قوه قضائیه یکی از شعبه دولتی مشغول به کار به طور موثر. که وحشتناک است.


The Supreme Court building against a partly cloudy sky.
این ساختمان دادگاه عالی در ژوئن 30.
استفانی رینولدز/گتی ایماژ

بازگشت در ماه اکتبر در آغاز دیوان عالی کشور به اصطلاح تخته سنگ مارک جوزف استرن پیش بینی کرد که این جلسه می تواند “یک حمام خون برای ترقی خواهان.” چیز زیادی در حال حاضر از آنها در ماه اکتبر و زمانی که مدت هفته گذشته به پایان رسید بسیاری از موارد به نظر می رسید که مترقی نتایج: قضات محافظت گی ترانس و کارگران از اخراج آنها تصمیم نه به وزن در حقوق تفنگ و آنها برگزار شد به محدودیت های سقط جنین در لوئیزیانا. در حالی که آن را به حمام خون استرن پیش بینی همکارش کوکب Lithwick هشدار ترقی خواهان به دریافت بیش از حد راحت است.

روز دوشنبه قسمت از آنچه من صحبت کرد با Lithwick در مورد آنچه اتفاق افتاده در دادگاه عالی و به همین دلیل این مترقی برنده لزوما آنچه به نظر می رسد. مکالمه ما ویرایش شده و تغلیظ شده برای وضوح.

مریم هریس: من خواندن خود را و علامت گذاری به عنوان خلاصه ای از این دادگاه اصطلاحو شما به نظر می رسید هر دو تحت تاثیر قرار گرفته و اذیت توسط این دادگاه است. آیا می توانید توضیح دهید که یک کمی ؟

کوکب Lithwick: در یک جهان که در آن بسیاری از مردم در انتخاب دوست بد, بازیگران, بازیگری, بد یا خوب, بازیگران, بازیگری ineptly وجود دارد یک بازیگر بازیگری ماهرانه که جان رابرتز. او در حال بازی شطرنج سه بعدی در مقایسه با اسب آبی گرسنه که اتفاق می افتد در شاخه های دیگر. در یک سطح واقعی وجود دارد صداقت در اینجا و من صرفنظر کردن از آن است. پس از آن وجود دارد یکی دیگر از چیزی است که کمی بیشتر مهلک و خطر ناک است و آهسته و خزنده جناح راست قضایی بازسازی جهان است. این اتفاق می افتد با افزایش و آن را درخشان چرا که او موفق به دریافت اثر او می خواهد در بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از, بسیاری از موارد بدون آنکه کسی طوفان به دادگاه لامع. به عنوان یک هنرمند وجود ندارد و رئیس دادگستری در حافظه من که او را دوست دارم.

نسبت به پایان مدت من احساس وجود دارد این حس قابل لمس امداد از ترقی خواهان بودند که تفکر ما squeaked برخی از تعجب در اینجا برنده. اما من می خواهم به حفاری به آنها را کمی پس ما می توانیم نشان می دهد این یخبندان تغییر شما در حال صحبت کردن در مورد. بیایید شروع کردن با ژوئن پزشکیاست که در مورد از لوئیزیانا که در آن لوئیزیانا تصمیم گرفت این بود که به نوشتن یک قانون به جایی که نقض سابقه از دیوان عالی کشور که گفت: شما نمی توانید نیاز به پزشکان در درمانگاه سقط جنین به اعتراف امتیازات در بیمارستان ها به دلیل آن را بیش از حد بسیاری از بار. جان رابرتس نوشت: این نظر است که اساسا گفت: شما نمی توانید انجام دهید که. ما یک سنت اینجا. اما شما در مورد چگونه وجود دارد, همه چیز در داخل این تصمیم که در واقع از آن ساخته شده کمتر مترقی تر از شما ممکن است فکر می کنم در سطح.

وقتی که تصمیم به پایین وجود دارد یک ربع از مترقی دادگاه ناظران که گفت: خدا را شکر. جان رابرتز چه پسر. او حرف و پرتاب با لیبرالها چرا که او یک مرد بزرگ اصل و یکپارچگی است. و پس از آن وجود دارد یک دسته از مردم مثل من که گفت: اوه خدای من آسمان در حال سقوط است. او اساسا گفت: اما برای این واقعیت است که این مورد کاملا به معنای واقعی کلمه یکسان به تگزاس مقررات که زده چهار سال قبل از آن من می خواهم که رای به رعایت آن مقررات هستند. نوع “نمی ادرار در پای من و به من بگویید این باران.”

چهار سال پیش که در مورد دیگر کل سلامت زن, عدالت, Stephen Breyer اضافه شده دندان به بی بار تست که در آن او گفت: شما در حال رفتن به وزن بار بر روی زنان در برابر ادعا مزایای بهداشتی این مقررات است. رابرتز فقط در زمان یک قلم قرمز به آن است. دولت دیگر به نشان می دهد که مزایای بهداشت و درمان به قوانین و مقررات. بنابراین او گفت: من اعتقاد دارم که در سابقه. اما پس از آن او سوخته سابقه بود که کل سلامت زن و رفت و برگشت به کیسی سابقه که بسیار ضعیف تر است.

“این شبیه یک پیروزی برای مردم و برای شفافیت بود اما دادگاه کمک به دوباره پوشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن.” — کوکب Lithwick

چه خواهد شد که عملکرد شبیه ؟

من فکر می کنم آنچه شما در حال رفتن برای دیدن است که فقط در انواع مختلف از قوانین و مقررات است که آنها در حال رفتن به می گویند در حال رفتن برای کمک به زنان در انتخاب بهتر—این است که به آنها اطلاعات بیشتر به آنها زمان بیشتری را به فکر می کنم—اما باید اثر آن را سخت تر و سخت تر به سقط جنین.

اجازه دهید بحث در مورد یکی دیگر از این تصمیمات که باریک اما شاید تفسیر شد حداقل در ابتدا به عنوان نوعی از مترقی برنده شوید. این تهمت مالیاتی مورد. من با گوش دادن به این زنده در رادیو زمانی که تصمیم بیرون آمد. آن را خلاصه تا چقدر پیچیده و اشتباه از احکام در این دادگاه می باشد چرا که در ابتدا میزبان گفت: ما باید یک تصمیم. تهمت نمی تواند جلوگیری از این. و احساس بود شاید ما در حال رفتن برای دیدن این اسناد مالیاتی به حق دور. و به تدریج در طول دوره از رادیو نمایش آن متوجه شد که هیچ کس را برای رفتن به آنها را در هر زمان به زودی.

من فکر می کنم این است که دیگر بر روی کاغذ مطلق نصرت ادعا می کنند که رئیس جمهور این است که سیستم ایمنی بدن از بررسی دقیق. و در هر دو مورد توسط 7-2 حاشیه داشتیم مطلق انکار این کاملا مسخره ادعا می کنند که رئیس جمهور نمی تواند مورد بررسی قرار گرفت. این نیست, از موارد, به طوری که به نظر می رسد مانند یک پیروزی بزرگ است. اما به شما می گویند که مردم خواندن نظرات آنها متوجه ما دیدن هر یک از این اسناد قطعا قبل از انتخابات. و من دور آمد و گفت آن را مانند T-توپ که در آن همه برنده. هر کس می شود یک جایزه به دلیل دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد مانند او از دست داده است. اما او به مبهم پرونده های مالی خود را دوباره. و ضمن آن به نظر می رسد مانند یک پیروزی چشمگیر برای تفکیک قوا و یک پیروزی چشمگیر برای کنترل و توازن و نظارت. به جز که قصد ندارم به اتفاق می افتد در هر زمان به زودی. و به همین دلیل من می گویم هر کس برنده است زیرا جان رابرتز می آید داشتن نویسنده, نظرات هر دو به دنبال مانند رئیس دادگستری–جنگلداری رئیس دادگستری تمام وقت و در عین حال هیچ چیز تغییر. این شبیه یک پیروزی برای مردم و برای شفافیت بود اما دادگاه کمک به دوباره پوشش برای مغلوب ساختن پیشی جستن. این دادگاه انجام دقیقا همان چیزی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواستم که در حال اجرا است ساعت.

“این خواهد شد ایجاد یک استثنا به Bostock که شما می توانید درایو یک کامیون از طریق.” — کوکب Lithwick

می تواند به بحث ما در مورد نقش دین در دیوان عالی کشور? چگونه شما ببینید دین منعکس در احکام این مدت ؟

ما به پایان رسید اصطلاح با یک دسته از بسیار روشن برنده, برای, مذهبی, ورزش ادعا می کند از جمله یک جفت واقعا مهم, موارد, مورد, اجازه می دهد مذهبی مدارس به آتش کارکنان به عنوان آنها لطفا تحت چه بود یک بار بسیار باریک دکترین نام وزرا معافیت که گفت که مدارس مذهبی می تواند برای خود تصمیم بگیرند که یک وزیر برای اهداف خود. اگر شما یک سرایدار و یا مربی رانندگی یا تدریس جبر, شما در حال حاضر یک وزیر و آن را حک کردن مدارس مذهبی از تمام حقوق مدنی ،

من در بر داشت که حاکم جذاب آن تنها چند هفته پس از Bostock مورد که حکم داد که شما می توانید آتش گی ترانس و یا کارکنان چرا که آنها همجنسگرا و یا trans. و به نظر می رسید مانند دو گام به جلو یک گام به عقب که در آن شما باید یک حقوق مدنی پیروزی و پس از آن شما در حال گفت: اما به جز این افراد بیش از اینجا.

هیچ سوالی وجود دارد که این به ایجاد یک استثنا به Bostock که شما می توانید درایو یک کامیون را از طریق. شما می توانید آن را می گویند یک گام به جلو دو گام به عقب و یا شما می توانید می گویند که استثنا شروع به فرو کردن حکومت است و آنچه که ما در حال دیدن یک شناسایی از حقوق مدنی قوانین به طور کلی. فقط به عنوان کشور در حال حرکت به سمت یک بزرگتر, فراگیر, قوی تر حس که نیاز به حفاظت شده تحت قانون آن است که آیا زنان جامعه کارگران کارگرانی که در خانه ما شاهد به همان اندازه موثر کمپین توسط گروه های مذهبی به می گویند که آنها در حال رفتن به باید توسط دادگاه شمشیر به مبارزه با آن ،

این است که چگونه باید آن کار می کنند زمانی که شما در حال به خطر انداختن—هیچ کس 100 درصد خوشحال ؟ است وجود دارد یک بحث شود برای که ؟

من فکر می کنم این سوال است. این است که بدون شک محافظه کار ترین دیوان عالی کشور ما تا به حال پس از این معامله جدید است. و در عین حال به نوعی ما به این middle-of-the-road مدت با برجسته برنده است. ما حتی صحبت در مورد IF فسخ اما این یک پیروزی عظیم. روشن است که این است که نه محافظه کار کوتاه مدت ما می ترسید آینده شد. من فکر می کنم آنچه که شما در حال دیدن است تا حدودی سخت معاملات کمی از اسب های تجاری. جان رابرتز بازی طولانی. اما دادگاه را به حرکت به آرامی و به عمد و نه ثروت اطراف توسط باد از هر اشوب سیاسی حاضر در آنها. و آنچه را که بدان معنی است که چیزهای خوب را, راست? ما تا به حال برنده بزرگ چون دادگاه آهسته است و عمدی و ضرر و زیان بزرگ به خصوص در اسناد مالی موارد به این دلیل که دادگاه می کند همه چیز آرام است. اما دادگاه نیست فقط فکر کردن در مورد نوامبر. دادگاه این موسسه است که بسیار شبیه به اطراف باشد و آن چراغ در و توالت آن کار در 10 سال. و تنها راه برای انجام آن این است که آمریکا دقیقا همان چیزی است که مردم آمریکا در حال انجام است در این هفته است که گفت: من خیلی نگران, اما آنچه که من لازم نیست که به نگرانی در مورد دیوان عالی ایالات متحده.

آن چنان روشن چقدر بیشتر محافظه کار دادگاه است از مردم که آنها ظاهرا به نمایندگی.

من فکر می کنم که کسی که آگاه تر است که بیش از هر کس دیگری جان رابرتز. قضات آگاه از این واقعیت است که در بسیاری از راه های آنها لزوما در قدم اهسته ، نکته مهم بگم که 99 درصد از موارد تصمیم در دادگاه های تجدید نظر و آن دادگاه منتقل کرده اند اساسا تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من می خواهم به واقعا آگاه از این واقعیت است که آنچه که ما در حال دیدن بازی در کمتر از صد نفر در یک مدت در دادگاه به هیچ وجه نماینده از آنچه که ما شاهد در دادگاه فدرال در سراسر کشور است. این چیزی است که ما باید تماشای, و من می ترسم ما نیست.

گوش دادن به کامل قسمت با استفاده از بازیکن های زیر و یا اشتراک به چه بعدی در اپل پادکست, ابر, Spotify, Stitcherو یا هر کجا که شما دریافت پادکست های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>