فرضی طوفان ویکی به طوفان های آینده


Illustration of a pencil-drawn hurricane with a heart as the eye.

ناتالی ماتیوز-Ramo

هنگامی که طوفان رنه بازدید فلوریدا کارائیب و Yucatán شبه جزیره رده 5 طوفان را تنظیم رکورد جدید. آن خواهد بود که قوی ترین طوفان در اقیانوس اطلس تاریخ مصرف زندگی حداقل 107 نفر و racking تا متناوب $27.1 میلیارد دلار خسارت است. هدف قرار دادن تنها 10 روز پس از 2020 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده برنده خواهد دست و پنجه نرم تحت فشار به صحبت در مورد این مسئله تغییر آب و هوا. طوفان تاثیر در فلوریدا خواهد بود بنابراین دلخراش جهانی هواشناسی کنگره بازنشسته خواهد شد نام و رنه ملحق خواهد شد کاترینا و سندی هاروی و مایکل در یک مشکوک سالن از شهرت.

البته هواشناسان نمی تواند پیش بینی طوفان با چنین ویژگی تا کنون در پیشبرد. طوفان رنه نیست بر اساس پیچیده آب و هوا شبیه سازی و یا اطلاعات-محور ، آن را کامل ساخت و تنها یکی از بیش از 8,600 نوشته در فرضی طوفان ویکی صفحه اصلی یک جامعه آنلاین است که می نویسد: استادانه درست شده طوفان فاجعه داستان فقط برای تفریح است.

پس در آغاز سال 2010 ویکی جامعه رشد کرده و به بیش از 1500 تن از اعضای اکثریت آنها ظاهرا نوجوانان—و برگه صدها ویرایش در هر هفته. هر کاربر می تواند ایجاد یک صفحه برای یک اختراع طوفان فصل با زیر مجموعه برای هر یک از طوفان و لینک ویکی پدیا-به خصوص جالب طوفان’ صفحات فرد. به عنوان در زندگی واقعی این طوفان طوفان و گردباد فصل از ویژگی های یک ترکیب به نام طوفان—به طور معمول کشیده از سازمان جهانی هواشناسی پایگاه داده از پیش بینی طوفان, نام, اگر آنها در حال حاضر مشخص شده است—و ده ها تن از کوچکتر گرمسیری افسردگی. یک تیم از مدیران نگه می دارد ویکی در چک مطمئن شوید کاربران نیست نقض قوانین مانند لعن هرزه نگاره یا بیرون رفتن از راه خود را به شامل نویسندگان دیگر در طوفان مرگ عوارض.

نوشتن دقیق و گاهی اوقات رنگ پریده طوفان روایت خواسته همان سطح عاطفی از راه دور است که اجازه می دهد تا شما را به الگوهای رفتاری از حوادث غم انگیز. اما فقط به عنوان 9/11 الگوهای رفتاری ممکن است تبدیل به یک نقد از جنگ فرضی طوفان راه را برای روند ما قریب الوقوع فاجعه زیست محیطی و آنها خواب تا توسط افرادی که ممکن است تحت تاثیر سخت ترین در آینده است. بسیاری از همکاران من صحبت شد بیش از حد جوان به یاد داشته باشید نقطه عطفی حوادث فاجعه بار مانند طوفان کاترینا که در طلیعه عصر جدید از طوفان تخریب زیر تغییر آب و هوا. بیشتر به حال تجربه نکرده طوفان و بسیاری از زندگی در مناطق جغرافیایی که در آن طوفان به ندرت ریزش زمین, مانند, کلمبوس, اوهایو و لندن است.

اما برخی از HHW نویسندگان باید احساس قدرت واقعی طوفان. RestartingE a 13-year-old boy در مکزیک به من گفت که طوفان رزا ناشی از جاری شدن سیل در زادگاه خود. شانزده ساله FMcube شد در طوفان ویلما را eyewall و یک نوجوان ساکن در ایالات جنوبی WeatherWill زندگی می کردند از طریق طوفان ایوان و کاترینا اما می گوید که او خیلی جوان بود برای آنها را به لحاظ عاطفی او را تحت تاثیر قرار.

HHW نویسندگان اصرار دارند که آنچه را که آنها در حال نوشتن نیست سنگدلانه بلکه مبتنی بر درک از جهان ما نمی تواند کنترل کند. “طوفان هستند و هواشناسی ناهنجاری و ما فقط مجبور به قبول وجود آنها imo” restartingE به من نوشت در HHW اختلاف سرور. “9/11 قابل پیشگیری بود. هیچ یک باعث طوفان,” او اضافه شده (صرفنظر است که انسان را تشدید کند به شدت از تغییر آب و هوا).

تصور داستانی طوفان همچنین می توانید یک علمی پیگیری. عقبگرد یک نوجوان طوفان علاقه مندان مستقر در لیتوانی نوشت: به من از طریق ایمیل برای توصیف خود طوفان-تهیه روش: “من آرزوی به مقالات من به عنوان واقع بینانه که ممکن است با کمی استعداد منحصر به فرد شاید تعداد بیشتری از طوفان هدف قرار دادن اروپا به عنوان یک مثال است.” مانند بسیاری از نویسندگان در ویکی عقبگرد صرف مقدار زیادی از زمان تحقیق در مورد طوفان و آموزش خود و هواشناسی و فیزیک. او مطالعات در حال ظهور و تاریخی طوفان و طوفان اجرا می شود خود را تجزیه و تحلیل واقعی اطلس طوفان و به نظر می رسد تا تصاویر ماهواره ای برای گرفتن احساس برای خود الگوها و مقیاس.

فرضی طوفان راه را برای روند ما قریب الوقوع فاجعه زیست محیطی و آنها خواب تا توسط افرادی که ممکن است تحت تاثیر سخت ترین در آینده است.

در حالی که عقبگرد می رود برای رئالیسم کاربر دیگری Hypercane یک زن 22 ساله از ایالت اوهایو که پیوست HHW زمانی که او 16 ساله بود ترجیح میدهد به نوشتن حالات عجیب و غریب. او ایجاد 2020-21 جنوب اقیانوس اطلس فصل طوفان, طوفان که دم بین آمریکای جنوبی و نوک جنوبی از آفریقا است. به عنوان Hypercane ورود متحده این خواهد بود که برای اولین بار رسمی فصل طوفان در جنوب اقیانوس اطلس در تاریخ ثبت شده; طوفان نادر در این منطقه است. اما Hypercane خود را نگه می دارد داستان reined در تنها سه نفر از شش طوفان گرمسیری او را توصیف جلوه های ویژه گرافیکی را به کامل طوفان, ترین, تشکیل سواحل برزیل و سفر به سمت شرق به سواحل آنگولا و آفریقای جنوبی است.

هر چند این مطالب می توانید به عنوان خوانده شده که کاملا جدی و خشک مکالمات در HHW اختلاف سرور نشان می دهد نویسندگان پردازش موضوع خود را بدون احساسی وزن است که به دنبال فاجعه است. در عوض کاربران شوخی کباب یکدیگر طوفان (“دامیان شکست مواجه نیمه سخت” یک کاربر می گوید در مورد دیگر zig-zagging طوفان گرمسیری) و کمک به یک دیگر کارگاه در پیشرفت نوشته است. (کاربر دیگری نشان می دهد شدت ممکن است طوفان “با توجه به بسیاری از شهر ساختمان ها نابود شدند شما می توانید استدلال می کنند یک high-end [دسته] 4 یا شاید حتی [دسته] 5.”).

آیا ویکی نوشته های عجیب و غریب مانند Hypercane یا بیشتر باور—برای آموزش ندیده هواشناسان—مانند طوفان رنه نشانه هایی وجود دارد که چیزی را بی مورد برای هر بازدید کننده به صفحات HHW. هر چند وب سایت آینه ویکیپدیا تشخیص clunky ساختار آن را رنگارنگ به جای سیاه و سفید و این میزبانی در Fandom همان سایت که جذب اختصاصی بازی تاج و تخت یا BTS هنردوستان که کانال شور و شوق خود را و دانش به تنهایی جامع مخازن. بیشتر بدیهی است که هر صفحه از HHW آغاز می شود با یک هشدار نوشته شده در قرمز پررنگ نامه: “سلب مسئولیت: محتوای این ویکی است و داستانی است و نه یک منبع واقعی طوفان گرمسیری. هیچ یک از مطالب در این ویکی باید معتقد به یک پیش بینی واقعی از آب و هوای نامساعد.”

با این وجود در زمان همکاران هنوز موفق به احمق همه جا بی خبر با خوانندگان خود را نوشته و برخی از خوانندگان به انتقاد HHW برای گسترش دروغ. در سپتامبر گذشته هواشناس Ryan Maue توییتی در مورد ویکی خواستار آن “خبر جعلی” و خشم که آن را در بالای خود را در موتور جستجو بینگ نتایج. اعضای جامعه chimed در به می گویند که کلمه “فرضی” به وضوح قابل مشاهده در آدرس وب سایت و هدر و Maue نادیده گرفته سلب مسئولیت در ایمان بد است. اما در یکی از Maue تصاویر هشدار دهنده وجود ندارد. پس از آن مدیران اجرا است که سلب به نظر می رسد در هر صفحه و یک نویسنده می تواند ممنوع برای حذف آن.

جامعه مصمم است که آن را می نویسد داستانی نه مضر. کاربران هرگز از لینک های جعلی اخبار منابع رسانه های اجتماعی خوردها که doctored عکس از طوفان به تخریب احمق unsuspecting خوانندگان. مدیران همچنین مطمئن شوید که نویسندگان نیست نام عمومی آمار و ارقام در خود نوشته که کاهش در احتمال این که خود را فرضی طوفان به طور تصادفی توسط رسانه ها برداشت.

اما پس از یک دنیای واقعی طوفان فصل نتیجه گیری جامعه نیست حذف صفحات آن و در نهایت آینده می شود گذشته است. یک 2018 کومودو ایجاد شده توسط CycloneRyne94 شرح زیر عمل مشترک با استفاده از real-life طوفان نام و بدون تغییر باقی مانده است پس از آن به پایان رسید در سال 2015. آن را می گوید طوفان کرک شد یک دسته 5 اما واقعی کرک تنها دم به خفیف طوفان گرمسیری.

بیشتر اشتباه چند HHW همکاران که همه می خواهم برای قرار دادن چرخش خود را بر روی همه چیز را از صفحات خود را به صورت همان طوفان, فصل, ساخت HHW کثیف را انتخاب کنید-شما-خود-ماجراجویی زیست محیطی هرج و مرج است. غواصی را به HHW را 2018 کومودو پیدا کنم که طوفان مایکل بود ضعیف و نیمه گرمسیری طوفان که آمار Oct. 10 اما همچنین یک دسته 4 طوفان که توسعه حدود هفت. 30. نه از جعلی Michaels منعکس کننده که طوفان واقعی مایکل بود و حتی وحشتناک تر—آن را به دسته 5 و محصل در فلوریدا تکدی کشته شدن 74 نفر و باعث $23.1 میلیارد دلار خسارت است. به عنوان یک نتیجه, نام مایکل بازنشسته شد.

StrawberryMaster 15 ساله از برزیل در دفاع از این اختلاف ها است. “ویکی است به نام “فرضی طوفان Wiki’ به یک دلیل. مقالات در حال بدیهی است که جعلی است. اگر کسی در زمان یک نگاه به اطراف ویکی و یا خواندن صفحه اصلی, آنها دیده اند [سلب] به راحتی. اما [Maue] هرگز آن را دیدم و دیگران فقط پرهیاهو و گسترش است که آن را جعلی فکر این واقعی بود یا که ما فریب کاربران دیگر.”

من تعجب که آیا طوفان نوشتن می تواند یک مسهل یا آموزشی ورزش و یا اگر صرفا انتخاب به التماس کردن تا چنین حوادث مرگبار بود ذاتا تن-ناشنوا و حساس است. بنابراین من رسیده به Ashlie قهوه ای, ضربه درمانگر مستقر در هوستون برای دیدن آنچه که او فکر طوفان داستان.

“به عنوان یک تروما درمانگر مشغول به کار در این جامعه من تمایل اول این است که چیزی است که واقعا لعنتی حساس” براون گفت: در یک تماس تلفنی با من. سپس او در زمان یک لحظه به گام به یک نویسنده کفش و توجیه درخواست تجدید نظر. “من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از تحریک احساسات و یا با شیفتگی) در چیزهایی که ما نمی دانم زیادی در مورد و ب) چیزهایی که ترسناک, twisted, dark. من می توانید ببینید که چگونه است که ممکن است سرگرم کننده برای افرادی که آن را تجربه نکرده است” براون گفت.

من با اشاره به این که نویسندگان جوان بودند و تعداد کمی از نوجوانان تا به حال حتی زندگی را از طریق طوفان است. این تغییر نکرد براون ، “من فکر می کنم راه سالم [مقابله] با چیزی آسیب زا است که قادر به در مورد آن صحبت می شود و واقعی در مورد ترس و درماندگی و ناتوانی احساس زمانی که کسی تجربه چیزی است که تهدید کننده زندگی,” او گفت:. “شاید نوشتن یک داستان خیالی در مورد چیزی شبیه به آن خواهد آنها را به یک خروجی به آنها برای بیان چیزی است که آنها احساس می شد اما نمی توانید به بیان در درمان است.”

به عنوان طوفان همچنان به ساخت اغلب و به شدت به HHW دارای رشد علوفه برای نوشتن بزرگتر وایلدر طوفان. براون گفت که در هوستون وجود دارد هیچ چیز مانند یک مکان امن دیگر: “من فکر می کنم همه در یک سطح بالاتر عامل بیش از حد هوشیاری. آنها در یک حالت اضطراب فقط در مورد همه چیز. حتی افرادی که دارای آب گرفتگی تنها بودن در این جامعه زندگی می کنند از طریق آن و تماشای بشریت مبارزه و رنج می برند. … مردم نبوده است قادر به به طور کامل دور از تروما حتی اگر آنها شفا از راه های دیگر.”

به عنوان بی طرف و یا حساس به نوشتن خود را ممکن است به نظر می رسد HHW کاربران نیست قطع از پیامدهای طوفان اگر آنها تمایل به دیدن چیزهایی در هواشناسی از مقیاس انسانی. از آنجا که بسیاری از کاربران از نزدیک مطالعه هواشناسی برای بهبود نوشتن خود را به HHW پایگاه کاربر تا حد زیادی آگاه از رابطه بین تغییرات اقلیمی و آب و و آن را درک می کند که طوفان همچنان به طاعون جوامع در سراسر جهان است. می توان آنها را سریع به شنیدن در مورد طوفان گرمسیری یا اطلاع نگران الگوهای آب و هوایی هواشناسان پرچم و به اشتراک گذاری اطلاعات در سراسر شبکه خود را به کمک دیگران نیاز دارند.

اگر یک جانور مانند طوفان Rene می آید به ثمر نویسنده آن را به صورت یک واقعیت تلخ و شیرین: تحقیقات خود را جامد و نوشتن خود را در نقطه اما نبود طوفان قرار بود یک اسطوره یک فاجعه نوشته شده همه در سرگرم کننده خوب?

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountViagrabahisnowsweet bonanzabeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000joybetMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisataşehir escortlarelektronik sigarawww.iqelektroniksigara.com