در میان گزارش می دهد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای گسترش سفر خود را,ممنوعیت مجلس نانسی پلوسی ارسال یک پیام: او روز دوشنبه اعلام کرد که خانه را نگه دارید در یک رای گیری در هفته آینده در یک لایحه که از بین بردن آن در دسترس نباشد.

این لایحه شناخته شده به عنوان منشاء ملی مبتنی بر ضد تبعیض برای Nonimmigrants (بدون تحریم) عمل خواهد لغو مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر شهروندان از هفت کشور و محدود کردن رئیس جمهور قدرت به صدور چنین گسترده ممنوعیت در آینده است. این امر همچنین تقویت موجود ممنوعیت تبعیض مذهبی با توجه به برنامه های کاربردی ویزا تضمین شده توسط قانون مهاجرت و ملیت (INA) — چه مهاجر طرفداران ستایش به عنوان وسیله ای برای حفاظت از حقوق مسلمانان آمریکایی.

این قانون در حال حاضر ممنوعیت تبعیض در صدور ویزا تنها بر اساس “نژاد و جنس و ملیت و محل تولد و محل اقامت.” وجود دارد هیچ ارائه منع تبعیض مذهبی ساخته شده است که آن را مشکل تر برای مهاجرت طرفداران به استدلال می کنند که ممنوعیت سفر غیر قانونی.

این لایحه به دنبال اصلاح این با اصلاح قانون مهاجرت و ملیت به نیاز است که هر گونه ممنوعیت سفر بود به طور موقت بر اساس مدرک معتبری موضوع را به کنگره برای نظارت و ایجاد شود تنها در پاسخ به اقدامات خاص سازمان های خارجی گرفته اند به تهدید ما است. این لایحه همچنین آمده است که بان کی مون نیز باید پیشرفت فوتی و فوری دولت بهره در حداقل محدود راه ممکن است.

این طرح شده اند ستایش مهاجرت طرفداران مانند کسانی که در کشور قانون مهاجرت در مرکز که گفتند که “اطمینان حاصل شود که رئیس جمهور آینده خواهد بود و نه مجاز به صدور دستورات بر اساس به وضوح بر ضد اسلام تعصب یا هر دین دیگری-بر اساس عناد و که هر متقاضی ویزا را دریافت فردی مورد توجه است.”

کمیته قضایی مجلس بحث خواهد شد و به طور بالقوه اصلاح این لایحه که دارای گسترده دموکراتیک حمایت در دو هفته آینده و انتظار می رود که برای پیشرفت به طبقه برای یک خانه کامل رای دهند. اما حتی اگر این لایحه تصویب مجلس آن را کمی چشم انداز پاکسازی — و یا حتی در نظر گرفته شده در این جمهوری خواه به رهبری سنا که در آن چندین اخیر لوایح مهاجرت کرده اند حال ورشکستگی است.

این کنگره واقعیت باعث می شود پلوسی نشان از حمایت از این لایحه به نظر می رسد به همان اندازه در مورد هشدار نسبت ناروا به فکر می کنم دو بار در مورد گسترش سفر خود را بان به عنوان این است که در مورد سیاست.

“آمریکا همچنان به موضع مخالف به رئیس جمهور تهمت را بی رحمانه سازمان ملل متحد به آمریکا سفر بان کی مون در تمام آن تکرار” پلوسی در بیانیه ای گفت شنبه.

سیاسی هفته گذشته گزارش که مغلوب ساختن پیشی جستن است وزن موجود در حال گسترش ممنوعیت پوشش شهروندان از هفت اضافی کشورهای: بلاروس, میانمار, اریتره, قرقیزستان, نیجریه و سودان و تانزانیا. این ممنوعیت جلوگیری از بسیاری از شهروندان این کشورها از آمدن به آمریکا با استثنا برای پناهندگان و کسانی که در حال حاضر ما گرین کارت یا ویزا.

در اولین نسخه از ممنوعیت پرده برداری کرد در ماه ژانویه سال 2017 شهروندان از هفت اکثریت کشورهای مسلمان از جمله کسانی که در آمریکا کارت سبز و دوگانه شهروندی ایالات متحده برگزار شد برای بازجویی برای ساعت ها در فرودگاه های سراسر کشور بودند و اجازه ورود به آمریکا. عملا “مسلمان ممنوعیت” سیاست به نظر می رسد اجرای تهمت تماس در کمپین بلیزرز به صورت یک “کل و تعطیلی کامل” از مسلمانان از ورود به ایالات متحده و موجب اعتراضات گسترده در سراسر کشور است.

که بان کی مون اصلاح شد در صورت از دادگاه چالش ها; نسخه از این ممنوعیت در حال حاضر در محل — سوم مغلوب ساختن پیشی جستن صادر کرده بود تایید توسط دیوان عالی ایالات متحده در ماه ژوئن سال 2018 است. آن مکان محدودیت بر شهروندان, ایران, لیبی, سومالی, سوریه, یمن, ونزوئلا و کره شمالی که به دنبال ورود به ایالات متحده. (چاد گرفته شد فهرست کشورهای مشمول این ممنوعیت در ماه آوریل گذشته پس از آن ملاقات مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از خواسته های به اشتراک گذاری اطلاعات با مقامات ایالات متحده است که می تواند کمک در تلاش برای دامپزشک خارجی.)

هیچ ممنوعیت عمل است که تلاش برای نفی حکم دادگاه عالی البته یکی که بعید است موفق شود. اما حتی اگر نتواند در سنای آمریکا این لایحه اجازه خواهد داد که دموکرات ها به تضاد خود را با تهمت پیش از سال 2020 انتخابات و در حال حاضر خود را به عنوان یک حزب که از مهاجران به جای نگه داشتن آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی