این گیج مهاجرت داستان “بی وطن” خطرات بودن blanked توسط قدرت ستاره

در فوریه سال 2001 ویویان Alvarez سلن یک شهروند استرالیایی که قبلا مبتلا به مسائل مربوط به سلامت روان چپ خود را در یک مرکز مهد کودک در بریزبن اما هرگز بازگشت به بازیابی او. او کشف بیش از یک ماه بعد در یکی دیگر از شهر, پارک, پس از کاهش به پایین تخلیه. سلن دچار صدمات سر گرفته شده بود به یک بیمارستان که در آن کارکنان می تواند تایید کند او هویت و اطلاع مهاجرت.

اگر چه سلن اعلام کرد تابعیت او چند بار – او شده است یک تابعیت شهروند استرالیایی پس از سال 1986 مقامات زحمت به منظور بررسی داستان او فرض کنید به جای آن که او یک کارگر و یک مهاجر مستند نشده. زیر مختصری از بازداشت توسط وزارت مهاجرت و چند فرهنگی و بومی در امور سلن تبعید شد به فیلیپین در ژوئیه سال 2001 و در آنجا باقی ماند تا سال 2005.

تبلیغات:

“بدون تابعیت” استرالیا درام را به دست آورد توسط Netflix است که در مورد سلن . . . اگر چه خاتمه افتتاحیه جملات به راحتی می تواند اشاره به او است.

کشف یک بانوی استرالیایی به ناحق برگزار شد در بازداشت به رهبری به یک پرسش عمومی که در بر داشت سیستمیک نقایص در وزارت مهاجرت استرالیا نیاز فوری اصلاحات’.

پرس و جو توصیه می شود یک بررسی مستقل به اطمینان حاصل شود که بازداشت سیاست منصفانه و عادلانه به دست آورد و با نشان احترام به کرامت انسانی.

اما در این بیانیه اشاره به کورنلیا راو آلمان-استرالیا نیز مبتلا به بیماری روانی بود که غیرقانونی برگزار شد در یک مرکز بازداشت مهاجرت شناخته شده به عنوان باکستر بین سال های 2004 و 2005. دو مورد’ جدول زمانی با هم تداخل دارند اگر چه کلید تضاد میان راو داستان و سلن این مصیبت. برای مثال سلن بود به اشتباه اخراج به زودی پس از مهاجرت استرالیا بخش آگاه شد او را در حالی که راو برگزار شد در بازداشت به مدت 10 ماه.

وجود دارد که, و این واقعیت است که راو یک زن سفید که ترکیبی از جزئیات به احتمال زیاد ساخته شده او را فریبنده تر موضوع برای شش قسمت تولید از شرکت سازندگان, Cate Blanchett, Tony Ayres و الیز McCredie.

تبلیغات:

راو داستان را فراهم می کند الهام بخش برای Yvonne Strahovski را از نظر روانی بی ثبات پرواز سوفی ورنر یک زن که فاصله خودش از خانواده اش و بیشتر رشد می کند و عمیقا درگیر با یک برنامه به نام GOPA که lures های اعضا با وعده عملکرد درس. در واقعیت GOPA چیزی است که از یک فرقه به رهبری توسط شوهر و همسر تیم گوردون (Dominic West) و پت (ویژه شوم بلانشت).

GOPA برنده بیش از سوفی اعتماد تقریبا به طور کامل تا زمانی که یکی از سرنوشت ساز به نوبه خود می فرستد و او را فزاینده در به شکست. هفته بعد او را نشان می دهد تا در بارتون بازداشتگاه را بررسی کنید-در صحبت کردن در لهجه آلمانی و ادعا می شود شخص دیگری.

این معما از آنچه رخ می دهد در اولین قسمت از “بی وطن” و همچنین هویج به معنای فریب مردم که نمی خواهد در غیر این صورت نشستن از طریق شش ساعته درام در مورد وضع اسفناک پناهندگان نقطه از کشورها در سراسر خاورمیانه و آفریقا در حال حاضر در گیر برخی از استرالیا نسخه از برزخ.

تبلیغات:

کسانی که ممکن است حل و فصل در به ببینید که چگونه همه چیز به نوبه خود برای flaxen موهای بازیگر زن از “خدمتکار داستان” نیز در, و شاید اتصال به غمگین داستان پناهنده افغان Ameer (Fayssal Bazzi). که امیدوارم در هر صورت. Ameer یک پدر که تحمل سنگ زنی گرسنگی هشدار دهنده هتک ابرو و غم انگیز تراژدی به خانواده اش به استرالیا و در نهایت به دست آوردن حفاظت ویزا برای دخترش مینا (ثریا حیدری). در نهایت او به پایان می رسد تا در اردوگاه در کنار دیگر پناهجویان او در طول راه ملاقات می مانند کاریزماتیک فرید (کلود Jabbour) یک ظالمانه تعیین کردی زن به نام Rosna (Helana Sawires) و جواد (ققنوس راعی) که می بیند یک نوع متفاوت از پتانسیل توجه سوفی ورود تحریک.

اساسا “بدون تابعیت” تلاش برای استخدام این همان تاکتیکی است که Jenji کهن را در “Orange Is the New Black” توسط آویزان داستان, سفید, well-to-do, ورزش, زنی که به پایان می رسد تا در زندان به عنوان یک فریب به یک داستان است که در واقع در مورد وضعیت سیاه و سفید و قهوه ای مردم قفل شده با او.

تبلیغات:

با توجه به “بی وطن” در جریان بوده است برای سال های بسیاری بلانشت و همکار سازندگان بنا به گزارش مخالفت گسترده با مقاومت مواجه قبل از این پروژه دریافت رسمی go-ahead, یکی ممکن است به خوبی تبرئه تولید برای مصرف این رویکرد است.

این همچنین توضیح میدهد که چرا “بدون تابعیت” اختصاص داده است به مراتب بیشتر از زمان و تلاش در توسعه و انسانی آن سفید شخصیت های مخالف به آوردن مقدار (در صورت وجود) عمق به پناهندگان شخصیت های گذشته از داستان امیر و مینا. بلانشت را پت نیست روی صفحه برای زمان بسیار زیادی, اگر چه او بیش از حد به عنوان یک-لیستر هویج.

به جای داستان غواصی عمیق به زندگی Jai Courtney طب مکمل و جایگزین Samford که تبدیل به یک جدید گارد در بارتون بنابراین او می تواند پول کافی برای حرکت رو به رشد خود خانواده را بهتر از خانه است. او به تیم می پیوندد در حدود همان زمان به عنوان بازداشتگاه جدید استاد راهنما کلر Kowitz (آشر Keddie) وظیفه با مرور DIMIA را تیره و تار سیاست در حالی که تحمل قدرت مبارزه با سایت مدیر برایان (Darren Gilshenan) که دسته نگهبانان.

تبلیغات:

ارزیابی “بدون تابعیت” صرفا بر اساس عملکرد خود را تولید همواره جذاب و اعتبار با اجراهای عالی در سراسر هیئت مدیره Bazzi را در خاص است. این است که به بازیگران سایه بر Strahovski کار با توجه به حیطه احساسات و حالات روانی او شامل از آغاز تا پایان. او در واقع عالی حتی به عنوان سوفی داستان تکامل می یابد به یک حواس پرتی از دیگر فوری, زندگی یا مرگ, داستان چرخش در اطراف او در مرکز.

و این آزار دهنده کسر هرگز کاملا از بین می رود ساخت سازندگان قصد را به طور کامل طرح سفید آن شخصیت در هزینه های غیر سفید آنهایی که سخت تر به چشم پوشی به عنوان “بدون تابعیت” پیشرفت می کند. بنابر این ارائه هدف در آوردن “بدون تابعیت” به مخاطبان است که به انسانیت آواره مردم با تنگ کردن داستان خود را قادر می سازد مخاطبان به بهتر همدردی با وخیم ماهيت مرگ و زندگی مواقع نویسندگان نیست کاملا موفق است.

تبلیغات:

آنچه ما در مورد Rosna و جواد به عنوان مثال ذکر شده است در گذشت. به جای آن در سمت چپ به Bazzi و حیدری به نماد plights از همه فرار از آزار و اذیت و مرگ در سرزمین که در آن آنها دیگر خوش آمدید. هر دو تحویل متفکر دردناکی عملکرد واقعی خود را. اما دلیل این که چرا یک پدر افغان uproots خانواده اش را به شانس خود را بی پروا با انسان, قاچاقچیان بی رحم دریاها و کمتر-از-استقبال خارجی در زمین های مختلف از آن ساخته شده است که زنان مانند Rosna و دیگر مهاجران ترک در پشت زندگی آنها می دانستند که برای یک عظیم الجثه علامت سوال از آینده است.

تمام طول می کشد که یک زوج را به تصویر می کشد درگیری های داخلی مواجه شده و کلر به عنوان آنها خودمو بیش از یک dehumanizing سیستم که در آن آنها باید تمام قدرت و تا چند منابع برای کار با. به عنوان بسیاری از “بی وطن” اختصاص داده شده است برای نشان دادن اینکه چگونه این فاسد سیستم مهاجرت خورده ذاتی خوبی از کسانی که برگزاری آن را به عنوان است با توجه به قرار دادن انتخاب های دشوار Ameer باعث می شود در زمینه. اما از آنجا که بیشتر به طور کامل توسعه یافته, سفید, شخصیت, از قهوه ای آنهایی که این verges در درخواست ما برای همدردی با لحظات خود را از تخلفات به جای هدایت آن احساسات به سمت بد بودن بازداشت شده اند.

در واقع معلوم نیست که آیا هر یک از این می شده اند متفاوت بوده است “بدون تابعیت” انتخاب کرده اند به نوعی شامل سلن داستان در آن مخلوط و یا انتخاب خود را به تمرکز بر گرفتاری او به جای نقاشی بر راو را تجربه می کنند. تاریخ خود می گوید که چرا نویسندگان آن انتخاب داده شده است که اگر چه این دو داستان واقعی زندگی همپوشانی, Rau را به دست آورد به مراتب بیشتر توجه در مطبوعات.

“بی وطن” می ایستد به عنوان یک یادآوری است که آیا در استرالیا و یا در ایالات متحده محبوب خشم تنها می تواند واقعا مشتعل اگر اکثریت متوجه می شود که یک سیستم را به فساد می بدام انداختن کسی که حتی یک فرد می تواند زیرکی مارک با برچسب “غیر قانونی و غیر شهروند.” وجود دارد هیچ شکی نیست که آن را گیج و ارزشمند تلاش و صرف نظر از دلایل که ممکن است در قرعه کشی در بینندگان است. آیا مخاطبان خواهد شد به طور موثر فرآیند پیام افاضه پشت دو خدمت از افراد مشهور و همچنین به معنی سفید مردم احساس وحشت و نگرانی است frustratingly مشخص نیست.

تبلیغات:

تمام شش قسمت از “بی وطن” در حال حاضر جریان در Netflix بکشد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>