اینترنت شکستن کمی از Coronavirus


The YouTube and Netflix app logos are seen on a television screen.

Netflix و YouTube در حال کاهش کیفیت تصویر.

کریس مک گراث/گتی ایماژ

به عنوان مردم در سراسر جهان پیوند زندگی خود را بر روی اینترنت در حالی که تلاش برای ماندن در خانه های خود را در طول بیماری همه گیر کوروناویروس تکنولوژی کارشناسان شده اند و اعتماد به نفس است که وب قادر خواهد بود که مسئولیت رسیدگی به تمام ترافیک. بیشتر و بیشتر کشور در حال حاضر سازماندهی مستندات در تلاش برای پهن کردن منحنی و اینترنت دقیقا نمی شکسته اما از آن است که شروع به شکوه و شکایت کردن و جرقه کمی. Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ اخیرا نیویورک تایمز گفت: “ما فقط تلاش برای نگه داشتن چراغ در اینجا” به عنوان شرکت شبکه های اجتماعی سعی کنید به جای افزایش استفاده از برنامه نرخ برای تماس و پیام و اخبار مصرف. حتی اگر Facebook احساس فشار چگونه است که هر کس دیگری انجام می دهند ؟

پهنای باند

سرعت اینترنت را کاهش بوده است در coronavirus نقاط مهم در سراسر جهان به عنوان ارائه دهندگان پهنای باند تلاش برای نگه دارید تا با ناگهانی خوشه در ترافیک. هوبئی چین استان است که در ووهان به عنوان پایتخت آن دیده است پهن باند تلفن همراه سرعت سقوط حدود 60 درصد از ماه ژانویه با توجه به Ookla را Downdetector اینترنت نظارت بر خدمات. عملکرد شده است به آرامی بهبود در ماه مارس به چین می رسد و در پایان دم از شیوع هر چند آن را در هیچ جا به طور کامل دوره نقاهت. کشورهای اروپای غربی شروع به تجربه پهنای باند مسائل مربوط به عملکرد در اوایل ماه مارس در سراسر زمانی که دولت شروع به اجرای مستندات هر چند نرخهای شده اند به عنوان نمایشی به عنوان در هوبئی.

در ایالات متحده پهنای باند کاهش بوده است ناچیز در برخی از شهرستانها اما چشمگیر در دیگران است. پهنای باند سرویس ردیابی BroadbandNow یافت که 88 از 200 پرجمعیت ترین شهرهای این کشور تجربه کرده مقداری از شبکه تخریب در هفته گذشته. Austin تگزاس; اخنرد کالیفرنیا; و Winston-Salem, North Carolina دیدم سرعت دانلود افت بیش از 40 درصد در حالی که در سن خوزه کالیفرنیا به حال 38 درصد افت. در همین حال وجود داشته است کمی به هیچ تغییری در سرعت دانلود در لس آنجلس و سانفرانسیسکو و سیاتل و شیکاگو است.

جریان ویدئو

Netflix و یوتیوب و آمازون نخست و دیگر خدمات جریان داشته و همه متعهد به حاشیه های خود را با کیفیت تصویر در نقاط مختلف جهان به منظور اجتناب از قرار دادن بیش از حد فشار بر روی اینترنت به عنوان صدها نفر از میلیون ها نفر از مردم در خانه بمانند و شراب خواری نشان می دهد که در تلاش برای عمل اجتماعی فاصله. قبل از همه گیر اوج جریان بار برای اکثر خانواده ها به طول انجامید چهار ساعت در روزهای هفته; آن را در حال حاضر 10 ساعت در روز با توجه به CNBC. تصویری است که تا کنون بزرگترین پهنای باند گراز; Netflix به تنهایی مصرف 15 درصد از جهان پهنای باند.

Netflix بکشد گفت: این کاهش ترافیک 25 درصد در اسپانیا و ایتالیا است و در حال حاضر گزارش استفاده از آن کاهش به دیگر کشورهای اروپایی و همچنین در آمریکای لاتین و هند است. آن را هنوز به انجام این کار برای ایالات متحده هر چند کاربران در سراسر کشور قادر به دسترسی به این سرویس برای حدود یک ساعت در روز چهارشنبه. یوتیوب اعلام کرد روز سه شنبه که این امر می تواند تنظیمات پیش فرض تصویری با کیفیت به تعریف استاندارد در سراسر جهان برای یک ماه هر چند مردم خواهد بود قادر به انتخاب کردن در به وضوح بالاتر. آمازون نیز throttling آن نخست سرویس ویدئو در اروپا و انگلستان بوده ولی کم حرف در مورد جزئیات. دیزنی به علاوه در کاهش کیفیت تصویر برش آن مصرف پهنای باند حداقل 25 درصد کلی است و تاخیر در راه اندازی آن در فرانسه توسط دو هفته.

بازی های ویدئویی

شبیه به جریان های ویدئویی, خدمات نیز در تلاش برای تصویب اقدامات به سهولت فشار قرار دادن آنها در شبکه. سونی و بخار مجازی بازی های ویدئویی, بازار, باید هر دو متعهد به دریچه گاز ترافیک از دانلود بازی. در روز سه شنبه بخار تا به حال بیش از 22.67 میلیون نفر با استفاده از خدمات خود را به صورت همزمان و ضرب و شتم رکورد آن را تنظیم کرده بود در اوایل سال 2018 بیش از 18.5 میلیون. مایکروسافت, ساز, از, ایکس باکس, علاوه بر این خواسته عمده شرکت های بازی به فضای بیرون منتشر شده از خود را آنلاین به روز رسانی بنابراین به عنوان نه به مسدود کردن هر شبکه.

برخی از بازی های ویدئویی خدمات خود را نیز تجربه شده است قطع. ایکس باکس زنده گزارش شده است که کاربران با داشتن مشکل با ورود و خواستگاری در حالی که نینتندو اروپا را بدست آورد گفته است که با داشتن مسائل را با آن خدمات شبکه. همچنین وجود داشته است متعدد خوشه در گزارش شبکه پلی استیشن دریافت کنید. و آنلاین تیرانداز بازی Fortnite اخیرا گفته است که آن را نیز با مشکلات و باری خواستگاری و آن فروشگاه مجازی.

بیکاری وب سایت

هفته گذشته نزدیک به 3.3 میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری بیش از مجموعه سوابق قبلی رکود توسط یک فک انداختن حاشیه. وب سایت است که اجرای برنامه ها را قبول شده اند سقوط تحت وزن این تازه بیکار جمعیت. هفته گذشته من در مورد نوشت: چگونه آنلاین ادعا پورتال در اورگان, New York, کنتاکی و ویرجینیا سقوط کرده بود در همان زمان که فرمانداران خود دستور داده بود غیرضروری کسب و کار را تعطیل. از آن زمان به بعد خوانندگان از آلاباما تگزاس فلوریدا و میشیگان می سی سی پی, پنسیلوانیا, کارولینای شمالی کارولینای جنوبی لوئیزیانا و ایلینوی را به من ایمیل برای به اشتراک گذاشتن ناکامی های خود را با کشورهای خود را’ بیکاری سیستم. بسیاری از کاربران توضیح داده شده وب سایت توفنده در وسط پر کردن برنامه های کاربردی خود را و تغییر مسیر آنها را به زمان صفحات. تلاش برای رسیدن به طور مستقیم به بیکاری دفاتر از طریق تلفن و ایمیل بدون پاسخ مانده اند. “کارولینای شمالی نیز تجربه سایت وقفه و توفنده ساخت آن غیر ممکن است برای درخواست مزایای آنلاین. در اشویل محل دختر من و دیگران تبدیل شد به دور از اعمال در فرد و گفت: برای حفظ و تلاش در وب سایت” یک خواننده به من گفت. “می توانید آنها را انجام دهید بهتر است برای این افراد که از جان گذشته برای کمک به دلیل آنها گذاشته شده است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>