پس از چهار فصل و 51 قسمت روزافزون زندگی پس از مرگ حواس پرتی, محل خوبی برای همیشه به پایان رسید و ما به این معنی برای همیشه — با آن 52nd و قسمت آخر “هر زمان که شما آماده هستید.” نوشته و کارگردانی شده توسط خالق سری Michael Schur های آخر قرار دادن یک دکمه بر روی هر یک از این جای خوب‘s شش شخصیت اصلی در حالی که همچنین اجازه می دهد برای سریع تکه از دوستان قدیمی (ویکی! قاضی! درک!) و جدید (یک معلم گیتار بازی های برگزار شده توسط Mary Steenburgen یک.k.یک. ستاره Ted Danson همسر).

مانند بسیاری از طنزهای finales — و به ویژه مانند Schur گذشته بزرگ آخر سال 2015 پایان از مجموعه خود را پارک و تفریحخوب جای پیچیده کردن با یک دوز سنگین از احساسات و دوستی به عنوان شخصیت گفت: آخرین خداحافظی سپس با انتقال به جهان گسترده تر.

و اگر شما میپرسند: “صبر نمی کند همه آنها مرگ در سری اول قسمت? چگونه آنها ‘حرکت’?” سپس شما به بخشی که در آن شما باید خروج این مقاله به دلیل اخلال گران فراوانند. در این ویژه آخر postmortem Vox منتقد بزرگ امیلی VanDerWerff فیلم, منتقد Alissa ویلکینسون و خبرنگار ارشد دیلن ماتیوز بحث در مورد آنچه اتفاق افتاده است به تمام شش شخصیت های سری نهایی تصویر از جای خوب و تا حدودی گیج کننده نهایی خط از گفت و گو.

Image of a spoiler warning

امیلی: “هر زمان که شما آماده هستید” طول می کشد هدف در عمیق اما تلخ و شیرین, بسته بندی تا این سفر نشان می دهد که اقدام به خودرا برای امتحان اماده هزاران سال فلسفه اخلاقی به چهار فصل طنزهای با داشتن آن همه فن حریف شخصیت تصمیم به پیاده روی را از طریق درب که خود را حل اسانس و بازگشت آنها را به جهان است. این ایده به خودی خود یک متفکر تر دست و پنجه نرم کردن در آنچه که مرگ ممکن است به معنای از تلویزیون آمریکا به طور معمول ارائه می دهد. در اما اجرای خوب جای کاهش می یابد که وحی به یک سری از صحنه های که در آن شخصیت های ساخته شده schmoopy چهره در هر یک از دیگر.

خوب محل به شدت امیدوار بینندگان بودند به شخصیت خود را به عنوان آنها را از آن بالا مفهوم shenanigans و من شخصا هرگز واقعا تمام راه وجود دارد. من دوست دارم چند تا از آنها را — النور همچنان یکی از مورد علاقه من, تلویزیون قهرمانان از سال های اخیر و کریستن بل یکی از مورد علاقه من, تلویزیون, اجرای — اما هنگامی که آن زمان برای نشان دادن به اصرار دارند که خود را وجودهای شد مهم ترین در تاریخ بشرمن مراسم آشتی ترتیب دادند tapped out. به طور معمول من همه در شخصیت که ساکن مورد علاقه من را نشان می دهد اما در اینجا … من فکر می کنم آنها فقط بیش از حد رفو خوب است.

چه شما فکر می کنم دو سری آخر? و چگونه شما احساس می کنید در مورد انتخاب آن به مرکز شخصیت بیش از ایده ها ؟

Eleanor and Chidi have a sweet date.
آیا شما عاشق النور و R. با هم ؟ آیا شما باور دارید عشق خود را به اندازه کافی برای نجات جهان ؟
کالین هایس/NBC

Alissa: من فکر می کنم من ممکن است در اقلیت در اینجا, اما من … واقعا دوست game, این آخر.

من عشق یک گفتمان در فلسفه اخلاقی (که نیست) و خوب محل درمان من به راه که از شبکه تلویزیون هر کسب و کار انجام می دهند. اما من نمی خواهم یک آخر فرو بردن بیش از حد عمیق به ایده های فلسفی. و در حالی که من همیشه دوست داشتم به جای خوب‘s, شخصیت, من به طور مداوم آنها را دیدم به انواع, به جای به طور کامل گوشت-از انسان ها — که کاملا با من خوب به خصوص در چنین مفهومی را نشان می دهد.

من منعکس شد پس از آخر چرا من را خیلی دوست داشت و من متوجه شدم این بود که احتمالا با توجه به دو چیز است.

اول “هر زمان که شما آماده هستید” فقط فوق العاده صادقانه که من حدس می زنم برخی از مردم خواهد شد به عنوان خوانده شده که احساساتی یا حتی twee. اما برای من این بود … آرامش? من نمی خواهم بگویم من فکر می کنم زیادی در مورد مرگ, اما من فکر می کنم زیادی در مورد چگونه زندگی را در نهایت به پایان رسید و چگونه روابط خواهد آمد ، بدون توجه به آنچه ما اعتقاد داریم (یا باور نمی کنم) در مورد آنچه در آینده اتفاق خواهد افتاد هیچ یک از ما واقعا برای مطمئن دانند. و که باعث می شود من غمگین اما آخر را آرام آرام چشم انداز بسیار صلح آمیز و این واقعیت است که آن را نمی سعی کنید به فشار در بسیاری از درس اخلاقی یا شخصیت تحولات خشنود به من.

و دوم از محل خوبی است که نشان می دهد در مورد چگونه به انسان و به نظر می رسید مانند ترین و بزرگترین چشمگیر موضوع آخر بود که عشق چیزی است که از ما انسان می سازد ، النور درخواست R. صبر کنید به ترک تا زمانی که او خواب بود که من درست در روده.

امیلی: بله اگر وجود دارد چیزی است که من دوست دارم در مورد این آخر آن را آرام پذیرش مرگ است. واقعا این جای خوب‘s کل فصل نهایی شده است به آرامی کاهش شخصیت و مخاطب را به این ایده که گاهی مرگ چیزی است که به ما معنی می دهد. دانستن است که ما باید زمان محدود ما کمک می کند تا درک بهتری از همه چیزهایی که ما می خواهیم انجام دهیم و همه چیز ما هرگز خواهد شد. (افسوس که من احتمالا نمی خواهید آن را به بازی های المپیک است.)

اما من نگران است که این پیام به خاک سپرده می شود در زیر لاغری از شخصیت های که شما گفته است. کریستن بل و ویلیام جکسون هارپر به اندازه کافی خوب بازیگران آن را به فروش برساند اما این ایده که روابط عاشقانه بین النور و R. بود به اندازه کافی برای نجات جهان — و به اندازه کافی به را همه بدانند که آنچه مهم در زندگی است عشق هرگز به من رسید از راه آن قرار بود به این دلیل که شخصیت ها احساس می شود بنابراین بدیهی است که ساخته شده به عنوان متضاد-جذب عروسک.

بطور غیر عادی و مرموز ترین به طور کامل متوجه شخصیت در پایان نشان می دهد (برای من حداقل) بود جانت ساخته شده است که من کمی غمگین در مورد پایان دادن به او را حتی اگر خوب جای سعی در ارام کردن ترس من با اجازه من می دانم که او می تواند به یاد داشته باشید چیزهایی که اتفاق افتاده است به او در گذشته به عنوان اگر آنها در حال حاضر اتفاق میافتد. (برای همه اعتراض که او نه یک ربات این است که دقیقا چگونه روبات در Westworld تجربه زمان.) بنابراین مطمئن شوید که من فکر می کنم ما به معنای به این باور است که او می تواند بیش از انجام انتظار به عنوان مباشر در لبه کیهان هدایت مردم از سوی برخی از ناشناخته است. و از لحاظ فنی هر دو Tahani و مایکل وجود دارد (یا در مورد مایکل وجود دارد خواهد بود روزی) برای او به صحبت کردن. و ما نمی دانیم که چگونه بسیاری از دوستان دیگر او ساخته شده است. و… و… و…

اما زمانی که من او را دیدم پیشرو النور به سمت درب من احساس کمی غمگین در چگونه تنها پایان دادن به این بود که برای جانت. در آخر که تمدید یک مقدار قابل توجهی از لطف به سوی هر شخصیت (حتی اگر آنها ممکن نیست دقیقا سزاوار آن) این احساس تقریبا به عنوان اگر خوب محل درمان شد یکی از جذاب ترین چهره های به عنوان یک چاره اندیشی موقت است. و ساخته شده است که من چگونه متوجه نازک بسیاری از درمان های دیگر از این شخصیت ها خود را آماده مرگ شده بود.

شما چه فکر میکنید در مورد این دیلن? وجود هر گونه انتهای شما احساس می شد به خصوص به خوبی همسان به شخصیت خود را? و چگونه می توانم شما احساس می کنید در مورد سری نهایی طراحی مجدد زندگی پس از مرگ ؟

Michael tries to learn a new guitar chord.
حداقل به اگر شما می توانید شکل و خارج چگونه به بازی گیتار.
کالین هایس/NBC

دیلن: محل خوبی است که قطعا تنها طنزهای من دیده ام که به پایان می رسد و تقریبا همه شخصیت های آن تصمیم گیری یک به یک به پایان خود (پس از)زندگی می کند — و در جایی که به عنوان یک درمان شاد انتخاب کنید.

من حدس می زنم من در زمین در نیمه راه بین شما دو نفر است. من با خوشحالی با تماس مجدد به تیم Scanlon است آنچه که ما نسبت به یکدیگرو با کمی cameos که تاد ممکن است و پاملا Hieronymi نشان می دهد دو اصلی فلسفی مشاوران ساخته شده در ابتدای قسمت (شما می توانید جزئیات بیشتر در مورد آنها در این قطعه من در مورد نوشت: این جای خوب و فلسفه اخلاق).

اما بیشتر از آن من بود خوشحال نشان می دهد نهایی رویکرد به زندگی پس از مرگ یعنی آن که اعتقاد به زندگی پس از مرگ نمی تواند دائمی و بدون ناچار تبدیل شدن به یک نوع جهنم است. این قسمت یکی مانده به آخر “پتی” به این با جزئیات بیشتر با هیپاتیا “پتی” اسکندریه توضیح داد که بی پایان زندگی پس از مرگ در نهایت تنها منجر به خستگی فکری را کاهش و از دست دادن معنا است.

خیلی زود در این نمایش را اجرا کنم به بحث در مورد آن را برای سری که قبلا به عنوان شناخته شده مست, TED مذاکرات و انعقاد نقطه بود که “همه afterlives لزوما استبدادی: هیچ فرار. حتی آسمان مانند جای خوب می تواند ثابت کند کمتر از بهشت به ساکنان آنها هیچ راهی برای خروج.” من معنی نیست که می گویند “من به شما گفته” (شاید من نیمه بگویم که) بود اما دلگرم کننده برای دیدن Michael Schur به توافق برسند.

فیلیپ پولمن از خود مواد تیره شهرت مقاله در بیان این اندیشه همان است که ما نمی توانیم اجازه می دهد خودمان را به “مسخر موجودات وابسته به هوی و هوس از برخی از آسمانی پادشاه” و این که ما باید تلاش برای پادشاهی از بهشت, اما جمهوری از بهشت که در آن شهروندان جمهوری توانمند هستند و نه حکومت.

خوب جای‘s روح تیم ملی (به یاد داشته باشید که نام? چه اتفاقی افتاده است؟) در نهایت زخم ایجاد یک جمهوری به معنای واقعی کلمه سرنگونی استبداد قاضی به نفع یک جدید تر و انعطاف پذیر به منظور البته یکی که مثل اکثر جمهوریهای اجازه می دهد تا یک اولیگارشی (به رهبری نشان می دهد قهرمانان به طور طبیعی) برای اجرای همه چیز در عمل است.

اما من به اشتراک گذاری امیلی نارضایتی از پایان دادن به در یک سطح شخصیت. من هرگز خریداری النور-R. عاشقانه و هیچ چیز در آخر آن ساخته شده احساس هر گونه حیاتی تر از آن بودند; اگر هر چیزی آخر به ما یادآوری است که النور همواره قوی تر رمانتیک شیمی با Tahani.

همچنین این احساس بی ادب می گویند اما آن نبود که خنده دار است. این پارک ها و Rec آخر هیستریک و نه فقط به دلیل آن را برجسته Jean-Ralphio درخواست لسلی به “تظاهر به جهنم همسر من برای یک بیمه کلاهبرداری, اما پس از آن ما عاشق واقعی است؟” من اتفاقی بوده ابتلا در هر دو it’s Always Sunny in Philadelphia و فروشگاهو آنها بوده است شگفت انگیز به تماشای در سن که در آن اکثر کمدی ها در واقع بلند پروازانه dramedies که نمی سعی کنید به بسته در یک شوخی هر 10 ثانیه. نشان می دهد مانند همیشه آفتابی و فروشگاه است که در واقع اولویت بندی در حال خنده-از-با صدای بلند خنده دار را به عنوان وظیفه اصلی آنها واقعا نادر و دانستن چقدر خنده دار نوشتن کارکنان از محل خوبی است من نوع نا امید که من هرگز اجازه ندهید بیش از نیم دل خندیدن.

من غیر منطقی بودن Alissa? آنچه در مورد شخصیت کار فرود آمد برای شما ؟

Alissa: من فکر نمی کنم شما غیر منطقی بودن در همه. این نشان می دهد من حفظ rewatching به آرامش راه من با برخی دیگر از کمدی های — هر چند من فکر می کنم که تا حدودی با توجه به طرح محور طبیعت از آن را که احساس می کند به طور قابل توجهی متفاوت از اکثر شبکه های کمدی. با که گفت, من قدردانی چگونه واقعا موقعیتی طنز در این نمایش بود; بنابراین بسیاری از بهترین جوک ها در طراحی و تولید. و یا شما مجبور به توقف قاب برای دیدن آنچه که خیلی بامزه بود. من دوست دارم که.

اما خوب جایی بود که نشان می دهد حداقل تا حدودی در مورد ترس ما از زندگی پس از مرگ, و من فکر می کنم آنچه که من تحسین بسیاری در این مورد آخر این است که چگونه آن را برمی گرداند به این موضوع گفت: شما می دانید چه ؟ هیچ کس واقعا نمی داند. همه این بازی سرگرم کننده حدس و گمان است که راه ما را از گفتن آنچه که ما آرزوی آن خواهد بود و یا می تواند, اما هیچ کس واقعا نمی داند.

من جزئی به نشان می دهد که به طور مداوم انجام مخالف آنچه که من فکر می کنم آنها خواهید انجام دهید. و بنابراین من فکر می کنم آن را مطلق جسارت از محل خوبیاین واقعیت است که آن را عمیقا عجیب و غریب و در عین حال هنوز هم زد برای چهار فصل سال در شبکه تلویزیونی که من خیلی دوست دارم. من مانند زمانی که من ناراضی, من حدس می زنم. (احتمالا این منتقد فیلم در من صحبت کردن.)

و من سپاسگزار است که نشان می دهد ترکیب معنوی, مذهبی, اخلاقی, اخلاقی و کنجکاوی در چنین برازنده راه — هیچ feat کوچک در این جهان است. آن را به حال خود نقص, اما من فکر می کنم از آن را در همان دسته به عنوان یک شاهکار واقعی HBO است (قاضی تایید شده!) باقی مانده.

امیلی: من دوست دارم که ناراضی توسط تلویزیون است. من می خواهم به احساس به عنوان اگر یک نمایش است که به من موجب ناراحتی و مشکل برای جویدن و من فکر می کنم که در نهایت چرا این آخر سمت چپ من کمی نا امید کرد.

آن را می خواستم برای قرار دادن همه چیز را در یک تنگ کوچک کمان که من نمی توانستم کاملا جهش به عنوان heartwarmed به عنوان آن به نظر می رسید به من می خواهم به حدس می زنم. و حتی اگر به جای خوب بود یک بار شدید riotously خنده دار, آخر خنده من خیلی به ندرت. که غیر معمول نیست مشکل برای طنزهای آخر, اما آن را هنوز هم احساس deflating.

حتی پس چیزی لمس کردن در مورد نشان می دهد تصمیم نهایی در مورد آنچه اتفاق می افتد به ما و پس از ما می میرند. ما حل شده به تار و پود جهان اما چه خوب انجام داده ایم ممکن است رسیدن به لمس دیگران بر روی زمین مانند کسی که طول می کشد مایکل که قطعه ای از ایمیل های او بسیار نزدیک به دور انداخت. (من خنده وقتی دیدم که مایکل نام “مایکل Realman.”) که تقسیم دوم تصمیم به انجام کار درست — ما بنا به اعتقاد برخی از قطعه کوچک از چه چیزی استفاده می شود النور او را که انتخاب شده است.

و در حالی که خط نهایی برای کل مجموعه — مایکل مایل به “آن را شل” — می توان هر تعداد از راه (او حواس النور حضور او بوده است که تغییر النور; زندگی ارتباط خود را در; و غیره.), آن را بیش از حد کوچک است deflating. که در آن ما در حال پایان دادن به? واقعا ؟

و یا شاید که به آخر خط از گفت و گو ، برای همه ما آرزو می کنیم که زندگی ممکن است پر از grand ماجراهای از دوستان ما صرفه جویی از جمله, جهان, بیشتر از آن است که فقط به ساخت کوچک انتخاب به انجام کار درست در اینجا وجود دارد و تغییر اخلاقی حساب جهان در لبه موارد که مهم نیست بلکه اصلا نه ماده.

وجود دارد شادی را به یک dirtbag مانند النور Shellstrop پیدا کردن یک راه برای نفوذ جاویدان آتش ماهی مرکب در چنین راهی که او متوجه می شود زیبایی از ناپایداری. ما همه باز parentheticals انتظار برای بستن پرانتز آمده است. بهترین چیز در مورد محل خوبی بود و تحقق آن است که هیچ چیز برای همیشه طول می کشد و چیزی که باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی