به هارپر نامه چیزی است که اتفاق می افتد زمانی که گفتمان طول می کشد مقدم بر واقعیت


Donald Trump smiles with Mount Rushmore visible behind him.
دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کوه راشمور در جولای 3.
Saul لوئب/خبرگزاری گتی ایماژ

این بار خطرناک برای مخالفان در امریکا است. منتقدان دولت سیاست های مهاجرتی هدف قرار داده شده است برای دستگیری و اخراج. معترضان به چالش کشیدن خشونت آمیز و نژادپرستانه پلیس با گاز کشته شده اند و مورد ضرب و شتم و معلول با پرتابه توسط پلیس. در جولای 3 در پای کوه راشمور رئیس جمهور ایالات متحده در سخنرانی محکوم معترضان و کسانی که پشتیبانی آنها را به عنوان بخشی از یک “جناح چپ انقلاب فرهنگی … طراحی شده برای سرنگونی انقلاب آمریکا” و وعده داده شده برای پاسخ به تخریب مجسمه توسط “استقرار اجرای قانون فدرال برای حفاظت از بناهای تاریخی, دستگیری تظاهر کنندگان و تعقیب مجرم به حد کمال از قانون است.”

در روز سه شنبه, وب سایت مجله هارپر را به چاپ یک سند امضا شده توسط بیش از 150 روزنامه نگاری علمی, هنری و یا ادبی و ارقام اعلام کرد که لیبرال سنت گفتمان در خطر است (از آن خواهد شد منتشر شده در اکتبر شماره چاپ و در دیگر مجلات در سراسر جهان). این نامه به طور خلاصه لمس در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و این واقعیت است که جناح راست “نیروهای illiberalism در حال به دست آوردن قدرت در سراسر جهان” اما آن پیام مرکزی بود تکرار خود رئیس جمهور هشدار از کوه راشمور. در این سند توضیح داده شده این مشکل:

رایگان تبادل اطلاعات و ایده های حیاتی یک جامعه لیبرال است که روزانه در حال تبدیل شدن بیشتر ساخت. در حالی که ما آمده اند به انتظار این رادیکال راست censoriousness نیز گسترش بیشتر به طور گسترده ای در فرهنگ ما: یک عدم تحمل مخالف انداز رواج عمومی بشود و طرد و تمایل به حل پیچیده سیاست در یک خیره کننده اخلاقی یقین است. ما رعایت ارزش های قوی و حتی تند تند ضد سخنرانی از تمامی. اما در حال حاضر همه بیش از حد معمول به شنیدن برای تماس های سریع و شدید قصاص در پاسخ به درک تجاوزات بیان و اندیشه است. بیشتر نگران هنوز نهادی رهبران در روح پاچه کنترل خسارت در حال ارائه شتابزده و نامتناسب مجازات به جای اصلاحات در نظر گرفته.

در اینجا بود که چگونه تهمت قرار داده و همان ایده:

در مدارس ما ما اتاق های خبر حتی شرکت ما اتاق جدید وجود دارد چپ فاشیسم است که خواسته های مطلق و وفاداری. اگر شما از آن صحبت می کنند زبان انجام آن آداب تلاوت آن مانتراها و به دنبال آن فرمان پس از آن شما خواهد بود سانسور, تبعید, لیست سیاه, آزار و اذیت و مجازات شوند.

مغلوب ساختن پیشی جستن هدف در ساخت این سخنرانی بود به اندازه کافی ساده است: این یک حواس پرتی. رئیس جمهور مواجه است ياوه انتخاب مجدد نظرسنجی اعداد در یک کشور موجب ویرانی بحران های متعدد است که او یا ایجاد یا بدتر ساخته شده, بنابراین او تلاش برای متقاعد کردن او باقی مانده حامیان که وجود دارد برخی دیگر بیشتر در معرض خطر آینده برای آنها که او ایستاده بود در برابر آن.

چه بود هارپر امضا کنندگان در تلاش برای به انجام رساندن ؟ برای یک سند اعلام شرایط اضطراری نامه خود را (خطاب به نویسنده Luppe Luppen اشاره به هیچ کس) بود و با جدیت مبهم در مورد دقیقا آنچه در آن به معنای به خواننده هشدار می دهند در برابر. آن را ارائه غیر اختصاصی و عمدتا pluralized مناجات شکایت:

سردبیران اخراج برای اجرای بحث برانگیز قطعات; کتاب خارج هستند و به اتهام inauthenticity; روزنامه نگاران در حال منع از نوشتن در مورد موضوعات خاص; اساتید در حال بررسی برای به نقل از آثار ادبیات در کلاس; یک محقق از کار اخراج شده است برای گردش یک تونند مطالعه و سران سازمان در حال سقوط برای چه گاهی اوقات فقط دست و پا چلفتی اشتباهات.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت تمام وقت از طریق بزرگترین بلند گو حرف زدن در مورد سانسور و سرکوب شده است.

حداقل در یک مورد—”یک محقق از کار اخراج شده است برای گردش یک مطالعه کارشناسی”—به نظر می رسد به یک شناسایی پیشین: دیوید شور یک محقق در شرکت مشاوره Civis تجزیه و تحلیل توییتی یک مطالعه نتیجه رسید که رای دهندگان واکنش در برابر اعتراض های خشونت آمیز در سال 1968 تا به حال نوک انتخابات ریاست جمهوری ریچارد نیکسون و اخراج شد پس از مردم را محکوم کرد صدای جیر جیر. به نظر می رسد نسبتا گسترده ای توافق میان افرادی که حتی می دانم در مورد این حادثه که Civis اشتباه بود او را به آتش کشیدند و این حادثه شبیه یک مثال کلاسیک از یک شرکت به خطر انداختن یک گناه برای “پاچه آسیب کنترل است.” اما این طرح از هدف فشار و افراطی است و نه یک بحران جدید است. از آن شده است برای سال در حال حاضر در جناح راست و جناح چپ خشم مبارزات به طور یکسان و گسل نهفته است با این موسسات که هنوز هم نمیفهمد چگونه کار می کند نه با تعمیم به تازگی صعودی انقلاب فرهنگی که هارپر نامه و یا تهمت آرزوهای خود را به منظور بالا بردن زنگ مورد.

در عین حال به جای دفاع از شور و انتقاد Civis با نام نامه های ناشناس مورد او گیر کرده و آن را در کنار یک شکایت در مورد افراد قدرتمند از از دست دادن شغل خود را “برای چه گاهی اوقات فقط دست و پا چلفتی اشتباهات”—زهوار در رفته در ساخت و ساز است که برگ خواننده بدونم که اگر آن را قرار است برای پوشش بار که نه تنها دست و پا چلفتی اشتباهات و یا چگونه به تصمیم می گیرید که اشتباهات بیش از فقط دست و پا چلفتی. همچنین که “روزنامه نگاران در حال منع از نوشتن در مورد موضوعات خاص”? در ماه ژوئن دو سیاه روزنامه نگاران ممنوع شد, از پوشش سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات توسط صاحب Pittsburgh Post-Gazette اما نامه admonishes خواننده که “مقاومت نباید اجازه داده شود به سخت شدن به نام تجاری خود را از دگم یا اجبار” در حالی که پست-روزنامه در دست پرشور Trumpist.

کلیات می تواند به معنای هر آنچه که یک فرد بخواهد آنها را به معنی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکایت تمام وقت از طریق بزرگترین بلند گو حرف زدن در مورد سانسور و سرکوب شده است. خواندن هارپر امضا می شود تا تعدادی از اصولی حامیان رایگان گفتمان در تمام جهات (از جمله یکی از همکاران من) اما همچنین شناسایی گروهی از چهره های که بدست مشکل به صورت اساسی سوء رفتار و چند (از جمله ناشر هارپر) که اخراج مردم و یا به دنبال به دست آوردن آنها را برای بیان خود را در راه آنها پیدا کردند. از زاویه خاصی اندازه گیری موقعیت و نام کلید متصل به آن—به خصوص نام J. K. Rowling و یک تعداد انگشت شماری از نویسندگان دیگر که بدست به brawls خود را اخراج ترانس هویت—نامه به نظر می رسد مانند عملکرد خود را از censoriousness که رفتار انتقاد به سوء استفاده و پاسخگویی به عنوان قربانی. برای همه مرکب لفظی حرکات یک سند سازندگان است گفت: این برای اولین بار تصور به عنوان یک شکایت علیه چپ با اشاره به تهمت و راست اضافه شده در بعد. این دقیقا چه Osita Nwanevu شناسایی شده بود روز قبل در جمهوری جدید به عنوان “لیبرالیسم ارتجاعی.”

“راه برای شکست بد, ایده” در این نامه می گوید: “با قرار گرفتن در معرض استدلال و اقناع و نه با تلاش برای سکوت و یا می خواهید آنها را دور.” در این مطالعه از استدلال این است که به نام “گدایی سوال”—با فرض یک را نتیجه مورد نظر به عنوان نقطه شروع اساسی مغالطه است. تاریخچه و رویدادهای جاری نیست و به نوعی به این باور است که بحث تنها مشروع و یا از راه های موثر برای متقاعد کردن مردم است. مثلا ایده بد است که پلیس شهری بودجه نجس بود, در معرض شده بود و در برابر استدلال برای سال ها و سال اما آن را در زمان در گیری کشته و یک پلیس مینیاپولیس حوزه رفتن در شعله های آتش برای متقاعد کردن مردم به در نظر گرفتن ایده های جایگزین.

اما آنچه که با توجه روند برای یک مجسمه ؟

“اجبار” است و همچنین نام که یکی از امضاء کنندگان نامه اقیانوس اطلس و نویسنده سابق تخته سنگ کمک کننده Yascha Mounk است که با استفاده از آن برای راه اندازی “فکری جامعه” که اعلام لیست اعضای همپوشانی به شدت با هارپر نام—ویژه های هسته ای که در نیویورک تایمز با اعتبار داشتن نوشته هارپر نامه. بیانیه ماموریت اجبار از نزدیک آهنگ هارپر نامه بیش از حد: “شرکت ها و نهادهای فرهنگی آتش مردم بی گناه به صورت خیالی جرائم; برجسته صداهای متناوب بین دفاع از انصراف از فرهنگ و انکار وجود آن; و تعداد شگفت آور از دانشگاهیان و روزنامه نگاران با افتخار اعلام می کنم که از آن زمان به رها کردن ارزش مانند توجه رسانهها و آزادی بیان است.”

بیش از آخر هفته Mounk نیز توییتی که تخریب یک فردریک داگلاس مجسمه توسط احزاب ناشناخته نشان داد: “این یک ایده وحشتناک برای تشویق مردم برای حذف مجسمه بدون دلیل روند.” اما آنچه که با توجه روند برای یک مجسمه ؟ مردم در تلاش برای خلاص شدن از مؤتلفه آثار تاریخی و مجسمه کریستف کلمب در سال از طریق استدلال و قانون و مجسمه نگه داشته و ایستاده—دفاع لایه جدید از قانون با دولت overruling محلی تصمیم گیری. پس مردم فقط رز و پاره کردن آنها را و در حال حاضر آنها در حال از بین رفته اند.

و این جایی است که با دقت محدود و جهانبینی نامه خیانت محدودیت های خود را دارد. مانند بیش از حد متمم اول قانون اساسی گفتمان آن اشتباهات نوشتن و استدلال برای سیاست است. جامعه مدنی بیش از این احساسات از نویسندگان حرفه ای. تمرکز یک نامه سرگشاده در تهدید به writerly عبارت است از یک انتخاب—یک انتخاب است که تبدیل انرژی و توجه به دور از وعده و خطر سیاسی لحظه ای اتفاق می افتد در خیابان ها در حال حاضر.

آن را تکان دهنده بود و بشود در همان زمان در اوایل جورج فلوید تظاهرات برای دیدن پلیس بارها و بارها گرفتار هدف قرار دادن خبرنگاران با فلفل توپ یا گلوله های لاستیکی. هر کس بیشتر وحشت زده شد با حمله به مردم در تلاش برای عمل به یکی از مورد علاقه ما آزادی های بنیادی. اما حق ندارد به ضرب گلوله یا با گاز کشته است کمتر بنیادی برای مردم معترض از آن است که برای رسانه ها در پوشش تظاهرات. آزادی اجتماعات محاط شده است سمت راست وجود دارد در متمم اول قانون اساسی با آزادی مطبوعات است. در عین حال در عمل ضد شورش پلیس باید احساس رایگان به راندن معترضان از میدان های عمومی توسط نیروی. تا این سال هنگامی که چنین خشونت رفت و در سراسر کشور و از جمله روزنامه نگاران آن را به طور گسترده ای پذیرفته شده به صورت عادی.

عادی محدودیت علیه معترضان غیرقابل دفاع خواهد بود اگر آنها اعمال شد را فشار دهید—اگر ایستگاه های تلویزیونی بودند به طور موقت تعطیل به دلیل بیش از حد بسیاری از مردم می خواستند به تماشای اخبار یا روزنامه ها محدود شد برای توزیع در خارج از سایت روزنامه مناطق زمانی که سیاسی ملی کنوانسیون آمد به شهر و یا وب سایت های مورد نیاز یک پلیس مجوز برای انتشار. اما این استاندارد شرایط اعتراض اجرا توسط پلیس در شورش زره پوش.

رسمی که خشونت نه چندان دور در پس زمینه هارپر نامه. و اما دلسوز امضا کنندگان این نامه ممکن است نظر خود را به اهداف از تظاهرات تمرکز بر روزنامه نگاری و دانشگاهی حقوق رهبری بیشتر فوری تهدید به جنبش اعتراضی. ترین آوازی امضاء کنندگان از هارپر نامه و اکثر آن خود راضی مدافعان ساخته اند آن را روشن است که آنها در مورد استعفای جیمز بنت به عنوان نیویورک تایمز نظر سردبیر به یک بدیهی مورد اراذل و اوباش رفته بیش از حد است. بنت خود را از دست داد زیرا بخش خود بینی و منتشر شده را پس از خواندن آن یک op-ed by بهداشت ، روحانی خواستار فدرال آمريکا برای قرار دادن در یک “قریب به اتفاق نشان می دهد از زور” در برابر “شورش و insurrectionist.” مدافعان خالص گفتمان اشاره کرد که پنبه به صراحت در مقاله ای که او را رد کرد “شورش اخلاقی ارزی از تظاهر کنندگان و غارتگران به صلح آمیز مطیع قانون شد.” افرادی که می خواهم خارج شده است در خیابان ها با دیدن تظاهرکنندگان مانع ترافیک و یا نقض عجله صادر شده (و بر خلاف قانون اساسی) مقررات منع رفت و آمد سفارشات قابل درک است که پنبه—که می خواهم توییتی که نیروهای نظامی باید به “هیچ سه ماهه”شد اجتناب مرکزی, مواد, سوال از آنچه که سربازان را در مورد معترضان که به صورت مسالمت آمیز حاضر به رعایت قانون است.

که ضروری آزادی قرار گرفتند در معرض خطر توسط بنت-پنبه قسمت? در جهان از هارپر نامه تهدید که اهمیت به مشاغل کهنه ویراستاران—نه تهدید که تا به حال گلوله و سرنیزه در پشت آن یک تهدید است که رئیس جمهور خود را دوباره در استقلال بعد از اظهارات. مروج نامه بازیگران خود را به عنوان آزار و اذیت قرار, قهرمانان, قرار دادن نام خود را بر روی خط برای دفاع از یک بحرانزده مفهوم آزادی. مردم با قرار دادن خود در مقابل پلیس خطوط باید یک چشم انداز گسترده تر از آنچه آزادی معنی و چه خطرات آنها را آماده برای آن است.

برای اطلاعات بیشتر از تخته سنگ را پوشش سیاسی, مشترک, سیاسی Gabfest در اپل پادکست ها و یا گوش دادن زیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>