ورزشگاه استفاده می شود به درمان. در اینجا چگونه است که تغییر اجتماعی در طول فاصله.

در یکی از آخرین کلاس های من در بری Bootcamp قبل از تناسب اندام استودیو بسته در پاسخ به coronavirus استاد من شوخی بیش از میکروفن که او را دیدم من بیشتر از او هم اتاقی خود را. من تا به حال طناب یک دسته از دوستان را به رفتن که صبح و در برخی از نقطه در هر یک (به آرامی) آجدار من وسواس.

“آیا شما او را بشنود سرگرم کننده را از شما?” “چگونه چند بار در روز انجام دهید شما را به بری؟”

آنها فرض کنیم من باید رفتن روزانه به یک مربی می دانم که نام من و تماس با من در طول burpees. من به آنها می گویم من به چهار تا شش بار در هفته ای که به پایان می رسد تا حدود 17 دلار در هر کلاس با 30-عضویت در کلاس. آنها ریاضی را انجام دهد. چهره خود را تیز ابرو جويچه و فک رفتن سست زمانی که آنها بفهمند که چقدر از من حقوق من صرف به عرق کردن در یک اتاق پر از افراد دیگر است.

و با داشتن این گفتگو چندین بار من به طور کامل آگاه من خوش شانس هستم که قادر به پرداخت هزینه این لوکس. من تنظیمات دیگر را مانند رفتن به غذا خوردن به عنوان اغلب به از بین بردن نوشیدن زیرا که گران می شود و نیز از عقل به سلامت من و پوسته پوسته شدن پشت در تعطیلات (به زمانی که ما هنوز مجاز به رفتن در تعطیلات است).

من می خواهم اگر من دروغ گفت من نمی خواهم نتیجه تمام آن زمان من صرف در بری. من دوست دارم که عمل ساده که قادر به بلند کردن وزن سنگین تر از من می تواند در زمان گذشته و یا انجام یک هرزه به من نشان می دهد که من قوی تر است. من هم دوست دارم که چگونه من در یک آینه نگاه کنید. اما در بالای همه که تناسب اندام است که یک نوع درمان است که کمک می کند تا من کار کردن نا امیدی و اضطراب — آن را به یک سلامت روانی رهایی و آزادی.

حتی اگر نه هر کس می تواند مربوط به ایده پرتاب پول در یک عرق بوت کمپ تناسب اندام برنامه یا کلاس های دوچرخه سواری, یک بازی رایانه برنامه یا گران قیمت بدنسازی — این ایده که قادر به فرار از تمام مسئولیت های دیگر به مدت یک ساعت به انجام چیزی است که شما کاملا عشق ممکن است کمی ساده تر برای بسیاری از مردم به درک.

در 15 مارس بری اعلام کرد که نزدیک آن studios به دلیل گسترش coronavirus. قبل از بسته شدن این استودیو تا به حال کوتاه شدن طول کلاس برای ضد عفونی کردن اتاق و وزن در اواسط کلاس شکستن. روز پس از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که تمام ورزشگاه در نیویورک می توانست به نزدیک بودن زمان. و به عنوان تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus افزایش یافته ورزشگاه در بسیاری از کشورهای دیگر در حال حاضر بسته به عنوان به خوبی.

هنگامی که آن را بسته بودم به طور ناگهانی و بدون یکی از مهم ترین چیزهایی است که در زندگی روزانه من. یک زن و شوهر از دوستان خوب unironically, پیامک به نام برای بررسی در و از من پرسید که چگونه من که قرار بود برای مقابله اگر همه گیر تمدید هفته ، ماه و حتی یک سال.

در طرح بزرگ از چیزهایی که من نوشته ام قبل از اینکه قادر به کار کردن و یا رفتن به ورزشگاه کاملا وخیم نیست. من خوش شانس هستم که به این فرصت را به نگرانی در مورد تناسب اندام عادات در همه, به عنوان مخالف به بیشتر مسائل دشوار.

اما در طول یک زمان مثل این خواهد بود کاملا در بدنسازی و کار کردن این همه اضطراب و استرس است. بنابراین از من خواست حرفه ای آنچه که ما می تواند انجام دهد به از نو خلق کردن اندورفین صلح از ذهن و جسمی رایت که ورزش را فراهم می کند هنگامی که ما لزوما باید ورزشگاه, وزن, یا طرز فکر ما به استفاده می شود.

من slacked خاموش در حال کار کردن در خانه. ورزش خود را برای یک ساعت برای تلفن های موبایل بزرگ در نظریه, اما آن را سخت تر در عمل است. یک سناریوی مشترک: من آنلاین پیدا کردن یک تمرین انجام ورزش و شاید اصلاح کردن چند تکرار. اما من همیشه خودم را بهت زده به چگونه من قادر به انجام این تمرین را چند بار در هفته بدون خسته شدن.

“این خیلی آسان تر به انگیزه و هدایت انسان دیگر و هنگامی که آن را به کار می آید” Charlee اتکینز یک مربی و موسس شرکت تناسب اندام لو عرق به من گفت. اتکینز استفاده می شود یک استاد استاد در SoulCycle آموزش برای هفت سال و نیم من بود و به طور منظم در کلاس خود است.

“من فکر می کنم مردم [به کلاس های گروه] به دلایل مختلف شاید موسیقی و یا عرق. اما اکثریت مردم در حفظ و آینده را به دلیل جامعه است. من همیشه اعتقاد راسخ است که یک تجربه مشترک است که بهترین تجربه و کار در صنعت تناسب اندام برای بیش از یک دهه است به طور مداوم ثابت کرده است که درست باشد,” او اضافه شده است.

به عنوان کسی که نیست به طور طبیعی تمایل جذب به سمت گروه از مردم و منفور پروژه های گروه در مدرسه آن را شاید که من آن را به تکیه بر مردم دیگر برای انگیزه. شاید وجود یک اشاره از رقابت وجود دارد.

من آمده ام به عشق آن و با توجه به مطالعات مختلف جمع آوری شده توسط موسسه ملی بهداشت کار کردن با افراد دیگر در یک اجتماعی به شیوه ای دارای مزایای بیش از کار کردن به تنهایی است.

کریس هادسون معاون ارشد رئیس جمهور از برنامه درسی در بری تکرار این احساسات است.

“در بری من فکر می کنم گروه تناسب اندام احساس می کند به خصوص به ویژه از آنجا که همه ما عرق کردن در آن اتاق قرمز [چه بری خواستار آن استودیو به دلیل امضای قرمز روشنایی] با هم — هر کس در منطقه و از آن احساس می کند مانند یک تیم ورزشی با هر کس کار را به سمت همان هدف” هادسون گفت. “ما مردم را الهام بخش و ایجاد انگیزه هر یک از دیگر و تشویق برای همسایه خود را موفقیت است و همه آن را تغذیه به طور کلی انرژی کلاس.”

در علاوه بر این به تیم پویا هستند مدرسان’ لیست پخش. مطالعات نشان داده اند که موسیقی به خصوص بالا-سرعت موسیقی کمک می کند تا مردم در انجام بهتر و بالاتر حفظ ضربان قلب.

“اولین گروه تناسب اندام کلاس من در زمان من دقیق روند تفکر این بود:” مردی بود که یک تمرین عالی اما موسیقی وحشتناک,'” اتکینز به من گفت. “این در یک کلاس چرخش که در آن ما به جک جانسون. من عاشق عرق کردن و من عاشق جک جانسون, اما تنها زمانی که من می خواهم به عرق در حالی که گوش دادن به جک جانسون است که در ساحل, کار در قهوهای مایل به زرد! بخش مورد علاقه من از گروه تناسب اندام ایجاد لیست پخش.”

من با تجربه کلاس های خوب و نه چندان بزرگ کلاس اول. و آنچه را به من آموخته است که مهم ترین جنبه فوتی و فوری از یک گروه تناسب اندام کلاس استاد. آنهایی که خوب بفهمند که چگونه برای به چالش کشیدن دانش آموزان خود را و آنها را به فشار گذشته دیوار “من نمی می خواهم به انجام این کار شوم.”

بازآفرینی این مربی-دانشجو پویا در یک جهان که در آن ورزشگاه و استودیو در حال تعطیل و ما ممنوع بود ظرف شش پا را از شخص دیگری (مگر در مواردی که ما با آنها زندگی می کنند) یک چالش است. اضافه کردن به که این واقعیت است که بسیاری از مردم به ویژه کسانی که زندگی در آپارتمان کوچک, آیا مناسب تجهیزات بدنسازی و وزنه استفاده اجازه دهید به تنهایی به خوبی سرپرستی لیست پخش است که آنها را نگه دارید در حال حرکت.

بری است به سرعت انتقال به ارائه کلاس های آنلاین از طریق Instagram. این فروش را امضا تجهیزات در یک بسته نرم افزاری — یک به کار گرفته طولانی مقاومت در برابر گروه یک “bootyband” که پیچد اطراف مچ پا خود را و miniband که حلقه در اطراف ران خود را — به دانش آموزان اجازه می دهد سعی کنید به انجام معروف تمرینات در خانه.

“برنامه زمان برای کار کردن با یک دوست [با اجتماعی-دورى قوانین در ذهن],” هادسون می گوید و توضیح داد که چگونه به دریافت و با انگیزه است. “همه شما می توانید به تماشای یک Instagram Live تمرین میزبانی مورد علاقه مربی تناسب اندام — بری می رود زندگی می کنند با تمرینات هر روز ما Instagram — و نگه داشتن هر یک از دیگر پاسخگو باشد.”

در حالی که این همان نیست که برای رفتن به یک کلاس واقعی اخیر بری Instagram زندگی با یک مربی به نام Josey (یکی از مورد علاقه من شهر نیویورک مدرسان) جذب حدود 700 بینندگان. او به عنوان پاره پاره از طریق قفسه سینه و شکم و پشت و تمرینات بینندگان نظر گرفت تا صفحه نمایش و تشویق او و دیگران است. پچ خفیف شبیه سازی جو در یک اتاق اگر چه من در بر داشت که من در زندگی واقعی دوستان به این ورزش بیش از حد به عنوان هادسون توصیه واقعا کمک می کند تا به من پیوستن به در به طور منظم.

Peloton (به pricy دوچرخه سواری داخل سالن ماشین و برنامه آموزش) و آینه (که اجازه می دهد تا شما را به کار کردن با یک مربی و شرکت در کلاس های زنده از طریق شما حدس زده آن یک آینه) ترکیب معاشرت با یک مزیت رقابتی برای کلاس های خود را. یکی از آینه تمرینات رقابتی است قلبی حالت که در آن شما سعی می کنید به نمره امتیاز با نگه داشتن ضربان قلب خود را و خود را به حد فشار.

در ضمن Peloton را آنلاین اجازه می دهد تا شما را به پیگیری افراد دیگر معیارهای و چگونه سخت آنها در حال کار در کلاس. من به تازگی در زمان Peloton کلاس در طول یک رسانه پیش از این شرکت های جدید, مخمل خواب دار $50 میلیون studio کردم و به دیدن چه مجازی آنلاین با این نسخهها کار از نزدیک. دیدن افراد دیگر اعداد تحت فشار قرار دادند من به نوبه خود من به دلیل مقاومت در برابر من می خواستم به شکست جدید من nemeses و تسلط. و من می توانید ببینید که چگونه قدرت مطلق بودن اولین بار در لیست می تواند اعتیاد آور است.

وجود دارد یک زن و شوهر از کلاهبرداری های دیگر بیش از حد برای شبیه سازی انگیزه. وجود دارد NordicTrack که من به یاد داشته باشید من از جوانان به عنوان پدر من عجیب و غریب شبه اسکی دستگاه تناسب اندام, به عنوان مثال. آن را در حال حاضر دیجیتال و ارائه می دهد تعاملی فردی تردمیل و دوچرخه مربیگری برای اعضای. Mecayla Froerer مدیر NordicTrack iFit آموزش گفت: بورسی که ایجاد جامد اهداف و برنامه های کلیدی است. و چیزی به عنوان ساده به عنوان داشتن فقط یک فضای اختصاص داده شده به کار می کند.

“ایجاد یک فضا در خانه خود را/حیاط خلوت است که اختصاص داده شده به ورزش بسیار مهم است برای تمرین پایبندی” Froerer گفت: Vox. “با دانستن که در آن شما می توانید هر روز به تمرین شما می تواند کمک به از بین بردن بسیاری از پتانسیل حواس او را پرت و بهانه. با داشتن این فضا نیز کمک خواهد کرد که شما دریافت و اقامت در حق طرز فکر با تنظیم تن برای تمرین خود را.”

اما گاهی اوقات بهترین راهنمایی برای کار کردن در خانه در حال اساسی تر مثل این است که آگاه تر از رژیم غذایی اتکینز توضیح داد. برخی از مردم ممکن است آماده برای پرش سر برای اولین بار به تمرین و یا شاید نمی یافت یک حق برای آنها. یا شاید کار کردن نیست حتی یک گزینه در حال حاضر — به خصوص بدون بدنسازی بادی و معلمان که در ایجاد انگیزه در آنها را به بلند شدن و رفتن. دیگر بحران بهداشت و درمان در ادامه دیگر ما دور نگه داشته شده و از آن محرکها. و این جدایی می تواند در برخی موارد دائمی است.

واقعیت تلخ این بیماری همه گیر کوروناویروس به دام انداختن بسیاری از ما در داخل و اجتماعی فاصله زمانی که خارج از منزل است که برخی از این گروه تناسب اندام استودیو و شاید برخی از ورزشگاه هم به پایان خواهد رسید بستن. در حالی که شرکت های منتقل شده در کلاس های آنلاین و برنامه های خود را در دسترس دیجیتالی بسیاری از آنها هنوز هم ظاهرا در قلاب خود را برای آجر و ملات و موسسات. حتی Peloton استاندارد به صورت دیجیتال-اولین کلاس را تعطیل خود را در زندگی واقعی studios در مواجهه با این بیماری همه گیر.

که منجر به بحران مالی برای برخی از شرکت ها.

در مارس 19, بنیانگذار Solidcore یک تمرین است که به دست آورده وضعیت فرقه به دلیل میشل اوباما تایید ایمیل مشتریان خود که آن را گذاشته 98 درصد از کارکنان خود را.

“سیزده کارکنان باقی خواهد ماند در این شرکت مشغول به کار در بسیار کاهش حقوق به ما از طریق این غیر قابل پیش بینی و ویرانگر بحران” آن Mahlum بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Solidcore نوشت: در ایمیل. “با این خبر من هم احساس می کنم آن را محتاطانه و لازم است به شما بگویم که من آن را از قبل پیش بینی 100 درصد از حقوق و دستمزد.”

چرخ لنگر سرپوشیده دوچرخه سواری استودیو لا SoulCycle همچنین بنا به گزارش گذاشته 98 درصد از نیروی کار خود را در هفته های گذشته است. این نه تنها شامل مدرسان که چرخ لنگر یا Solidcore تناسب اندام تجارب آنها بلکه ارزشمند کارکنان منینگ میز جلو و نگه داشتن studios کارکرد و تمیز.

بسته به چه مدت احتیاطی برگزاری این امکان وجود دارد که کلاس های من رشد کرده ام به عشق ممکن است وجود داشته باشد و مربيان من ساخته ام و اتصالات ساخته شده از دوستی با ممکن است کار نمی کند زمانی که این همه می لرزد.

از من خواسته هادسون و اتکینز آنچه که ما می تواند انجام دهد برای حمایت از مربیان که تدریس نیست در حال حاضر.

“همه منظورم همه است ارائه آنلاین تمرینات. برخی رایگان هستند. برخی از آنها پرداخت می شود” اتکینز که او تمرینات خود را آنلاین به من گفت. “در حال حاضر بیش از هر زمان مورد علاقه خود را مربی به حمایت شما نیاز دارد و می تواند به معنای تنظیم در به صورت رایگان تمرین و یا صرف چند دلار اضافی یک ماه برای برنامه های خود.”

هادسون تکرار این احساسات است.

“لحن به تناسب اندام خود را از طریق تمرینات Instagram زندگی می کنند و یا هر پلت فرم آنها در” هادسون گفت. “ارسال تشویق — اجازه دهید آنها را می دانم که اگر شما در حال لذت بردن از تمرینات و یا آنچه شما می خواهم برای دیدن بیشتر از. ما همه در همان تیم و تناسب اندام حرفه ای می خواهید به شما کمک کند از طریق این زمان و به مخاطبان خود آنچه آنها نیاز دارند.”

در حال حاضر رسانه های اجتماعی و سیستم عامل های آنلاین در حال رفتن به بهترین و تنها راه برای این کلاس و نگه دارید تا با دوستان خود و برخی از آنها ممکن است مربیان که درک check-ins مشارکت و بازخورد. پرنیان و حمایت شما در این کلاس ها یکسان نیست به عنوان اگر آنها در فرد مطمئن شوید. اما شاید آنها می تواند ارائه شما (و امیدوارم من) همان نوع از صلح و دستاورد است که مورد علاقه ما کلاس های بدنسازی استفاده می شود را فراهم کند.

من می دانم که وجود دارد بسیار بزرگتر همه چیز به نگرانی در مورد از زمانی که من می توانید به بری و یا سالن ورزش. اما من فکر می کنم به عنوان شوخ آن را به عنوان ممکن است به نظر می رسد وجود دارد چیزی معتبر در عزادار بخش مهمی از زندگی من روز من و بهداشت روان است که در حال حاضر از بین رفته اند. و من فقط نمی توانید صبر کنید به عقب بر گردیم به جایی در زندگی من جایی که من می توانید کار کردن با دوستان من دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>