آیووا برنامه افتضاح ثابت می کند که زمان آن به پایان کامپیوتری انتخابات


Paper ballots in envelopes from the 2020 Iowa caucuses

آرا در حال شمارش در طول caucusing در 66 حوزه در Abraham Lincoln High School در Des Moines, آیووا در روز دوشنبه.

جیم واتسون/گتی ایماژ

آیووا برنامه شکست می تواند ایستاده به عنوان یک مثل ما جری ساخته شده در سیستم سیاسی—بدترین سناریو از آنچه اتفاق می افتد زمانی که تورم ارزش روستایی دورافتاده در دیدار نیمه پخته شیفتگی با تکنولوژی بالا است.

آن است که هنوز ناشناخته چگونه آیووا حزب دموکرات مستقل fiefdom که توابع کاملا جداگانه از کمیته ملی و بسیار کامل از آن آستین ، اهمیت—استخدام شرکت به نام سایه به ایجاد برنامه برای گزارش جلسه برگه از دولت را از راه دور حوزه دوشنبه شب. اما یک نظرسنجی از یک و نیم دوجین سنگین وزن در سایبر زمینه نشان می دهد شرکت است و نه شناخته شده مقدار.

جیک ویلیامز تحلیلگر سابق NSA در حال حاضر کار به عنوان مشاور مدیر برای شرکت های خصوصی تفسیر Infosec گفت: در یک ایمیل که یک LinkedIn جستجو در سایه نشان می دهد هیچ کس “با تجربه توسعه در زیرساخت های حیاتی.” او افزود: “به نظر می رسد مانند یک وب سایت ‘چه کسی می داند که’ به جای ‘این مردمی که تخصص فنی به جلو و این خاموش است. ”

سرمایه گذاری صدها میلیون دلار به امنیت—پس از انجام دوباره آن را هر چهار یا هشت سال بعد از هکرها پیدا کردن یک راه در اطراف خود دیوار جدید—یک لیوان را بازی.

این واقعیت که تاکنون گزارش شده است که این سیستم هرگز آزمایش در مقیاس کامل است که به سادگی غیر قابل توجیه—یک نشانه روشن است که حزب دموکرات آیوا امضا قرارداد بدون بررسی صلاحیت طراحی با محترم آن را حرفه ای و یا احتمالا حتی بدون دانستن چنین بررسی صلاحیت لازم بود.

هنوز افتضاح می تواند روشن آن طرف اگر حزب ملی رهبران یادگیری برخی از درس ها و اعمال آنها را بدون رحمت.

برای اولین بار یک نفر می تواند در مورد نیاز به استخدام کارشناسان واقعی در شبکه فن آوری و یا تقویت امنیت سایبر هر دو در رای گیری ماشین آلات و در ارتباط بین حوزه و دولت مرکزی. اما درسی که باید کشیده شده است پس از سال 2016 نرم قسمت ساده تر است: بازگشت به برگه کاغذ—نه تنها برای قفقاز و مقدماتی اما برای انتخابات.

تاریخ سایبر است که این داستان هرگز پایان دادن به مسابقه تسلیحاتی با جرم رسیدگی به لذت بردن از یک سرب بیش از دفاع. بخش خصوصی به ویژه بانک ها در حال گرفتن بهتر در دفاع, در بخشی به دلیل آنها را به آن را مرکزی برای کسب و کار خود را. (هیچ کس در حال رفتن به قرار دادن پول در یک بانک است که می شود با موفقیت هک هر هفته.) اما سرمایه گذاری صدها میلیون دلار به رای گیری امنیت—سپس آن را دوباره هر چهار یا هشت سال بعد از هکرها پیدا کردن یک راه در اطراف خود دیوار جدید—یک لیوان بازی, به ویژه هنگامی که وجود دارد یک جایگزین ارزان.

وقتی که من بچه بودم مادرم و دیگر اعضای اتحادیه زنان رای دهندگان پایین رفت و خود را به حوزه و صرف شب شمارش آراء. اگر عمل احیا شد, آن ممکن است کمی طول بکشد تا نتایج اعلام خواهد شد. و بله این روش خود خطرات ناشی از خطای انسانی به تقلب آشکار. (داستان لژیون صندوق های رای پیچ در پیچ در انبار زیرزمین و یا در نزدیکی رودخانه.) وسواسی غیر حزبی یا دو حزبی نظارت خواهد بود ضروری است. اما این امر می تواند ارزان تر از بی پایان, امنیت, ارتقاء—و بیشتر مستعد ابتلا به نقد و بررسی. (که هر چند دور از همه کشورهای کاغذ پشتیبان گیری خود را به رای گیری ماشین آلات, اما به ندرت در حال پشتیبان گیری بازرسی.)

درس دوم کشیده می شود از دوشنبه شب (و من به سختی و به تنهایی در اینجا) که آن زمان برای پایان دادن به قفقاز. آنها غیر دموکراتیک و آنها فشار احزاب در بیشتر جهات به عنوان آنها تمایل به حضور فعالان و مردم تنها با زمان و تمایل به صرف ساعت در کار است. Caucusgoers همچنین تمایل به بیشتر ایدئولوژیک یک راه یا دیگری از جریان اصلی رای دهندگان. آن را مضاعف منحرف به سبب نزدیکی-kingmaker وضعیت به آیووا—یکی از کشور کوچکترین ترین روستایی و حداقل قومی متنوع متحده: مخالف دقیق از حزب دموکرات را برجسته ترین صفات است.

وجود دارد و جذابیت خاصی به تماشای دوستانه caucusing و اسب-تجارت توسط شهروندان Des Moines و کلینتون و شهرهای دیگر که هیچ نامزد خواهد بازدید بیش از یک بار اگر خود و یا هدف او بودند را به نفع خود بیشترین آرا و نمایندگان به جای تعقیب اژدها “شتاب.” اما جذابیت بود که از یک تابستان-انبار تولید Brigadoon. آن را به حال چیزی برای انجام با چگونه بسیاری از دیگر انتخابات برپا و برنده; و نه مجموعه مهارت های لازم برای فریب حزبی رای دهندگان—به عنوان مثال برگزاری شدید یک در یکی از جلسات مصرف ذرت سگ در نمایشگاه های دولت گفت: چیزی یک دوست در مورد اتانول—خرس هر گونه شباهت به کسانی که آن را طول می کشد به حکومت یک ملت بزرگ.

نرم افزار حذف تنها برجسته ناهماهنگی. از آن زمان به ضربه محکم و ناگهانی مردم آیووا نمایندگان شان را از خیال خود و به دوران مدرن—و نه از طریق سردستی خریداری شده برنامه های خاص هستند که به یک ظرف غذا تا قبل از آنها به طور کامل دیباگ اما از طریق تصویب دموکراسی واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی