دولت در پاسخ به کروناویروس ممکن است در واقع کاهش نرخ فقر


A customer wearing a face mask pays for her groceries at a store counter.

یک بازار محلی مواد غذایی فروشگاه در شیکاگو تصویر در مارس 8.

کمیل Krzaczynski/خبرگزاری گتی ایماژ

دولت فدرال در پاسخ به کروناویروس بحران نگه آمریکا نرخ فقر از افزایش و ممکن است در واقع کاهش آن—حتی به عنوان کشور از دست رفته تاریخی تعداد مشاغل با توجه به یک جفت از مطالعات جدید این هفته.

این تحقیقات اولین گزارش نیویورک تایمز از آخرین شواهد که عظیم کمک های نقدی برنامه های کنگره ایجاد شده در ماه مارس برای مقابله با بحران اقتصادی همه گیر موفق شده اند برای حفظ و حتی خانواده های فقیر از نظر مالی امن تا کنون در طول بحران. با وجود نرخ بیکاری نهان پس از رکود بزرگ درآمد شخصی رز به تمام زمان بالا در مارس تشکر در درجه اول به طور مستقیم پرداخت های نقدی به خانواده و 600 دلار در هر هفته افزایش مزایای بیکاری که قانونگذاران شامل مراقبت عمل می کنند. تحقیقات منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که میان درآمد آمریکایی ها هزینه های مصرف کننده bounced بازگشت به حالت عادی ممکن است نشان می دهد که کمک به رسیدن به نیازمندترین افراد خانواده.

جدید مقالات ارائه بهترین اثبات نشده است که کنگره تلاش خود برای به دست آوردن پول به خانواده دست به طوری که آنها می تواند حمایت خود را در حالی که کسب و کار تعطیل شد و به طور گسترده ای موفق است. دولت فقط گزارش نرخ فقر رسمی یک بار در سال. اما در یکی از مطالعات استادان از دانشگاه شیکاگو و نوتردام استفاده فدرال بررسی اطلاعات به منظور برآورد نرخ ماهانه تغییرات از طریق این گذشته ممکن است. آنها دریافتند که فقر کاهش یافته و 2.3 درصد از 10.9 درصد در ماه منجر به خاموش شدن ناگهانی به 8.6 درصد در چند ماه گذشته.

A chart of poverty rates measured from May 2005 to May 2020.

بروس مایر و جیمز سالیوان

در مطالعه دوم یک گروه از محققان از دانشگاه کلمبیا پیش بینی شده است که این کمک نقدی در مراقبت عمل می تواند سالانه نرخ فقر نسبتا ثابت در 12.7 درصد نسبت به 12.5 درصد قبل از همه گیر هر چند رقم دقیق می تواند یک کمی پایین تر یا بالاتر بسته به اینکه چگونه بسیاری از آمریکایی ها در نهایت قادر به دسترسی به کمک های اولیه (آنها بر اساس تجزیه و تحلیل خود را در یک دولت اندازه گیری شناخته شده به عنوان مکمل نرخ فقر که بیشتر عوامل به حساب از نرخ فقر رسمی).

A bar graph showing projections of the poverty rate before and after passage of the CARES Act.

این یافته ها نیاز به یک ستاره ، به عنوان Zach Parolin, یکی از کلمبیا گزارش نویسنده به من گفت: نرخ فقر به احتمال زیاد افزایش بسیار بالاتر از خود را مطالعه پروژه اگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها همچنان به از دست دادن شغل خود را پس از ماه جولای که افزایش بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد. و هر چند آنها ممکن است به لحاظ فنی نمی توان در فقر, بسیاری از را-از-کار آمریکایی ها هنوز هم می تواند پیدا کردن خود را کوتاه بر درآمد در نیمه دوم سال است.

و این واقعا نکته کلیدی برای حفظ در ذهن در مورد دولت coronavirus تلاش های امدادی تا کنون. در این نقطه روشن به نظر می رسد که دولت در انجام یک کار خیلی خوب, جلوگیری از درد و رنج در طول رکود اقتصادی توسط مردم با دادن پول است. نبود کامل: برخی از افراد تا به حال به صبر ماه خود را برای دریافت مزایای بیکاری به عنوان مثال به احتمال زیاد است که بخشی از دلیل ما شاهد اقدامات ناامنی غذایی افزایش و صف های طولانی در مواد غذایی اضطراری بانک ها. بسیاری از سخت ضربه کارگران به خصوص مستند نشده قطع شده است از برنامه های کمک کامپیوتر است. اما به طور کلی به نظر می رسد دولت بدست نقدی به بسیاری از کسانی که به آن نیاز بیشتر ما با وجود janky اغلب بدتر از سیستم اداری که نیاز مردم به مقابله با توفنده وب سایت و منتظر نگه دارید تا ساعت, اگر آنها می خواهند به صحبت با یک انسان است.

سوال این است که چه اتفاقی می افتد بعدی. کمک نقدی نگه داشته است فقر در چک. اما کنگره هنوز به تصمیم می گیرید که آیا آن را تمدید آن افزایش بیکاری برنامه در جولای گذشته. اگر آن را نمی کند ما می تواند بسیار شدید محرومیت. ما می دانیم که مردم با دادن پول موفق شد برای سه ماه گذشته است. سوال این است که آیا واشنگتن را با چوب چه کار کرده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>