از بازماندگان هولوکاست که مواجه دیوید دوک


David Duke shakes hands with supporters who are surround him. A "David Duke U.S. Senate" sign can be seen farther back.

دیوید دوک مبارزات در سال 1990 یک سال پس از رویارویی است.

فیلیپ گولد/Corbis via Getty Images

در ژوئن 6, 1989, Anne لوی رو در اجاره اتوبوس به Louisiana State Capitol در باتون روژ. لوی بود که 53 ساله نیواورلئان من و او و متعلق به اداره یک مغازه عتیقه فروشی با شوهرش. او می خواهم شروع به باز کردن بسیار آزمایشی در مورد آنچه که او می خواهم از طریق زندگی می کردند در طول هولوکاست زمانی که خانواده اش جان سالم به در انحلال محله یهودی نشین ورشو.

لوی بود که اتوبوس برای رفتن به یک نمایشگاه نشان دادن تاریخ هولوکاست در عکس. او انتظار نداشتم به درگیر شدن در هر نوع درگیری که روز است. اما پس از آن وضع دیدم کسی از او انتظار ندارد برای دیدن.

“من متوجه دیوید دوک در آینده” لوی گفت. “و من نمی توانستم تصور کنید آنچه که او انجام شده بود وجود دارد.”

سیمون ویزنتال مرکز یهودی حقوق بشر سازمان آورده بود آن نمایشگاه به باتون روژ به دلیل دیوید دوک. دوک به تازگی انتخاب شده به دولت خانه و او تا به حال سابقه تماس هولوکاست یک جعل است. تصاویر بر روی صفحه نمایش در کاپیتول دولت خود را رد اعتقادات هسته. آنها نشان دادند که بسیار کاملا, دقیقا چه منکران هولوکاست بودند انکار.

لوی بوده است پس دوک افزایش قدرت با افزایش وحشت. او مطمئن بود که چرا او می خواهم به لوئیزیانا کنگره—شاید او می خواست ثابت کند او نمی تواند مرعوب یک دسته از یهودیان. هر چه دلیل او می خواستم به نگه داشتن چشم در او. رویارویی خود را در آن روز را سرفصل. گوش دادن به او بازشماری لحظه ای.

“او همان اطوار و اخلاق به عنوان هیتلر سرسپردگان.”

شما می توانید گوش دادن به بقیه قسمت 3 با اشتراک به تخته سنگ به علاوه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>