A poster explains the allocation of delegate count at a caucus at Roosevelt High School February 03, 2020 in Des Moines, Iowa.

پیچیده و پیچیده سیستم دموکراتیک.

تراشه Somodevilla/گتی ایماژ

در هفته گذشته, پیش از روز دوشنبه بسیار مهم-در-این-ملت آیووا دموکراتیک حزبی من بحث در مورد قابلیت اطمینان از این حزب جدید حزبی-شب نتایج-گزارش برنامه با آیووا حزب دموکرات رئیس Troy قیمت. “ما باید پشتیبان گیری در پشتیبان گیری در پشتیبان گیری” قیمت به من گفت. “اگر چیزی اشتباه است ما باید سیستم در محل برای بازگشت که تا مطمئن شوید که ما دریافت نتایج دقیق ثبت سرعت. پس این فقط به ما اجازه می دهد برای به دست آوردن نتایج سریعتر از حوزه حزبی.”

چیزی رفت به شدت اشتباه است با سریع ضبط نتایج قفقاز در شب دوشنبه. وجود گسترده گزارش می دهد که خود نرم افزار بود نه به درستی. خطوط تلفن به حزب است که حوزه و صندلی استفاده می شود به تماس در نتایج یکی از گزینه های پشتیبان گیری شد ماجرا. وجود دارد “تناقضات در گزارش سه مجموعه از نتایج” سخنگوی این حزب در بیانیه ای گفت با اشاره به رشته های اضافی از داده های حزب بود انتشار این سال در تلاش برای شفاف تر بود که خود منبع از سردرگمی در حوزه فردی. به عنوان فقط قبل از نیمه شب پنج پیشرو آیووا دموکراتیک مدعی—ctq, جو بایدن, Elizabeth Warren, برنی ساندرز و پیت Buttigieg—تا به حال تمام سخن در آن منظور. آن سه ساعت پس از اولین نتایج قرار بود منتشر شود. هیچ یک از آنها تا به حال در آمده است.

دوشنبه شب فوق العاده بود شکست برای حزب دموکرات آیوا. به عنوان آنها در هر چرخه انتخابات نامزدها صرف یک سال کامل وقت خود را سرمایه گذاری در دولت به این امید که در یک شباگر همه چیز رفت و حق آنها ممکن است ایستاده روی صحنه در آیووا اعلام پیروزی و این حرکت از طریق تقویم اصلی. در عوض در این مدت فوری نتایج خواهد شد (باید؟) آمد در روز سه شنبه فقط در زمان به خاک سپرده شود به عنوان یک رئیس جمهور تحت استیضاح ارائه خارجه اتحادیه در اتاق که در آن او بود استیضاح.

و… حداقل برخی ممکن است خوشحال در مورد این به نوبه خود از وقایع. به عنوان قفقاز بودند در نظر گرفتن محل اطلاعات حدیثی از خبرنگاران و مسئولان در حوزه های مختلف بود و نه برای بایدن که تا به حال شده است در نزدیکی بالای در آیووا رای گیری به طور متوسط همراه با Sanders. و اگر هیچ داده ای تا به حال منتشر شده است این بایدن کمپین—برای یک دلیل و یا یکی دیگر از احساس لازم بود برای ارسال به شدت دقت نامه از آن مشاور عمومی به قیمت شکایت در مورد “نقص قابل توجهی در امشب آیووا انجمن سیستم گزارش دهی” را به عنوان هر چند آن را به حال علاقه غالب در بی اعتبار نتایج در دسترس نباشد.

Klobuchar را مدیر کمپین در ضمن توییتی که “با شماره های ما دیده ایم داخلی و علنا ما در حال اجرا و یا حتی جلوتر از معاون رئیس جمهور بایدن.” وارن مدیر کمپین گفت که “آن را نزدیک بین وارن Sanders, Buttigieg. من معتقدم که معاون رئیس جمهور در دور چهارم است.” ساندرز خود گفت: جمعیت است که “زمانی که نتایج اعلام شد من احساس خوبی انجام می شود بسیار خوبی در آیووا.”

آن را تنها Buttigieg بود که با جسارت می گویند پس قبل از اینکه هواداران خود را هنگامی که به صفر درصد از نتایج منتشر شده بود: “با همه موارد ما در حال رفتن به نیوهمپشایر پیروز است.”

شما می توانید از بازی کردن یک منطق به این— Buttigieg شرط تمام مبارزات انتخاباتی در آیوا پس چرا فقط آن را می گویند و اگر آن اشتباه چه کسی مراقبت کنید ؟ —اما بهتر است فقط اسمش را غیر مسئولانه است. این حرکت باعث ساندرز کمپین به انتشار داخلی خود آمار و ارقام از نزدیک به 40 درصد از حوزه در آیووا که در آن ساندرز بود که منجر Buttigieg چند درصد است. Buttigieg تیم پاسخ با کمتر کامل شماره های خود را, اما نشان می دهد که آنها تا به حال پیشی داخلی بینی به عنوان شب که نشان دهنده مجازی کراوات. یک قاعده سرانگشتی مناسب تا زمانی که نتایج منتشر شده در سه شنبه: باور نمی کنم هر یک از این مبارزات.

گذشته از تکان دهنده سردرگمی و روایت رقابت در اطراف این نتیجه فقدان نتایج ارائه شده بسیار عالی trolling فرصت برای رئیس جمهور تهمت که برنده آیووا جمهوری قفقاز (بله, آنها تا به حال آنها را) با 96 درصد بیش از نزدیکترین حریف. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین هدر رفته هیچ زمان در کاشت شک و تردید در مورد مشروعیت نتیجه و مسخره کردن حزب دموکرات برای آن بی کفایتی. “این امر می تواند طبیعی برای مردم به شک انصاف روند” مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 مدیر کمپین براد Parscale در بیانیه ای گفت. “و این افرادی که می خواهید برای اجرای کل ما مراقبت از سلامت سیستم وجود دارد؟”

اگر شما بر این باورند کابل, اخبار صاحب نظران از دست دادن ذهن خود را دائما به مدت چهار ساعت به عنوان نتیجه تاخیر شد, Iowa باید از قرار دادن آن به عنوان اولین بار در اوایل دولت نامزدی تقویم اولین چیزی که صبح روز سه شنبه. من تا به حال خواسته قیمت در هفته گذشته در مورد اینکه آیا آیووا امن بود در آن قرار داده در حال حاضر دم از نارضایتی در حزب که اکثریت سفید آیووا بود دیگر مناسب اولین جلسه دولت با توجه به تنوع رو به رشد در. این نگرانی در میان بسیاری از حتی قبل از اینکه فاجعه بار جلسه شب گذشت بدون یک نتیجه بودن منتشر شد.

“این گفتگو می آید تا هر چهار سال و خواهیم دید چه اتفاقی می افتد در چند سال آینده” قیمت گفت: “اما من با اعتماد به نفس آیووا باقی خواهد ماند ،

خواهیم دید در واقع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی