ایران را یکی از بزرگ بهانه ای برای قطع مزایای بیکاری نیست حتی درست


A waiter wearing a mask and gloves delivers food to a table to customers seated at an outdoor patio at a Mexican restaurant in Washington, DC, May 29, 2020. - Friday marks the beginning of phase one in the city with restaurants reopening following the stay at home orders from the COVID-19 pandemic, provided they can serve customers outdoors with groups sitting at least 6 feet apart. (Photo by SAUL LOEB / AFP) (Photo by SAUL LOEB/AFP via Getty Images)

معلوم می شود مردم در حال حاضر به کار حتی زمانی که وجود دارد سخاوتمندانه مزایای بیکاری در جدول.

SAUL لوئب/گتی ایماژ

جمهوری خواهان در کنگره باید یک بهانه ای ساده برای چرا آنها نمی خواهند به گسترش 600 دلار در هر هفته فدرال مزایای بیکاری هستند که برنامه ریزی شده به پایان رسید و در پایان ماه جولای: پول آنها را دلسرد آمریکایی ها از رفتن به کار و کم کردن در این کشور بازگشایی, از کسب و کار قادر نخواهد بود به rehire کارکنان.

در یک اخلاقی در سطح این موقعیت است که معنی روحیه در پس این نشان میدهد که ما باید مجبور دستمزد پایین کارگران خدمات را بر روی کار و خطر ریه مرگ در میان یک بیماری همه گیر است که در حال حاضر انفجار خارج از کنترل در سراسر کمربند آفتاب فقط به طوری که آنها می تواند اجاره. از یک اقتصاد کلان, دیدگاه, استدلال است خطرناک نیز پس از کشیدن پلاگین بر روی کمک خواهد صدمه دیده است هزینه های مصرف کننده و به طور بالقوه قرار داده و میلیون ها شغل در معرض خطر است. (منظورم این است که اگر شما می خواهید مردم را به رفتن به ایرانیان به فروشگاه آنها نیاز به پول است. این علم است.)

و به بالا از آن همه خاموش, آن را حتی روشن است که فوق العاده لوکس بیکاری-بیمه طرح که کنگره ایجاد شده در ماه مارس است که در واقع آن را بسیار سخت تر برای کسب و کار به استخدام در لحظه.

(افشای استاندارد: من در تضاد کردن wazoo در مورد این موضوع از تخته سنگ است که شرکت در دولت کار می کنند-به اشتراک گذاری برنامه که اجازه می دهد کارکنان خود را برای دریافت مزایای بیکاری فدرال در حالی که کار کاهش می یابد برنامه.)

این درست است که در حال حاضر بسیاری از آمریکایی ها در حال جمع آوری پول بیشتر در بیکاری از آنها به دست آورده در حالی که کار به لطف $600 فدرال به نفع کنگره را در مراقبت عمل می کنند. در تئوری این است که پول نقد می تواند قدرتمند بازدارنده برای بازگشت به کار خود را—چرا بازگشت به خرد کردن زمانی که شما می توانید بیشتر ماندن در خانه خود را با خانواده ؟ —و در واقع دفتر بودجه کنگره پیش بینی است که پرداخت خواهد افسرده اشتغال در سال 2021.

اما زمانی که آنها در واقع نگاه این اطلاعات تا کنون اقتصاددانان در بر داشت اندک شواهد که بیکاری پرداخت در حال حاضر با داشتن یک تاثیر بزرگ در بازار کار. اگر آنها شما را استخدام می شود سریع تر در حال حاضر در کشورهای که در آن مزایای skimpier نسبت به آنچه که مردم کسب و کار. این واضح نیست که این مورد است. Evercore ISI را Ernie Tedeschi—توییتر مورد علاقه منبع سریع کلان تجزیه و تحلیل نشان داد که بین آوریل و مه بیکاری کاهش یافته است کمی سریعتر در ایالات که در آن بیکاری است که کمتر سخاوتمندانه نسبت به معمولی دستمزد اما این تفاوت معنادار نبود. در یک مقدار رسمی تر پیش نویس مقاله به تازگی ارائه شده در موسسه بروکینگز یک گروه از اقتصاددانان دریافتند که وجود دارد کمتر از اخراج و rehiring در واقع به نظر می رسید برای رفتن سریع تر در کشورهای که در آن مزایای شد نسبتا سخاوتمندانه تر. همچنین آنها دریافتند که در کسب و کارهای کوچک, کارمند, ساعت سقوط بیشتر و بهبود آهسته تر در کشورهای که در آن مزایای بیکاری به جای یک سهم کوچک از معمولی دستمزد. “این مخالف الگوی انتظار می رود اگر هم بودند همه مهمتر رانده شده توسط نیروی کار عرضه پاسخ به UI سخاوت” کاغذ یادداشت.

Hours at small businesses

جایگزینی نرخ اشاره به سهم یک بیکاری دریافت کنندگان, پیر درآمد خود را تحت پوشش مزایای بیکاری.

Bartik برتران Lin, Rothstein, Unrath, 2020

این یافته ها قطعی نیست. شما قطعا می توانید پیدا کردن موردی نمونه هایی که در آن فوق العاده لوکس UI است که زندگی سخت تر برای کسب و کار; روز جمعه برای مثال نیویورک تایمز گزارش داد که چگونه برخی از تجار محلی در حال پیدا کردن آن سخت به استخدام کارگران فصلی در Rehoboth Beach, Delaware. اما در پایان وجود دارد فقط خوب نیست شواهد تجربی که مزایای بیکاری بسیار کشیدن در rehiring در لحظه و برای هر نوعی اب نبات آب شور صاحب مغازه که می گوید او نمی تواند پیدا کردن کارکنان به اندازه کافی وجود دارد به نظر می رسد مقدار زیادی از هر روز نمونه هایی از کارکنان که رفته ام به شغل حتی اگر آن را به معنای قطع پرداخت. (به عنوان یک رستوران سرور در دلاور قرار داده و آن را به زمان “من رفتن شخصیت.”)

این بدان معنی است که این استدلال در برابر گسترش مراقبت قانون مزایای بیکاری است بینهایت ضعیف است. آنها بدیهی است که صدمه زدن به rehiring در ایالات متحده است که در حال بازگشایی. مهم تر از آن به نظر می رسد بسیار آشکار در این نقطه است که اقتصاد را نمی خواهد به عقب بر گردیم به حالت عادی وجود دارد و نمی خواهد شغل برای هر کسی که می خواهد تا زمانی که این ویروس شده است موجود است. حتی متحده مانند فلوریدا و تگزاس بودند که مشتاق به بازگشایی بودن مجبور به عقب البته در حال حاضر به عنوان عفونت باید رسید. به جای نگرانی در مورد اینکه آیا مردم می خواهند به بازگشت به کار ما باید نگرانی در مورد مراقبت از مردم است که به سادگی نمی تواند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>