آیووا دموکرات قفقاز را به شدت تغییر در این سال است. در اینجا چگونه کار می کنند.


Three people sit in the middle of a row of stadium seats in an auditorium. People fill the aisles around them.

سه مردد دموکرات caucusgoers حضور در این حزب حزبی در دره کلیسا در فوریه. 1, 2016 در West Des Moines, Iowa.

برندان هافمن/گتی ایماژ

هر چهار سال به عنوان کشور چرخ دنده تا برای ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه صاحب نظران یادآوری آمریکا آن است که بسیار مهم است به دنبال یک کهنه روند سیاسی در آیووا.

اهمیت عطا در روند اغلب گیج زندگی مردم خارج از دولت به خصوص با توجه به این که آن را تعیین می کند و فقط 1 درصد از نمایندگان به کنوانسیون ملی دموکرات ها. اما نه تنها گیج کننده چیز در مورد, آیووا, روش برای انتخاب نامزد حزب دموکرات. آیوا یکی از شش کشور است که دارای یک حزبی به جای اولیه برای انتخاب نمایندگان خود را به کنوانسیون ملی دموکرات ها. که بدان معنی است که به جای چوب خط حساب کردن تعداد آراء هر نامزد دریافت مقامات شمارش تعداد اجسام فیزیکی ایستاده در گروه های پشتیبانی برای نامزد. (خواه قفقاز ساختار متفاوت اما در این مقاله با تمرکز بر حزب دموکرات سیستم به دلیل رئیس جمهور تهمت نمی خواهد به صورت یک چالش جدی در آیووا.)

آن را عجیب و غریب, روند, و یکی که برخی از مردم (از جمله حزب ملی رهبران) شکایت کرده اند محدودیت های مشارکت—ما در حال صحبت کردن تا سه ساعت یا بیشتر از ایستاده در اطراف یک دبیرستان تربیت بدنی در یک شنبه شب. اما بسیاری از مردم آیووا نمایندگان شان متعهد به آن را در بخشی به دلیل سنت و در بخشی به دلیل آن را می دهد دولت ممتاز برای اولین بار-در-این-ملت موقعیت در فرایند اولیه. این به نوبه خود به طور چشمگیری افزایش آیوا در انتخابات اهمیت و اجازه می دهد تا آن را به کمک شکل روایت از مسابقه.

آیووا قفقاز پیچیده هستند. اما حتی کسانی که به دنبال آن در گذشته خواهد بود پرتاب شده توسط این سال راه اندازی. پس از شکایت در مورد انتخابات را در قفقاز از دولت اصلاحی این روند با قوانین جدید به معنای از بین بردن برخی از بازی ماهرانه از سال های گذشته و ایجاد چیزی بیشتر شبیه به یک به طور منظم رای گیری روند. با توجه به آیووا حزب دموکراتیک 2020 تعمیرات اساسی باعث می شود برای “تاریخی ترین تغییرات در این جلسه روند از زمان ایجاد آن در سال 1972 است.”

در اینجا چگونه کار می کند.

این رویداد

روز دوشنبه 1,678 محلی جمع آوری نقاط را تبدیل به حزبی مکان. هر نامزد خواهد شد و اجازه داده می شود یک بخش از سالن کلیسا یا کتابخانه خدمت به عنوان حوزه. هنگامی که زمان می آید, هواداران خواهد جسمی گروه خود را به این بخش متعلق به خود ترجیح نامزد شده است.

قادر به شرکت ثبت شده دموکرات ها نیاز به انتظارنشسته بودند تا با 7 p.m (مردم آیووا نمایندگان شان همچنین می توانید با ثبت نام در این رویداد به خودی خود). درب باز 6:30 و هر یک از شرکت کنندگان تحویل داده خواهد شد یک “انتخابات ریاست جمهوری اولویت کارت” است که در خدمت به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه اگر بازشماری مورد نیاز است. پس از مقامات محلی انجام برخی از کسب و کار حزب (نمایندگان نامزدها ممکن است خود را مجاز به سخنرانی در آخرین لحظه درخواست تجدید نظر به caucusgoers) رویداد اصلی شروع می شود.

وجود دارد دو دور به این روند است. برای اولین بار مردم آیووا نمایندگان شان جمع آوری در گوشه ای از اتاق به نمایندگی از بالا خود را نامزد. به عنوان اتفاق می افتد که حامیان مجاز به تلاش برای متقاعد کردن رای دهندگان مردد به آنها بپیوندید. در نهایت همه شرکت کنندگان خواهد شد که حل و فصل به یکی از اردوگاه ها و یا تصمیم به نگه کردن به عنوان یک رای دهندگان مردد.

مقامات چوب خط حساب کردن تعداد سر در هر گروه. اگر یک نامزد به ثمر رساند تا حداقل 15 درصد از اتاق که نامزد اعلام شده است “زنده” ساخته شده و آن را به دور دوم. با توجه به قوانین جدید در حال اجرا در این سال نامزد حامیان در حال حاضر قفل شده است و قادر به تغییر رای خود را. این قانون همچنین ایجاد انگیزه به عقب نگه دارید و صبر کنید تا ببینید که چگونه دور اول بازی می کند: اگر بیش از 15 درصد از رای دهندگان بلاتکلیف باقی می ماند آنها تبدیل به قفل در با خود مردد بلوک به عنوان به خوبی.

برای دور دوم کسانی که متعهد به داوطلبانی که موفق به رسیدن به این 15 درصد آستانه منتشر می شوند در یک فرایند شناخته شده به عنوان واقعیت. آنها می توانید انتخاب کنید برای پیوستن به یک در حال حاضر نامزد مناسب سعی کنید را به نفع خود بیش از دیگر caucusgoers خود را ترجیح نامزد عملی و یا برداشت از این فرآیند به طور کامل. در سال های گذشته چند دور از این فرآیند را دنبال کنید اما بر اساس قوانین جدید, نتیجه نهایی مهر و موم شده است با این دور دوم.

هر حوزه به خود اختصاص داده است و یک تعداد معینی از شهرستان نمایندگان بر اساس حزبی مشارکت از انتخابات قبلی سال است. مرحله نهایی این شب شامل انتخاب کسانی که county نمایندگان در نسبت با نامزدهای’ تعداد هواداران است.

گام های بعدی

آن دسته از نمایندگان را به یکی از 99 شهرستان کنوانسیون برگزار می شود 21 مارس. وجود دارد را انتخاب کرده اند به سر بر به دولت و کنگره کنوانسیون منطقه. به عنوان با حوزه قفقاز از نمایندگان انتخاب شده در شهرستان کنوانسیون خواهد بود نسبت به نامزد مربوطه پشتیبانی می کند.

فرآیند مشابهی اتفاق می افتد در منطقه کنوانسیون (مارس 25) و دولت کنوانسیون (13 ژوئن) منجر به یک مجموع از 41 متعهد نمایندگان محدودتر هم از اصلی 2,100 حوزه داشت. این نمایندگان متعهد (و دولت هشت superdelegates که متعهد است به یک نامزد خاص اما چه کسی نیز نمی تواند رای گیری در اولین انتخابات در کنوانسیون ملی) خواهد شد و سپس به نظر می رسد در کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی در ماه جولای.

اعداد

برای اولین بار در این سال, آیووا, دموکراتیک, حزب, انتشار سه شماره به توصیف شب نتیجه: شمارش آرا پس از اولین دور از حزبی; شمارش آرا پس از دوم و انتخابات پارلمانی و تعدادی از نمایندگان برای هر نامزد.

اگر ما در حال صحبت کردن در مورد که “برنده” آیووا در عملی ترین حس که شماره سوم خواهد بود که بیشتر مرتبط است. اما دو شماره دیگر به طور بالقوه می تواند درهم و برهم کردن نتیجه از شب. برای مثال اگر یک نامزد برنده بیشترین آرا را در دور اول اما می افتد کوتاه بر نمایندگان پس از دور دوم که نامزد ممکن است هنوز هم ادعای پیروزی با تکیه بر یک متریک است که باعث می شود آنها را مانند یک برنده است. در یک تنگ, نژاد این نوع ادعا می کند می تواند بلانت رسمی برنده شتاب—ضربه ای بزرگ به یک کمپین است که می تواند در غیر این صورت می تواند ادعای تسلط پس از اولین شب بزرگ از انتخابات ریاست جمهوری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی