخی از هدف جدید چیزی جدید به کارشناسی کارشناسی ارشد. او آموزش می دهد برای تبدیل شدن به یک زندگی پس از مرگ معمار, مانند, مایکل.

مهمترین تلخ و شیرین از لحظه های این سری بیشتر اجتناب ناپذیر فراق R. و النور. Soulmates اعلام ابدیت به یک دیگر به جز زمانی که آنها در حال plopped به یک نسخه واقعی از ابدیت به تحمل. بنابراین النور طول می کشد R. به یونان و سپس در پاریس و نمی خواهند به او اجازه دهید برود تا در یک لحظه از روشنگری و حساب او متوجه می شود آن را دوست داشتنی ترین عمل او در او.

تبلیغات:

او یکی از آخرین. قبل از النور سر از طریق درب خود او تسلی مایکل one last time – و منجر Mindy سنت کلر (Maribeth مونرو) از متوسط جای اصرار او را به شادی یک شات با تشکیل پیوند با افراد دیگر. بهتر است هنوز هم او شاهد مایکل دریافت آنچه او می خواست تا بد – او واقع می شود به یک انسان واقعی.

“خوب جای” آخر بازدید عاطفی یادداشت ها نشان می دهد را دنبال می خواستم و چند ما انتظار آن را نداشتم. Cameo توسط Nick Offerman که به نظر می رسد به عنوان Tahani را نجاری معلم, لمس خوب است همراه با یک صحنه به اشتراک گذاشته شده توسط Danson و همسرش Mary Steenburgen مایکل گیتار به مدرس به عنوان بخشی از زندگی جدید خود را بر روی زمین. بسته به نوع از شخص شما مقدار زیادی از لحظات طراحی شده برای باز کردن عاطفی floodgates.

چه چیزی باعث خاص این آخر ویژه آن است عمدی نقطه گذاری با خنده ارزان که هم یکی از شیرین ترین اظهارات نشان می دهد می تواند ارائه دهد به هر کسی که می داند و آن را دوست دارد و آن را از دست. “خوب جای” اغلب ما گریه بیش از سال, پس از به بیرون رفتن با یک خوبی قرار داده خروپف و با نفس بریده بریده است نوع و جادویی و یک راه خوب برای ما یادآوری می کنند که در پایان به عنوان النور مبالغ آن وجود نداشت و چیزهای بد در این نمایش است. آن همه خوب بود. صادقانه میگویم که هر سری ارزش به خاطر سپردن را مدیون روح است که ایمان به آن است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی