این Instacart اعتصاب توضیح داد

کارگران برای Instacart یکی از محبوب ترین ما مواد غذایی تحویل نرم افزار در ادامه اعتصاب روز شنبه خواستار پرداخت بهتر و سلامت حمایت آنها خطر افشای خود را به coronavirus به ارائه ملزومات به مردم در مستند.

Instacart و دیگر مواد غذایی تحویل کارگران روبرو هستند افزایش تقاضا — تا آنجا که 65 درصد بیشتر در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته در سراسر سه خدمات در هفته اول ماه مارس به تنهایی. اما بسیاری از آنها می گویند که احساس می کنند به طور فزاینده ای نا امن انجام شغل خود را به دلیل شرکت آنها را برای کار در حال ارائه پشتیبانی عمومی مانند دادن به آنها زمان و منابع به شستن دست های خود را بین شیفت.

Instacart خریداران شکایت اکو کسانی که از دیگر کارگران: حدود 50 آمازون کارگران در یک انبار در Staten Island, New York, بنا به گزارش راه می رفت خاموش کار در روز دوشنبه در اعتراض به این شرکت تصمیم به نگه داشتن تسهیلات باز با وجود یکی از همکاران خود را تشخیص داده و با Covid-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. و کل مواد غذایی کارگران در حال برنامه ریزی ملی “sickout” روز سه شنبه به تماس برای حمایت بهتر مانند رایگان coronavirus تست برای کارکنان و پرداخت مرخصی برای کارکنان تحت قرنطینه.

“ما فاقد آن چیزهایی است که ضروری است برای ما امنیت و ایمنی از مشتریان ما. ما به طور بالقوه برای رفتن به ناقل این بیماری گفت:” ونسا Bain یک Instacart خریداران و رهبر گروه سازماندهی اعتصاب فرفره کارگران جمعی.

هر چند ما نیست و تعداد دقیق مهاجمان و Instacart می گوید اعتراض ندارد کاهش سفارشات مشتری این اقدامات موثر در راه های مختلف: آنها جلب توجه عمومی و سیاستمداران به خطرات بهداشتی که کارگران در حال به نگه داشتن ما زنجیره تامین در حال اجرا در طول یک بحران بهداشت عمومی. این کارگران شده بود فشار برای پرداخت بهتر و اساسی مزایای مراقبت های بهداشتی قبل از coronavirus همه گیر اما در حال حاضر وجود دارد یک حس تازه فوریت در اطراف کارگران خواسته که زندگی خود و زندگی از مشتریان خود می تواند در آن بستگی دارد.

“اعتقاد من این است که واقعا یک زمان برای این شرکت ها برای نشان دادن رهبری و نشان می دهد که آنها آن را دریافت کنید” گفت: تشکر. Ro خناس (D-CA) که نشان دهنده یک نوار گسترده ای از دره سیلیکون. “من فکر می کنم انجام کاری نمایشی مانند دو برابر شدن دستمزد برای مردمی برای چند ماه من فکر می کنم می تواند یک ژست.”

Instacart اتحادش را تغییر برخی از سیاست های خود در پاسخ به کارگران مطالبات در چند هفته منتهی به اعتصاب. از آن شروع به ارائه مزایای جدید کارگران از جمله ارائه 14 روز از زمان پرداخت کردن برای خریداران که می تواند ثابت کند آنها تشخیص داده شده اند با کروناویروس و یا قرار داده شده در زیر اجباری قرنطینه و همچنین به عنوان یک جایزه جدید بر اساس خریداران عملکرد. این شرکت همچنین اعلام کرد قصد دارد روز جمعه به دست آوردن و توزیع ضد عفونی کننده دست.

Instacart گفت Recode که به طور کلی نیروی کار آن دیده می شود درآمد افزایش 40 درصد در ماه گذشته نسبت به ماه قبل. وقتی پرسیده شد که در مورد اعتصاب و کارگران نگرانی سخنگوی Instacart گفت Recode در بیانیه ای:

در آخرین چهار هفته Instacart معرفی کرده است بیشتر از 15 محصول جدید ویژگی های جدید بهداشت دستورالعمل خریداران جدید, جوایز, جدید, مرخصی استعلاجی سیاست های جدید و لوازم ایمنی و همچنین به عنوان پرداخت برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19. تیم ما تعهد تزلزل ناپذیر به با خیال راحت در خدمت ما خریداران در پی COVID-19 و ما همچنان برای به اشتراک گذاشتن به روز رسانی اضافی در طول چند روز آینده, هفته ها و ماه های آینده به عنوان ما حمایت بیشتر این مهم در جامعه است.

این شرکت همچنین گفت که آن را احترام به حقوق خریداران به ارائه بازخورد و صدای نگرانی.

Instacart اعتصاب می خواهید این شرکت به اقدام فوری برای کاهش خطر ابتلا به کروناویروس قرار گرفتن در معرض.

خریداران — که نیاز به آنها را به ارتباط برقرار کردن با فروشگاه مواد غذایی کارمندان و مشتریان و خریداران — نگران ابتلا و گسترش Covid-19. کارگران نیز در مورد دست زدن به سطوح مانند کیسه های پلاستیکی و مواد غذایی که می تواند آلوده به این ویروس و سپس انتقال آن به مشتریان. (هر چند ممکن است به قرارداد این بیماری از طریق سطوح آلوده به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: به حالت اولیه گسترش است که از طریق شخص به شخص تماس بگیرید.) کارگران می گویند که اگر Instacart ارائه دسترسی بهتر به دست شستن امکانات بین تحویل و پیشگیرانه بهداشت اقدامات است که می تواند کمک به کاهش خطر.

به منظور کاهش این خطرات آنها درخواست چهار چیز از Instacart: آنها می خواهند شخصی محافظ لوازم بدون هیچ هزینه به کارگران از جمله به عنوان ضد عفونی کننده دست (که این شرکت شروع به توزیع) و ضد عفونی کننده راه حل ها و دستمال مرطوب و صابون است. دوم اینکه آنها می خواهند خطر پرداخت اضافی 5 دلار در هر سفارش; سوم, آنها می خواهند به طور پیش فرض نکته در این برنامه به توان به حداقل 10 درصد از مشتریان مجموع سفارشات. و چهارم آنها فشار دادن این شرکت به اعطای 14 روز از بیمار زمان به هر کسی که شده است نهفته Covid-19 و فراهم می کند یک پزشک گفت: توجه داشته باشید به همان اندازه و یا اگر آنها را به یک وضعیت موجود و یا در معرض خطر بالا برای مواجه با عوارض ناشی از Covid-19.

“من به شما تضمین می کنند اگر شما به یک مشتری وجود دارد یک شانس وجود دارد یک خریدار است که دست زدن به محصول و بسته بندی مواد غذایی خود را است coronavirus آنها می گویند” هیچ با تشکر از شما.'” گفت: Bain.

پس از برگزارکنندگان نیست شمارش چگونه بسیاری از مردم در حال شرکت در اعتصاب همه ما باید اعداد از Instacart خود را. و در بازتاب چگونه بسیاری از آمریکایی ها در حال تبدیل به خدمات در طول همه گیر این شرکت می گوید کسب و کار است که انجام می دهند فقط خوب حتی بهتر از قبل — در طول این اعتصاب است.

“آن را به عنوان مربوط به امروز اقدامات ما دیده ایم کاملا بدون تاثیر به Instacart را عملیات” سخنگوی Instacart نوشت: در بیانیه ای.

این شرکت اعلام کرد که در روز دوشنبه آن را دیدم 40 درصد بیشتر خریداران بر روی پلت فرم به همان نسبت بعد و زمان آخرین هفته است که بیش از گذشته 72 ساعت آن را به فروش بیشتر مواد غذایی را از همیشه قبل از.

همچنین گفت که در هفته گذشته به تنهایی 250,000 جدید مردم امضا برای تبدیل شدن به Instacart سرویس کامل خریداران و 50000 تا از آنها در حال حاضر شروع به خرید بر روی پلت فرم.

بدون در نظر گرفتن اعتصاب بالا بردن آگاهی در مورد کارگر مسائل در اجرای اقتصاد است. و Instacart جدید ترک سیاست که از آن تصویب شده در مارس 10, حداقل یک شروع در پرداختن به برخی از کارگران و نگرانی است.

“ما باید به رسمیت شناختن شجاعت از این کارگران در Instacart و آمازون که خود را در معرض خطر خود ایمنی انجام کار ضروری است که ما اجازه می دهد که مواد غذایی برای خانواده ما و بچه های ما و به پایه لوازم” خناس گفت Recode. “در حالی که بسیاری از ما در پناه و محل کار از راه دور این کارگران در حال انجام خدمات ضروری برای حفظ جامعه ما عملکرد. پس حداقل ما می توانید انجام دهید این است که مطمئن شوید که آنها باید شرایط ایمن.”

خناس گفت: او از اعتصاب کنندگان در Instacart خواستار بیشتر از کارفرمایان خود را که او نیز می بیند نقش دولت برای کمک به کارگران ضروری در مواد غذایی و صنایع حمل و نقل.

او گفت: او در بحث در مورد پیشنهاد آنچه که او خواستار یک “GI بیل” برای کارگران ضروری در طول coronavirus همه گیر مانند اورژانس و مراقبت های بهداشتی کارگران و همچنین افرادی مانند Instacart خریداران و آمازون انبار کارگران است. این لایحه به دولت توزیع پاداش های ویژه ای برای این کارگران در میان مزایای دیگر.

فعالان کارگری و دیگر کار پسند سیاستمداران مانند خناس نیز به نام فرفره اقتصاد شرکت های مانند Instacart Uber و Lyft به دنبال قانون جدید در کالیفرنیا AB 5 بود که در نظر گرفته شده برای وادار کردن شرکت ها برای تبدیل آنها قرارداد نیروی کار به کارکنان حق آنها را به مزایای از قبیل مراقبت های بهداشتی و زمان پرداخت کردن. اکثر شرکت ها شده اند تا حد زیادی نادیده گرفتن این قانون با این استدلال که قوانین جدید اعمال نمی به خود کارگران است.

سازمان از Instacart اعتصاب باید گفت که آنها را به ادامه اعتصاب تا زمانی که خواسته های خود را برآورده ،

در ضمن عمل خود به خصوص در نور همزمان تظاهرات از کارگران در آمازون و دیگر شرکت ها است و تاکید بیشتر کاملا از نحوه اجرای اقتصاد قرار می دهد کارگران خود را در مخاطره آمیز در محل, حتی در حالی که بیشتر مردم تکیه می کنند خدمات خود را.

“من فکر می کنم که مصرف کنندگان در حال دیدن چگونه متکی آنها در این ویژه کارگران و چگونه ضروری در این بیماری همه گیر به کار خود است و پس از آن به خصوص قدرتمند لحظه” گفت: Veena Dubal, یک استاد حقوق در دانشگاه Hastings که تحقیقات فرفره اقتصاد است.

Instacart قرار است که کارگران آن را به عنوان یک جامعه “خانواده قهرمانان” — ارائه خدمات مهم به آمریکایی ها در طول یک بحران جهانی است. آن باقی مانده است دیده می شود اگر این کارگران با موفقیت می تواند مذاکره برای بهتر شدن شرایط کار آنها به مدت طولانی است که برای درخواست — و نه فقط کم سابقه در طول این زمان دشوار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>