دولت توزیع اضطراری Covid-19 منابع. اما برخی از کشورهای در حال از دست دادن است.

به عنوان Covid-19 همچنان گسترش آن در سراسر ایالات متحده ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور صورت متناوب و عدم وجود تجهیزات لازم با کمبود در فدرال ذخایر اضطراری تجهیزات پزشکی و کمک به توزیع نابرابر میان جوامع آسیب دیده با توجه به گزارش جدید توسط واشنگتن پست.

در حالی که آن هنوز روشن نیست که جوامع در حال دریافت بیشتر یا کمتر فدرال حمایت — یا چگونه توزیع تصمیم گیری ساخته شده — پست مقاله نشان می دهد anecdotally که فدرال تخصیص منابع پزشکی به نظر نمی رسد به هدف چگالی نیاز, بلکه آرایش سیاسی از جوامع آسیب دیده.

با توجه به پست دفتر مدیریت و بودجه (OMB) درخواست 2 میلیارد دلار به صورت اضطراری تجهیزات پزشکی در اوایل فوریه, اما دریافت, فقط 500 میلیون دلار هفته بعد. در حال حاضر تحت فشار است که فدرال ذخایر — متشکل از هواکش, ماسک, مواد مخدر و دیگر تجهیزات پزشکی — کافی است برای دیدار با نیازهای بیمارستان که احساس underresourced با توجه به گسترش رمان coronavirus.

جوامع شده اند التماس گاهی اوقات به معنای واقعی کلمه برای افزایش دسترسی به تجهیزات پزشکی از جمله هواکش ها و ماسک و اساسی تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) مانند ماسک و دستکش و روپوش برای هفته.

اما توزیع از دولت فدرال است ظاهر می شود ناهموار. در ماساچوست که در آن وجود دارد عمده شیوع بیماری در اطراف بوستون و در دولت های غربی Berkshire County, تنها 17 درصد از درخواست منابع عرضه شده اند ، مین دریافت کرده است حدود 5 درصد از آنچه که آن را درخواست کرده و کلرادو را دریافت کرده است در مورد ارزش یک روز از منابع با توجه به پست.

روز یکشنبه میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer به نظر می رسد در دیدار با مطبوعات می گویند که دولت دریافت 112,000 ماسک از ملی ذخایر شنبه اما حتی با این تعداد “ما در حال رفتن به در تنگه وخیم دوباره در عرض چند روز.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتقادی از Whitmer درخواست برای کمک و انتقاد او از دولت او در پاسخ با اشاره به او به عنوان “زن در میشیگان.” در مقابل او ستایش رژیم صهیونیستی. ران DeSantis از فلوریدا که در آن تهمت ساکن و دولت دریافت کرده است چندین محموله از همه چیز آن را درخواست کرده است و انتظار دیگری با توجه به FEMA اطلاعات.

روشن نیست که چرا این اختلاف وجود دارد و یا چه پروتکل FEMA که به تازگی در زمان کنترل از ذخایر استفاده می کند به اداره منابع است.

فدرال ذخایر وجود دارد تا اطمینان حاصل شود که به راحتی می توانید دسترسی اضطراری ضرورت بدون تکیه بر بی ثبات بازار باز. اما این بانک تاسیس شده در 1990s در نظر گرفته شد هرگز به گستردگی در سراسر کشور اورژانس سابق اقدام مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) ریچارد Besser گفت: پست.

“پاسخ حاوی به اندازه کافی برای چند اضطراری” گفت: Besser. “چند معنا نیست 50 ایالت به علاوه سرزمین و در هر دولت و در هر محل.”

در یک نشست خبری در مارس 19, تهمت ابراز خشم در مورد خواسته بودن برای تجهیزات پزشکی و گفت که دولت فدرال است “نه یک حمل و نقل کارمند.” او همچنین پیشنهاد کرد که فرمانداران نیاز به مراقبت از خود را دارند متحده دستیابی به پزشکی لازم مواد خود را در بازار باز است.

فرمانداران “قرار است به انجام بسیاری از این کار” به دست آوردن منابع مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان گفت.

اما بسیاری از فرمانداران و مقامات بهداشتی باید گفت این رویکرد دشوار است دلیلی گران قیمت و آن چاله محلات هر دو در برابر یکدیگر و دولت فدرال است.

“اجازه دادن به بازار آزاد برای تعیین در دسترس بودن و قیمت گذاری راهی است که ما باید در برخورد با این بحران ملی در این زمان” ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم گفت.

“این یک چالش است” کنتاکی رژیم صهیونیستی است. اندی Beshear گفت. “دولت فدرال می گوید ‘متحده, شما نیاز به پیدا کردن خود را در زنجیره تامین’ و پس از آن دولت فدرال به پایان می رسد تا با خرید از که زنجیره تامین است.”

تجهیزات سخت است برای پیدا کردن در بازار آزاد, مقامات بهداشتی می گویند چرا که افراد و جوامع در سراسر جهان در حال خرید کردن آنچه که وجود دارد. و افزایش قیمت ها در بازار خصوصی به همین دلیل: تعدادی از بازیگران و افراد, بیمارستان ها, متحده, دولت فدرال و سایر کشورها — در حال رقابت برای همان منابع محدود است.

این پارادایم به نفع ثروتمند متحده کسانی که بیشتر مایل به منحرف کردن منابع مالی به سمت همه گیر (بدون در نظر گرفتن پتانسیل سیاسی خرید اینترنتی) و یا کسانی که قادر به اهرم روابط موجود با رئيس جمهور که اغلب با استفاده از ترجیح شخصی برای تعیین سیاست ملی. به عنوان متجاوزین تمام متحده — صرف نظر از اینکه آیا آنها از این مزایا — در حال پیدا کردن تجهیزات مورد نیاز خطرناکی در تامین کوتاه مدت.

رود آیلند رژیم صهیونیستی است. جینا Raimondo کرده است به خبرنگاران گفت دولت او در تلاش است تا “به جستجو جهان برای پیدا کردن همه منابع ما نیاز به منظور انجام تست” با موفقیت مخلوط.

و اوکلاهما را وزیر بهداشت و خدمات انسانی جروم Loughridge به خبرنگاران گفت: دولت خود را اجرا خواهد کرد از تجهیزات حفاظت فردی در هفته آینده.

وجود یک مکانیسم است که توسط دولت فدرال می تواند کمک به کشورهای غلبه بر این مشکلات و اساسا کار به رغم آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت: به عنوان یک حمل و نقل کارمند. به عنوان بورسی را Alex Ward, توضیح داد, دفاع تولید عمل می کنند (DPA) اجازه می دهد تا دولت به تهیه بد و منابع الزم برای تولید مستقیم برای حل و فصل کمبود عرضه:

دولت فدرال می تواند همکاری و سفارش برای ماسک که می توانید انجام اولین دلیل DPA سفارش اولویت طول می کشد بیش از همه دیگران است. سپس به این دلیل که دولت می داند که مناطق دارای بیشترین نیاز به آن ماسک را می توانید توزیع آنها مناسب است.

… [به پر کردن آن سفارشات شرکت ها هستند] رفتن به نیاز به مواد اضافی و ممکن است مانع در تلاش های خود را اگر آنها نمی توانند این مواد است.

دوباره, این جایی است که DPA در می آید: دولت فدرال می تواند در پیدا کردن منابع دیگر از این مواد قرار داده و سپس در یک سفارش به این شرکت فروش این مواد به دولت فدرال به جای استفاده از آنها را به محصولات خود را.

… در نهایت ممکن است یک شرکت است که می خواهد برای کمک به ساخت چیزی — بگو ماسک — اما ندارد ماشین آلات و یا سرمایه به انجام این کار. اگر دولت فدرال فکر می کند که شرکت می تواند مفید باشد ممکن است به یک وام و یا ارائه تجهیزات زیر DPA بنابراین تولید می توانید شروع به سمت راست دور. که شتاب که توانایی شرکت برای کمک به در حال حاضر.

مغلوب ساختن پیشی جستن را آغاز کرده است با استفاده از DPA در بسیار محدود مد. آن استفاده گسترده تر می تواند یک راه طولانی به سوی کمک به مقامات دولتی دسترسی به این مواد نیاز آنها ، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که کمک های فدرال است که در آماده متحده ممکن است مجبور به ادامه تلاش های خود را به شکل از چگونه برای محافظت از خود را — حتی اگر آن را به ضرر جمعی, ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>