دولت نیاز به دانستن آنچه که شرکت های دارویی را صرف COVID-19 تحقیقات


A close-up of a man's face

بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر شهادت در کاپیتول هیل, Feb. 25.

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

در اواخر فوریه به عنوان آن را به طور فزاینده ای روشن است که coronavirus که قرار بود به گسترش به طور گسترده ای در ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر به کنگره گفت: “ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که ما کار را به [COVID-19 مخدر] مقرون به صرفه اما ما نمی توانید کنترل کنید که قیمت و چون ما نیاز بخش خصوصی برای سرمایه گذاری است.”

ما نیاز بخش خصوصی برای سرمایه گذاری است. اما دولت ایالات متحده است که سرمایه گذاری بیش از حد و آن را سزاوار می گویند در اینجا به نمایندگی از مالیات دهندگان. پس از شیوع بیماری سارس در سال 2002 NIH سرمایه گذاری در حدود 700 میلیون دلار در coronavirus تحقیقات و اولین COVID-19 بسته به تصویب کنگره شامل یکی دیگر از $826 میلیون دلار برای توسعه coronavirus درمان واکسن و آزمایش. تمام گفته این بدان معناست که ایالات متحده به سرمایه گذاری حداقل 1.5 میلیارد دلار در توسعه درمان و واکسن برای coronaviruses. این تحقیقات خواهد شد و سپس دریافت و تحویل به شرکت های خصوصی که در پایان توسعه و ثبت اختراع و مالکیت معنوی—اما ما نمی دانیم که آنچه آنها صرف خواهد شد. بدون دانستن است که اطلاعات آن غیر ممکن است برای گفتن آنچه که یک قیمت عادلانه برای آنها باید باشد. بسیاری از شواهد نشان می دهد که مواد مخدر شرکت می تواند تا پایان با یک ثروت باد آورده و این که آمریکایی ها ممکن است دیدن یک نمایشگاه بازگشت دولت ما سرمایه گذاری در قالب قیمت عادلانه. ما احتمالا حتی نمی خواهد می دانم آنچه را که قیمت عادلانه است. ما گروگان ها از عدم ما را از اطلاعات است که باعث می شود دولت ما بد و گذار.

انتقال پژوهش به شرکت های خصوصی نباید اساسا یک باز خالی چک کنید. مردم باید به دیدن برخی از پاداش برای سرمایه گذاری خود را. ما باید در عمق بررسی از هزینه های نوآوری به حداکثر رساندن منافع و به حداقل رساندن هزینه های فعلی ما کشف مواد مخدر سیستم. که می تواند یک راه طولانی به سوی پایین آوردن قیمت دارو و افزایش دسترسی برای آمریکایی ها در این بیماری همه گیر و فراتر از آن.

بودجه عمومی نقش بزرگی در کشف مواد مخدر. یک مطالعه نشان داد که هر واحد مواد مخدر از 210 تایید شده توسط FDA از سال 2010 تا 2016 آغاز شده و یا بهره مند از بودجه تحقیقات توسط موسسه ملی بهداشت ، NIH سرمایه گذاری حدود 41.7 میلیارد دلار در سال در پژوهش های پزشکی است که تا حد زیادی داده شده در کمک های مالی به بیش از 2500 دانشگاه های علوم پزشکی و علنا بودجه موسسات پژوهشی.

بسیاری از مردم فکر می کنم که علنا بودجه پژوهش مسئول تحقیقات پایه چیزهایی مانند شناسایی بیماری های مسیر و پیدا کردن وعده امتیاز از مداخله و خصوصی بازار می کند و سپس هر چیز دیگری از جمله تحقیقات مورد نیاز برای کشف مواد مخدر. اما علنا بودجه پژوهش نقش مهمی در واقعی کشف مواد مخدر. یک مطالعه نشان داد تعداد قابل توجهی از مواد مخدر را کشف و اختراع از طریق بودجه عمومی از جمله 36 داروها برای درمان بیماری های عفونی. این همچنین شامل کسانی که مواد مخدر شد که بسیاری از افراد شناخته شده و فروش مواد مخدر مانند Allegra, Cialis Humira, بوتاکس, Lyrica, Enbrel و پپسید کامل. حدود یک سوم از NIH سالانه بودجه داده شده به دانشگاه می رود به آزمایش های بالینی.

اما ما نمی دانیم که چه مقدار پول شرکت های خصوصی نیاز به سرمایه گذاری برای پایان توسعه به نقطه ای که یک دارو در اختیار بیماران است. یک مطالعه با استفاده از صنعت خود گزارش داده تخمین زده می شود این خصوصی و هزینه های $2.8 میلیارد دلار از جمله شکست. تازه ترین مطالعه برآورد این هزینه ها در $985 میلیون و مطالعات دیگر تخمین زده می شود به عنوان کم به عنوان $314 میلیون.

درک درستی از چگونه بزرگ از یک نقش عمومی نقش در توسعه مواد مخدر نیز می تواند کمک به ما تقاضا معاملات بهتر در هنگام عبور مشعل از عمومی به خصوصی. نمونه های بسیاری از شرکت های متهم از شیوه های ضد رقابتی با مواد مخدر بودند که حداقل تا حدی توسعه یافته از طریق بودجه عمومی است. را Humira که روش درمان و تدوین شد حداقل تا حدی کشف شده از طریق بودجه عمومی است. این شرکت در پشت آن AbbVie ساخته شده است یک دیوار از بیش از 100 اختراع ثبت شده برای جلوگیری از رقابت در Humira تا 2023. به عنوان یک نتیجه, قیمت در ایران بوده است رانده بالاتر در حالی که در کشورهای دیگر قیمت قابل توجهی پایین آمده اند پس از سال 2018 زمانی که generics در دسترس قرار گرفت. سازنده Namenda یک آلزایمر با مواد مخدر شد و با موفقیت شکایت کرد و محصول را به رقص توسط دولت از نیویورک است. Restasis خشک و چشم با مواد مخدر شد و این موضوع یک طرح برای انتقال اختراع ثبت شده به یک قبیله بومی آمریکا برای جلوگیری از ثبت اختراع چالش با این ادعا مستقل ایمنی. در هر یک از این موارد عمومی آمریکا شده است ناعادلانه رفتار در خرید داروهای خود را مالیات دهندگان دلار کمک صندوق کشف. آن را به خصوص برآمدگی به دلیل سودآوری زیادی مواد مخدر شرکت ها در حال حاضر تقریبا دو برابر است که از دیگر شرکت های بزرگ است.

برای COVID-19 مواد مخدر به خصوص مهم است که آمریکایی ها یک معامله منصفانه اما که ممکن است اتفاق می افتد حتی زمانی که ما فراموش می دانم که چقدر شرکت صرف. برای مثال غیر انتفاعی سازمان حمایت مصرف کننده عمومی شهروند به بررسی بودجه دولت برای COVID-19 درمان و متوجه شد یک قرارداد که در آن پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان اعلام کرد این امر همکاری با یک شرکت خصوصی و پرداخت 80 درصد از R&D و هزینه های تولید. این قابل توجهی سرمایه گذاری عمومی است. اما صنعت لابی با موفقیت حذف زبان از اولین COVID بسته است که اطمینان از منصفانه قیمت گذاری شده است.

خوشبختانه وجود دارد قانونگذاران کار بر روی این مشکل است. برای مثال در ماه ژوئیه گذشته Sens. کریس ون Hollen یک دموکرات از مریلند و ریک اسکات یک جمهوری خواه از فلوریدا معرفی ما پرداخت می شود عمل می کنند که نیاز به شرکت های خصوصی که خرید با بودجه عمومی فن آوری از طریق Bayh-Dole عمل به دیدار برخی عادلانه قیمت گذاری مورد نیاز است. این یک ایده جالب است که می تواند مفید باشد در برخورد با مواد مخدر قیمت. آن را نیز ممکن است برخی از زمان برای به دست آوردن کشش به اندازه کافی به حرکت می کند. خوشبختانه این لایحه شامل یک مطالعه برای تعیین منطقی قیمت مواد مخدر است که می تواند جدا از اصلی لایحه باید تصویب شود در حال حاضر. این مطالعه را در چه قیمت مناسب باید در ایالات متحده زمانی که تعادل همه چیز مانند نحوه هزینه ها و خطرات مشترک هستند و چه بازگشت سرمایه گذاری نیاز برای تولید کنندگان مواد مخدر. حداقل ما باید استفاده از این نوع از مطالعه به نگاه چگونه COVID-19 مواد مخدر به طور مشترک توسعه یافته و در نهایت قیمت.

در حال حاضر ما عدم شفافیت احتمالا بدان معنی است که ما را تا پایان دادن به صنعت دارو هر آنچه که آنها می خواهند برای دریافت COVID-19 مواد مخدر به عنوان سریع به عنوان امکان پذیر است. اما ما لازم نیست به ماندن در تاریکی. جمع آوری اطلاعات باید یک بخش کلیدی از ما چگونه یاد بگیرند از این بیماری همه گیر برای بهتر آماده شدن برای آینده است. امیدوارم که در حال مسلح با اطلاعات مورد نیاز به سرمایه گذاران به خوبی با ما دلار است.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>