این وفاداری بالا سری است که یک پوشش ترانه ای که می یابد خود را ریتم


Zoë Kravitz and Jake Lacy in High Fidelity.

Zoë Kravitz و جیک بند دار در بالا وفاداری.

فیلیپ کاروسو/Hulu

جدید جنسیتی جابجا بالا وفاداری بسیاری از فریبندگی. یکی این است که آن را می گیرد در یک مخفیانه اصلاح جهان متناوب. مسلما در هیچ نقطه ای ندارد Hulu سری—بر اساس John Cusack فیلم بر اساس Nick Hornby رمان در مورد یک lovelorn رکورد صاحب فروشگاه که پنهان از او دل شکستگی با وسواس رتبه بندی خود را در زندگی تجربه—اعلام, نشان می دهد, و یا در هر راه دولت است که آن را می گیرد در جهان همیشه کمی متفاوت تر از خود ما است. اما دقیق و بیننده می تواند یک اشاره.

سرنخ ها به عنوان ضخامت شیار در LPs که راب (Zoë Kravitz) به فروش می رساند از او کم با حضور بروکلین فروشگاه رکورد است که نه تنها باعث می شود اجاره, اما به نوعی می توان دو کارمند تمام وقت. در حالی که فروشگاه غیر قابل توضیح پرداخت بدهی به معنی نشان می دهد نیز وجود دارد و در همان جهان متناوب به عنوان هر تلویزیون مجموعه در مقرون به صرفه در شهر نیویورک است نه وفاداری بالا‘s اولیه چیز عجیب و غریب. که یک جایی که یک سیاه و سفید دیک, زن هزاره زندگی در زمان حال است که موسیقی سلیقه و خصلت های یک Gen X سفید زندگی در سال 2000 هنگامی که کلمه جریان بیشتر اعمال می شود به اشک.

مانند فیلم جدید High Fidelityایجاد شد توسط سارا Kucserka و ورونیکا غرب نگرانی خود را با یک راب (موسوم به رابین) که در حال آمدن است یک برش دل شکستگی او نمی تواند به وضوح ببینید. یک سال قبل از نامزد مک (بن کینگزلی-ادیر) رویایی بریت چپ او, و او هنوز هم چیدن قطعات hibernating در آپارتمان او گوش دادن به سوابق و ساخت پنج لیست که او سهام در punchy کلمات قصار مستقیم به دوربین. او دایره اجتماعی در درجه اول شامل دو کارکنان سرکش Cherise (دا’Vine Joy Randolph) و بطری بازکن-فر پایین کلید سیمون (David H. هلمز), همجنسگرا بهترین دوست او و دوست پسر سابق اگر چه راب به نظر می رسد مانند نوع از کسی که استفاده می شود که بیشتر دوستان است. به عنوان نشان می دهد آغاز می شود, او شروع آشنایی دوباره تلاش به جلو حرکت کند و حتی به عنوان او به دنبال بازگشت کاوش در پنج Heartbreaks و رقیب با احساسی خرید اینترنتی از بازگشت از () Mac.

اصلی High Fidelity, فیلم, من واقعا دوست دارم که در مورد یک نوع خاص از انسان احمق است که فکر می کند او یک پسر خوب. ناراحت و خشمگین بیش از یک رابطه او حاضر به دیدن او می خواهم دستکاری کنایه آمیز او راه خود را از طریق گذشته زندگی را دوست دارم به دنبال نه برای پاسخ اما نیایش: او به سرزنش برای هر یک از آن ، در حالی که Cusack است که همیشه روح خود را—هوشمند aleck بتا انرژی بودن ایده آل خودرو برای موسیقی mansplaining و فیلم می بیند و معایب خاص خود را به وضوح اگر به آرامی آن را ندارد او را شامل ملافه یک سری از بسیار انجام شده و او خواهد بود که برای اولین بار به موافق بودند بیش از حد خوب برای او.

مانند کیوساک راب Kravitz را نابالغ است charmingly خود pitying درونگرا که wallows و خود flagellates در یک راه جذاب. او بیش از حد به مراقبت بیشتر در مورد طعم و مزه خوب از نوع رفتار است. او اوراق قرضه با سیمون چرا که آنها هر دو بر این باورند که آنچه که دوست دارید—موسیقی, کتاب, هنر بسیار مهم تر از هر چیز دیگری در مورد شما یک فرمولاسیون مناسب برای غارت که طعم بی عیب و نقص است اما که رفتار کمتر است ، اما Kravitz را راب نیست به سادگی همان کیوساک; او نیست و فقط یک retread. در مبادله راب نژاد و جنسيت نشان دهنده نوع تنها به دلیل یک نژاد و جنسیت-تعویض سمی موسیقی nerd نیست یک نوع. که یکی از نقاط سازگاری: در این نوع فرد است بنابراین در ارتباط با بچه ها که فقط با ساخت شخصیت یک زن آن را ترک قضیه باز—پوشش ترانه ای که برای تلفن های موبایل مانند یک نام تجاری جدید آهنگ.

که پیگیری است, بیشتر, بسیار, دوست داشتنی, یک جستجو و شیرین آهنگ عشق لنگر توسط زیبا unshowy اجرای برنامه از Kravitz و هلمز و زیبا و زرق و برق دار یکی از Randolph. مثل من که در بالا: بالا وفاداری بسیاری از فریبندگی. اما آن را نیز باید در محدوده زمانی معین ناهماهنگی یک دسته از ذره نسل و رفتارهای شخص است که رکورد پرش. من هستم صحبت از پنج حرکات غیر ارادی اندامها که در فرم و محتوا مانند “مو” که از یک گربه.

وجود دارد هرگز راه های بیشتری برای یک زن—از لحاظ جسمی behaviorally—از در حال حاضر وجود دارد اما این به این معنا نیست که زنان یکسان به مردان است. ما بیرونی تعریف خیلی از ما در زندگی تجربه خیلی از ما چگونه درمان می شود, که شما نمی توانید فقط نوار پوست یک فرد غیر روحانی آن را در دیگری و فکر می کنم که شما را اسیر ذات خود یک سوء تفاهم است که افتاد تا بسیاری از پروژه های خاک آمریکا تنها بودن جدید ترین. این نسخه از فیلم High Fidelity درک راب (و خود را ذخیره رکورد compadres) اجبار به listify و مرتبه و همه چیز را به عنوان یک شخص عمیقا حرکت رفلکس به منظور کمک به مقابله مرتب کردن و کنترل احساسات سرکش. زمانی که راب احساس از دست, صدمه, اشتباه, او پنج می خواهم و یا به دستورالعمل های دقیق در راه “درست” برای ایجاد یک mixtape. آن را به عنوان اگر زنان نمی خواهید به سازماندهی هرج و مرج عاطفی از ما زندگی می کند اما یک زن دل شکسته است نه در تجربه من قصد منحرف کردن خودش با وسواس رتبه بندی خود را جزیره سوابق و یا متعصبانه او مربوط به قوانین سفت و سخت برای ساخت لیست پخش.

دلیل این است که پسران در حال بومی wonks و factoid عاشقان که مراقبت خیلی بیشتر در مورد لیست پخش از زنان انجام دهد. چون راه ما آموخته اند به جمع آوری و به اشتراک گذاری دانش و چه نوع از دانش ما آموخته اند که با ارزش است و راه ارتباط ما با دیگر انسان ها همه را عمیقا جنسیتی. جمع آوری و به اشتراک گذاری آمار و factoids یکی از راه های مردان اوراق قرضه بحث و بازی با یکدیگر است. آن است که—به طور کلی—چگونه زنان اوراق قرضه و یا صحبت کردن یا بازی کردن با یک دیگر به دلیل, در میان چیزهای دیگر ما باید اختیارات بیشتری به صحبت در مورد احساسات ما و هر کس دیگری است.

علاوه بر این به عنوان یک زن hetero دوستیابی استراتژی آن است که واره حتی آن را به عنوان بخش زیادی از اصلی راب عاشقانه تجدید نظر شود. به عنوان نشان می دهد خود به خود روشن می سازد عمیق باطنی دانش و تسلط بر چیزی است که مردان خود را بی اعتبار همیشه پاسخ به خوبی حتی در یک زن که به نظر می رسد مانند Zoë Kravitz. (یک پاشنه با یک رکورد بی عیب و نقص مجموعه متنفر چقدر غارت می داند او Paul McCartney.) برخی از مردان در قدرت سفر و پیدا کردن آن را تهدید برخی دوش و پیدا کردن آن unfeminine و پس از آن وجود دارد فقط این واقعیت است که این نوع از دانش عملکرد است که اغلب بسیار کسل کننده است. (لطفا فلش به آن زمان در کالج به شما اجازه برخی از شخص توضیح موسیقی به شما). و در حالی که زنان شده اند young conservatives به خوبی می شود و بیمار و حتی کنجکاو در مورد این نوع از چیزی که مردان به طور کلی دوباره!— ندارد. از gazillion دلایل زنان نمی womansplain یکی این است که بسیاری از مردان نمی مودب به اندازه کافی برای نشستن از طریق آن.

که من پیدا کردم همه از این به طور غیر واقعی به نقطه که کمی منحرف اما نه در راه بد. آن را مانند ترشی می آید که با باشگاه ساندویچ, سبزیجات در رستوران بشقاب چیزی به بحران در نگاه همه ظریف و پیش بینی نشده انشعابات ساده جنسیتی مبادله. Heyo! شاید دیگر چنین چیزی به عنوان ساده جنسیتی مبادله—که از طریق کاهش خوشمزه بیکن و سیب زمینی سرخ کرده.

بیشتر منحرف است این است که این نسل ، موسیقی متن High Fidelity شده است نظارت Questlove و آن را برای تلفن های موبایل بزرگ است و سنگین تاکید بر گذشته است. تمام گروههای نمایش به غارت صحبت کردن در مورد در طول, برای نشان دادن تسلط به مخاطبان هستند و rockist: Fleetwood Mac, مک کارتنی بویی. مینی Riperton و باتلاق Dogg نوع اعمال که shoutouts و رپ و هیپ هاپ به سختی بازی در فروشگاه. جوان عمیق, که به نوبه خود ساخت خود را خوب موسیقی نیز یک نوع از سنگ اواز یا موسیقی دو نفری. Cherise که مانند جک سیاه و سفید شخصیت در این فیلم واقعا می خواهد خود را band به نقل از تعداد زیادی از راک و R&B را تحت تاثیر قرار. تاپیک انگیز و آینده راک استار راب خواب با (جنسيت-تعویض نسخه از شخصیت Lisa Bonet Kravitz را با بازی در فیلم اصلی) است که تولید شده توسط Jack Antonoff اما به یاد ماندنی ترین عملکرد از Boyz دوم مردان سال 1994 ضربه “من شما را دوست دارم به شما.” زمانی که Cherise نقش “بد” آهنگ است که او اصرار دارد نیز bop که غارت و سیمون در نهایت اعتراف نوع بزرگ آن را “Come On Eileen.” غارت قرار است به unimpeachable, طعم, اما به نظر می رسد در عوض مانند او طعم و مزه از یک زن که نمی خواهند به متهم از داشتن جوجه طعم و مزه و یا حتی فقط هزاره طعم که نشان می دهد یک شخصیت متفاوت از موسیقی با اعتماد به نفس و آگاه یکی Kravitz در حال پخش است.

در عین حال چه خوب است در مورد نشان می دهد به اندازه کافی خوب است که هیچ یک از این ساخته شده من می خواهم به آن را خاموش. به جای آن ساخته شده من می خواهم به آن را توضیح دهید به فکر جایگزین میکنند. وجود دارد چیزی است که تا به حال اتفاق افتاده در جهان نشان می دهد که حس راب rockist وسواس خود را رتبه بندی? فکر می کنم در مورد این فیلم در مورد یک جهان که در آن بیتلز وجود ندارد اما بهتر است. آیا وفاداری بالا وجود داشته باشد در یک جدول زمانی که در آن Kurt Cobain نمی میرند ؟ کول مشخصات هرگز به دنیا آمد ؟ سی دی های که هرگز از اختراع? Napster هرگز وجود داشته است ؟ برخی از گروه راک بزرگترین عمل 2000s? که در آن برخی از مشخصات بالا عنصر از موج دوم فمینیسم درگیر وسواس listmaking? یا ماری کوندو–esque پدیده است که در آن مردم برانگیخته شادی از طریق بالا fiving جاروب جهان است ؟

وفاداری بالا کار می کند اگر شما فرض آن inflected با نور sci-fi درجه. و حتی آن را منطبق بر تنظیم: تولید تعطیل در خیابان تاج ارتفاعات برای هفته ها و هفته اما نتایج عجیب anodyne. (شاید این مجموعه در نیویورک با نیم gentrification?) و پس از نمایش گذشته می شود چهار قسمت نوشتن آغاز می شود به بیشتر دقیقا متناسب با آن شخصیت و عملکرد خود را. به عنوان Kravitz را غارت واگرا از کیوساک و زبان او متوقف می شود مثال چیزهای بسیار بسیار است. او می شود یک ریف بر روی شخص دیگری اما خودش. Funnily, به این اتفاق می افتد مقایسه است که نگه داشته به ظاهر به ذهن من متوقف بالا وفاداری و شروع به تبدیل شدن به فصل اول از قمر والر-پل Fleabag در, دیگری نشان می دهد که در آن یک زن ارتباط به طور مستقیم به دوربین, نقشه کشی ما حتی به عنوان او می سازد اطلاعات را از ما به نگه دارید تا یک تصویر از خود او می داند که تختخواب سفری. بر خلاف کیوساک شخصیت این غارت است monologuing چرا که او می کند می دانم خودش. او فقط آماده نیست به آن صورت. آهنگ متفاوت همراه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nethec.su

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی